Hij moest lachen tot hij met Poetin in gesprek ging.quote:Op zondag 1 mei 2016 22:43 schreef ChatGirl het volgende:
[..]DC tegen Max
Gelukkig is Kimi ook superblij met z'n bokaal
[ afbeelding ]
Dat dusquote:
tsja, het is gewoon het petje van Massa, meer niet.quote:Op zondag 1 mei 2016 23:22 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Dat dus![]()
https://twitter.com/Max33Verstappen/status/726878314883862528
Check die reacties, valt velen op en vervolgens is hun twijfel weggenomen en rijdt hij volgend jaar Williams
Het is wel mooi dat Rosberg een foto post en de meerderheid van reacties over verstappen gaanquote:Op zondag 1 mei 2016 23:25 schreef Peterselieman het volgende:
[..]
tsja, het is gewoon het petje van Massa, meer niet.
Hij is dan ook een baasquote:Op zondag 1 mei 2016 23:27 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Het is wel mooi dat Rosberg een foto post en de meerderheid van reacties over verstappen gaan
silly season is al begonnenquote:Op zondag 1 mei 2016 23:27 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Het is wel mooi dat Rosberg een foto post en de meerderheid van reacties over verstappen gaan
Grappig om te lezen, maar het zou geen goeie keus zijn imoquote:Op zondag 1 mei 2016 23:22 schreef admiraal_anaal het volgende:
[..]
Dat dus![]()
https://twitter.com/Max33Verstappen/status/726878314883862528
Check die reacties, valt velen op en vervolgens is hun twijfel weggenomen en rijdt hij volgend jaar Williams
dat is max zijn manier van trollen.quote:Op maandag 2 mei 2016 00:00 schreef Geralt het volgende:
[..]
Grappig om te lezen, maar het zou geen goeie keus zijn imo
Andersom kan ook. Iets recenter. Silverstone 2014, Raikkonen crash had niet gebeurd als er grind had gelegen ipv een uitloopstrook.quote:Op zondag 1 mei 2016 23:55 schreef Bluurgh het volgende:
Waarom geen grind?
Daarom:
En zo kan je nog wel even doorgaan. Je kan discussieren wat je wil, maar bij hoge snelheden zijn grindbakken gewoon geen goede oplossing, asfalt is dat wel.
Daar lag gras met daarnaast asfalt, het lag meer aan de hobbel dat hij de controle verloor. Wat het natuurlijk niet goedpraat, dat soort dingen moet inderdaad iets op verzonnen worden.quote:Op maandag 2 mei 2016 00:50 schreef Radegast het volgende:
[..]
Andersom kan ook. Iets recenter. Silverstone 2014, Raikkonen crash had niet gebeurd als er grind had gelegen ipv een uitloopstrook.
je kunt ook ipv zulke zandbakken als op die videos grindstrookjes van een paar meter breed leggen met daarachter weer asfalt.
Verzin gewoon iets waardoor ze binnen de lijntjes moeten blijven. Ik las dat Hamilton vandaag een uitloopstrook gebruikte om in te halen? Is toch gewoon kut? Op sommige circuits ze je ze ronde na ronde te wijd een bocht uit komen en een meter over curbstone knallen want hé er ligt toch astroturf achter dus boeiend.
Ik vind Alonso's crash in Australie ook een goed voorbeeld. Je ziet de auto zich ingraven in het grind en daardoor beginnen te rollen/vliegen. Maakte het nog een stuk gevaarlijker.quote:Op zondag 1 mei 2016 23:55 schreef Bluurgh het volgende:
Waarom geen grind?
Daarom:
En zo kan je nog wel even doorgaan. Je kan discussieren wat je wil, maar bij hoge snelheden zijn grindbakken gewoon geen goede oplossing, asfalt is dat wel.
Klopt. Is Bottas ook kwalijk te nemen.quote:Op maandag 2 mei 2016 07:06 schreef JimmyManna het volgende:
Hamilton dodelijk (maar wel terecht) over Bottas: 'he didnt even defend. An easy overtake.' Klopt. Dat verdedigen van Bottas ging nergens over.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |