Oh een paar gezichten dus.quote:
Dat is altijd bij live shows die worden opgenomen met een simpel cameraatje. Dan klinkt het alsof je er met 30 man de Ziggo staat, hoe massaal iedereen ook klapt of joelt.quote:
Generale repetitie voor het juryoordeel.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:09 schreef Mani89 het volgende:
Wat is er vandaag te zien dan? De eerste halve finale?
quote:Op maandag 9 mei 2016 21:12 schreef Childofthe90s het volgende:
"Matt is holding his iPad up durin the live stream and he appears to be very close to the stage, so yes you will have Douwe right in front of you most likely"
Yupquote:Op maandag 9 mei 2016 21:14 schreef raoul90 het volgende:
Dit is ook de show die uitgezonden wordt als er morgen iets misgaat, toch?
kloptquote:Op maandag 9 mei 2016 21:14 schreef raoul90 het volgende:
Dit is ook de show die uitgezonden wordt als er morgen iets misgaat, toch?
Hoofdenstream. Altijd +1quote:Op maandag 9 mei 2016 21:14 schreef libranl het volgende:
Dus we hebben de keuze uit een stream van de live-uitvoeringen met goed uitzicht op het podium of "de hoofden". Lastige keuze.
De hoofden lees ik later wel terug wat die paar meningen zijn, dit is leuker want dan krijg je ook direct de reacties van het publiek mee.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:14 schreef libranl het volgende:
Dus we hebben de keuze uit een stream van de live-uitvoeringen met goed uitzicht op het podium of "de hoofden". Lastige keuze.
Het valt me nog mee, ze gillen in ieder geval nu al veel.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:14 schreef Greys het volgende:
Het klinkt straks vast via deze telefoon alsof er drie mensen met Douwe meezingen, maar je hoort alleen de mensen om diegene heen die het filmt volgens mij, daarom klinkt het zo leeg.
Benieuwd wat de hoofden zeggen tijdens Douwequote:Op maandag 9 mei 2016 21:17 schreef Soren het volgende:
ik luister naar de hoofden, maar ik kijk naar de beelden uit de zaal
De hoofden zijn de hele week al aan het woord geweest.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:15 schreef Cee het volgende:
[..]
De hoofden lees ik later wel terug wat die paar meningen zijn, dit is leuker want dan krijg je ook direct de reacties van het publiek mee.
Wat een idioot.quote:Op maandag 9 mei 2016 21:17 schreef F1gamer het volgende:
Marco de Jong
Marco de Jong She cannot stand in the shadow of Douwe God.
vind ik op een livestream op youtube
quote:
Ze hebben wel rapconcurrentie van Bosniëquote:Op maandag 9 mei 2016 21:20 schreef Greys het volgende:
Griekenland gaat gewoon kwalificeren denk ik hoor...
Halfnaakte danserquote:Op maandag 9 mei 2016 21:20 schreef Greys het volgende:
Griekenland gaat gewoon kwalificeren denk ik hoor...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |