Werkenquote:Op woensdag 4 mei 2016 16:33 schreef TVKijkert het volgende:
Ik begrijp uit de TT dat de TS voor de AH werkt en dankzij koevermansgod 70¤ kon besparen.
85quote:Op woensdag 4 mei 2016 16:34 schreef TVKijkert het volgende:
Of wat kosten die shirtjes tegenwoordig? Eurootje of 90?
De Croky Cupquote:Op woensdag 4 mei 2016 15:59 schreef DonRaja het volgende:
[..]
Luik? Hoe dan... die hebben zich nergens voor geplaatst.
Die flikkers hebben de beker...
Volg hem ook op snapchat, maar bij hem thuis zitten ze bijna constant met een groep te basketballen in de tuin. Aardig optrekje ook wel, maar je zal er als kakgezin een huisje naast hebbenquote:
Doen ze mooi tochquote:Op woensdag 4 mei 2016 20:56 schreef Caland het volgende:
[..]
Volg hem ook op snapchat, maar bij hem thuis zitten ze bijna constant met een groep te basketballen in de tuin. Aardig optrekje ook wel, maar je zal er als kakgezin een huisje naast hebben
Ja van mij mogen ze. Maar zie het al helemaal voor me hoe Huib met z'n vrouw eindelijk dat dikke huis hebben kunnen kopen en dan elke dag het geluid van hangjeugd uit Rotterdam naast zich hebben.quote:Op woensdag 4 mei 2016 20:57 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Doen ze mooi toch. Lijkt zich wel te vermaken, maar neemt z'n werk wel serieus.
En dan heb je dit lichtpunt erbij lopen:quote:Op woensdag 4 mei 2016 21:01 schreef Caland het volgende:
[..]
Ja van mij mogen ze. Maar zie het al helemaal voor me hoe Huib met z'n vrouw eindelijk dat dikke huis hebben kunnen kopen en dan elke dag het geluid van hangjeugd uit Rotterdam naast zich hebben.
Heeft een maat van hem die gezet na het stappen die avond na de winst vraag ik mij af? Dan heb je zoveel geld en dan vind je zo tattoo artiest.....quote:Op woensdag 4 mei 2016 21:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Kon nog enigzins hersteld worden, gelukkig voor hem
[ afbeelding ]
Heb je godverdomme een van de dikste salarissen van het land, ga je naar zo'n dronken tattoo artistquote:Op woensdag 4 mei 2016 21:46 schreef Caland het volgende:
[..]
Kon nog enigzins hersteld worden, gelukkig voor hem
[ afbeelding ]
Goffetomme zeg. Moet makkelijk leven zijn wanneer je niet wordt gehinderd door enige vorm van intelligentie.quote:Op woensdag 4 mei 2016 21:40 schreef Caland het volgende:
[ afbeelding ]
Fenenoord
24 mei
Man, man, man
Waarschijnlijk geld gekregen van het AD.quote:Op woensdag 4 mei 2016 22:07 schreef MPC60 het volgende:
Tering jantje. Kijkt hij dan niet voor hij iets online zet?Beker is erg lelijk gezet, letters zien er ook niet uit. Probeert hij weer een vriend wat business te brengen ofzo? Tering christus Elia wat doe je.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |