SPOILER: Kampioen afbeeldingen 2010/2011, 2011/2012, 2012/2013 en 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
"In zekere zin ben ik waarschijnlijk onsterfelijk"
- Johan CruijffMaargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Dan noteer ik een topavond en drie puntjesquote:Op dinsdag 19 april 2016 16:49 schreef Heeinz het volgende:
Ik kijk morgen ook weer een keer gezellig mee jongens
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Dat zit er dik in, alle wedstrijden die ik de afgelopen 2,5 maand heb kunnen zien werden gewonnenquote:Op dinsdag 19 april 2016 16:49 schreef Tagliano het volgende:
[..]
Dan noteer ik een topavond en drie puntjes![]()
Hopelijk kijk je ook Twente-thuis en Graafschap-uitquote:Op dinsdag 19 april 2016 16:51 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dat zit er dik in, alle wedstrijden die ik de afgelopen 2,5 maand heb kunnen zien werden gewonnen![]()
![]()
Ja, en dat Ajax nu niet ver bovenaan staat heeft te maken met het feit dat Ajax niet heeft kunnen winnen van laagvliegers als Feyenoord, Roda en Heracles.quote:Op dinsdag 19 april 2016 16:14 schreef mokkiemok het volgende:
Ik denk ook nog steeds dat PSV er met de schaal vandoor gaat.
Zoals ik na roda-ajax zei, als psv dit nog weg geeft hebben ze dat geheel aan hun zelf te danken. En daar blijf ik bij.
Dat Ajax nu weer boven psv staat heeft met de seizoensstart te maken en met het weg geven van de eerste plaats van psv tegen willem ll en roda.![]()
Begint hier om half 9 's ochtends, komt goedquote:Op dinsdag 19 april 2016 16:51 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Hopelijk kijk je ook Twente-thuis en Graafschap-uit![]()
![]()
Mijn aangifte tegen die gekke turk van Roda uit is sinds gisteren ook de deur uit.quote:Op dinsdag 19 april 2016 16:53 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ja, en dat Ajax nu niet ver bovenaan staat heeft te maken met het feit dat Ajax niet heeft kunnen winnen van laagvliegers als Feyenoord, Roda en Heracles.Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Jij dacht dat je zo snel van de lievelingetjes af komt?quote:
Maargoed ook hier heb ik geen verstand van![]()
Kun je ook aangifte doen tegen tactisch geblunder van Frank? Is uiteindelijk ook een vorm van competitievervalsing.quote:Op dinsdag 19 april 2016 16:54 schreef Nouri het volgende:
[..]
Mijn aangifte tegen die gekke turk van Roda uit is sinds gisteren ook de deur uit.![]()
Daar zou ik even naar moeten kijken. Ach wat hoop ik toch van harte dat die gast in de zomer op rot.quote:Op dinsdag 19 april 2016 16:59 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Kun je ook aangifte doen tegen tactisch geblunder van Frank? Is uiteindelijk ook een vorm van competitievervalsing.Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Weet iemand hoe het zit met de combiregeling van minimaal 4 personen of ze die streng naleven?Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Ben geen uitwedstrijden expert maar ze kunnen je moeilijk naar huis sturen als je met z'n 3en bent.quote:Op dinsdag 19 april 2016 17:20 schreef Nouri het volgende:
Weet iemand hoe het zit met de combiregeling van minimaal 4 personen of ze die streng naleven?![]()
4 moest drie zijnquote:Op dinsdag 19 april 2016 18:28 schreef Brammess het volgende:
[..]
Ben geen uitwedstrijden expert maar ze kunnen je moeilijk naar huis sturen als je met z'n 3en bent.Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
quote:PSV verrast met komst van Ajax-verdediger Van Bruggen
Dinsdag, 19 april 2016 om 16:25
PSV heeft een verrassende slag geslagen op de transfermarkt. De regerend landskampioen maakt dinsdag op de officiële website van de club melding van de komst van Damian van Bruggen, die wordt overgenomen van Ajax. De twintigjarige verdediger tekende een contract voor twee seizoenen; in deze verbintenis zit een optie voor nog een extra jaar opgenomen.
/
Van Bruggen beschikt over een aflopend contract bij Ajax en maakt dus transfervrij de overstap. Hij speelde dit seizoen 27 competitiewedstrijden voor Jong Ajax in de Jupiler League en werd in februari van dit jaar door Frank de Boer bij de wedstrijdselectie van Ajax 1 gehaald, voor het competitieduel met Excelsior. Van een debuut in het Amsterdamse vlaggenschip kwam het niet.
Nu gaat Van Bruggen proberen om door te breken bij PSV. “Ik heb gekozen voor het sportieve”, zei hij voor de camera van PSV TV. “Het plan dat PSV heeft geschetst spreekt me enorm aan. Ik ben aardig onderweg, maar kan op trainingen en in de Jupiler League nog veel leren. Binnen één á anderhalf jaar hoop ik hier in het Philips Stadion te spelen.”![]()
Cerny maakt ook gewoon een betere indruk in de minuten die hij krijgt.quote:Op dinsdag 19 april 2016 18:31 schreef Syntix het volgende:
Frank donder op met je FischerMeteen verkopen die gast deze zomer.
![]()
Ze mogen hem hebbenquote:I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
Wat krijgen we hier een spijt van zegquote:Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Marcel Blaak is aangifte doen tegen je...quote:Op dinsdag 19 april 2016 16:51 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Dat zit er dik in, alle wedstrijden die ik de afgelopen 2,5 maand heb kunnen zien werden gewonnen![]()
en PSV doet nu een doelpuntenfestijn.quote:Op dinsdag 19 april 2016 18:45 schreef KingRoland het volgende:
11 tegen 11
bal is rond
gras is groen
en ajax wint![]()
![]()
Ondertussen moet je wel weten dat elke ploeg het tegen PSV maar laat lopen en tegen Ajax er vol in beuktquote:I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
quote:quote:Waarom noemen we PSVfans ook alweer calimero's ?quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Ondertussen moet je wel weten dat elke ploeg het tegen PSV maar laat lopen en tegen Ajax er vol in beuktRED ONS HENNIEGOD![]()
Omdat ze het zijn?quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:40 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
[..]
[..]
Waarom noemen we PSVfans ook alweer calimero's ?I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
Wat zie je?quote:I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
Oh dacht dat het het FOK! forum was.quote:I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
Nee hoorquote:Op dinsdag 19 april 2016 21:47 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Oh dacht dat het het FOK! forum was.RED ONS HENNIEGOD![]()
ze kunnen er gewoon niet zo veel vanquote:Op dinsdag 19 april 2016 21:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Ondertussen moet je wel weten dat elke ploeg het tegen PSV maar laat lopen en tegen Ajax er vol in beukt![]()
Wat zou ik stiekem moeten lachen als PSV nu kans op kans mist en Vitesse in de laatste minuten een strafschop meekrijgt.*wishful thinking*
![]()
Liefst een onterechte trouwens.quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:50 schreef Rnnz het volgende:
Wat zou ik stiekem moeten lachen als PSV nu kans op kans mist en Vitesse in de laatste minuten een strafschop meekrijgt.*wishful thinking*
![]()
Zou nog mooier zijn. Al zou een krappe 1-0 ook niet verkeerd zijn. Dan kun je er vrij zeker van zijn dat ze je in ieder geval op doelpunten niet meer in gaan halen.quote:![]()
Lekkere jinxquote:Op dinsdag 19 april 2016 21:54 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Zou nog mooier zijn. Al zou een krappe 1-0 ook niet verkeerd zijn. Dan kun je er vrij zeker van zijn dat ze je in ieder geval op doelpunten niet meer in gaan halen.I got two dudes that turned into raspberry slushy and flushed down my toilet. I can't even take a proper dump in there.![]()
En dan verspeelt Ajax morgen alsnog punten.quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:54 schreef Rnnz het volgende:
[..]
Zou nog mooier zijn. Al zou een krappe 1-0 ook niet verkeerd zijn. Dan kun je er vrij zeker van zijn dat ze je in ieder geval op doelpunten niet meer in gaan halen.Oh.![]()
PSV thuis tegen Cambuur maakt dat verschil wel weg.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:18 schreef Syntix het volgende:
[..]
Morgen winnen en het doelsaldo is nog steeds +5 voor 2 wedstrijden.Oh.![]()
Alleen wint Ajax de drie resterende duels niet allemaal.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:18 schreef Syntix het volgende:
[..]
Morgen winnen en het doelsaldo is nog steeds +5 voor 2 wedstrijden.![]()
5-0 zou niet niet fijn zijn. Wel spannend.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
PSV thuis tegen Cambuur maakt dat verschil wel weg.![]()
quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:20 schreef FritzWepper het volgende:
[..]
Alleen wint Ajax de drie resterende duels niet allemaal.![]()
![]()
Ligt er ook aan wat Ajax morgen zelf doet natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:21 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
5-0 zou niet niet fijn zijn. Wel spannend.Oh.![]()
Wat gebeurde er ?quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:13 schreef BobW het volgende:
PSV ook een onterechte pingel, kunnen ze daar niet meer over zeikenDrop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Tijd om aangifte te doen dus.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:24 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Psv kreeg een strafschop voor een overtreding buiten de 16, maar Lestienne viel er binnen.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Heel Nederland op z'n kop natuurlijk.quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:24 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Psv kreeg een strafschop voor een overtreding buiten de 16, maar Lestienne viel er binnen.![]()
Achteraf valt het nog mee. Je wist van tevoren dat PSV thuis zou winnen van Vitesse en met 2 goals verschil...tja het had slechter gekund, zeker als Narsingh iets scherper was. Het is dus zaak om morgen in ieder geval te winnen.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Veel getroll hier natuurlijk, althans dat is te hopen. Het is niet des Ajax om te huilen over de arbitrage, dat laten we over aan PSV en Feyenoord.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Vitesse kan je hier niets verwijten. Die jongens halen waarschijnlijk 0 punten tegen de gehele top 4. Teleurstellend team dit seizoen.![]()
Ik zeg gewoon dat Vitesse ontzettend kut speelde de eerste helft? Ben je het met me oneens dan?quote:![]()
Geldt ook voor AZquote:Op dinsdag 19 april 2016 22:49 schreef truedestiny het volgende:
Vitesse kan je hier niets verwijten. Die jongens halen waarschijnlijk 0 punten tegen de gehele top 4. Teleurstellend team dit seizoen.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Die zouden eigenlijk vanaf 2014 meestrijden om het kampioenschap tochquote:Op dinsdag 19 april 2016 22:49 schreef truedestiny het volgende:
Vitesse kan je hier niets verwijten. Die jongens halen waarschijnlijk 0 punten tegen de gehele top 4. Teleurstellend team dit seizoen.![]()
![]()
Niet echt ontopic maar ik zag net dat NEC en Heracles Almelo, respectievelijk nummer 6 en 7 van onze competitie een negatief doelsaldo hebben. Vitesse op plek 8 heeft daarentegen een doelsaldo van +19. Best apart.![]()
Eerste helft van t seizoen was prima onder Bosz. Maas bakt er alleen niet zoveel van als trainerquote:Op dinsdag 19 april 2016 22:49 schreef truedestiny het volgende:
Vitesse kan je hier niets verwijten. Die jongens halen waarschijnlijk 0 punten tegen de gehele top 4. Teleurstellend team dit seizoen.
Behulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
In ieder geval een wedstrijd minder waarin PSV serieus doelpunten goedmaakt. Ik zie Ajax morgen ook wel met een paar doelpuntjes verschil winnen![]()
Net als AZ zijn ze heel stoer tegen de kleintjes, maar kansloos tegen de ploegen die in de top 5 staanquote:Op dinsdag 19 april 2016 22:54 schreef truedestiny het volgende:
Niet echt ontopic maar ik zag net dat NEC en Heracles Almelo, respectievelijk nummer 6 en 7 van onze competitie een negatief doelsaldo hebben. Vitesse op plek 8 heeft daarentegen een doelsaldo van +19. Best apart.Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Ik niet, ik ben al dolblij als we überhaupt winnen. Komende wedstrijd zal cruciaal zijn. Tegen Cambuur zie ik PSV wel met 5-0 winnenquote:Op dinsdag 19 april 2016 22:59 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
In ieder geval een wedstrijd minder waarin PSV serieus doelpunten goedmaakt. Ik zie Ajax morgen ook wel met een paar doelpuntjes verschil winnen
[ Bericht 0% gewijzigd door Shreyas op 19-04-2016 23:09:28 ]Op vrijdag 15 januari 2016 23:58 schreef Ajacied422 het volgende:
Feitelijk heeft Shreyas gewoon gelijk.![]()
Vorig jaar speelde een veel slechter Ajax verreweg zijn beste wedstrijd in Heerenveen dat beter is dan nu. Geeft geen garanties natuurlijk, maar spel Heerenveen ligt Ajax goedquote:Op dinsdag 19 april 2016 23:02 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Ik niet, ik ben al dolblij als we überhaupt winnen. Komende wedstrijd zal cruciaal zijn. Tegen Cambuur zie ik PSV wel met 5-0 winnen![]()
Morgen niet winnen is einde kampioenschap.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Ik denk dat we niet gaan winnen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:19 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Morgen niet winnen is einde kampioenschap.![]()
Gelijkspel denk ik.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:21 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Ik denk dat we niet gaan winnen.Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!![]()
Heerenveen is zo slecht joh. Gaat goed komen.Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Tegen Ajax kan men ineens voetballen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:24 schreef Nouri het volgende:
Heerenveen is zo slecht joh. Gaat goed komen.![]()
Dat heb ik ze de afgelopen jaren anders niet zien doen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Tegen Ajax kan men ineens voetballen.Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
quote:Op dinsdag 19 april 2016 21:37 schreef Donnie-Brasco het volgende:
[..]
Ondertussen moet je wel weten dat elke ploeg het tegen PSV maar laat lopen en tegen Ajax er vol in beuktOke Shreyass.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:25 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Tegen Ajax kan men ineens voetballen.![]()
quote:Op dinsdag 19 april 2016 22:47 schreef Shreyas het volgende:
[..]
Veel getroll hier natuurlijk, althans dat is te hopen. Het is niet des Ajax om te huilen over de arbitrage, dat laten we over aan PSV en Feyenoord.quote:Op vrijdag 15 januari 2016 21:40 schreef Shreyas het volgende:
De selectie van PSV is kwalitatief zo veel beter dat ik me niet kan voorstellen dat Feyenoord daar van kan winnen. In principe wint PSV dus, maar met hulp van de scheidsrechter kan Feyenoord er wel een gelijkspel uitslepen. Ik gok op 1-1 ofzo.![]()
![]()
0-2 winst. Schrijf die maar op. Ajax in de underdog rol komt altijd goed.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:24 schreef Nouri het volgende:
Heerenveen is zo slecht joh. Gaat goed komen.![]()
Dat De Graafschap nou morgen ook even wint bij Utrecht, dan zijn ze ook wel klaar voor dit (reguliere) seizoen en kunnen ze ons de laatste speelronde wat goaltjes gunnen. Als het dan nog van belang is tenminste...![]()
Juist niet winnen.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:47 schreef FritzWepper het volgende:
Dat De Graafschap nou morgen ook even wint bij Utrecht, dan zijn ze ook wel klaar voor dit (reguliere) seizoen en kunnen ze ons de laatste speelronde wat goaltjes gunnen. Als het dan nog van belang is tenminste...
Cambuur gaat dan voor de stunt tegen PSV
Sometimes you make me cry, but my love for you will never die.![]()
Stel jezelf eens voor, aangezien je mij nieuw lijkt.quote:Op dinsdag 19 april 2016 23:53 schreef Nouri het volgende:
[..]
Juist niet winnen.
Cambuur gaat dan voor de stunt tegen PSV![]()
https://nl.wikipedia.org/wiki/Abdelhak_Nouriquote:Op woensdag 20 april 2016 00:04 schreef Vjenne12345 het volgende:
[..]
Stel jezelf eens voor, aangezien je mij nieuw lijkt.![]()
Even wat anders, Twente krijgt uitstel tot 31 december. (ipv 1 mei)
Dus als het alsnog fout gaat, is dat dus midden in het volgende seizoen, best raar om het niet gewoon in de zomerstop te beslissen.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ajax gaat ook zeker 2 doelpunten scoren. Heereveen is een aanvallende ploeg die veel ruimte weg gaat geven. Daar kan Ajax veel beter mee omgaan dan zielige bus gepakeerde systeem.![]()
Ik hoop het beste maar ik ben er verre van gerust op.Op maandag voel ik me als Robinson Crusoë: Op zoek naar Vrijdag!
Het leven is als Lucille Werner: het kan raar lopen!![]()
Jammer dat ze niet nog dit seizoen uit de competitie gegooid worden waardoor Ajax als nog kampioen wordt omdat ze dan 2 punten inlopen op psv.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:15 schreef mokkiemok het volgende:
Even wat anders, Twente krijgt uitstel tot 31 december. (ipv 1 mei)
Dus als het alsnog fout gaat, is dat dus midden in het volgende seizoen, best raar om het niet gewoon in de zomerstop te beslissen.
Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
hoewel dat heerlijk zou zijn, vanwege de vele jankreacties daarna. Had ik niet verwacht dat dat zou gebeuren.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:45 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Jammer dat ze niet nog dit seizoen uit de competitie gegooid worden waardoor Ajax als nog kampioen wordt omdat ze dan 2 punten inlopen op psv.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Ja je moet ook niet willen om zo kampioen te worden. Maar de jank reacties zouden dan een hoop goed maken.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:45 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
hoewel dat heerlijk zou zijn, vanwege de vele jankreacties daarna. Had ik niet verwacht dat dat zou gebeuren.Don't worry about the future. Or know that worrying is as effective as trying to solve an algebra equation by chewing bubble gum.![]()
#Ajax heeft Knopper gestrikt als nieuwe jeugdtrainer.
Bazoer waarschijnlijk op de bank vanavond.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Kunnen jullie effe gelijkspelen vanavond? Anders wordt PSV geen kampioen meer
Vriendelijk bedankt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik maak mij meer druk om Twente, weet niet precies waarom.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kunnen jullie effe gelijkspelen vanavond? Anders wordt PSV geen kampioen meer
Vriendelijk bedankt.FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.![]()
Nee.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:57 schreef Mexicanobakker het volgende:
Kunnen jullie effe gelijkspelen vanavond? Anders wordt PSV geen kampioen meer
Vriendelijk bedankt.
Gr. gr.'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal![]()
Jammer dit weer.quote:[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik ook.quote:Op woensdag 20 april 2016 08:58 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
Ik maak mij meer druk om Twente, weet niet precies waarom.![]()
Ik zie Ziyech het op zijn heupen krijgen en zomaar een hattrick erin knallen.quote:FOK!ker sinds 18 april 2004 ---
Op maandag 30 juni 2014 14:05 schreef stbabylon het volgende:
Rukken met een zak paprikachips bij de hand, krijg je vanzelf een oranje Duitse helm.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: