Dat hangt helemaal van de richting af. Sommige beta hbo studies zijn zwaarder dan alpha universitaire studies.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 23:56 schreef DoubleDip het volgende:
Verschil tussen hbo en uni is best groot, dus ga nou niet doen alsof je bijna wo niveau hebt. Zeker niet zonder papiertje. Als het allemaal zo makkelijk was op deze studie dan was je natuurlijk al lang klaar geweest, met al je talenten enzo.
Deezertje, hoe zou jij het vinden als alle wo'ers op je neerkijken omdat je slechts hbo doet (zelfs met studievertraging...)quote:Op dinsdag 10 mei 2016 23:46 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Ik heb sowieso al een propedeuse hbo op zakdaar kan je de uni mee op terwijl je voor hbo zelf minimaal een MBO diploma moet hebben dus ik heb hbo-niveau.
Stages heb ik ook gewoon ruim voldoende gehaald en dat was zeker niet te danken aan mijn makkelijke begeleiders. Diverse studenten zijn gefaald tijdens hun stage. Dus in de praktijk kan ik het wel maar theorie en met deze voor mij nutteloze niet goed of fout te doen opdrachten, kunnen mij wel achtervolgen als ik ze niet weet te halen. Toetsen en andere grote opdrachten ook prima gehaald.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:01 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
Man man man, als Deez dat papiertje heeft, gooi ik dat ding de papierversnipperaar in. Het is overduidelijk dat Deezertje niet aan het hbo-werkniveau en -denkniveau voldoet.
Bovendien staat het ook totaaaaaal los van de kern van het probleem: aansluiting. Deezertje, je hebt geen vrienden en geen relatie omdat je een egoïstische, arrogante, slappe zak bent. Niet omdat jij je diploma nog niet hebt.
Jij denkt dat een diploma alles oplost en alles op z'n pootjes terecht komen, maar dat is niet zo.
En nu op de rest van mijn post: besef je wel dat het halen van diploma niet betekent dat je aansluiting en relatie krijgt?quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:14 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Stages heb ik ook gewoon ruim voldoende gehaald en dat was zeker niet te danken aan mijn makkelijke begeleiders. Diverse studenten zijn gefaald tijdens hun stage. Dus in de praktijk kan ik het wel maar theorie en met deze voor mij nutteloze niet goed of fout te doen opdrachten, kunnen mij wel achtervolgen als ik ze niet weet te halen. Toetsen en andere grote opdrachten ook prima gehaald.
Besef ik, maar je komt wel beter voor de dag met een diploma op zak dan dat je bent blijven steken op 6 jaar studie en 10 studiepunten missen.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:16 schreef SantaClausNorthPole het volgende:
[..]
En nu op de rest van mijn post: besef je wel dat het halen van diploma niet betekent dat je aansluiting en relatie krijgt?
Als ik zou daten met iemand, zou ik niet alleen naar de diploma/studie kijken, maar ook naar hoe die persoon is. En daar gaat er wat mis bij jou.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:20 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Besef ik, maar je komt wel beter voor de dag met een diploma op zak dan dat je bent blijven steken op 6 jaar studie en 10 studiepunten missen.
Deezertje, ik zou graag weten wat jij hiervan vindt,quote:Op woensdag 11 mei 2016 07:35 schreef MMunkun het volgende:
Deezertje, hoe zou jij het vinden als alle wo'ers op je neerkijken omdat je slechts hbo doet (zelfs met studievertraging...)
Alleen nu onderneem ik stappen door zaken in te leveren, maar je bent er pas echt als je het ook haalt. Daar ben ik zelf nog niet zo zeker van en dat brengt uiteraard angst mee en het feit dat je dan na de zomer wéér verder moet en afhankelijk van de openstaande zaken en progressie, is dat helemaal tergend.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:33 schreef Chai het volgende:
Dat halen van dat waardeloze papiertje leek er aan het begin van deze reeksen nog niet in te zitten, dus wat dat betreft heeft hij wel vooruitgang geboekt.
Eens. Dat op de man spelen, doorspekt metquote:Op woensdag 11 mei 2016 08:51 schreef Harmankardon het volgende:
Je krijgt het idee dat sommigen Deezer willen zien falen uit een misplaatst ramptoerisme. Dat kan toch niet de bedoeling zijn, blijf dan uit het topic nu hij een aparte plek heeft en de andere topics niet meer verstiert.
Dat komt omdat ik het zelf ook somber inzie hoor. Twee jaar klungelen niet en nu ineens wel? Iedereen ziet mij ook afstuderen, alleen ik zelf nog niet.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:51 schreef Harmankardon het volgende:
Je krijgt het idee dat sommigen Deezer willen zien falen uit een misplaatst ramptoerisme. Dat kan toch niet de bedoeling zijn, blijf dan uit het topic nu hij een aparte plek heeft en de andere topics niet meer verstiert.
2 waarvan 1 die cursus is en aanwezig zijn en meedoen eigenlijk voldoende is, kan niet fout gaan. In principe is alles wat ik nu inlever en goed is een stap dichterbij de eindstreep maar ook een reden waardoor ik niet kan opgeven.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:57 schreef DoubleDip het volgende:
Hoeveel opdrachten moet je eigenlijk nog, naast die fotoreportages?
Nou, nu aansluiting en relatie nog. Daar ben ik nog niet zo heel erg zeker van als hij zn papiertje heeft en geen psycholoog heeft.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:33 schreef Chai het volgende:
Dat halen van dat waardeloze papiertje leek er aan het begin van deze reeksen nog niet in te zitten, dus wat dat betreft heeft hij wel vooruitgang geboekt.
Laten we eerlijk zijn en ik zeg dit niet om je de grond in te trappen. Maar je hebt in al die jaren geen aansluiting gehad met je klasgenoten. Je verdriet zou terecht zijn als je al die jaren bevriend was met iemand waarmee het na de studie verwaterde. De enige band die je met je klasgenoten had was studiegerelateerd, meer niet. Je hoorde er al die jaren niet bij, maar je hield jezelf voor de gek met de gedachte dat elkaars klasgenoten zijn heel veel waarde heeft.quote:Op woensdag 11 mei 2016 08:50 schreef Deezertje het volgende:
[..]
Alleen nu onderneem ik stappen door zaken in te leveren, maar je bent er pas echt als je het ook haalt. Daar ben ik zelf nog niet zo zeker van en dat brengt uiteraard angst mee en het feit dat je dan na de zomer wéér verder moet en afhankelijk van de openstaande zaken en progressie, is dat helemaal tergend.
Met aansluiting missen bedoel ik ook: als je naar je werk of studie gaat weet je welke mensen je tegenkomt.
Je gaat om met collega's of studiegenoten dus daarvoor ga je en die verwacht je daar ook aan te treffen zodat je met elkaar kan optrekken. Momenteel ga ik naar school maar ik weet vooraf dat ik niemand tegenkom die ik ken, allemaal mensen die hun eigen lichting hebben. Van mijn jaargang lopen er nog zo'n 10 rond denk ik, maar ik zie ze werkelijk waar nooit, zelfs niet tijdens de geplande bijeenkomsten. Dus ik heb ondanks dat ik weet waarvoor ik het doe, geen zicht op aansluiting of herkenning meer. En dat maakt je af en toe wel eenzaam. Ik begrijp goed dat eenmaal afgestudeerd iedereen een nieuwe start maakt en misschien veel contacten verloren gaan, maar het is wel lastig voor mij het gevoel hebben dat je nergens meer bijhoort. Ik ben blijkbaar nog onderdeel van een school, maar ik de praktijk natuurlijk niet.
En dezelfde fout maakt hij met z'n toekomstige collega's, mocht die werk vinden.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:17 schreef Bananenpap het volgende:
[..]
Laten we eerlijk zijn en ik zeg dit niet om je de grond in te trappen. Maar je hebt in al die jaren geen aansluiting gehad met je klasgenoten. Je verdriet zou terecht zijn als je al die jaren bevriend was met iemand waarmee het na de studie verwaterde. De enige band die je met je klasgenoten had was studiegerelateerd, meer niet. Je hoorde er al die jaren niet bij, maar je hield jezelf voor de gek met de gedachte dat elkaars klasgenoten zijn heel veel waarde heeft.
Nee, een betoog schrijven en onderbouwen. Morgen de stad in voor de foto's. Heb al ideeënquote:Op woensdag 11 mei 2016 09:27 schreef MMunkun het volgende:
Wat is je doel voor vandaag, Deezertje? De foto-opdracht?
Wat is er mis met zelf de opdracht maken? Daar leert Deezertje nog iets van.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb voor de rest geen ervaring met dit soort zaken maar waarom zou je niet gewoon wat foto's van Twitter kunnen halen?
Een journalist die de afbeeldingen van iemand anders zonder toestemming gebruikt, ehh...quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb voor de rest geen ervaring met dit soort zaken maar waarom zou je niet gewoon wat foto's van Twitter kunnen halen? Ik haalde vroeger mijn boekverslagen voor de middelbare school ook stiekem van internet en niemand die me ooit heeft betrapt.
Ja je zou daadwerkelijk maar ook echt wat leren bij een opleiding waar je voor betaalt. Plus je riskeert plagiaat.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:37 schreef syndroom het volgende:
Ik heb voor de rest geen ervaring met dit soort zaken maar waarom zou je niet gewoon wat foto's van Twitter kunnen halen? Ik haalde vroeger mijn boekverslagen voor de middelbare school ook stiekem van internet en niemand die me ooit heeft betrapt.
Zo steek ik niet in elkaar, en tegenwoordig heb je talloze manieren om te achterhalen of een foto écht is of al bestaat en het vreemd is als je 2 dagen geleden nog geen heil ziet, en 2 dagen later de prachtigste foto's hebt. Dus die kans wil ik niet wagen, of ik moet ergens zulke beroerde foto's vinden..quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:38 schreef MMunkun het volgende:
[..]
Wat is er mis met zelf de opdracht maken? Daar leert Deezertje nog iets van.
Op het WO checken ze dat grondig. Ik neem aan dat het hbo ook niet houdt van plagiaat.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:41 schreef habitue het volgende:
[..]
Ja je zou daadwerkelijk maar ook echt wat leren bij een opleiding waar je voor betaalt. Plus je riskeert plagiaat.
In de opdracht staat duidelijk dat hij zelf de foto's erbij moet maken. Als je mensen op de foto wilt zetten kun je dat natuurlijk vragen. Hoort bij het vak van journalist.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:44 schreef syndroom het volgende:
Nee hoor, het is gewoon legaal mits je de juiste licentievorm kiest. Zelfs de NOS post regelmatig zulk materiaal op hun website.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons
Ik bedoelde het meer als suggestie mocht hij er zo tegenop zitten om dan gewoon afbeeldingen van internet te halen en er een verhaaltje om te verzinnen. Niet iedereen stelt het op prijs om zomaar gefotografeerd te worden. Hoe wil de docent controleren of hij daadwerkelijk de stad in is geweest?
Google image search, in een paar seconden gedaan.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:44 schreef syndroom het volgende:
Nee hoor, het is gewoon legaal mits je de juiste licentievorm kiest. Zelfs de NOS post regelmatig zulk materiaal op hun website.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons
Ik bedoelde het meer als suggestie mocht hij er zo tegenop zitten om dan gewoon afbeeldingen van internet te halen en er een verhaaltje om te verzinnen. Niet iedereen stelt het op prijs om zomaar gefotografeerd te worden. Hoe wil de docent btw controleren of hij daadwerkelijk de stad in is geweest?
Reverse image, tineye etcquote:Op woensdag 11 mei 2016 09:44 schreef syndroom het volgende:
Nee hoor, het is gewoon legaal mits je de juiste licentievorm kiest. Zelfs de NOS post regelmatig zulk materiaal op hun website.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons
Ik bedoelde het meer als suggestie mocht hij er zo tegenop zitten om dan gewoon afbeeldingen van internet te halen en er een verhaaltje om te verzinnen. Niet iedereen stelt het op prijs om zomaar gefotografeerd te worden. Hoe wil de docent btw controleren of hij daadwerkelijk de stad in is geweest?
Dat zijn stockphoto's, die zijn niet te vergelijken.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:44 schreef syndroom het volgende:
Nee hoor, het is gewoon legaal mits je de juiste licentievorm kiest. Zelfs de NOS post regelmatig zulk materiaal op hun website.
https://nl.wikipedia.org/wiki/Creative_Commons
Ik bedoelde het meer als suggestie mocht hij er zo tegenop zitten om dan gewoon afbeeldingen van internet te halen en er een verhaaltje om te verzinnen. Niet iedereen stelt het op prijs om zomaar gefotografeerd te worden. Hoe wil de docent btw controleren of hij daadwerkelijk de stad in is geweest?
Waarom kom je hier nu mee? Deezertje heeft zojuist gezegd dat hij wat ideeën had voor morgen. Laat hem nu gewoon zelf die opdracht maken, daar leert hij het meeste van.quote:Op woensdag 11 mei 2016 09:44 schreef syndroom het volgende:
Ik bedoelde het meer als suggestie mocht hij er zo tegenop zitten om dan gewoon afbeeldingen van internet te halen en er een verhaaltje om te verzinnen. Niet iedereen stelt het op prijs om zomaar gefotografeerd te worden. Hoe wil de docent btw controleren of hij daadwerkelijk de stad in is geweest?
Herken jij jezelf daarin, Deezertje? Waarom wel/niet?quote:(...)
De 'vonk'
Als je zo erg verlangt naar ongemak en nieuwigheid dat je een obsessie met het in stand houden van de 'vonk' ontwikkelt, trek dan je Disneypyjama maar weer uit de kast en bel je moeder om te zeuren om snoep, want je bent duidelijk nog een kind.
Ben jij tevreden met jezelf, Deezertje? Denk jij je van jezelf én van dat meisje kan houden? Waarom kan dat meisje dan wel van jou gaan houden?quote:Twijfel
Soms ga je door die verschrikkelijke zelfreflectieve periodes waaraan je niets anders kunt dan overal aan twijfelen, bijvoorbeeld of je relatie eigenlijk wel zo'n goed idee is. Dat is normaal. Als je jezelf al niet altijd leuk vindt, hoe kan je dan verwachten dat je die persoon die soms scheten laat in bed wel de hele tijd trekt?
Dit geeft dus wel aan dat jouw redenering/hoop dat je aansluiting denkt te vinden bij een meisje, niet klopt. Je moet leren een eigen leven te leiden en onafhankelijk van elkaar kunnen zijn. Iedereen tekent daarvoor, behalve jij. Of mis ik iets?quote:(...)
Vrienden
Maar iedereen heeft slechte vrienden. Iedereen is bevriend met een bekakte chick die Frédérique heet en die niemand mag, maar ze woont wel in de buurt. Iedereen heeft vrienden van de universiteit die alleen maar praten over hun studententijd en hoe leuk dat was. Daarom moet je je over de vrienden van je wederhelft heenzetten, zelfs als het een stelletje ongelofelijke lamballen zijn: niemand is perfect, en nog minder mensen hebben goede smaak.
Het is belangrijk om elkaar niet te veel onder druk te zetten om te integreren in elkaars vriendengroep, tenzij dat is wat jullie allebei willen. Je hoeft je partner in het café niet rond te tronen en aan iedereen te laten zien, alsof hij of zij een stoer litteken met een goed verhaal erachter is. Laat hem of haar gewoon z'n gang gaan. Tenzij je een soort walgelijke controlfreak bent die elke stap die hij of zij zet volgt via Find My iPhone, is de onafhankelijkheid van je partner waarschijnlijk een van de dingen waardoor je in eerste instantie verliefd werd, toch?
Kan jij dat?quote:Familie
Misschien moet je eens een avond doorbrengen met een stugge vader die je beoordeelt op je postuur en de manier waarop je een biertje drinkt. Misschien moet je soms omgaan met een maffe moeder die extreem lief lijkt, totdat je per ongeluk een keer een voet op de bank legt en ze begint te huilen. De relatie tussen jou en de ouders van je partner is vaak apart: beladen, met hoge inzet en gebouwd op een halfslachtige zoektocht naar elkaars sympathieke trekken en gespreksstof om op terug te vallen tijdens stille lunches.
Ook hier twijfel ik of je het kan, wat denk je zelf?quote:(...) Maak eens een grapje om het ijs te breken – het laatste dat je wil is dat ze denken dat hun kind een twintigjarig verbond heeft gesloten met een saaie, smaakloze haverkoek.
Je bedoelt dat hij de hele dag op FOK moet zitten? Zou ik toch niet aanraden. Beter maakt hij nu alles af.quote:Op woensdag 11 mei 2016 10:54 schreef Mathemaat het volgende:
Serieus wat is het probleem? Je bent 25 en hebt zeeën aan tijd. Gedraag je ernaar!
Dat heb ik dus ook en lukt aardig met als voorbehoud dat de opdrachten ook goed zijn straks.quote:Op woensdag 11 mei 2016 10:53 schreef QIXL het volgende:
Zelf denk ik dat Deezertje nog steeds de aandacht zoekt, maar dit door de stress van zijn vak met 0,75 studiepunt dit op een laag pitje heeft gezet. Het beste lijkt me voor hem om echt een schema te maken van wat hij elke dag gaat doen, iig tot hij dat af heeft. Vandaag schrijf ik dit, morgen maak ik 12 foto's, overmorgen maak ik alles af en dan vrijdag nalezen of iets dergelijks.
Dan is die stress weg en kan hij met eenzelfde schema proberen zijn zomer in te plannen en eventueel wat vrienden beginnen te maken. Ik blijf net als iedereen wel een afspraak of iig een intake-gesprek met een psycholoog aanraden, maar elke stap in de goede richting is er één.
Ja dat en dat het maar paar foto's zijn. Je hoeft daar echt niet over te gaan wijfelen en dan twijfelen aan jezelf.quote:Op woensdag 11 mei 2016 11:06 schreef DoubleDip het volgende:
[..]
Je bedoelt dat hij de hele dag op FOK moet zitten? Zou ik toch niet aanraden. Beter maakt hij nu alles af.
Helaas mee eens.quote:Op woensdag 11 mei 2016 11:18 schreef DoubleDip het volgende:
Denk dat die opdrachten wel af komen, of ze goedgekeurd gaan worden is een ander verhaal.
Vast wel. Het lijkt me heel sterk dat een docent voor kleine opdrachtjes iemand laten zakken. Zelfs dan, kan hij heel snel nieuwe makenquote:Op woensdag 11 mei 2016 11:18 schreef DoubleDip het volgende:
Denk dat die opdrachten wel af komen, of ze goedgekeurd gaan worden is een ander verhaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |