De media misleidt het publiek met opzet. De overheid liegt en bedriegt erop los samenspannend met de media om hun leugens aan de man te brengen. Dan is mijn conclusie al snel gemaakt: we worden bedonderd waar we bij staan.quote:Op zondag 17 april 2016 16:21 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, er is helemaal geen sprake van kritiek hebben en sceptisch zijn.
Dat is het hele probleem.
de media kritisch benaderen is alleen maar goed. [b]Zelfs al zou de media 100% ten goede trouw zijn, ook zij kunnen misleid worden of fouten maken.[/b] Dus met een kritisch oog er naar kijken en het niet meteen als waar accepteren is alleen maar goed.
[b]Maar wat je in de praktijk ziet is dat men veel verder gaat dan dat. Alles wat te maken heeft met media, overheid, etc. etc. wordt als groot kwaad bestempeld waaruit geen enkele waarheid naar voren komt. [/b]Zelfs onderwijs wordt als een kwaad gezien hier op BNW. Vervolgens worden de meest suggestieve alternatieve bronnen aangehaald en als anderen daar kritisch naar kijken worden die neergesabeld en beschimt als allesgelovers, allesontkenners, schaapjes, trollen, etc. etc...Via DM wordt je vervolgens ook nog eens de huid volgescholden als het zo uit komt.
Terwijl als BNW echt een zoektocht was n[b]aar wat achter de facade van alle dag schuil gaat, men elk geluid zou omarmen. [/b]
Gewoon samen vanuit elke positie de zaak belichten en kijken welke het meest plausibel is en zo vooruit komen in de discussie en dan uiteindelijk tot een conclusie komen.
Hij zou zo bij MSM kunnen gaan werkenquote:Op zondag 17 april 2016 16:12 schreef J0kkebr0k het volgende:
Ik moet trouwens zeggen dat die We See wel creatief is met zijn montages
Of je het nou bullshit vindt of niet, hij maakt iets spannends van eigenlijk niets.
Het kan zelfs zo zijn dat het geen rood is maar blauw, wat we zien.quote:Op zondag 17 april 2016 16:25 schreef Wantie het volgende:
[..]
tja, het zijn een soort melkpakken met een brede opening. Hoezo is dat handig om zonder knoeien wat bloedspetters op je slachtoffers te krijgen?
En waarom die pakken vervolgens laten slingeren?
[..]
Dus zouden bijv. 2 pakken volstaan, waarbij 1 of 2 personen het bloed verspreiden en vervolgens het bewijs van de plek verwijderen.
Nu zie je ze gewoon in beeld aan de slag met die pakken en liggen ze overal rond te slingeren.
[..]
Nee, daarvoor is de video te onduidelijk. Maar voor de discussie wil ik daar best in mee gaan.
Betrek dit wat je nu zegt ook eens op jezelf. Maar dat zal wel weer teveel gevraagd zijn.quote:Op zondag 17 april 2016 16:28 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mensen die dansende pro's in witte pakken als ontladend gedrag bestempelen kan ik eigenlijk niet erg serieus meer nemen.
Voor mijn part hebben ze jeukpoeder in hun pakken gedaan: het zegt totaal niets over de toedracht van de aanslagen.quote:Op zondag 17 april 2016 16:28 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Mensen die dansende pro's in witte pakken als ontladend gedrag bestempelen kan ik eigenlijk niet erg serieus meer nemen.
De grap is dat dat met de mantel der liefde wordt bedekt.quote:Op zondag 17 april 2016 16:28 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Hij zou zo bij MSM kunnen gaan werken
Mijn puntquote:Op zondag 17 april 2016 16:35 schreef Wantie het volgende:
[..]
De grap is dat dat met de mantel der liefde wordt bedekt.
Klopt, maar dat beweert de MSM ook en dat is voor velen hier al voldoende bewijs dat het er dus wel eentje is.quote:Op zondag 17 april 2016 16:37 schreef Scrummie het volgende:
Concluderend:
Parijs, zou false flag zijn. Eindconclusie: geen enkel bewijs voor wat voor false flag dan ook.
Brussel, zou false flag zijn. Eindconclusie: geen enkel bewijs voor wat voor false flag dan ook.
Die goede info word gewoon met argumenten neer gesabeld. Als je het dan nog wilt blijven geloven, weiger je goeie info aan te nemen.quote:Op zondag 17 april 2016 16:43 schreef controlaltdelete het volgende:
Genoeg bewijs voor valse vlaggen dat de zaken niet kloppen. Dat je het weigert aan te nemen is niet echt boeiend voor mij eerlijk gezegd. Kun je vanavond weer met een gerust hart naar het journaal kijken. Gelukkig zijn er nog een paar mensen die wel met goede info komen. Thumbs up for that
Dus om een valse vlag aan te tonen heb je geen bewijs nodig, maar enkele de mening dat iets niet klopt..quote:Op zondag 17 april 2016 16:43 schreef controlaltdelete het volgende:
Genoeg bewijs voor valse vlaggen dat de zaken niet kloppen.
Die heb ik vast gemist.quote:Gelukkig zijn er nog een paar mensen die wel met goede info komen.
niets, vandaar dat het zonder begeleidende tekst is geplaatst.quote:
Lachwekkend dus.quote:Op zondag 17 april 2016 16:46 schreef Wantie het volgende:
[..]
niets, vandaar dat het zonder begeleidende tekst is geplaatst.
Kijk even waar het om gaat. 1 van de foto's zou zijn gemaakt door de vrouw die 5 meter van de bom af stond en zonder schrammetje wegkwam en nog wat iconische foto's voor de MSM schoot.. De andere foto, vanuit een andere hoek, op hetzelfde moment... door de andere vrouw. What are the odds?quote:
Wat is er zo iconisch aan die foto's dan?quote:Op zondag 17 april 2016 16:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kijk even waar het om gaat. 1 van de foto's zou zijn gemaakt door de vrouw die 5 meter van de bom af stond en zonder schrammetje wegkwam en nog wat iconische foto's voor de MSM schoot.. De andere foto, vanuit een andere hoek, op hetzelfde moment... door de andere vrouw. What are the odds?
Nee, dank je, ik ga geen YouTube filmpjes meer analyseren en ontkrachten. Kost teveel tijd, en de enige die er enigszins op reageert ben jij.quote:Op zondag 17 april 2016 16:49 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Kijk even waar het om gaat. 1 van de foto's zou zijn gemaakt door de vrouw die 5 meter van de bom af stond en zonder schrammetje wegkwam en nog wat iconische foto's voor de MSM schoot.. De andere foto, vanuit een andere hoek... door de andere vrouw. What are the odds?
De foto van de basketballer en de 2 gewonde vrouwen op een bankje + deze (rechts) staan nogal symbool voor de aanslagen he.quote:Op zondag 17 april 2016 16:50 schreef Wantie het volgende:
[..]
Wat is er zo iconisch aan die foto's dan?
Er valt niets te ontkrachten in deze. Hij laat alleen maar zien hoe belachelijk het is.quote:Op zondag 17 april 2016 16:52 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Nee, dank je, ik ga geen YouTube filmpjes meer analyseren en ontkrachten. Kost teveel tijd, en de enige die er enigszins op reageert ben jij.
In zijn ogen. En waars. in jouw ogen.quote:Op zondag 17 april 2016 16:54 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Er valt niets te ontkrachten in deze. Hij laat alleen maar zien hoe belachelijk het is.
Nee, het zijn gewoon foto's. Niet echt bijzonder.quote:Op zondag 17 april 2016 16:53 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
De foto van de basketballer en de 2 gewonde vrouwen op een bankje + deze (rechts) staan nogal symbool voor de aanslagen he.
Precies, het wordt klakkeloos overgenomen en o wee als een ander er kritisch naar kijkt..quote:Op zondag 17 april 2016 16:55 schreef Scrummie het volgende:
[..]
In zijn ogen. En waars. in jouw ogen.
Dat kritisch kijken is binnenkort afgelopen want dan krijgen de hoaxroepers hun eigen afdeling waar niet gediscussieerd kan mag? worden.quote:Op zondag 17 april 2016 16:58 schreef Wantie het volgende:
[..]
Precies, het wordt klakkeloos overgenomen en o wee als een ander er kritisch naar kijkt..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |