abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 12 mei 2016 @ 23:52:45 #91
73386 Fazz
onderweg
pi_162141294
quote:
1s.gif Op donderdag 12 mei 2016 23:08 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

oh da's niet handig nee :X en nu?

uhm....
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_162143808
Fokwet }:| :O
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_162143931
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 01:57 schreef JufMariska het volgende:
Fokwet }:| :O
Hoi JM! Annie zwaait naar L :W ! Ohja en ze heeft Tas ook wakker geblèrt. Nais.
pi_162144083
Boh ;( Sterkte daar! :*
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
  vrijdag 13 mei 2016 @ 05:06:20 #95
344469 Amsel
zonder t
pi_162144351
Hier is opeens 21:30 de magische slaaptijd. Maakt niet uit wat we doen, voor 21:30 wordt er niet geslapen (ook geen huildrama, maar juist héél blij héél wakker zijn) en om 21:30 valt ze opeens patsboem om en gaat het lichtje uit :+ Ietsje eerder zou fijn zijn :')
pi_162144402
Mogguh... }:| :O Sjaak is al een tijdje wakker helaas.

JM, ik vind het heel mooi O+

Boekjes... voorlezen wordt hier nu eindelijk gewaardeerd dus ik ben heel blij met alle leuke tips!

GM, gefeliciteerd met je piemel!

SQ, rolluik... geweldige uitvinding! En ik ben blij dat het werkt. Wij investeerden vorig jaar 250 euro in een mobiele airco. Zijn we de afgelopen nachten ook weer extra blij mee.

Fazz, living on the edge! Je kunt ook meteen beginnen met zindelijkheidstraining natuurlijk ;)

Gister met Sjaak bij de KNO-arts geweest en hij krijgt buisjes en zijn neusamandelen worden geknipt. Hopelijk is dat de reden van zijn vele ziek zijn en geeft het wat rust. Eind volgende maand wordt Sjaak geopereerd.
Keelamandelen zagen er ook geïrriteerd uit maar daar doen ze onder de 2 jaar niets aan. Was wel iets om in de gaten te houden.

[ Bericht 16% gewijzigd door MevrouwCactus op 13-05-2016 06:03:51 ]
  vrijdag 13 mei 2016 @ 06:27:13 #97
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_162144448
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 05:06 schreef Amsel het volgende:
Hier is opeens 21:30 de magische slaaptijd. Maakt niet uit wat we doen, voor 21:30 wordt er niet geslapen (ook geen huildrama, maar juist héél blij héél wakker zijn) en om 21:30 valt ze opeens patsboem om en gaat het lichtje uit :+ Ietsje eerder zou fijn zijn :')
Ja, wij proberen het vaak wel eerder en dat is drama, als we t niet proberen zegt hij zelf op een gegeven moment 'uit, dadaaag' (tv uit, doen we als hij naar bed moet, als signaal).

Moggeh!
Kwak
pi_162144519
quote:
1s.gif Op donderdag 12 mei 2016 22:53 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

het werd nu maar 26 graden ipv 31, :')

Maar het is vooral DONKER en daardoor slaapt ze dus altijd haar normale tijden.
Ja dat! Wij hebben er sinds een paar weken 2. Voor elke kinderkamer 1 :+.
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_162144560
Thanks all O+

Hij sliep wel door tot 6.45 (na een uurtje spoken). Ik reken het soort van goed ;)
Everything will be fine in the end. If it's not fine, it's not the end
pi_162144596
Mooie tattoo JM O+!

En sterkte voor alle nachtbrakers :*.
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_162145613
JM, prachtig! O+.

Sterkte voor de nachtbrakers. :*.

Boeken. O+. Ik kan me steeds vooral vinden in wat Franny zegt. :D. Wim is weg is hier ook een gróte hit (ik heb 'm alleen vanochtend al twee keer voorgelezen). Een paar jaar geleden ben ik met mijn nichtjes naar de theatervoorstelling ervan geweest, ik kan niet wachten om dat soort dingen ook met I te gaan doen.
Ik wil nog 1000 dingen van Anna Kövecses aan de lijst met suggesties toevoegen. Sluit goed aan bij de belevingswereld van mijn dreumes en de tekeningen/opmaak vind ik echt supermooi.



GM een jongetje! Jongetjes zijn Zo. Tof. Of zoals mijn vader zei toen ik hem vertelde dat wij een zoon verwachtten: 'Jongetjes zijn veel leuker dan meisjes!' Bedankt pa, namens je dochter.

Selvaria, gefeliciteerd nog met N.! *O*.

Fazz. _O- .

Zo, dan ga ik nu na een heel goede nacht (uitgeslapen tot kwart voor 8) mij op de open vragen van het examen storten. Stuur me maar weg als ik hier te vaak ben verder vandaag. :').
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_162145848
Fazz, wat goed dat je F. al zo snel wilt leren over het belang van recycling! Topmoeder! *O*

Oh DaD, ik heb zo te doen met je. Ik vind de brieven van onze GT-leerlingen altijd al best veel werk om na te kijken, maar dat is echt niet te vergelijken met H/V Nederlands examens. :o Succes ermee! En nu wegwezen en aan het werk. :7

N. vierde haar eerste nacht als dreumes met doorslaaps! *O* Ze wilde wederom wel pas echt gaan slapen zodra wij ook naar bed gingen (man, die verlatingsangst, hoe lang duurt zoiets? Spam me met harde cijfers 8-) ) en om kwart over 7 moesten we haar wakker maken omdat we bijna naar ons werk moesten. :D
pi_162146611
DAD, ik heb gisteren gesurveilleerd bij het examen Nederlands vwo. Twee teksten van historici. *O* . :D . ;) . (waarbij de een wordt aangeduid als 'geschiedkundige' en de ander als 'historicus', kwam op mij een beetje inconsequent over? Maar goed, klein detail 8)7 .)Succes met nakijken!
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_162146789
quote:
2s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 09:45 schreef Franny_G het volgende:
DAD, ik heb gisteren gesurveilleerd bij het examen Nederlands vwo. Twee teksten van historici. *O* . :D . ;) . (waarbij de een wordt aangeduid als 'geschiedkundige' en de ander als 'historicus', kwam op mij een beetje inconsequent over?) Succes met nakijken!
Dan heb jij vast ook een mening over de voetnoot betreffende Francis Bacon, waarin gesteld wordt dat hij zich afzette 'van het in zijn tijd dominante rationalisme'. Daar is wat discussie over, namelijk.
Still a little bit of your face I haven't kissed.
pi_162146839
Wat mij daarbij verbaasde was de ogenschijnlijke tegenstelling tussen rationalisme en empirisme. Alsof die twee zaken in die tijd en de tijd daarvoor al niet vaker samenkwamen (bijvoorbeeld in de Wetenschappelijke Revolutie waar hij een onderdeel van was). Historisch gezien ligt dat allemaal veel genuanceerder natuurlijk. En inderdaad 'dominant' in de kleine kring van andere wetenschappelijke denkers in die tijd, moet het dan meer zijn.

[ Bericht 21% gewijzigd door Franny_G op 13-05-2016 10:01:49 ]
"All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
pi_162147110
Bedankt voor alle boekentips!

Een aantal had ik al maar er zitten zéker toffe dingen bij! O+

Gisteren "de Scheetjesspin" voorgelezen. Wat een mooi boek!
Born to Lose, but Built to Win.
pi_162148167
Ik was net op aan het ruimen, en kwam nog boekjes tegen die ik vergeten was te noemen. De boeken van Boer Boris en natuurlijk Over een kleine mol die wil weten wie er op zijn kop gepoept heeft. Klassieker! :P.
Neem een kijkje in mijn vogelhuisje O+
Venus in pocketformaat
© loveli
pi_162149063
Ja, prentenboeken zijn ook geweldig. Maar ik ben momenteel bezig met het leren van dieren e.d. ( niet dat het werkt want ze wil maar niet praten oid, ) écht voorlezen doe ik voordat ze slapen gaat.
Born to Lose, but Built to Win.
  vrijdag 13 mei 2016 @ 12:52:52 #109
149959 SQ
snelle trees
pi_162150532
Ze begrijpt meer dan je denkt hoor lt! Dat ze het niet zegt betekent niet dat ze het niet weet. Die begint straks ineens te kletsen :D

Overigens is dit een van Mauws lievelings:




*trots*
disclaimer
pi_162150587
Ohh die hebben wij ook SQ O+ die staat in W zijn nieuwe kamer op hem te wachten.
pi_162152755
Ja, misschien ook wel SQ.

Hoop gewoon dat ze op het cb niet gaan zeiken... Omdat ze alleen nog maar ''aai'' ''ja'' ''nee'' en ''dicht'' kan zeggen, en ''mama'' alleen als ze moet huilen.

En qua dierengeluiden kan ze alleen ''miauw''

Ik vind het niet zo erg allemaal, het is wel zo dat je andere kindjes veel sneller ziet gaan... en dan denk je toch...oh -O- doe ik iets fout? Nee.. Ze doet het op d'r eigen manier. Hier tegenover staat wel dat ze geen *klopt af* dreumes-driftbuien heeft. Ze nog steeds doorslaapt vanaf ze 2 weken oud is. (als ik haar niet eerder wakker maak kan ze prima tot half 10 slapen of langer. En ze gaat om 7u naar bed) Ook geen voorkeur heeft bij een bepaalde (kleur) lepel, bord, schoenen, slippers, kleding, kinderstoel e.d. en ook werkelijk alles lust wat ik haar voorschotel.
Toch heb ik wel het gevoel of ik echt met haar kan communiceren.

Ik heb overigens net dit boek binnen gekregen, na 2 maanden levertijd :')



en gister dit boek gekocht:



^ deze is echt super leuk, mooie prenten en ook best nog veel op te zien, al oogt het rustig.

en deze:

Born to Lose, but Built to Win.
pi_162153066
LT van wanneer is jouw kleintje eigenlijk? En was ze bij een juiste termijn geboren of iets te vroeg? (Staat me om de een of andere reden iets van bij)

Ik denk dat je er niet meer aan kunt doen dan je nu doet. Aan de boekjes te zien praat je veel met haar.. ze gaat naar de opvang (toch?) ..

Het is een beetje hetzelfde als lopen. Dat kun je ook niet afdwingen.

Boaz is van 1 aug en die zegt heul nog niet veel. Papa mama kala (ekala de hond) krakkor (traktor) die .. volgens mij hebben we het dan wel een beetje gehad. 5 woordjes en het kind is 21 maanden. Kan het ook niet helpen en komt vanzelf wel denk ik dan. Hij kan andere dingen weer wel heel goed die grote zus op die leeftijd weer niet kon.
  vrijdag 13 mei 2016 @ 14:42:37 #113
149959 SQ
snelle trees
pi_162153259
Tractor. Ken je prioriteiten O+
disclaimer
pi_162153269
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 14:33 schreef Twinkle20 het volgende:
LT van wanneer is jouw kleintje eigenlijk? En was ze bij een juiste termijn geboren of iets te vroeg? (Staat me om de een of andere reden iets van bij)

Ik denk dat je er niet meer aan kunt doen dan je nu doet. Aan de boekjes te zien praat je veel met haar.. ze gaat naar de opvang (toch?) ..

Het is een beetje hetzelfde als lopen. Dat kun je ook niet afdwingen.

Boaz is van 1 aug en die zegt heul nog niet veel. Papa mama kala (ekala de hond) krakkor (traktor) die .. volgens mij hebben we het dan wel een beetje gehad. 5 woordjes en het kind is 21 maanden. Kan het ook niet helpen en komt vanzelf wel denk ik dan. Hij kan andere dingen weer wel heel goed die grote zus op die leeftijd weer niet kon.
ze is van 24/11/14 en ze kwam precies op de uitgerekende datum. ( want gehaald omdat zwangerschapsvergiftiging ) Heb toen bijna een week in t ziekenhuis gelegen en daarna nog een week ivm borstontsteking. Misschien is dat wat je bijstaat?

Ze is nu zo'n 4/5x naar de gastouder geweest. Maar daar zijn niet zoveel andere kindjes, gisteren wel ( twee meisje, 1 net wat maanden jonger dan Elin en een meisje die is zo'n 2,5 denk ik )

Ik ben van mezelf best wel stil. Ik ben geen type dat praat bij alles wat ik doe. Maar om dat te compenseren lees ik heel veel voor. Elke dag sowieso, en dan meerdere boekjes.

Praat natuurlijk wel tegen haar, niet dat ik haar stilzwijg, maar als ik mijn zus met haar bezig zie, die praat echt als een spraakwaterval. :')

Maar inderdaad, die van jou zegt ook niet zo ontzettend veel dus :)
Born to Lose, but Built to Win.
pi_162153328
Fijn om te lezen dat grotere dreumesen ook nog niet zo veel zeggen. N. is hier natuurlijk de jongste van het stel, maar de ongeveer even oude kindjes van de meiden van de zwangerschapsgym zeggen allemaal al dingen als papa, mama, hond, poes, auto, aap enz. en daardoor begon ik me toch een beetje onzeker te voelen. Slaat nergens op natuurlijk, het kind is krap 1 jaar oud. Daarnaast vraag ik me sowieso af of ze niet e.e.a aandikken, maar dat is een ander verhaal. :@

Ik ben wel altijd veel met N. aan het praten en we lezen ook veel boekjes. Goede tips voor boeken hier, ik ga er eens naar kijken. :Y
pi_162153381
Ja over dat aandikken heb ik ook al nagedacht.

Elin maakte net perongeluk een woord wat leek op zwemles. Terwijl ik dat woord nooit zeg :')
Misschien vast moeders die dat dan op het lijstje schrijven
Born to Lose, but Built to Win.
  vrijdag 13 mei 2016 @ 15:00:22 #117
149959 SQ
snelle trees
pi_162153694
En moeders horen dingen soberso anders. Mauw zegt bm! tegen een bloem. Dan zeg ik: jaaaa, ze zegt bloem! En dan zit jij te wachten tot t kind er een fonetisch juiste "bloem" uit perst, maar dat duurt dan nog een jaar ;(
disclaimer
pi_162153722
quote:
1s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 15:00 schreef Stormqueen het volgende:
En moeders horen dingen soberso anders. Mauw zegt bm! tegen een bloem. Dan zeg ik: jaaaa, ze zegt bloem! En dan zit jij te wachten tot t kind er een fonetisch juiste "bloem" uit perst, maar dat duurt dan nog een jaar ;(
Ja :@ daar wacht ik inderdaad op :X
Born to Lose, but Built to Win.
  vrijdag 13 mei 2016 @ 15:08:58 #119
149959 SQ
snelle trees
pi_162153928
quote:
0s.gif Op vrijdag 13 mei 2016 15:01 schreef LadyTagliatelle het volgende:

[..]

Ja :@ daar wacht ik inderdaad op :X
Ja, maar dan is het niet zo vreemd dat ze nog niet zo veel zegt ;) De enige woorden die Mauw eigenlijk echt uitspreekt zoals ze zouden moeten zijn appel, poepen, op, die, ja, nee, hap en papa.

Zelfs haar favoriete woord "Kijken" klinkt nog als "Khaaaakuh" :P
disclaimer
  vrijdag 13 mei 2016 @ 15:12:27 #120
149959 SQ
snelle trees
pi_162154028
Zeggen jullie dreumesen ook vooral de geluiden die dingen maken, ipv de dingen zelf te benoemen?

Ze zegt geen enkel dier bij de naam, alleen de geluiden die ze maken. Een auto is ook een "tuutuu". De magnetron is zelfs "Biepie" :')
disclaimer
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')