^^ Dit. Helemaal eens. Wat een bokkendingen. Ik pak liever mijn straight dan een shavette.quote:Op vrijdag 19 mei 2017 12:30 schreef Diqiu-Long het volgende:
Ze zijn eigenlijk meer bedoeld voor kappers: moet je maar eens opletten als je bij je kapper bent, die werkt met een shavette je nekharen weg en werkt je bakkenbaarden bij.
Maar gaandeweg zijn mensen het gaan zien als een alternatief voor het open scheermes, want ze slikken ja goedkope mesjes. Alleen die mesjes zijn niet gemaakt voor shavettes, maar het is ook heel lastig op die goede hoek aan te houden.
En de mesjes staan niet volledig op spanning zoals in een krabber, dus jij snijdt je veel sneller met zo'n shavette. Ze zijn wel goedkoop, maar als je geen kapper bent heb je er eigenlijk niets aan.
Of je moet interessant op internet willen doen, maar mijn advies is en blijft: gewoon wegblijven van die dingen, of anders een Feather Artist Club Scheermes kopen. Zoiets komt het dichtstbijzijnde bij een open scheermes, alleen kost ook direct een rib uit je lijf
Bedankt voor de suggestie.quote:
Feathers zijn hele fijne mesjes.quote:Op donderdag 22 juni 2017 13:05 schreef streetsw33per het volgende:
[..]
Bedankt voor de suggestie.
Zo nu en dan haakt het mesje in m'n stoppels. Alhoewel ik waarschijnlijk meer moeite moet steken in het zo zacht mogelijk krijgen van de haartjes en het verbeteren van mijn techniek, ben ik benieuwd of iets scherpers en agressievers gaat helpen.
Die heb ik ook, heb 2 verschillende soorten Rapira mesjes de grijs zwarte doosjes en de grijs blauwe doosjes. Maar Voskhod werkt net iets beter voor me. Heb ook de Sputnik en Ladas.quote:Op donderdag 22 juni 2017 13:12 schreef Diqiu-Long het volgende:
Rapira Platinum Lux vind ik net wat beter dan Voskhod mesjes, en ze kosten toch hetzelfde.
Ha dat komt mij bekend voor, ik scheer mij eigenlijk pas wanneer mijn baard begint te jeuken. Dus hooguit drie keer per maand.quote:Op donderdag 22 juni 2017 13:17 schreef tja77 het volgende:
[..]
Maar gebruik eigenlijk nog maar 1 keer per maand ofzo een krabber.
Ik scheer me nog wel minimaal 1-2 keer per week, maar pak het open mes.quote:Op donderdag 22 juni 2017 13:19 schreef Diqiu-Long het volgende:
[..]
Ha dat komt mij bekend voor, ik scheer mij eigenlijk pas wanneer mijn baard begint te jeuken. Dus hooguit drie keer per maand.
Ik beschouw tijd door brengen in de badkamer gewoon niet als leuke bezigheid meer, dus daar ga ik ook niet een half uur voor de spiegel staan.
Lekker doen Fatoeman, Fatoevrouw zal het waarderen. Werkt veel beter met kroeshaar. Sowieso zijn baardjes voor kerels met twee linker handen en de kaaklijn van een aardappel.quote:Op zaterdag 4 november 2017 11:19 schreef Fatoeman het volgende:
Ik heb er zelf ook over getwijfeld inderdaad. Altijd irritatie met gewone mesjes. Maar ik heb nu wel de manier om irritatie vrij te scheren met gilette. Maar misschien dat ik nog eens overstap
Mijn eerste DE shave een keer twee dagen achter elkaar gedaan onder het mom van ''dan leer ik het sneller''. Nog nooit zoveel irritatie gehadquote:Op donderdag 22 juni 2017 14:37 schreef streetsw33per het volgende:
Wat zou een reden kunnen zijn dat scheerbeurten om de paar dagen wat makkelijker gaan dan dagelijkse scheerbeurten? Mes lijkt wat makkelijker door de haartjes te gaan. In ieder geval jammer genoeg bij mij wel het geval.
het is opnieuw leren scheren, zonder druk uit te oefenen, mijn huid was er na 2 maanden wel aan gewendquote:Op zaterdag 11 november 2017 16:15 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Mijn eerste DE shave een keer twee dagen achter elkaar gedaan onder het mom van ''dan leer ik het sneller''. Nog nooit zoveel irritatie gehad
techniek is alles bij scheren, als je perse een baard wilt dan is een trimmer the way to go.quote:Op zaterdag 11 november 2017 17:15 schreef streetsw33per het volgende:
Het is misschien vloeken in de kerk, maar hoe zit het met een (goede) tondeuse/trimmer? Kan dat geschikter zijn voor een gevoelige huid of is het slechts een kwestie van het verbeteren van m'n krabber-techniek?
https://www.google.nl/sea(...)_CoHWrv-Ja_VXvPYpPALquote:Op zaterdag 11 november 2017 17:38 schreef ferrari_rood het volgende:
Wellicht weet iemand het hier. Kent iemand een zaak omg. Ehv die mannen op een klassieke manier scheren?
Dat had ik al gedaan. Maar ik zag bij hun nergens ook klassiek baarscheren bij.quote:Op zaterdag 11 november 2017 17:54 schreef THEFXR het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)_CoHWrv-Ja_VXvPYpPAL
even ene paar quotesquote:Op zaterdag 11 november 2017 19:31 schreef ferrari_rood het volgende:
[..]
Dat had ik al gedaan. Maar ik zag bij hun nergens ook klassiek baarscheren bij.
Nu ben ik een vrouw dus geen idee precies hoe en wat.
Dit dus. Tegenwoordig scheer ik met een shavette, nooit meer naar gillette voor mij.quote:Op zaterdag 11 november 2017 16:57 schreef THEFXR het volgende:
[..]
het is opnieuw leren scheren, zonder druk uit te oefenen, mijn huid was er na 2 maanden wel aan gewend
als het goed is staan er in de OP nog wat beginnersclips/tipsquote:Op zondag 12 november 2017 19:30 schreef mtchel112 het volgende:
[..]
Dit dus. Tegenwoordig scheer ik met een shavette, nooit meer naar gillette voor mij.
Prijs is niet het belangrijkste maar wel leuk, voor een euro of 15 had ik voor 2 jaar aan mesjes.
mocht je nog meer info willen er staan wat howto clips op ytquote:Op zondag 31 december 2017 02:28 schreef FlippingCoin het volgende:
Vandaag voor het eerst met een shavette geschoren, keel erg veel open gesneden, wangen gelukkig niet. Resultaat is goed maar volgende keer met wat minder bloed proberen.
Ja kan ik beter wel doen ja, had wel even kort gekeken maar zat aan de rechterzijde van mijn keel mijzelf in de weg.quote:Op zondag 31 december 2017 02:37 schreef THEFXR het volgende:
[..]
mocht je nog meer info willen er staan wat howto clips op yt
quote:Op zondag 31 december 2017 02:43 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja kan ik beter wel doen ja, had wel even kort gekeken maar zat aan de rechterzijde van mijn keel mijzelf in de weg.
Prijs, wou niet gelijk een ding van een paar honderd euro kopen zonder te weten of het iets voor mij is. Misschien in de toekomst, maar die scheren een stuk fijner?quote:Op dinsdag 9 januari 2018 19:37 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Waarom niet gewoon een straight? Zo'n shavette scheert in vergelijking vreselijk.
Mijn straight.
[ afbeelding ]
Check de post van Diqiu-Long. Daar ben ik het helemaal mee eens. Zelf gebruik ik hem als ik even sjiek wil doen of zo. Leuk om te kunnen, maar mijn krabber blijft mijn favoriet.quote:Op dinsdag 9 januari 2018 19:38 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Prijs, wou niet gelijk een ding van een paar honderd euro kopen zonder te weten of het iets voor mij is. Misschien in de toekomst, maar die scheren een stuk fijner?
Scheer ook alleen de keel en wangen momenteel.
Is wel mooier trouwens dat ben ik met je eens.
Ik gebruik om om een strakke lijn op de wang en bij de keel te krijgen, dat lukte mij niet goed met een normaal scheermes en lukt nu prima.quote:Op dinsdag 9 januari 2018 19:42 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
Check de post van Diqiu-Long. Daar ben ik het helemaal mee eens. Zelf gebruik ik hem als ik even sjiek wil doen of zo. Leuk om te kunnen, maar mijn krabber blijft mijn favoriet.
zelf heb ik deze, die is wat dikker, die van de lidl is nog dunner dan wat jij opnoemdequote:Op dinsdag 23 januari 2018 18:29 schreef stavromulabeta het volgende:
Heeft hier nog iemand een tip voor een niet al te dure aftershave balsem die wat dikker en vetter is dan die van bijvoorbeeld van het Etos-huismerk of nivea? Geur boeit me niet zo, mits het niet te overheersend is.
Ik zoek eigenlijk zoiets als de balsem van Evelyn&Crabtree, maar 30 euro voor een klein flesje is mij toch wat te gortig.
Ik kom eerlijk gezegd zelden in Duitsland.quote:Op woensdag 11 april 2018 23:49 schreef Diqiu-Long het volgende:
Als je in Duitsland komt, gewoon eentje van de DM of Rossmann mee nemen. Daar zou ik persoonlijk geen rocket science van maken, en gewoon eentje bestellen of lokaal kopen.
Duidelijk. Bedankt voor de reactie!quote:Op donderdag 12 april 2018 00:14 schreef Diqiu-Long het volgende:
Ja Proraso is prima spul: word weleens waar nogal overgewaardeerd, maar je kunt er niks fout mee doen. De witte lijn is bedoeld voor de gevoelige huid.
Bluebeards Revenge is trouwens ook wel aardig. Ga je trouwens bij Manandshaving bestellen ofzo?
je kan eens hier kijkenquote:Op donderdag 12 april 2018 00:42 schreef br00djekaas54321 het volgende:
[..]
Duidelijk. Bedankt voor de reactie!
Ik ben uiteindelijk voor de Vanguard, ook van Bluebeards Revenge, gegaan; de Doubloon heeft blijkbaar geen synthetische haren.
Op Manandshaving kwam ik 'm inderdaad tegen, maar uiteindelijk bij Jackz besteld.
Jammer dat de DE-mesjes van Perma-Sharp maar door een beperkt aantal webshops wordt aangeboden. Van wat ik lees komen ze wat scherpte betreft aardig in de buurt van Feather, voor een relatief lage prijs. Had die wel willen proberen!
Bedankt voor de link. Mooi aanbod!quote:Op donderdag 12 april 2018 02:03 schreef THEFXR het volgende:
[..]
je kan eens hier kijken
http://tryablade.com/blade
nicequote:Op dinsdag 17 juli 2018 18:03 schreef Dunckie het volgende:
Een Merkur 34C HD gekocht en een setje mesjes om uit te proberen en![]()
![]()
![]()
Wat een genot. Ik ga nooit meer terug naar die wegwerpdingen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |