SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"In zekere zin ben ik waarschijnlijk onsterfelijk"
- Johan CruijffSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 1% gewijzigd door Ajacied422 op 12-05-2016 12:27:33 ]![]()
Heb geen naam in gedachten. Misschien weet Olsen nog eentje.quote:
Sowieso zie ik weinig scouting bij Ajax, jammer hoor.
Zou graag weer een type Chivu zien.wooblabalurg![]()
Geen Frank in de TT als dank.....FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
ooooooo shaaaaaaatOud-speler die assistent van het eerste is geweest en Jong Ajax en de A1 heeft getraind. Ik zie de bui al hangen.quote:Alfons Groenendijk vertrekt bij Excelsior. De 51-jarige trainer, die pas één seizoen actief was in Rotterdam, is toe aan een nieuwe uitdaging.
Het contract van Groenendijk liep door tot medio 2017. Excelsior handhaafde zich zondag in de Eredivisie door SC Cambuur met 2-0 te verslaan.
"Natuurlijk zijn we allemaal enorm trots op wat we hebben bereikt met Excelsior", aldus Groenendijk op de website van Excelsior. "We wisten dat het een lastig jaar zou worden en ik denk dat we uiteindelijk hartstikke blij kunnen zijn dat we ons als Excelsior rechtstreeks hebben kunnen handhaven."
Groenendijk spreekt ook van een "zwaar" seizoen. "Na zondag heb ik alles voor mezelf op een rij gezet en geconcludeerd dat ik toe ben aan een nieuwe uitdaging. Dat heb ik zo ook aan de clubleiding laten weten.""For the man sound of body and serene of mind, there is no such thing as bad weather; Every day has its beauty. And storms which whip the blood, do make it pulse more vigorously."![]()
Stijn zoekt de brug alvast opquote:Op donderdag 12 mei 2016 11:17 schreef Dven het volgende:
ooooooo shaaaaaaat
[..]
Oud-speler die assistent van het eerste is geweest en Jong Ajax en de A1 heeft getraind. Ik zie de bui al hangen.Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Veltman zie ik best naar Dortmund gaan. Tuchel + Veltman =![]()
![]()
"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Met medeneming van twee "kanonnen" van Woudestein. Kan Marc weer goede sier maken!quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:17 schreef Dven het volgende:
ooooooo shaaaaaaat
[..]
Oud-speler die assistent van het eerste is geweest en Jong Ajax en de A1 heeft getraind. Ik zie de bui al hangen.![]()
dan wordt het Europees nog moeilijker, gaat hij thuis vanaf de bank coachen bij uitwedstrijdenquote:![]()
komt dan in de rust pas aanquote:Op donderdag 12 mei 2016 11:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
dan wordt het Europees nog moeilijker, gaat hij thuis vanaf de bank coachen bij uitwedstrijdenFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Maak je geen zorgen, Lionel wil zijn reet nog niet afvegen met een ajax shirtquote:Op donderdag 12 mei 2016 10:21 schreef Syntix het volgende:
[..]
[..]
Messi hoef ik sowieso niet in een Ajax-shirt te zienmaar los daarvan schrijf ik volgens mij duidelijk (qua voetbalvisie). Natuurlijk zijn die 2 onhaalbaar, maar je gaat mij niet vertellen dat er maar 2 coaches in de hele wereld zo aanvallend kunnen/durven spelen met zoveel pressie.
![]()
![]()
daar vergis je je dik in.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:41 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Maak je geen zorgen, Lionel wil zijn reet nog niet afvegen met een ajax shirtFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:19 schreef gniffie het volgende:
Veltman zie ik best naar Dortmund gaan. Tuchel + Veltman =![]()
Ja, als vervanger voor Hummels. Zijn bijna gelijkwaardig.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:19 schreef gniffie het volgende:
Veltman zie ik best naar Dortmund gaan. Tuchel + Veltman =![]()
Wegens niet-Zuid-Koreaanse praktijken verwijderd. :')
VBL / De stylist
https://www.youtube.com/watch?v=G9Y5Dhzciyc&
https://www.youtube.com/watch?v=uxlsPrPF_lk![]()
Nogal bijzondere beslissing. Hij dient niet eens zijn contract uit en gaat werkloos thuiszitten. Is er weer een interne strijd gaande?quote:Op donderdag 12 mei 2016 08:57 schreef Ajacied422 het volgende:
Frank de Boer vertrekt als trainer van Ajax. Hij had nog een contract tot en met volgend seizoen, maar hij heeft de directie laten weten zijn verbintenis niet uit te dienen en heeft de directie ingestemd met zijn vertrek. Het nieuws is inmiddels bevestigd tegenover de NOS.Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.![]()
Jij verwacht niet dat er clubs langskomen in de zomer? Everton schijnt volgende week al een gesprek met hem te willen. Anders is het ook niet zo raar om tussentijds af te wachten tot er iets gebeurt bij andere clubs. Dat deed Jürgen Klopp, niet een misselijke trainer, ook.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:46 schreef eight het volgende:
[..]
Nogal bijzondere beslissing. Hij dient niet eens zijn contract uit en gaat werkloos thuiszitten. Is er weer interne strijd gaande?![]()
Wordt Dortmund er nog beter op ook.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:44 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
[..]
Ja, als vervanger voor Hummels. Zijn bijna gelijkwaardig.Vincent zag het koren,
Einstein het getal,
Zeppelin de zeppelin,
en Johan zag de bal.![]()
leuk zo'n Rotterdamse instelling, maar daar schiet niks mee op.quote:Op donderdag 12 mei 2016 11:50 schreef Elan het volgende:
Betere trainer dan Frank gaan jullie toch niet krijgen.
Echt een prima resultaattrainerFOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: