Doen wij ook al heel lang, werkt echt goed! Half uurtje filmpjes kijken en dan daarna op haar kamer nog een paar boekjes. Even de rust erin brengen. Wat ik nu ook doe, nu ze wat ouder is en we steeds meer gesprekjes kunnen voeren: de dag doornemen.quote:Op donderdag 12 mei 2016 21:07 schreef gewoonmezelf87 het volgende:
[..]
Ik vraag mij regelmatig af waar ze de energie vandaan haalt...
Zij blijft ook maar gaan, wij zetten haar tegenwoordig een half uur voor bed standaard in de stoel voor de tv... even tot rust komen, en dan slaapt ze beter.
het werd nu maar 26 graden ipv 31,quote:
¤60 per graad verkoelingquote:Op donderdag 12 mei 2016 22:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
het werd nu maar 26 graden ipv 31,
Maar het is vooral DONKER en daardoor slaapt ze dus altijd haar normale tijden. In alleen een luier in een dun slaapzakje
oh da's niet handig neequote:Op donderdag 12 mei 2016 23:00 schreef Fazzoletti het volgende:
[..]
¤60 per graad verkoelingAls donker een vereiste is voor inslapen is het het zeker waard ja! Hier is dat eigenlijk nooit een probleem geweest.
Parental-failVriend en ik beide laat uit werk (file
) en helemaal vergeten dat de luiers bijna op waren. Hij heeft nu de laatste om
uhm....quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja, wij proberen het vaak wel eerder en dat is drama, als we t niet proberen zegt hij zelf op een gegeven moment 'uit, dadaaag' (tv uit, doen we als hij naar bed moet, als signaal).quote:Op vrijdag 13 mei 2016 05:06 schreef Amsel het volgende:
Hier is opeens 21:30 de magische slaaptijd. Maakt niet uit wat we doen, voor 21:30 wordt er niet geslapen (ook geen huildrama, maar juist héél blij héél wakker zijn) en om 21:30 valt ze opeens patsboem om en gaat het lichtje uitIetsje eerder zou fijn zijn
Ja dat! Wij hebben er sinds een paar weken 2. Voor elke kinderkamer 1quote:Op donderdag 12 mei 2016 22:53 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
het werd nu maar 26 graden ipv 31,
Maar het is vooral DONKER en daardoor slaapt ze dus altijd haar normale tijden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |