Voor iemand die zo'n liefhebber is, is een lijstje van 10 best wel karig... en dan nog alleen zo'n beetje de bekendste nummers ook.quote:Op zondag 24 april 2016 20:34 schreef cofox het volgende:
Loopt niet echt storm hier vind het ook niet gaat met al lil wayne en marco borsato kontebonkers hier op fok. Toen MJ overlden was waren er in no time 100 topics vol geschreven. Dit val mij vies tegen weinig liefde hier voor Prince![]()
![]()
Het gaat om de beste nummers dus niet om de kwantiteit en volgens mij ben ik vrij om te bepalen wat ik de beste nummers van Prince vind. Maar ik denk dat je maar beter dit topic kan sluiten want er is hier geen liefde voor Prince.quote:Op zondag 24 april 2016 21:00 schreef ranja het volgende:
[..]
Voor iemand die zo'n liefhebber is, is een lijstje van 10 best wel karig... en dan nog alleen zo'n beetje de bekendste nummers ook.
Temptationquote:Op zondag 24 april 2016 19:43 schreef Weltschmerz het volgende:
1. Temptation
2. Darling Nikki
3. When you were mine
4. Kiss
5. The ballad of Dorothy Parker
6. Girls&Boys
7. The Ladder
8. When doves cry
9. Raspberry baret
10. Condition of the heart
Ik heb wel geduld hoorquote:Op zondag 24 april 2016 21:24 schreef cofox het volgende:
Het gaat om de beste nummers dus niet om de kwantiteit en volgens mij ben ik vrij om te bepalen wat ik de beste nummers van Prince vind. Maar ik denk dat je maar beter dit topic kan sluiten want er is hier geen liefde voor Prince.
Prince is ook niet voor iedereen weggelegd. Kwaliteit is niet voor de meute.quote:Op zondag 24 april 2016 20:34 schreef cofox het volgende:
Loopt niet echt storm hier vind het ook niet gaat met al lil wayne en marco borsato kontebonkers hier op fok. Toen MJ overlden was waren er in no time 100 topics vol geschreven. Dit val mij vies tegen weinig liefde hier voor Prince![]()
![]()
Ik moest even luisteren welke dat ook weer was. Vet nummer ja, helemaal vergeten. Ik vind sowieso Around the World in a Day en Parade wel de beste albums.quote:
Ik ben het helemaal niet eens met je lijstjequote:Op zondag 24 april 2016 21:57 schreef Arcee het volgende:
Prince Top 50
[ afbeelding ]
01. Sign O' The Times
02. If I Was Your Girlfriend
03. Raspberry Beret
04. I Could Never Take The Place Of Your Man
05. Kiss
06. When Doves Cry
07. 1999
08. U Got The Look
09. Alphabet St.
10. Mountains
11. Girls & Boys
12. Joy In Repetition
13. Cream
14. Glam Slam
15. Starfish And Coffee
16. The Most Beautiful Girl
17. 7
18. Peach
19. Purple Rain
20. Strange Relationship
21. Darling Nikki
22. Take Me With U
23. Batdance
24. Computer Blue
25. New Power Generation
26. Gold
27. Sexy M.F.
28. Hot Thing
29. I Wish U Heaven
30. The Cross
31. Housequake
32. Strolin'
33. Money Don't Matter 2 Night
34. Gett Off
35. Diamonds And Pearls
36. Thieves In The Temple
37. Controversy
38. Dolphine
39. Paisley Park
40. Now
41. Little Red Corvette
42. My Name Is Prince
43. Can't Stop This Feeling I Got
44. Delirious
45. I Would Die 4 U
46. The Morning Papers
47. Let's Go Crazy
48. Dinner With Delores
49. The Future
50. Partyman
Teurig dat-ie dood is en mooi om met zo'n lijst z'n leven te vieren. Het was een genoegen om 'm samen te stellen.
Prince.
The 80'squote:Op zondag 24 april 2016 22:10 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
Journalist: "Who do you think would win in a fight, you or Michael Jackson?
Prince: "Michael's a lover, not a fighter"
Daar zat/zit ik nou eigenlijk helemaal niet op te wachten.quote:Op zondag 24 april 2016 22:09 schreef cofox het volgende:
Ik blijf het jammer vinden dat Prince en MJ nooit een plaat hebben uitgebracht samen in de jaren 80 jammer dat hun ego's elkaar in de weg zaten in die tijd
Echt wel maar beiden vertoonde in die tijd nog al haantjes gedragquote:Op zondag 24 april 2016 22:17 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Daar zat/zit ik nou eigenlijk helemaal niet op te wachten.
Maar zo'n compleet andere sound. MJ is helemaal niet funky.quote:Op zondag 24 april 2016 22:20 schreef cofox het volgende:
[..]
Echt wel maar beiden vertoonde in die tijd nog al haantjes gedrag
Komt omdat MJ muziek is voor de massa, Prince zit muzikaal een stuk gewikkelder in elkaar. En daar moet je gehoor voor hebben/van houden.quote:Op zondag 24 april 2016 22:21 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb MJ altijd onwijs overschat gevonden, en Prince werd altijd erg onderschat imo.
Ik vind dat je ze eigenlijk niet mag vergelijken met elkaar, daarom zou het ook tof zijn als ze in the 80's een collaboration hadden gedaan! Beiden zijn toppers iconen en onderdeel van mijn jeugdquote:Op zondag 24 april 2016 22:21 schreef oh-oh het volgende:
Ik heb MJ altijd onwijs overschat gevonden, en Prince werd altijd erg onderschat imo.
Prince wilde wel maar hij was in die tijd een beetje bang voor MJ die in de 80's toch wel de upperdog was. Jammer gemiste kans beiden blijven ongeëvenaardquote:Op zondag 24 april 2016 22:27 schreef bloodymary1 het volgende:
Prince deed ook niet mee met Artists for Africa van MJ (We Are The World) omdat hij niet opneemt met andere artiesten. Hij had toen wel een nummer aan dat album gedoneerd.
Bijzonder dat jij dat beter weet dan alle journalisten en biografieën...quote:Op zondag 24 april 2016 22:36 schreef cofox het volgende:
[..]
Prince wilde wel maar hij was in die tijd een beetje bang voor MJ die in de 80's toch wel de upperdog was. Jammer gemiste kans beiden blijven ongeëvenaard
Waarom in hemelsnaam een collaboratie in de 80s?quote:Op zondag 24 april 2016 22:24 schreef cofox het volgende:
[..]
Ik vind dat je ze eigenlijk niet mag vergelijken met elkaar, daarom zou het ook tof zijn als ze in the 80's een collaboration hadden gedaan! Beiden zijn toppers iconen en onderdeel van mijn jeugd
Ja ik heb Prince hier des tijd in 88 over gesproken ik werkte toen in het Paard van Troje in Den Haagquote:Op zondag 24 april 2016 22:36 schreef cofox het volgende:
[..]
Prince wilde wel maar hij was in die tijd een beetje bang voor MJ die in de 80's toch wel de upperdog was. Jammer gemiste kans beiden blijven ongeëvenaard
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |