abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161895010
Hallo,

Ik weet nu al dat mijn situatie raar en onherkenbaar zal zijn voor de meeste mensen hier, maar ik wil het graag van me afschrijven en daarnaast hoop ik toch op een paar goede tips/ ideeën/steun.

Ik ben een vrouw van 24 jaar. Ik heb al ruim drie jaar een relatie met een man van 31 jaar (op dit moment). Wij verschillen enorm van elkaar wat betreft onze afkomst, situatie, geloof, cultuur etc.
Wij kwamen elkaar tegen, hij vroeg mij mee uit op een date en omdat hij mij wel aardig leek, heb ik ja gezegd.

Tijdens de date vertelde hij dat hij een alleenstaande vader is. Ik was toen 20 jaar en het feit dat hij al een kind heeft, schrok mij af. In gedachten had ik dan ook al besloten dat dit een eenmalige date zou zijn.
Paar dagen na de date vertelde ik hem dat, maar hij gaf niet op. Deed zijn best voor mij en liet merken dat hij echt een klik voelde en mij wilde als zijn vriendin.
Die klik voelde ik zelf ook, mijn enige reden om het af te kappen, was het feit dat hij al een vader is. Toch kon ik hem niet helemaal loslaten, ondanks dat er nog maar 1 date was geweest, vond ik hem leuk en vooral erg lief.

Op een gegeven moment besloot ik hem dus toch een kans te geven. Het klikte perfect tussen ons en we werden verliefd. Na een paar maanden leerde ik zijn kind kennen en ik werd gelijk geaccepteerd. Kort gezegd, alles gaat dus goed. Onze relatie verloopt rustig en fijn en ondertussen heb ik ook een band opgebouwd met zijn kind en mag haar heel graag.

Echter is er één best wel groot probleem. Hij wordt namelijk niet, maar dan ook totaal niet geaccepteerd door mijn ouders (en broers). Ik kom uit een conservatief en teruggetrokken gezin. Ik heb overbezorgde ouders en ben zelf ook erg beschermd grootgebracht. Zij willen alles te zeggen hebben over mij en voor mij bepalen wat het beste is.

De relatie was in het begin dan ook ‘geheim’. We spraken af zonder dat mijn ouders dit wisten en probeerden tijd voor elkaar vrij te maken.
De relatie vorderde en het werd allemaal serieuzer (wij willen namelijk trouwen/samenwonen en ons eigen gezin starten), dus we moesten het vertellen aan mijn ouders.
Het nieuws kwam aan als een klap voor ze. Ze konden het niet bevatten dat ik kies voor een man met een kind. En daarnaast met een andere afkomst en geloof.

Ik bleef aandringen en ze hebben geaccepteerd om vrijblijvend kennis te maken. Na de kennismaking kreeg ik nog meer gescheld en gezeik over me heen. Ze vonden hem lelijk, oud, hij praatte te veel volgens hen. Ik was te lief en hij manipuleerde mij en maakte gebruik van mij en blabla.

Ze hebben gezegd dat ik het kan vergeten. Dat ze dit nooit zullen accepteren en dat ik nooit hun toestemming zal krijgen voor verdere stappen. Dat ik mijn leven/ toekomst vergooi op deze manier en dat ze zich schamen voor mijn keuzes. Dat ik op dit moment alles makkelijk voor me zie, maar dat het ‘opvoeden’ van een kind, en vooral van andermans kind, echt niet zo makkelijk is en dat ik het allemaal onderschat.

Natuurlijk geef ik dit niet op. Ik houd van hem en wil mijn eigen keuzes kunnen maken wat betreft mijn toekomst. Of de keuzes nou verstandig of dom zijn, ik wil zelf kunnen kiezen.

Ik kan mijn ouders niet zomaar ‘verlaten’. Ik had altijd een goede band met ze, ondanks dat ze zo beschermend waren, hebben ze het wel altijd goed bedoeld en ik weet dat ze het beste voor mij over hebben. Maar ik kan mijn vriend ook niet ‘verlaten’. Ik ben echt toe aan een volgende stap met hem en wil verder met mijn leven. Ik wil dus beide partijen niet loslaten, dus gewoon samenwonen zonder toestemming van mijn ouders, is geen optie.

Hoe kan ik dit doen? Wat kan ik het beste doen?
Zijn er mensen die in een soortgelijke situatie zitten of hebben gezeten?
Zijn er mensen die een samengesteld gezin hebben en wat kan ik ongeveer verwachten, waar moet ik rekening mee houden/ niet onderschatten?

Sorry voor het lange verhaal.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:17:30 #2
166390 shifto
Kirby Shizzle
pi_161895103
Woon je in de bible belt ofzo? Zon familie ben je liever arm dan rijk toch, lekker je eigen familie maken die je wel accepteerd. :)

Over jaar of 5 komen ze met hangende pootjes terug of ze hun dochter aub mogen zien.
Thinking about thinking of you.
pi_161895117
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ik kan mijn ouders niet zomaar ‘verlaten’. Ik had altijd een goede band met ze, ondanks dat ze zo beschermend waren, hebben ze het wel altijd goed bedoeld en ik weet dat ze het beste voor mij over hebben. Maar ik kan mijn vriend ook niet ‘verlaten’. Ik ben echt toe aan een volgende stap met hem en wil verder met mijn leven.
Het is dan ook jouw leven, en de enige die daar wat over te zeggen heeft ben jij, zeker als het gaat om je geluk. Ze zullen toch een manier moeten vinden het te accepteren.
Ja doei.
pi_161895125
Wat is jouw afkomst en geloof en dat van hem?
5 Ferrari's op videoband!
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:22:14 #5
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161895163
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ik kan mijn ouders niet zomaar ‘verlaten’. Ik had altijd een goede band met ze, ondanks dat ze zo beschermend waren, hebben ze het wel altijd goed bedoeld en ik weet dat ze het beste voor mij over hebben. Maar ik kan mijn vriend ook niet ‘verlaten’.
Je kan beiden verlaten, want dat is een kwestie van doen.
De vraag is wat je wilt.

Harstikke leuk dat je ouders je verder goed hebben opgevoed en ze het beste bedoelen, maar dat is het verleden. Vergeet de toekomst niet.
Het zal uiteindelijk een kwestie van kiezen worden, kies voor jezelf. En bepaal vanuit daar wat daar het beste bij past (wel of geen contact met ouders/vriend/etc)
pi_161895165
Je ouders proberen je te beschermen tegen deze moslim jongen, ze weten dat je dan ook moslim moet worden. Liefde maakt je blind maar het geloof ook, wat denken vriendinnen van je nieuwe vriend?
pi_161895184
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:
wij willen namelijk trouwen/samenwonen en ons eigen gezin starten
Nou, dan lijkt het me duidelijk.
Toch?
En als je tegen je ouders en rest van de familie zegt dat je dat na gaat streven en dat zij je niet kunnen tegenhouden, dan hebben ze dat maar te accepteren.
Of komt er ook nog wat eerwraak enzo om de hoek kijken?
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:25:12 #8
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_161895208
Ben wel benieuwd naar die afkomst en religie verschillen. Verder ben je nu volwassen dus mag je gewoon zelf bepalen wat je wil.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:26:30 #9
123170 alors
zlata1234
pi_161895230
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:22 schreef Kermit. het volgende:
Je ouders proberen je te beschermen tegen deze moslim jongen, ze weten dat je dan ook moslim moet worden. Liefde maakt je blind maar het geloof ook, wat denken vriendinnen van je nieuwe vriend?
Of TS en familie zijn moslim. Maar dan zijn het natuurlijk intolerante achterlijke mensen.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_161895240
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:26 schreef alors het volgende:
Of TS en familie zijn moslim. Maar dan zijn het natuurlijk intolerante achterlijke mensen.
Als je familie je tegen gaat houden om je eigen geluk te vinden, dan zijn het sowieso intolerante achterlijke mensen, welke religie ze al dan niet aanhangen.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_161895299
Fuck da police of je ouders.
pi_161895352
Je moet kiezen tussen je vriend en je familie. Je bevindt je in een situatie dat de keus hoe-dan-ook pijnlijk is. Tegelijkertijd heb je het al verbruid bij je ouders, dus kies voor je vriend. Maar laat diegene ook de ernst van de situatie weten en zorg dus voor een verbintenis, zodat je niet over een maand met lege handen staat.

Wat is "vrijblijvend kennismaken"?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_161895536
Waarom geheim gehouden? Denk dat je familie je dat zwaar aanrekent...
Somebody that I used to know
pi_161895585
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:18 schreef Ferrari_Tape het volgende:
Wat is jouw afkomst en geloof en dat van hem?
Ik ben islamitisch en hij is christelijk (maar allebei niet streng gelovig).

Het geloof en de afkomst is niet het grote probleem, is meer een bijzaak. De reden dat hij niet wordt geaccepteerd is dat hij al getrouwd is geweest en een kind heeft.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:50:50 #15
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_161895636
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:48 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Ik ben islamitisch
RIP TS dan alvast als je wel doorgaat met deze jongen.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:51:34 #16
130298 TheThirdMark
To what Purpose!
pi_161895657
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:48 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Ik ben islamitisch en hij is christelijk (maar allebei niet streng gelovig).

Het geloof en de afkomst is niet het grote probleem, is meer een bijzaak. De reden dat hij niet wordt geaccepteerd is dat hij al getrouwd is geweest en een kind heeft.
Tsja, wat is de reden dat zijn vorige relatie naar de knoppen is gegaan.
Daar duidelijkheid in geven kan ook rust brengen bij je ouders he.
Ik begrijp een ouder wel wanneer zijn kind thuiskomt met zowel een partner als kind. Dat is toch een drempel voor velen, vooral velen van de oude stempel.
pi_161895659
Wat er ook gezegd wordt, jij bent niet degene die ze de rug toekeert, dat doen zij. De keuze lijkt mij ook al te zijn gemaakt. Doe wat jou het gelukkigst maakt, je ouders draaien vroeg of laat wel bij. En is dat niet het geval, dan weet je helaas dat je ze beter kwijt kunt zijn.
pi_161895709
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ik was te lief en hij manipuleerde mij en maakte gebruik van mij en blabla.
Dat zijn dingen die 'buitenstaanders' vaak beter zien dan jijzelf...ze zouden dus weleens een punt kunnen hebben.
quote:
Ze hebben gezegd dat ik het kan vergeten. Dat ze dit nooit zullen accepteren en dat ik nooit hun toestemming zal krijgen voor verdere stappen. Dat ik mijn leven/ toekomst vergooi op deze manier en dat ze zich schamen voor mijn keuzes.
Uiteindelijk bepaal jij dat natuurlijk zelf en heb je hun toestemming niet nodig.
quote:
Dat ik op dit moment alles makkelijk voor me zie, maar dat het ‘opvoeden’ van een kind, en vooral van andermans kind, echt niet zo makkelijk is en dat ik het allemaal onderschat.
Dat is ook niet gemakkelijk, zeker voor een vrouw niet. En dan ook nog een ander geloof? Ben jij instaat om zijn kind, een dochter nog wel, naar zijn geloof op te voeden? In de praktijk is het nog altijd vooral de vrouw die zorgt en opvoedt, die de meeste tijd met de kinderen doorbrengt... maar hij zal ws wel eisen dat dat volgens zijn ideeën gaat... Daar kunnen enorme drama's uit voortkomen. Denk aan een totaal onhandelbaar kind (straks puber) en een vader die jou verbiedt om het kind op haar plaats te zetten waarna het kind gaat klagen bij Pappielief..
Woont zijn dochter bij hem of is hij een weekeind vader? In het laatste geval is het gemakkelijker en kan je vooraf harde afspraken maken dat hij opvoedt en zorgt en niet jij terwijl hij in de kroeg, op het voetbalveld of in de moskee hangt.
quote:
Zijn er mensen die een samengesteld gezin hebben en wat kan ik ongeveer verwachten, waar moet ik rekening mee houden/ niet onderschatten?
Ik. Al wonen wij dan niet samen. Met mijn huidige vriend en daarvoor met een andere man.
Maar ik ben de moeder en zij hebben (hadden) geen kinderen en dat is een wereld van verschil.
Ik zie het om me heen ook vooral goed gaan met een alleenstaande moeder en een nieuwe man, andersom gaat het veel vaker verkeerd.
Mijn ex (weekeind) vader van mijn kinderen heeft ook een verbroken relatie achter de rug mede door gezeik over de opvoeding van onze kinderen en nu woont hij samen met een alleenstaande moeder maar zijn ze ook opzoek naar een ander huis voor haar omdat het niet gaat. En nee, dat ligt niet aan mijn kinderen maar aan mijn ex die de opvoeding volledig bij zijn vriendinnen legt en meer eisen stelt dan de wet aan een kinderdagopvang. |:(
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:54:10 #19
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161895712
Je klinkt heel weloverwogen. Als jij gelukkig bent met jouw vriend, ga ervoor. Steek je energie in het opbouwen van een leven met hem en zijn kind, dat is sowieso al een grote stap zonder het gedoe met je ouders.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 13:56:55 #20
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_161895782
Je leeft voor jezelf, niet voor je familie.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:00:24 #21
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_161895846
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:56 schreef 2Happy4U het volgende:
Je leeft voor jezelf, niet voor je familie.
Neem hier wel in mee dat zij islamitisch is he.
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_161895862
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:00 schreef 2NutZ het volgende:

[..]

Neem hier wel in mee dat zij islamitisch is he.
Dan nog geldt dat.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:05:32 #23
39328 RijstNatie
Cool Hwhip
pi_161895950
herkenbaar, ben zelf ook buitenlands en heb een nederlandse vrouw met 2 kinderen.
duurde wel 8jaar voordat mijn ouders haar uiteindelijk accepteerde, met veel ruzie en gezeik.

tevens werk ik samen met veel streng gelovige in zeeland, en die meiden hier breken bijna allemaal met hun familie.

dus mijn advies is kiezen voor je liefde, want je gaat toch niet heel je leven bij je ouders wonen.
aan jou om te bewijzen dat je ouders altijd ongelijk hebben gehad en de jeugd is de nieuwe generatie en vrijheid en liberalisme is niet te stoppen.
Nothing to see here, carry on
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:06:46 #24
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_161895975
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:01 schreef spijkerbroek het volgende:

[..]

Dan nog geldt dat.
Akkoord. Praktijk is alleen vaak anders dat probeer ik er alleen mee te zeggen :)

quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:06 schreef Kermit. het volgende:
TS is lame als ze haar geloof haar rug toekeert, de enige liefde die je nog hebt is God. De liefde met je vriend is tijdelijk en die van God is eeuwig.
:') _O-
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_161895978
TS is lame als ze haar geloof haar rug toekeert, de enige liefde die je nog hebt is God. De liefde met je vriend is tijdelijk en die van God is eeuwig.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:14:19 #26
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161896111
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:

Ik kan mijn ouders niet zomaar ‘verlaten’. Ik had altijd een goede band met ze, ondanks dat ze zo beschermend waren, hebben ze het wel altijd goed bedoeld en ik weet dat ze het beste voor mij over hebben. Maar ik kan mijn vriend ook niet ‘verlaten’. Ik ben echt toe aan een volgende stap met hem en wil verder met mijn leven. Ik wil dus beide partijen niet loslaten, dus gewoon samenwonen zonder toestemming van mijn ouders, is geen optie.
Het is de enige optie. Je ouders raken er vanzelf aan gewend. Als ze het echt zo goed met je voor hebben dan duurt het niet lang voordat ze langskomen op de koffie.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:14:47 #27
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161896124
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:06 schreef Kermit. het volgende:
TS is lame als ze haar geloof haar rug toekeert, de enige liefde die je nog hebt is God. De liefde met je vriend is tijdelijk en die van God is eeuwig.
Als ze voor haar vriend kiest, kiest ze tegen haar geloof?
pi_161896205
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:14 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Als ze voor haar vriend kiest, kiest ze tegen haar geloof?
Ja ze moet met een moslim trouwen, de christenjongen is dit verhaal hoort ook met een christenmeisje te trouwen. Zo zijn de regels nou eenmaal..
pi_161896219
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:23 schreef spijkerbroek het volgende:

[..]

Nou, dan lijkt het me duidelijk.
Toch?
En als je tegen je ouders en rest van de familie zegt dat je dat na gaat streven en dat zij je niet kunnen tegenhouden, dan hebben ze dat maar te accepteren.
Of komt er ook nog wat eerwraak enzo om de hoek kijken?
Mijn ouders zijn gelovige mensen en vertrouwen op God. Eerwraak is cultuurkwestie, echte (normale) gelovigen doen niet aan mensen 'doden'.

Zij dreigen meer met emotionele dingen. Dat ze enorm teleurgesteld zullen zijn, zich schamen tegenover anderen voor mijn keuzes, dat ze er ziek van worden en dat ze zich niet meer kunnen vertonen in hun vriendenkring door mij.

Ik moet er eigenlijk niet naar luisteren, maar het raakt me wel. Mijn ouders zijn echt lieve mensen verder, enige minpunt is dat ze te beschermend zijn.
pi_161896247
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Slush-Puppy het volgende:
Zij dreigen meer met emotionele dingen. Dat ze enorm teleurgesteld zullen zijn, zich schamen tegenover anderen voor mijn keuzes, dat ze er ziek van worden en dat ze zich niet meer kunnen vertonen in hun vriendenkring door mij.
Hoe is dat jouw probleem? Dat is hún probleem, dat zij zélf moeten oplossen.

Dit is psychologische oorlogvoering van ze. Aso's.
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:23:34 #31
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161896308
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Kermit. het volgende:

[..]

Ja ze moet met een moslim trouwen, de christenjongen is dit verhaal hoort ook met een christenmeisje te trouwen. Zo zijn de regels nou eenmaal..
Ik denk zelf dat Onze Lieve Heer zo'n groot hart heeft dat Hij hier geen seconde mee zal zitten.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:25:57 #32
123170 alors
zlata1234
pi_161896340
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:56 schreef 2Happy4U het volgende:
Je leeft voor jezelf, niet voor je familie.
Nederlanders ja, in veel andere culturen werkt dat niet zo.
know'm sayin?
×
word? word.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:27:08 #33
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161896360
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Zij dreigen meer met emotionele dingen. Dat ze enorm teleurgesteld zullen zijn, zich schamen tegenover anderen voor mijn keuzes, dat ze er ziek van worden en dat ze zich niet meer kunnen vertonen in hun vriendenkring door mij.
Dat hoor je wel vaker maar dat is gewoon flink overdreven. Op de lange termijn zullen die dingen allemaal weer verdwijnen.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:27:24 #34
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161896366
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:25 schreef alors het volgende:

[..]

Nederlanders ja, in veel andere culturen werkt dat niet zo.
TS is geen Nederlander?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:34:59 #35
421920 StefDeStuntpiloot
Vlieg toch op joh
pi_161896534
Maar waarom hebben jouw ouders op 24 jarige leeftijd nog zo veel over jou te zeggen? Hoog tijd om op jezelf te wonen, lijkt mij. Afgezien van de hele religieuze/culturele poppenkast. Je bent oud genoeg om je eigen boontjes te doppen en keuzes te maken.

Hier trouwens vroeger een Marokkaanse vriendin inclusief schoonpa gehad. Laatstgenoemde maakte er ook de grootste drama van dat zijn dochter met een Nederlander thuis kwam. Die riep moord en brand toen, veel dezelfde dingen die TS hier neer zet.
pi_161896635
Misschien als compromis aanbieden dat je een jaar met hem gaat samenwonen als proef en het stil zal houden, als het dan toch niet lukt lijden zij geen gezichtsverlies.
Dan dus niet zwanger worden.
Gaat het allemaal goed dan het publiek maken en trouwen.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 14:43:47 #37
287925 2Happy4U
Ecchi Shiyou
pi_161896714
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Mijn ouders zijn gelovige mensen en vertrouwen op God. Eerwraak is cultuurkwestie, echte (normale) gelovigen doen niet aan mensen 'doden'.

Zij dreigen meer met emotionele dingen. Dat ze enorm teleurgesteld zullen zijn, zich schamen tegenover anderen voor mijn keuzes, dat ze er ziek van worden en dat ze zich niet meer kunnen vertonen in hun vriendenkring door mij.

Ik moet er eigenlijk niet naar luisteren, maar het raakt me wel. Mijn ouders zijn echt lieve mensen verder, enige minpunt is dat ze te beschermend zijn.
Ze houden niet echt van je als ze het erger vinden wat de buren misschien van ze vinden dan dat hun dochter gelukkig is.
Women with dicks and weak men with vaginas.
Alles hat ein Ende nur die Wurst hat zwei.
pi_161896747
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:43 schreef 2Happy4U het volgende:
Ze houden niet echt van je als ze het erger vinden wat de buren misschien van ze vinden dan dat hun
Dat ligt ongetwijfeld een heel stuk genuanceerder bij dat soort gelovigen, maar dat neemt niet weg dat ondanks dat TS niet haar eigen belissingen moet kunnen en leren maken. Toe blijven geven is niet je eigen leven lijden en je ouders gelukkig houden in plaats van jezelf.
Ja doei.
pi_161897433
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:35 schreef Jordy-B het volgende:
Je moet kiezen tussen je vriend en je familie. Je bevindt je in een situatie dat de keus hoe-dan-ook pijnlijk is. Tegelijkertijd heb je het al verbruid bij je ouders, dus kies voor je vriend. Maar laat diegene ook de ernst van de situatie weten en zorg dus voor een verbintenis, zodat je niet over een maand met lege handen staat.

Wat is "vrijblijvend kennismaken"?
Samenwonen is eigenlijk geen optie voor ons beiden. Zowel islamitisch als christelijk gezien zouden we moeten trouwens als we samen in één huis willen wonen.

Met vrijblijvend kennismaken, bedoelde ik dat ze dus akkoord gingen met de kennismaking, maar dat hij/ik geen verwachtingen moeten hebben. En dat ze er niet automatisch mee akkoord gaan, was alleen om te kijken wie hij is.

Maar dat heeft dus ook niet gewerkt, ze waren alleen maar kritisch en zeken hem achteraf af.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 15:21:18 #40
85962 ioko
I Appear Missing
pi_161897552
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:48 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ik ben islamitisch en hij is christelijk (maar allebei niet streng gelovig).
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:15 schreef Slush-Puppy het volgende:
Samenwonen is eigenlijk geen optie voor ons beiden. Zowel islamitisch als christelijk gezien zouden we moeten trouwens als we samen in één huis willen wonen.
Ik vind dat jullie vrij gelovig zijn als je dit soort beperkingen hebt.
Coincidence
Makes sense
Only with you
pi_161897618
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:54 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Dat zijn dingen die 'buitenstaanders' vaak beter zien dan jijzelf...ze zouden dus weleens een punt kunnen hebben.

[..]

Uiteindelijk bepaal jij dat natuurlijk zelf en heb je hun toestemming niet nodig.

[..]

Dat is ook niet gemakkelijk, zeker voor een vrouw niet. En dan ook nog een ander geloof? Ben jij instaat om zijn kind, een dochter nog wel, naar zijn geloof op te voeden? In de praktijk is het nog altijd vooral de vrouw die zorgt en opvoedt, die de meeste tijd met de kinderen doorbrengt... maar hij zal ws wel eisen dat dat volgens zijn ideeën gaat... Daar kunnen enorme drama's uit voortkomen. Denk aan een totaal onhandelbaar kind (straks puber) en een vader die jou verbiedt om het kind op haar plaats te zetten waarna het kind gaat klagen bij Pappielief..
Woont zijn dochter bij hem of is hij een weekeind vader? In het laatste geval is het gemakkelijker en kan je vooraf harde afspraken maken dat hij opvoedt en zorgt en niet jij terwijl hij in de kroeg, op het voetbalveld of in de moskee hangt.

[..]

Ik. Al wonen wij dan niet samen. Met mijn huidige vriend en daarvoor met een andere man.
Maar ik ben de moeder en zij hebben (hadden) geen kinderen en dat is een wereld van verschil.
Ik zie het om me heen ook vooral goed gaan met een alleenstaande moeder en een nieuwe man, andersom gaat het veel vaker verkeerd.
Mijn ex (weekeind) vader van mijn kinderen heeft ook een verbroken relatie achter de rug mede door gezeik over de opvoeding van onze kinderen en nu woont hij samen met een alleenstaande moeder maar zijn ze ook opzoek naar een ander huis voor haar omdat het niet gaat. En nee, dat ligt niet aan mijn kinderen maar aan mijn ex die de opvoeding volledig bij zijn vriendinnen legt en meer eisen stelt dan de wet aan een kinderdagopvang. |:(
Het is inderdaad niet een ideale situatie, maar ik heb er toch vertrouwen in dat we het kunnen. De geloven verschillen in principe niet zo gek van elkaar in grote lijnen. Mijn vriend behoort ook niet tot de standaard christelijke groep (als die al bestaat). Er is al overeenstemming bereikt over bepaalde dingen die te maken hebben met het geloof (zoals dat er geen varkensvlees wordt bereid in huis, maar buiten kunnen zij gewoon eten wat zij willen). Wij staan er samen voor als man en vrouw en als ik iets zeg tegen het kind, dan is hij het daar ook mee eens en andersom ook.

Het kind woont inderdaad bij hem. Hij gaat over de opvoeding. Dit gaat tot nu toe goed, dus ik heb er vertrouwen in dat dit zo zal doorgaan.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 15:30:18 #42
421920 StefDeStuntpiloot
Vlieg toch op joh
pi_161897693
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:21 schreef ioko het volgende:

Ik vind dat jullie vrij gelovig zijn als je dit soort beperkingen hebt.
Inderdaad. Bizar dat er anno 2016 nog zo veel mensen zijn die zichzelf (of nog erger: hun kinderen) grootbrengen met allerlei enge, beperkende religieuze toestanden.
pi_161897704
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:15 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Samenwonen is eigenlijk geen optie voor ons beiden. Zowel islamitisch als christelijk gezien zouden we moeten trouwens als we samen in één huis willen wonen.
Waarom? Hij heeft al een kind en ik vermoed dat hij geen weduwnaar is, want dat had je er dan wel bij gezegd.

Dus je kan het toch al niet meer goed doen. Waarom hou je dan toch nog vast aan de wensen van het geloof?
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_161897798
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:30 schreef Jordy-B het volgende:

[..]

Waarom? Hij heeft al een kind en ik vermoed dat hij geen weduwnaar is, want dat had je er dan wel bij gezegd.

Dus je kan het toch al niet meer goed doen. Waarom hou je dan toch nog vast aan de wensen van het geloof?
Hij heeft een ex inderdaad en kan het niet meer goed doen, maar hij wilt toch het 'goede' voorbeeld geven aan zijn kind en laten zien dat trouwen erbij hoort als je wil samenwonen.

Ik ben nog nooit getrouwd geweest en wil het graag ook 'goed' doen.
pi_161897837
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:36 schreef Slush-Puppy het volgende:
Hij heeft een ex inderdaad en kan het niet meer goed doen, maar hij wilt toch het 'goede' voorbeeld geven aan zijn kind en laten zien dat trouwen erbij hoort als je wil samenwonen.

Ik ben nog nooit getrouwd geweest en wil het graag ook 'goed' doen.
'Goed' naar wiens maatstaven?
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_161897903
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:38 schreef spijkerbroek het volgende:

[..]

'Goed' naar wiens maatstaven?
De Bijbel en Koran ;)

Vooral de Bijbel trouwens, volgens de Koran ben je namelijk al getrouwd als de imam een gebed opzegt en je man en vrouw verklaart.
pi_161898041
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:41 schreef Slush-Puppy het volgende:
De Bijbel en Koran ;)

Vooral de Bijbel trouwens, volgens de Koran ben je namelijk al getrouwd als de imam een gebed opzegt en je man en vrouw verklaart.
Okee, sterkte ermee
Acquisitie n.a.v. deze post wordt niet op prijs gesteld.
Don't you see going to heaven is just in the thought that you might?
As an on-line radio program grows longer, the probability of a German song approaches 1.
pi_161898150
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:36 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Hij heeft een ex inderdaad en kan het niet meer goed doen, maar hij wilt toch het 'goede' voorbeeld geven aan zijn kind en laten zien dat trouwen erbij hoort als je wil samenwonen.

Ik ben nog nooit getrouwd geweest en wil het graag ook 'goed' doen.
Ik vind jouw vriend een schijnheilig boontje.
Bestiality sure is a fun thing to do. But I have to say this as a warning to you:
With almost all animals you can have a ball, but the hedgehog can never be buggered at all.
pi_161898396
Uit Assen?
  dinsdag 3 mei 2016 @ 16:09:24 #50
166390 shifto
Kirby Shizzle
pi_161898469
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:15 schreef Slush-Puppy het volgende:

Maar dat heeft dus ook niet gewerkt, ze waren alleen maar kritisch en zeken hem achteraf af.
Tering wat een volk. :') Gewoon in zn gezicht was natuurlijk te eng.
Thinking about thinking of you.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 16:42:24 #51
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161899197
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:36 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Hij heeft een ex inderdaad en kan het niet meer goed doen, maar hij wilt toch het 'goede' voorbeeld geven aan zijn kind en laten zien dat trouwen erbij hoort als je wil samenwonen.

Ik ben nog nooit getrouwd geweest en wil het graag ook 'goed' doen.
Ik snap het niet, je wil samenwonen zonder trouwen maar wel de kinderen leren dat dat eigenlijk niet mag? Wat gaan jullie doen als die dochter ook gaat samenwonen zonder trouwen? Ook stennis schoppen?
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_161899216
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Kermit. het volgende:

[..]

Ja ze moet met een moslim trouwen, de christenjongen is dit verhaal hoort ook met een christenmeisje te trouwen. Zo zijn de regels nou eenmaal..
Ik heb het burgerlijk wetboek nog maar even doorgespit. Geen enkele regel die dit zegt :W

TS, je zult dit zelf moeten inschatten. Jouw ouders zijn bezorgd en dit uit zich in bemoeizucht maar ik denk niet dat ze per se kwaadaardige bedoelingen hebben. Ze hadden je liever gezien met een man uit eigen kring die nog niet eerder getrouwd zijn. Hun teleurstelling is dus niet persoonlijk gericht denk ik.

De kans is groot dat ze zich blindstaren op de kloof tussen hun verwachtingen en waar je nu mee aan komt zetten en dat het probleem daar zit. Maar er is ook een kans dat hij inderdaad niet goed voor je is. Het is een kleine kans, maar het kán. Zijn er behalve je ouders ook vriendinnen etc. die jou van feedback kunnen voorzien? Hoe groot schat je de kans in dat ze uiteindelijk bijdraaien? Hoe zie je je toekomst met hem? Ziet hij die zelf ook zo?
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 17:01:32 #53
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_161899672
-reageer dan niet-

[ Bericht 89% gewijzigd door motorbloempje op 03-05-2016 17:03:16 ]
  dinsdag 3 mei 2016 @ 17:04:00 #54
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_161899735
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:14 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Als ze voor haar vriend kiest, kiest ze tegen haar geloof?
tuurlijk
  dinsdag 3 mei 2016 @ 17:21:19 #55
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161900077
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:04 schreef fs180 het volgende:

[..]

tuurlijk
Ze neemt haar geloof toch mee...?
pi_161900199
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 16:43 schreef Jihawti het volgende:
Ik heb het burgerlijk wetboek nog maar even doorgespit. Geen enkele regel die dit zegt

TS, je zult dit zelf moeten inschatten. Jouw ouders zijn bezorgd en dit uit zich in bemoeizucht maar ik denk niet dat ze per se kwaadaardige bedoelingen hebben. Ze hadden je liever gezien met een man uit eigen kring die nog niet eerder getrouwd zijn. Hun teleurstelling is dus niet persoonlijk gericht denk ik.

De kans is groot dat ze zich blindstaren op de kloof tussen hun verwachtingen en waar je nu mee aan komt zetten en dat het probleem daar zit. Maar er is ook een kans dat hij inderdaad niet goed voor je is. Het is een kleine kans, maar het kán. Zijn er behalve je ouders ook vriendinnen etc. die jou van feedback kunnen voorzien? Hoe groot schat je de kans in dat ze uiteindelijk bijdraaien? Hoe zie je je toekomst met hem? Ziet hij die zelf ook zo?
Ja dit klopt helemaal! Ze hebben echt geen slechte bedoelingen eigenlijk, ze zijn altijd heel liefdevol en begripvol geweest. In vergelijking met mijn afkomst- en geloofsgenoten mocht ik altijd van alles. Zij vertrouwden mij volledig, maar de openbaring van deze relatie heeft hun vertrouwen aangetast in mij..

Zij vinden dat ik een groot risico neem op een mislukking en verdriet en snappen niet waarom ik niet kies voor een makkelijker leven met een man die zich in mijn situatie bevindt.

Zij hebben hem maar 1x twee uurtjes gezien, dus ik denk niet dat ze echt een beeld kunnen vormen wie hij is. Inhoudelijk hadden ze ook niets negatiefs te melden verder.
Mijn vriendinnen kennen hem ook niet zo heel goed, maar ze vinden hem wel aardig. Zij zien de aanwezigheid van het kind ook als een probleem en denken ook dat ik kies voor een moeilijkere weg door de verantwoordelijkheid te nemen.

Ik denk dat ze geen keus hebben als ik blijf volhouden. Ze moeten wel toestemming geven uiteindelijk, ook al is het tegen hun wil in. Ze zeggen ook niet dat ze dan geen contact meer willen, maar ze geven aan dat ik ze veel verdriet zal doen, dat ze altijd een brok zullen koesteren tegenover mij en dat niemand ze zoveel verdriet en schade heeft aangebracht als dat ik op dit moment doe en zal doen als ik voor hem kies.

Mijn toekomst met hem zie ik positief in. Ik ken hem en zijn kind al goed ondertussen. Natuurlijk is het een moeilijkere weg, maar het kind was 4 toen ze mij leerde kennen en is ondertussen bijna 8 jaar. Ze vindt het fijn als ik er ben en ik denk dat ik het wel aan kan. De vader blijft de hoofdverantwoordelijke en ik ga niet te veel bemoeien met de opvoeding. Het gaat nu goed, ik zie niet in waarom het in de toekomst niet goed zou gaan..
  dinsdag 3 mei 2016 @ 17:48:16 #57
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161900597
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:28 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ik denk dat ze geen keus hebben als ik blijf volhouden. Ze moeten wel toestemming geven uiteindelijk, ook al is het tegen hun wil in. Ze zeggen ook niet dat ze dan geen contact meer willen, maar ze geven aan dat ik ze veel verdriet zal doen, dat ze altijd een brok zullen koesteren tegenover mij en dat niemand ze zoveel verdriet en schade heeft aangebracht als dat ik op dit moment doe en zal doen als ik voor hem kies
Klinkt als lekkere chantage / emotionale shit die ze op je gooien.
En dat enkel omdat jij gelukkig wilt worden met een man....
pi_161900611
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:28 schreef Slush-Puppy het volgende:
Ze moeten wel toestemming geven uiteindelijk
Ja, nee, dat moeten ze dus niet.
Ja doei.
pi_161900624
quote:
14s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:17 schreef shifto het volgende:
Woon je in de bible belt ofzo? Zon familie ben je liever arm dan rijk toch, lekker je eigen familie maken die je wel accepteerd. :)

Over jaar of 5 komen ze met hangende pootjes terug of ze hun dochter aub mogen zien.
Dit inderdaad. Gewoon verbannen uit je leven. Ik val ook op meiden van een andere cultuur dan doorsnee voor een nl jongen. Als mijn ouders hier moeite mee hebben zeg ik :W
pi_161900832
quote:
7s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:48 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Klinkt als lekkere chantage / emotionale shit die ze op je gooien.
En dat enkel omdat jij gelukkig wilt worden met een man....
ja klopt daar lijkt het idd op.

maar goed, ik vind juist dat ze blij zouden moeten zijn voor TS.
pi_161901094
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:28 schreef Slush-Puppy het volgende:

Zij vinden dat ik een groot risico neem op een mislukking en verdriet en snappen niet waarom ik niet kies voor een makkelijker leven met een man die zich in mijn situatie bevindt.
Dit is eigenlijk het enige argument waar ik je ouders wel gelijk in geef.

Waarom wil je zo snel trouwen met hem en gun je jezelf niet wat meer tijd?
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  Moderator dinsdag 3 mei 2016 @ 18:44:07 #62
184769 crew  Deisyy
pi_161901679
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 18:16 schreef eight het volgende:

[..]

Dit is eigenlijk het enige argument waar ik je ouders wel gelijk in geef.

Waarom wil je zo snel trouwen met hem en gun je jezelf niet wat meer tijd?
Snel? Ze hebben 3 jaar een relatie.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_161901754
Als ik in de ogen van mijn ouders op het punt sta een misstap te begaan zal ik ze er ook wel over horen, maar ze zullen me nooit zo voor het blok zetten. Dan heb je gewoon totaal geen respect voor je volwassen kind en laten ze zien dat ze niet in je geloven, op een gegeven moment verandert je machtsrol van opvoeder naar adviseur en dat heb je te accepteren. Uiteindelijk zijn wij als volwassenen toch verantwoordelijk voor de keuzes die we maken, dus moeten we die ook zelf kunnen maken.
Dat gelul over dat ze zich gekwetst voelen en wrok koesteren etc. kan je ook makkelijk omdraaien: ik zou me heel gekwetst voelen als mijn ouders mijn keuzes niet zouden respecteren en mijn geluk in de weg staan.
Een dag zonder vlees is een dag niet geleefd
pi_161901886
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 18:44 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Snel? Ze hebben 3 jaar een relatie.
Dan heb ik slecht gelezen want ik dacht dat het 1 jaar was.

Na3 jaar is het niet zo vreemd meer.
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_161902242
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 15:26 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Het is inderdaad niet een ideale situatie, maar ik heb er toch vertrouwen in dat we het kunnen. De geloven verschillen in principe niet zo gek van elkaar in grote lijnen. Mijn vriend behoort ook niet tot de standaard christelijke groep (als die al bestaat). Er is al overeenstemming bereikt over bepaalde dingen die te maken hebben met het geloof (zoals dat er geen varkensvlees wordt bereid in huis, maar buiten kunnen zij gewoon eten wat zij willen). Wij staan er samen voor als man en vrouw en als ik iets zeg tegen het kind, dan is hij het daar ook mee eens en andersom ook.

Het kind woont inderdaad bij hem. Hij gaat over de opvoeding. Dit gaat tot nu toe goed, dus ik heb er vertrouwen in dat dit zo zal doorgaan.
Waarom vraag je om ervaringsverhalen als je je beslissing toch al genomen hebt en al overtuigd bent dat het bij jullie gewoon goed zal gaan? Alleen opzoek naar bevestiging? Zeg dat dan, dan steek ik er geen moeite in om je een eerlijk verhaal te vertellen.
pi_161902452
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:28 schreef Slush-Puppy het volgende:
Mijn toekomst met hem zie ik positief in. Ik ken hem en zijn kind al goed ondertussen. Natuurlijk is het een moeilijkere weg, maar het kind was 4 toen ze mij leerde kennen en is ondertussen bijna 8 jaar. Ze vindt het fijn als ik er ben en ik denk dat ik het wel aan kan. De vader blijft de hoofdverantwoordelijke en ik ga niet te veel bemoeien met de opvoeding. Het gaat nu goed, ik zie niet in waarom het in de toekomst niet goed zou gaan..
Dat zie je echt totaal niet in? Je ziet geen verschil tussen haar af en toe ontmoeten als haar vader er ook is en getrouwd zijn, er ook zijn als haar vader er niet is en een groot deel van de zorg (al is het maar eten koken, wassen en al snel ook halen en brengen van vanalles) op je moeten nemen?
Hoe denk jij je niet met de opvoeding te gaan bemoeien als je wel zorgt? Als je er zo instapt kan ik je nu al vertellen dat je in de problemen komt want hij gaat de opvoeding bepalen en jij moet hem uitvoeren en bent de gebeten hond tussen de twee in.

Succes!
  Moderator dinsdag 3 mei 2016 @ 19:15:46 #67
184769 crew  Deisyy
pi_161902510
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:04 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Waarom vraag je om ervaringsverhalen als je je beslissing toch al genomen hebt en al overtuigd bent dat het bij jullie gewoon goed zal gaan? Alleen opzoek naar bevestiging? Zeg dat dan, dan steek ik er geen moeite in om je een eerlijk verhaal te vertellen.
Jij denkt dat als jij met je eigen verhaal en je advies komt iedereen maar naar je moet luisteren?
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_161902752
quote:
13s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:15 schreef Deisyy het volgende:

[..]

Jij denkt dat als jij met je eigen verhaal en je advies komt iedereen maar naar je moet luisteren?
Nee. Ik denk dat wanneer iemand om advies/ervaringsverhalen vraagt er niet vervolgens een antwoord komt van: Maakt niet uit wat jij zegt, ik weet nu al 100% zeker dat het mij wél lukt.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 19:27:43 #69
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161902778
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:26 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Nee. Ik denk dat wanneer iemand om advies/ervaringsverhalen vraagt er niet vervolgens een antwoord komt van: Maakt niet uit wat jij zegt, ik weet nu al 100% zeker dat het mij wél lukt.
Maar het topic gaat helemaal niet over de relatie zelf. Het gaat over de ouders.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  Moderator dinsdag 3 mei 2016 @ 19:28:18 #70
184769 crew  Deisyy
pi_161902794
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:26 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Nee. Ik denk dat wanneer iemand om advies/ervaringsverhalen vraagt er niet vervolgens een antwoord komt van: Maakt niet uit wat jij zegt, ik weet nu al 100% zeker dat het mij wél lukt.
Ik zie haar dat allemaal niet zeggen, ik zie haar wel zeggen dat ze er vertrouwen in heeft dat het gaat lukken.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
  Moderator dinsdag 3 mei 2016 @ 19:28:43 #71
184769 crew  Deisyy
pi_161902800
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:27 schreef Fir3fly het volgende:

[..]

Maar het topic gaat helemaal niet over de relatie zelf. Het gaat over de ouders.
Ook dat ja.
Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
pi_161902822
quote:
10s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:27 schreef Fir3fly het volgende:
Maar het topic gaat helemaal niet over de relatie zelf. Het gaat over de ouders.
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:10 schreef Slush-Puppy het volgende:
Zijn er mensen die een samengesteld gezin hebben en wat kan ik ongeveer verwachten, waar moet ik rekening mee houden/ niet onderschatten?
pi_161903232
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:04 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Waarom vraag je om ervaringsverhalen als je je beslissing toch al genomen hebt en al overtuigd bent dat het bij jullie gewoon goed zal gaan? Alleen opzoek naar bevestiging? Zeg dat dan, dan steek ik er geen moeite in om je een eerlijk verhaal te vertellen.
Ik probeerde alleen aan te geven dat ik er vertrouwen in heb. Ik kan niet in de toekomst kijken en weet niet hoe het uiteindelijk gaat lopen.

Mijn beslissing staat al vast inderdaad. Ik heb drie jaar geïnvesteerd in een relatie en het verloopt allemaal goed. Ik heb geen reden om eraan te twijfelen op dit moment. Dat heb ik ook nergens vermeld, is geen optie om hem te laten vallen en daar gaat dit topic ook niet over.

Ik vroeg om ervaringsverhalen om te kijken/lezen of er dingen zijn waar ik nog geen rekening mee heb gehouden en hoe anderen dit hebben ervaren. Ik waardeer jouw inbreng, je hoeft je niet aangevallen te voelen.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 19:49:02 #74
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161903307
Oeehh verkeerde account :7
pi_161903336
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:13 schreef Ouder1 het volgende:

[..]

Dat zie je echt totaal niet in? Je ziet geen verschil tussen haar af en toe ontmoeten als haar vader er ook is en getrouwd zijn, er ook zijn als haar vader er niet is en een groot deel van de zorg (al is het maar eten koken, wassen en al snel ook halen en brengen van vanalles) op je moeten nemen?
Hoe denk jij je niet met de opvoeding te gaan bemoeien als je wel zorgt? Als je er zo instapt kan ik je nu al vertellen dat je in de problemen komt want hij gaat de opvoeding bepalen en jij moet hem uitvoeren en bent de gebeten hond tussen de twee in.

Succes!
Dit is inderdaad wat ik ook hoor van mijn ouders. Het probleem is alleen dat ik dus niet kan weten of het positief of negatief gaat uitpakken. Het blijft een risico..
pi_161903369
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:49 schreef Cue_ het volgende:
Oeehh verkeerde account :7
Oeps :@

Nou het gaat dus om mij :P
  dinsdag 3 mei 2016 @ 19:52:43 #77
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161903402
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:49 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Dit is inderdaad wat ik ook hoor van mijn ouders. Het probleem is alleen dat ik dus niet kan weten of het positief of negatief gaat uitpakken. Het blijft een risico..
Maar die kans is er ook als je je ouders advies opvolgt en hem aan de kant zit.
Voor t zelfde geld ontmoet je nooit meer iemand zoals hij.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 20:48:44 #78
123170 alors
zlata1234
pi_161905092
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Oeps :@

Nou het gaat dus om mij :P
Ook mede gezien je postgeschiedenis snap ik je ouders volledig :)
know'm sayin?
×
word? word.
pi_161905182
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 20:48 schreef alors het volgende:

[..]

Ook mede gezien je postgeschiedenis snap ik je ouders volledig :)
Mijn postgeschiedenis moet niet al te serieus worden genomen. Dit topic wel, is de daadwerkelijke situatie op dit moment..
  dinsdag 3 mei 2016 @ 20:52:57 #80
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161905249
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 20:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Mijn postgeschiedenis moet niet al te serieus worden genomen. Dit topic wel, is de daadwerkelijke situatie op dit moment..
Hoe zit t dan met t topic van eind maart waarin je aangeeft gedumpt te zijn door een vriend die zich ook niet al te netjes gedroeg?
pi_161905626
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 20:52 schreef Cue_ het volgende:

[..]

Hoe zit t dan met t topic van eind maart waarin je aangeeft gedumpt te zijn door een vriend die zich ook niet al te netjes gedroeg?
Dat is wel echt gebeurd inderdaad. Het was even uit, maar is uitgepraat en goed gekomen.

Ik moet wel zeggen dat dat topic is aangemaakt in een boze/verdrietige bui en dus wel erg partijdig was soort van.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 21:11:00 #82
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161905910
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 21:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Dat is wel echt gebeurd inderdaad. Het was even uit, maar is uitgepraat en goed gekomen.

Ik moet wel zeggen dat dat topic is aangemaakt in een boze/verdrietige bui en dus wel erg partijdig was soort van.
Ik heb t niet helemaal gelezen maar de enkele zaken die ik las waren niet oké.
Ook al is t in woede getyot/gezegd etc.

Dus nog geen maand geleden waren jullie nog uit elkaar en nu heb je samenwoonplannen en evt wezenlijk gezin?
pi_161906421
Je bent volwassen. Je hebt geen goedkeuring of toestemming van je ouders nodig om te doen wat jij wil.

Ga lekker samenwonen met hem. Ben gelukkig. Je ouders hebben niks te zeggen over met wie jij je leven wil delen, hoe je ook opgevoed bent.
  dinsdag 3 mei 2016 @ 21:35:13 #84
123170 alors
zlata1234
pi_161906836
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 21:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Dat is wel echt gebeurd inderdaad. Het was even uit, maar is uitgepraat en goed gekomen.

Ik moet wel zeggen dat dat topic is aangemaakt in een boze/verdrietige bui en dus wel erg partijdig was soort van.
Klinkt heel stabiel allemaal. Wat je ouders zeiden, dat jij te lief bent en dat hij over je heen loopt, ik denk dat ze daar gelijk in hebben.

Tevens zou ik me bedenken hoe dit zal gaan in een huwelijk. Hij kan nu dus al bepaalde dingen flikken, want het komt steeds weer 'goed'. Hij weet ook dat jij niet zomaar zal gaan scheiden. Dat geeft hem nog meer ruimte om jou te kleineren. Wil je dat? Straks met eventuele kinderen? Wil je ze zo'n voorbeeld geven?

En over dat kind van hem vind ik je ook naïef. Hoe wil je je niet bemoeien met opvoeding als je straks bij dat kind woont? Straks gaat ze puberen, dan krijgen jullie nog kinderen. Ga je je eigen kind wel corrigeren en het zijne niet?

Ik weet niet wat de reden voor zijn eerdere scheiding is, maar ik kan me goed voorstellen dat je ouders er zeer sceptisch over zijn, zeker met een kind erbij. Een ex-vrouw die altijd een deel van zijn leven uit zal maken. Iemand met zoveel bagage voor een jonge vrouw. Ik denk dat je het nogal licht opvat, samenwonen en verantwoordelijk zijn voor een huishouden en een kind. En ik snap wel dat ze je daarvoor willen behoeden.
know'm sayin?
×
word? word.
pi_161911465
Waarom niet gewoon nog 2 jaar "daten"? Je date hem al 4 jaar zeg je, geef je ouders de kans om hem te leren kennen, maar vooral, zorg dat je stabiliteit bereikt met elkaar. Als jullie elke maand heftige ruzie hebben, is dat helemaal niet goed voor het kind en dus ook niet de verantwoordelijke keuze?

Waarom heeft hij de voogdij eigenlijk?
pi_161914296
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:50 schreef 2NutZ het volgende:

[..]

RIP TS dan alvast als je wel doorgaat met deze jongen.
Of RIP familie, het is maar net hoe je het bekijkt.
pi_161920030
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 16:43 schreef Jihawti het volgende:

[..]

Ik heb het burgerlijk wetboek nog maar even doorgespit. Geen enkele regel die dit zegt :W

TS, je zult dit zelf moeten inschatten. Jouw ouders zijn bezorgd en dit uit zich in bemoeizucht maar ik denk niet dat ze per se kwaadaardige bedoelingen hebben. Ze hadden je liever gezien met een man uit eigen kring die nog niet eerder getrouwd zijn. Hun teleurstelling is dus niet persoonlijk gericht denk ik.

De kans is groot dat ze zich blindstaren op de kloof tussen hun verwachtingen en waar je nu mee aan komt zetten en dat het probleem daar zit. Maar er is ook een kans dat hij inderdaad niet goed voor je is. Het is een kleine kans, maar het kán. Zijn er behalve je ouders ook vriendinnen etc. die jou van feedback kunnen voorzien? Hoe groot schat je de kans in dat ze uiteindelijk bijdraaien? Hoe zie je je toekomst met hem? Ziet hij die zelf ook zo?
Het burgerlijk wetboek is ontstaan door mensen en de bijbel/koran door goden :W
  woensdag 4 mei 2016 @ 15:27:08 #88
446591 Norma_Jeane
Some like it hot!
pi_161922449
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 21:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Ik moet wel zeggen dat dat topic is aangemaakt in een boze/verdrietige bui en dus wel erg partijdig was soort van.
Dus hij heeft je geen kankerhoer, domme kip en partneronwaardig genoemd?
Serieus meid lees dat topic nog eens door en vraag je af of je wel lekker bezig bent door hem weer terug te nemen.
It's great to be a blonde. With low expectations it's very easy to surprise people.
If someone shows you who they are, believe them the first time.
The best part of being blonde is forgivable momentary lapses of common sense.
pi_161922688
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2016 13:36 schreef Kermit. het volgende:

[..]

Het burgerlijk wetboek is ontstaan door mensen en de bijbel/koran door goden :W
Zowel de bijbel als de koran zijn door mensen in elkaar geflanst :W
Edit: enne goden? Meervoud? Mushrik!
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_161927469
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2016 15:41 schreef Jihawti het volgende:

[..]

Zowel de bijbel als de koran zijn door mensen in elkaar geflanst :W
Edit: enne goden? Meervoud? Mushrik!
Ik ben ongelovig maar ik kan mezelf wel verplaatsen in andermans schoenen. De bijbel en koran zijn ontstaan door profeten die verhalen hebben verteld aan mensen. Dus de profeten hebben de bijbel en koran gemaakt.

Het is trouwens wel triest om te zien dat jullie de trend volgen om alle gelovigen te bashen, toon respect voor elkaar en lees volgens je eigen normen en waarden.
pi_161932933
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2016 19:45 schreef Kermit. het volgende:

[..]

Ik ben ongelovig maar ik kan mezelf wel verplaatsen in andermans schoenen. De bijbel en koran zijn ontstaan door profeten die verhalen hebben verteld aan mensen. Dus de profeten hebben de bijbel en koran gemaakt.
Zelfs dat is niet zeker in veel gevallen en gaat voorbij aan het feit dat zowel Bijbel als Koran (met hoofdletter eigenlijk, daar heb je je respect) uitvoerig geëdit zijn.
quote:
Het is trouwens wel triest om te zien dat jullie de trend volgen om alle gelovigen te bashen, toon respect voor elkaar en lees volgens je eigen normen en waarden.
Niks bashen, jij komt met een statement, ik kom met een statement. Er is niks wat voorschrijft dat godsdienst meer respect verdient dan welke ander verhaal dan ook, dus bespaar me je toontje dat ik er respect voor zou moeten hebben, zo'n oneliner zonder historisch bewijs.

En je hoeft me niet aan te spreken met jullie want ik ben één persoon, eentje die respect heeft voor mensen voor zover ze dit verdienen, andermans cultuur voor zover die dat verdient in het kader van de mensenrechten en wederzijds respect, en de wet voor zover die overeenkomt met mijn normen en waarden. Majesteitsschennis en godslastering bijvoorbeeld horen daar niet (meer) in thuis.
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_161933061
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 19:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Oeps :@

Nou het gaat dus om mij :P
Ehhh ik lees dat andere topic van je nu over je vriend, en ik kan me ineens behoorlijk goed voorstellen dat je familie niet kapot van hem is want hij behandelt je respectloos als ik het daar lees...
If you have a problem... if no one else can help... and if you can find them... maybe you can hire... The A- Team.
pi_161933139
je klinkt als een lieve zorgzame meid en komt nuchter over dus ik zou zeggen ga er voor. Begrijp wel dat je ouders het niet slecht bedoelen.
pi_161934702
quote:
Ik bleef aandringen en ze hebben geaccepteerd om vrijblijvend kennis te maken. Na de kennismaking kreeg ik nog meer gescheld en gezeik over me heen. Ze vonden hem lelijk, oud, hij praatte te veel volgens hen. Ik was te lief en hij manipuleerde mij en maakte gebruik van mij en blabla.

Ze hebben gezegd dat ik het kan vergeten. Dat ze dit nooit zullen accepteren en dat ik nooit hun toestemming zal krijgen voor verdere stappen.
Dat is vervelend... voor hen.
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  woensdag 4 mei 2016 @ 23:04:00 #95
102177 fs180
ik rem voor katten
pi_161934905
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2016 19:45 schreef Kermit. het volgende:

[..]

Ik ben ongelovig maar ik kan mezelf wel verplaatsen in andermans schoenen. De bijbel en koran zijn ontstaan door profeten die verhalen hebben verteld aan mensen. Dus de profeten hebben de bijbel en koran gemaakt.

Het is trouwens wel triest om te zien dat jullie de trend volgen om alle gelovigen te bashen, toon respect voor elkaar en lees volgens je eigen normen en waarden.
Nee

vertaling/aanpassingen van de tora, welke gewoon een boekwerkje is van verhalen van anderen

respect voor religie, ben je achterlijk ofzo? religie maakt alles kapot, zie OP
  woensdag 4 mei 2016 @ 23:53:53 #96
366554 JR-Style-93
Stukje Tatjana
pi_161936554
Gewoon atheïst worden.

Je leven laten verneuken door een fucking sprookjesboek :')
Oh.
pi_161937960
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 17:28 schreef Slush-Puppy het volgende:
Het gaat nu goed, ik zie niet in waarom het in de toekomst niet goed zou gaan...
Iets beter en iets langer over nadenken dan. Ik zal niet zeggen dat je het niet moet doen, maar Ouder1 heeft zeker een punt. Ik ken eigenlijk nagenoeg geen samengestelde gezinnen waarin het géén punt is (in meer of mindere mate).
pi_161937976
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 21:02 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Dat is wel echt gebeurd inderdaad. Het was even uit, maar is uitgepraat en goed gekomen.

Ik moet wel zeggen dat dat topic is aangemaakt in een boze/verdrietige bui en dus wel erg partijdig was soort van.
Ik heb het ff gelezen.... :o

Kankerhoer? Serieus?

Je paps en mams hebben gelijk :@
  donderdag 5 mei 2016 @ 01:24:47 #99
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_161938033
quote:
0s.gif Op woensdag 4 mei 2016 22:19 schreef Jihawti het volgende:

[..]

Ehhh ik lees dat andere topic van je nu over je vriend, en ik kan me ineens behoorlijk goed voorstellen dat je familie niet kapot van hem is want hij behandelt je respectloos als ik het daar lees...
Dan nog boeit het niet. Laat die meid haar eigen fouten maken.
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
pi_161938133
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 14:18 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Mijn ouders zijn gelovige mensen en vertrouwen op God. Eerwraak is cultuurkwestie, echte (normale) gelovigen doen niet aan mensen 'doden'.

Zij dreigen meer met emotionele dingen. Dat ze enorm teleurgesteld zullen zijn, zich schamen tegenover anderen voor mijn keuzes, dat ze er ziek van worden en dat ze zich niet meer kunnen vertonen in hun vriendenkring door mij.

Ik moet er eigenlijk niet naar luisteren, maar het raakt me wel. Mijn ouders zijn echt lieve mensen verder, enige minpunt is dat ze te beschermend zijn.
Emotionele chantage. Hartstikke lief.
"Pools are perfect for holding water"
pi_161938172
Andere topic gelezen. Hoewel ze het verkeerd aanpakken, lijken je ouders in mijn ogen wel gelijk te hebben.

Het was toch definitief uit?
"Pools are perfect for holding water"
pi_161940875
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2016 01:41 schreef probeer het volgende:
Andere topic gelezen. Hoewel ze het verkeerd aanpakken, lijken je ouders in mijn ogen wel gelijk te hebben.

Het was toch definitief uit?
Mijn ouders zijn daar niet eens van op de hoogte, anders zouden ze hem al helemaal niet willen als 'schoonzoon'.

Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
pi_161944577
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Mijn ouders zijn daar niet eens van op de hoogte, anders zouden ze hem al helemaal niet willen als 'schoonzoon'.

Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
Verkeerde account ...?
"Pools are perfect for holding water"
  donderdag 5 mei 2016 @ 17:41:55 #104
267443 Cue_
Cuecumbergirl
pi_161947021
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Mijn ouders zijn daar niet eens van op de hoogte, anders zouden ze hem al helemaal niet willen als 'schoonzoon'.

Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
Angst om alleen te zijn moet niet de reden worden om bij iemand te blijven, laat staan te gaan samenwonen en kinderen krijgen en hierdoor ook afstand te creëren van je familir
  donderdag 5 mei 2016 @ 17:55:36 #105
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161947181
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]


Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
Dit is belangrijk wat je zegt. In hoeverre zou dat meespelen denk je...?
  Vis een optie? donderdag 5 mei 2016 @ 21:40:48 #106
70532 loveli
N
pi_161951817
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Mijn ouders zijn daar niet eens van op de hoogte, anders zouden ze hem al helemaal niet willen als 'schoonzoon'.
En terecht.
crap in = crap out
pi_161952084
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
Dat leek me al redelijk evident als je ondanks al dat gezeik bij hem bent gebleven al die tijd en nu ook weer ook terug bent gegaan. Wat is goed (gemaakt)? Alleen beetje excuses of hebben jullie ook daadwerkelijk gebabbeld over hoe jullie het onderliggende probleem aan gaan pakken enzo?

Vanuit je ouders gezien lijkt het me ook enigszins raar om na dik drie jaar met een kerel geconfronteerd te worden die zogenaamd serieus met je wil doen. Hij had denk ik een betere sier gemaakt als hij in een eerder stadium met je ouders was komen kennismaken. Dat kan ook een manier van respect (en ballen) tonen zijn. Wie heeft die boot zolang afgehouden eigenlijk?

En een paar dagen in de week langs komen is natuurlijk niet te vergelijken met daadwerkelijk samenwonen en getrouwd zijn. Laat staan dat er een kind bij betrokken is. Hebben jullie wel besproken hoe je die en eventuele eigen kids op wil gaan opvoeden, ook met het oog op beide religies?
  vrijdag 6 mei 2016 @ 07:52:23 #108
42263 Staaf
Forum Pimp
pi_161956889
Zucht... Mensen in Nederland die zich anno 2016 laten leiden door religie... :')
Sue Me
  vrijdag 6 mei 2016 @ 13:07:37 #109
232494 Boca_Raton
Voor al uw no nonsense
pi_161960855
Hier komen geen antwoorden meer.
  vrijdag 6 mei 2016 @ 13:26:35 #110
456432 Kamina
Tenacious!
pi_161961280
quote:
1s.gif Op donderdag 5 mei 2016 10:51 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Mijn ouders zijn daar niet eens van op de hoogte, anders zouden ze hem al helemaal niet willen als 'schoonzoon'.

Het was even uit, maar kwam weer goed.. ik weet niet zo goed hoe ik het moet verwoorden, ik houd sowieso van hem, maar heb denk ik ook een beetje angst om 'alleen' te zijn..
Klinkt goed.
1 + 1 = blauw
pi_162018113
quote:
2s.gif Op donderdag 5 mei 2016 17:55 schreef Boca_Raton het volgende:

[..]

Dit is belangrijk wat je zegt. In hoeverre zou dat meespelen denk je...?
Het speelt zeker een rol, maar is niet de voornaamste reden dat ik bij hem blijf. Ik ben wel echt verliefd op hem en we hebben het over het algemeen ook gezellig. Als we fysiek bij elkaar zijn, hebben we ook nauwelijks ruzie.

Hiervoor heb ik steeds korte relaties gehad en ik miste steeds het gevoel van verliefd zijn als ik single was. Vandaar dat ik denk dat ik ook een soort angst heb om alleen te zijn.
pi_162018603
quote:
0s.gif Op donderdag 5 mei 2016 21:52 schreef Scary_Mary het volgende:

[..]

Dat leek me al redelijk evident als je ondanks al dat gezeik bij hem bent gebleven al die tijd en nu ook weer ook terug bent gegaan. Wat is goed (gemaakt)? Alleen beetje excuses of hebben jullie ook daadwerkelijk gebabbeld over hoe jullie het onderliggende probleem aan gaan pakken enzo?

Vanuit je ouders gezien lijkt het me ook enigszins raar om na dik drie jaar met een kerel geconfronteerd te worden die zogenaamd serieus met je wil doen. Hij had denk ik een betere sier gemaakt als hij in een eerder stadium met je ouders was komen kennismaken. Dat kan ook een manier van respect (en ballen) tonen zijn. Wie heeft die boot zolang afgehouden eigenlijk?

En een paar dagen in de week langs komen is natuurlijk niet te vergelijken met daadwerkelijk samenwonen en getrouwd zijn. Laat staan dat er een kind bij betrokken is. Hebben jullie wel besproken hoe je die en eventuele eigen kids op wil gaan opvoeden, ook met het oog op beide religies?
Hij moet natuurlijk niet schelden en heeft beloofd dat hij dat niet meer zal doen. Wat ik in het andere topic niet vertelde, is dat ik ook wel zijn grenzen opzocht soms (wel op een rustigere manier).

Hij wilde al langer kennismaken met mijn ouders, maar ik had geen zin/tijd in een drama en stelde het steeds uit. Hij was degene die het uiteindelijk heeft doorgezet, omdat wij nu echt toe zijn aan een volgende stap.

De religies komen in grote lijnen overeen. Belangrijkste is dat we geloven in God en het goede nastreven. Ik bemoei niet met zijn 'opvoedstijl' qua geloof. Het is zijn kind en ik wil haar niet beïnvloeden. Ook uit respect voor de echte moeder, zij zou het niet waarderen als ik haar kindje 'bekeer'.

Als wij samen kinderen krijgen, leren we ze over beide geloven, thuis wordt geen varkensvlees gegeten en als we een zoontje krijgen, wordt hij besneden. :P
pi_162020088
quote:
1s.gif Op zondag 8 mei 2016 19:49 schreef Vanillesnoepje het volgende:
als we een zoontje krijgen, wordt hij besneden.
:( klik
As the officer took her away, she recalled that she asked,
"Why do you push us around?"
And she remembered him saying,
"I don't know, but the law's the law, and you're under arrest."
  zondag 8 mei 2016 @ 20:36:04 #114
128155 Fir3fly
Goodnight everybody!
pi_162020159
-kssst-

[ Bericht 97% gewijzigd door Copycat op 12-05-2016 11:44:21 ]
And if you listen very hard
The tune will come to you at last
When all are one and one is all
To be a rock and not to roll
  Vis een optie? zondag 8 mei 2016 @ 22:38:39 #115
70532 loveli
N
pi_162025683
quote:
1s.gif Op zondag 8 mei 2016 19:49 schreef Vanillesnoepje het volgende:
Hij moet natuurlijk niet schelden en heeft beloofd dat hij dat niet meer zal doen. Wat ik in het andere topic niet vertelde, is dat ik ook wel zijn grenzen opzocht soms (wel op een rustigere manier).
Zeg je nou dat het jouw schuld is dat hij je voor rotte vis heeft uitgemaakt? Al treiter je hem tot 'ie paars is, hij blijft verantwoordelijk voor zijn eigen reacties. Hij kon weglopen, op z'n tanden bijten of een deuntje fluiten, maar hij koos ervoor om je uit te schelden met woorden die een geschikte partner niet kiest.

Mensen die hun woede niet kunnen beheersen beloven altijd dat ze het niet meer zullen doen. En dat doen ze ook weer na de volgende keer dat ze zich niet kunnen beheersen. Wat is er nu anders dat hij zich een volgende keer wel kan inhouden?
crap in = crap out
pi_162069977
quote:
1s.gif Op zondag 8 mei 2016 19:49 schreef Vanillesnoepje het volgende:

[..]

Hij moet natuurlijk niet schelden en heeft beloofd dat hij dat niet meer zal doen. Wat ik in het andere topic niet vertelde, is dat ik ook wel zijn grenzen opzocht soms (wel op een rustigere manier).
In al die tijd is dit de eerste keer dat hij dit beloofd heeft? Wist hij wel hoe vervelend jij dat vindt enzo?
En waarom zocht je zijn grenzen op en waarom ga jij dat nu niet meer doen?

quote:
Hij wilde al langer kennismaken met mijn ouders, maar ik had geen zin/tijd in een drama en stelde het steeds uit. Hij was degene die het uiteindelijk heeft doorgezet, omdat wij nu echt toe zijn aan een volgende stap.
Uitstelgedrag van jou dat zijn imago geen goed zal hebben gedaan, want hij is de man die na al die jaren eigenlijk verborgen te zijn geweest nu zogenaamd serieus familiebanden wil komen aanhalen. En dan verwacht je ook nog dat ze zonder die beginperiode nu instappen op het niveau waar jullie vinden dat jullie zitten.
Maar wat maakt dat jullie wel klaar zouden zijn voor de volgende stap?

quote:
De religies komen in grote lijnen overeen. Belangrijkste is dat we geloven in God en het goede nastreven. Ik bemoei niet met zijn 'opvoedstijl' qua geloof. Het is zijn kind en ik wil haar niet beïnvloeden. Ook uit respect voor de echte moeder, zij zou het niet waarderen als ik haar kindje 'bekeer'.
Hoe ga jij haar niet beïnvloeden als jullie onder één dak wonen? Ook als jij wel afzijdig zou kunnen houden, gaat jouw aanwezigheid toch zeker wel een stempel drukken. Om nog maar niet te spreken van het verschil wat zij zal gaan voelen als jullie samen een kind krijgen, waar jij wel veel meer hands on zal zijn in zo een situatie en het een andere behandeling c.q. opvoeding zal krijgen. Hoe wil je een gezin bij één houden, als je het denkt te verdelen?
Opvoeden behelst meer dan geloof alleen natuurlijk. Hoe kijken jullie afgezien daarvan tegen opvoeden aan?

quote:
Als wij samen kinderen krijgen, leren we ze over beide geloven, thuis wordt geen varkensvlees gegeten en als we een zoontje krijgen, wordt hij besneden. :P
Da's mooi, maar tip of the iceberg..
  donderdag 12 mei 2016 @ 11:44:21 #117
64831 2NutZ
Non-profit paardenstylist.
pi_162114300
quote:
1s.gif Op zondag 8 mei 2016 22:38 schreef loveli het volgende:

[..]

Zeg je nou dat het jouw schuld is dat hij je voor rotte vis heeft uitgemaakt? Al treiter je hem tot 'ie paars is, hij blijft verantwoordelijk voor zijn eigen reacties. Hij kon weglopen, op z'n tanden bijten of een deuntje fluiten, maar hij koos ervoor om je uit te schelden met woorden die een geschikte partner niet kiest.

Mensen die hun woede niet kunnen beheersen beloven altijd dat ze het niet meer zullen doen. En dat doen ze ook weer na de volgende keer dat ze zich niet kunnen beheersen. Wat is er nu anders dat hij zich een volgende keer wel kan inhouden?
Ah dus iemand testen en de grenzen opzoeken en tot in den treure uitlokken mag wel... dan krijg je een reactie die daar aan gelinkt is en dan is het in ene een hoop bombarie want die man mag dat niet doen en moet maar weglopen? :') lol
* Je mag wel een iets normalere toon aanslaan. Realiseer je goed dat dit slechts jouw mening is.
pi_162115254
-Ga elders maar alle mensen met gemeenschappelijke afkomst over een kam scheren-

[ Bericht 76% gewijzigd door Copycat op 12-05-2016 12:42:31 ]
pi_162115957
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 mei 2016 13:48 schreef Slush-Puppy het volgende:

[..]

Ik ben islamitisch en hij is christelijk (maar allebei niet streng gelovig).

Het geloof en de afkomst is niet het grote probleem, is meer een bijzaak. De reden dat hij niet wordt geaccepteerd is dat hij al getrouwd is geweest en een kind heeft.
Heeft in dit geval wel te maken met geloof en afkomst imo.
  Vis een optie? donderdag 12 mei 2016 @ 12:48:05 #120
70532 loveli
N
pi_162116074
quote:
10s.gif Op donderdag 12 mei 2016 11:44 schreef 2NutZ het volgende:

[..]

Ah dus iemand testen en de grenzen opzoeken en tot in den treure uitlokken mag wel... dan krijg je een reactie die daar aan gelinkt is en dan is het in ene een hoop bombarie want die man mag dat niet doen en moet maar weglopen? :') lol
Iedereen is verantwoordelijk voor zijn eigen gedrag en reacties. Zowel TS als haar vriend. Iemand die zichzelf niet onder controle kan houden, is geen veilige partner.
crap in = crap out
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')