Oh in het licht blauw is die idd leuk.quote:Op zondag 1 mei 2016 10:27 schreef LadyBlack het volgende:
Check deze:
[ link | afbeelding ]
Lang leve bon prix!
Hartstikke leuk vest met tunnelkraag en leuke koordjes dat je ook zonder baby kunt dragenEn maar 30 euro!
Oeh, linkje?quote:Op zondag 1 mei 2016 10:27 schreef LadyBlack het volgende:
Check deze:
[ link | afbeelding ]
Lang leve bon prix!
Hartstikke leuk vest met tunnelkraag en leuke koordjes dat je ook zonder baby kunt dragenEn maar 30 euro!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schudden voor gebruik
Mijn man gaat altijd met de Manduca op weg, die heeft alleen maar extra sjans met vrouwenquote:Op maandag 2 mei 2016 10:02 schreef kovenant het volgende:
gisteren lekker met de Tula naar dierentuin geweest.
als man zijnde word je toch nog vrij veel nagestaard merk ik.
kleine (inmiddels 2) vind het heerlijk.
en ik vind zelf tula fijner dan een draagdoek die vrouw regelmatig gebruikt.
Lekker laten kijkenquote:Op maandag 2 mei 2016 10:02 schreef kovenant het volgende:
gisteren lekker met de Tula naar dierentuin geweest.
als man zijnde word je toch nog vrij veel nagestaard merk ik.
kleine (inmiddels 2) vind het heerlijk.
en ik vind zelf tula fijner dan een draagdoek die vrouw regelmatig gebruikt.
Jakkes wat rot zeg! dat gevoel van nu gaat het niet meer....quote:Op maandag 2 mei 2016 11:14 schreef MevrouwCactus het volgende:
We hebben twee weken geleden onze Tula verkocht omdat we niet meer kunnen dragen (gezondheid) en ik mis het ontzettend. Niet dat ik vaak droeg, maar het idee te kunnen gaan dragen als ik het wilde, zeg maar. Nu is de optie er niet eens meer...
Blij eiquote:
Dat helpt niet mee idd armen er uit, en eventueel kan je die dingen ook verschuiven dat ze minder hoog zitten, of een toddler hood kopen op etsyquote:Op maandag 2 mei 2016 16:36 schreef Selvaria het volgende:
Wow, wat een mooie doek inderdaad Dot!![]()
Zeg, dat slaapkapje van de Tula, hoort die zo enorm strak te zitten?N. viel gisteren op mijn rug in slaap en ik voelde me alsof ik haar hoofd plat aan het drukken was toen ik hem omhoog deed. N. sliep wel lekker door, maar het voelde zo vreemd. Ze had wel haar armpjes boven het rugpand uit gestoken, misschien dat er daarom ook wel wat minder ruimte was..
Nja het gaat niet meer, dus het kan niet meer. Maar toen we de Tula nog hadden liggen, kón het nog (ook al was het niet slim).quote:Op maandag 2 mei 2016 11:33 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Jakkes wat rot zeg! dat gevoel van nu gaat het niet meer....
Misschien is een draag-o-theek of doek-o-theek of hoe dat dan ook heet een optie.
De consulentes die ik ken verhuren ook dragers per week (kost dan iets van 5 tot 7 euro of zo... misschien is dat ook een optie? Kan je er toch lekker saampjes nog eens op uit naar het park of weet ik het wat.
Als je bij een draagster in de buurt woont kan je er misschien eentje lenen?
Hoofdstuk nog niet dicht
mooie doek!quote:Op maandag 2 mei 2016 12:58 schreef Dot. het volgende:
Ik liet gisteren mijn maat 6 bij m'n schoonmoeder liggen dus moest mini net knopen in m'n maat 7 met hennep en linnen die ik eigenlijk voor dreumes had gekocht, maar dat gaat best prima! Lekker mee gewinkeld en ze zit nog helemaal stevig![]()
[ link | afbeelding ]
Wat is dat superwash?quote:Op maandag 2 mei 2016 18:05 schreef Moppert het volgende:
Oh en ik ben bij want ik heb weer een nieuwe doek![]()
[ afbeelding ]
De onderste Vishnu pagoda
(40% Egyptian cotton 30% superwash merino 30% superwash cashmere)
Ik vind superwash echt de uitvinding van de eeuw![]()
Ik dacht aan dat je zelf ook nog wel wilde dragen misschien, maar dan zou je hem eigenlijk ook niet van de hand hebben gedaanquote:Op maandag 2 mei 2016 18:12 schreef MevrouwCactus het volgende:
[..]
Nja het gaat niet meer, dus het kan niet meer. Maar toen we de Tula nog hadden liggen, kón het nog (ook al was het niet slim).
Maar zo is het beter hoor
Wol (of zijde) dat in de wasmachine kanquote:Op maandag 2 mei 2016 21:49 schreef Stippelrientje het volgende:
[..]
Wat is dat superwash?
Heb je ook al een foto waar hij meer op te zien is? Dat randje ziet er al mooi uit!
in de wasmachine! Wat een uitvinding! Dat handwassen weerhoud mij enorm van zulke blendsquote:Op maandag 2 mei 2016 23:16 schreef Moppert het volgende:
[..]
Wol (of zijde) dat in de wasmachine kan![]()
Ik heb geen goede foto's hij is sowieso lastig op de foto te zetten
Eerder geprobeerd bij MevrC, maar toen woog F nog maar 4kg en was de insert zelfs nog ruim. Inmiddels weegt ie ruim het dubbele en heeft maat 74/80, dus hoop dat t goed zit nu!quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:02 schreef Mineola het volgende:
Jasper!Ben benieuwd hoe het je bevalt MM! Had jij nou al eerder een Tula geprobeerd en vond je het toen niks of verwar ik je nou met iemand?
Buiten dat ie in veel maten uitverkocht is, zit dat capuchonnetje voor de baby zó laag, dat zag ik niet zittenquote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:09 schreef Mineola het volgende:
Ik kwam nog deze positie/draagjas tegen, misschien allang bekend maar ik vond m er behoorlijk leuk uitzien voor een draagjasdus ik dacht ik tip 'm even
[ afbeelding ] [ afbeelding ]
Edit: deze is ook leuk!
Uitverkocht? Ik zie 'm juist in alle maten en kleuren beschikbaar?quote:Op dinsdag 3 mei 2016 14:56 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
Buiten dat ie in veel maten uitverkocht is, zit dat capuchonnetje voor de baby zó laag, dat zag ik niet zitten
Dat vest dat ik heb is echt briljant!
Dat!quote:Op dinsdag 3 mei 2016 16:14 schreef LadyBlack het volgende:
Nou de reden dat ik iets wil dat over mij en baby heen kan, is dat ik anders een oververhitte baby heb zodra ik ergens binnen ben...
Heb je al gekeken of het zo past? V zat nog best redelijk. Goed genoeg om de kleune stukjes die hij niet meer wilde lopen goed door te komenquote:Op woensdag 4 mei 2016 07:43 schreef mousemicky het volgende:
Heeft iemand hier ervaring met verbreders voor de Tula? Ik heb een standard onderweg, maar op vakantie is het misschien handig om peuter er ook af en toe in te kunnen dragen. Hij wil niet vaak genoeg meer om de aanschaf van een toddler te rechtvaardigen, maar misschien zou dit een oplossing kunnen zijn? J is ongeveer 96cm en weegt denk ik 13,5kg.
Ik had de emeibaby vanaf een maand of 4,maar ik vind hem erg fijn .Alleen rugdragen lukt nog niet zo...quote:Op woensdag 4 mei 2016 18:29 schreef Macka66 het volgende:
De emeibaby kan het allerkleinst van de twee, en is in diepte verstelbaar. Laatst met een collega consulent naar gekeken.
Het is toch behoorlijk vaak wel goed gegaan. Het heeft alles te maken met timing en een beetje om de peuterbuien heen manoeuvreren.quote:Op zondag 1 mei 2016 09:14 schreef LadyBlack het volgende:
[..]
I know, rightDat is precies de reden dat ik E niet meer heb gedragen sinds ze zelf kan lopen. Als ik haar al in de doek of draagzak kreeg wou ze er na 10 meter weer uit, inclusief zo wurmen dat alles scheef zat
![]()
Sinds ze overdag niet meer slaapt wil ze trouwens wel weer in de buggy en zou dragen misschien ook wel kunnen, maar toen was ik zwanger en kon ik haar niet meer dragen. Misschien komende vakantie eens proberen
Die is mooi Cassandra!quote:Op donderdag 5 mei 2016 15:41 schreef Cassandra87 het volgende:
Ik heb kokadi David in wonderland besteld
Nee de kokadi is ook weer precies tegenovergesteld van de tula ongeveer met hoe af te stellen.quote:Op woensdag 4 mei 2016 19:31 schreef mousemicky het volgende:
Volgens mij is het systeem niet gelijk hoor. Emeibaby verstelt met ringen, als een sling, de kokadi is meer als de tula, met als verschil dat het zitvlak te versmallen/breden is.
mag als hij zelfstandig tot zit kan komen. Alleen met de ruck (met een doek) mag dat eerderquote:Op dinsdag 10 mei 2016 11:35 schreef Adrian4 het volgende:
Vraagje:
Ik heb een hoppadiz hop-tye gekocht toen ik zwanger was. Ik kan echt niets op mijn buik verdragen, dus buikdragen was het gewoon niet bleek toen. Hij ligt nu dus ongebruikt in de kast. Nu wil ik wel rugdragen proberen. Het lijkt me namelijk gewoon echt heel praktisch en gezellig dadelijk op vakantie. Heeft iemand ervaring met rugdragen met de hop-tye? Moet mijn baby een bepaalde feature hebben of een bepaalde grootte wil rugdragen lukken? Ik kan dat nergens vinden.
Ik begreep van m'n consulent dat de baby zelf stevig moet kunnen zitten (ongeveer bij 6 maanden, maar dat is bij ieder kindje anders). Tot zit komen hoeven ze nog niet te kunnen.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 14:43 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
mag als hij zelfstandig tot zit kan komen. Alleen met de ruck (met een doek) mag dat eerder
het wisselt heel erg. Meeste advies dat ik heb gelezen is zelfstandig tot zit kunnen komen. Ik hou mij daar ook aan maar dat komt omdat ik met de ruck ook prima uit de voeten kom. Misschien denk ik daar straks anders over gezien de trage ontwikkelingquote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:02 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Ik begreep van m'n consulent dat de baby zelf stevig moet kunnen zitten (ongeveer bij 6 maanden, maar dat is bij ieder kindje anders). Tot zit komen hoeven ze nog niet te kunnen.
Ja, t beste advies is denk ik even langs een draagconsulent, die kan goed met jou en je kindje meekijkenquote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:15 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
het wisselt heel erg. Meeste advies dat ik heb gelezen is zelfstandig tot zit kunnen komen. Ik hou mij daar ook aan maar dat komt omdat ik met de ruck ook prima uit de voeten kom. Misschien denk ik daar straks anders over gezien de trage ontwikkeling
Ik deed laatst de hipscoot en dat is mij ook afgeraden
Maar vind de adviezen nu ik er even bewust naar zoek heel tegenstrijdig. Zie op internet zelfs staan zodra ze hun hoofd omhoog kunnen houden
hij zit nog niet stevig, daar heb ik geen advies voor nodig haha, ik zie m zo ook wel omrollen (hij kan wel zitten als ik hem neer zeg maar zonder ondersteuning houdt hij het niet lang vol)quote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:18 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Ja, t beste advies is denk ik even langs een draagconsulent, die kan goed met jou en je kindje meekijken
Haha nee lieverd, niet jij per sequote:Op dinsdag 10 mei 2016 15:21 schreef Cassandra87 het volgende:
[..]
hij zit nog niet stevig, daar heb ik geen advies voor nodig haha, ik zie m zo ook wel omrollen (hij kan wel zitten als ik hem neer zeg maar zonder ondersteuning houdt hij het niet lang vol)
Ik oefen sowieso nog met de ruck, dat is de basis, vandaaruit kijken we wel verder
Ohja over die tegenstrijdigheden. Daar laatste is natuurlijk sowiesomaar hij is niet zo zwaar, en vrij klein, dus dat maakt ook dat we uit de voeten kunnen met voorop dragen of in de ruck
advies van Moppertquote:Op dinsdag 10 mei 2016 16:00 schreef Bloesem. het volgende:
[..]
Haha nee lieverd, niet jij per seMaar in het algemeen is dat het beste advies denk ik, iemand laten meekijken die er verstand van heeft. Dus ook voor Adrian4. Ik vind jouw ruck er hartstikke mooi uit zien (en ben daar best jaloers op)
Huh? Wat zeiden ze dan?quote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:53 schreef kwakz0r het volgende:
Wij hadden net een evaluatiegesprek bij t KDV. Ik vond erin doorschemeren dat ze vinden dat we hem teveel dragen
Terwijl we dus hem werkelijk alleen met de tula halen en brengen, drie keer 5 min heen en terug.
Melba heeft de gewoonte om als hij niet wil dat je hem alleen laat zijn beentjes op te tillen als je hem neerzet, hij wil dan vastgehouden worden. Ik vind dat niet raar voor een anderhalfjarige, maar we werden er echt een beetje op aangesproken, alsof we iets verkeerds met hem doen.
Raar toch?
Nou, dat doet Loutje ook hoorquote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:53 schreef kwakz0r het volgende:
Wij hadden net een evaluatiegesprek bij t KDV. Ik vond erin doorschemeren dat ze vinden dat we hem teveel dragen
Terwijl we dus hem werkelijk alleen met de tula halen en brengen, drie keer 5 min heen en terug.
Melba heeft de gewoonte om als hij niet wil dat je hem alleen laat zijn beentjes op te tillen als je hem neerzet, hij wil dan vastgehouden worden. Ik vind dat niet raar voor een anderhalfjarige, maar we werden er echt een beetje op aangesproken, alsof we iets verkeerds met hem doen.
Raar toch?
Dat is inderdaad bijzonder. De opmerking van het kdv bedoel ik dan.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:53 schreef kwakz0r het volgende:
Wij hadden net een evaluatiegesprek bij t KDV. Ik vond erin doorschemeren dat ze vinden dat we hem teveel dragen
Terwijl we dus hem werkelijk alleen met de tula halen en brengen, drie keer 5 min heen en terug.
Melba heeft de gewoonte om als hij niet wil dat je hem alleen laat zijn beentjes op te tillen als je hem neerzet, hij wil dan vastgehouden worden. Ik vind dat niet raar voor een anderhalfjarige, maar we werden er echt een beetje op aangesproken, alsof we iets verkeerds met hem doen.
Raar toch?
Exact ditquote:Op dinsdag 10 mei 2016 21:04 schreef Razztwizzle het volgende:
Ja +1 voor Annie. Niet neergezet willen worden is de koala-beentjesomhoog-vastklamp-greep. En niet opgepakt willen worden is de handenindelucht-zoutzak-zogladalseenaal-mijkrijgjeniet-positie.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Kwak
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Ik vind dat heel raar.quote:Op dinsdag 10 mei 2016 20:53 schreef kwakz0r het volgende:
Wij hadden net een evaluatiegesprek bij t KDV. Ik vond erin doorschemeren dat ze vinden dat we hem teveel dragen
Terwijl we dus hem werkelijk alleen met de tula halen en brengen, drie keer 5 min heen en terug.
Melba heeft de gewoonte om als hij niet wil dat je hem alleen laat zijn beentjes op te tillen als je hem neerzet, hij wil dan vastgehouden worden. Ik vind dat niet raar voor een anderhalfjarige, maar we werden er echt een beetje op aangesproken, alsof we iets verkeerds met hem doen.
Raar toch?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Schudden voor gebruik
Oh effe loerenquote:Op woensdag 11 mei 2016 11:19 schreef GotC het volgende:
Sale bij Oscha btwTot 50% korting op bepaalde doeken/producten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |