Religie: zevendedagsadventisten.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Onderhand staat zo'n beetje elke partij bij mij op de zwarte lijst wegens kiezersbedrog en dergelijke.
Dierenpoes dan maar?
[ afbeelding ]
Of SGP of CU?quote:Op donderdag 14 april 2016 19:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Onderhand staat zo'n beetje elke partij bij mij op de zwarte lijst wegens kiezersbedrog en dergelijke.
Dierenpoes dan maar?
[ afbeelding ]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik de Christenfundi's ook het meest sympathieke politici /partijen vind.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:54 schreef Igen het volgende:
[..]
Of SGP of CU?
Marianne Thieme is trouwens ook streng protestants-christelijk. Ik moet daar niks van hebben maar om eerlijk te zijn, zijn dat wel de partijen die degelijke, eerlijke en zorgvuldige politiek bedrijven.
Ik ben niet christelijk en heb uit principe nog nooit op een christelijke partij gestemd, maar als het programma van de CU me bevalt dan ga ik dat volgend jaar serieus overwegen. Ben helemaal klaar met het gevestigde kliekje.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:54 schreef Igen het volgende:
[..]
Of SGP of CU?
Marianne Thieme is trouwens ook streng protestants-christelijk. Ik moet daar niks van hebben maar om eerlijk te zijn, zijn dat wel de partijen die degelijke, eerlijke en zorgvuldige politiek bedrijven.
In het ver verleden heb je gezegd dat je tegen links was. De PvdD is net zo links als de SP alleen wat progressiever ten opzichte van de SP en met het oog op dierenwelzijn en milieu. Dan rest er haast niet anders op dan blanco te stemmen als je niet op eurofielen, linksen (SP, PvdD) of debielen (PVV en dat clubje van Van Klaveren) wilt stemmen.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:47 schreef SeLang het volgende:
[..]
Onderhand staat zo'n beetje elke partij bij mij op de zwarte lijst wegens kiezersbedrog en dergelijke.
Dierenpoes dan maar?
[ afbeelding ]
Ik heb daar ook al eerder naar gekeken maar die club is wel erg links en eindigt in stemwijzers e.d. daarom altijd behoorlijk onderaan bij mij. Maar ze zijn wel eurosceptisch en niet belazerd worden is ook wat waard.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:02 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ik ben niet christelijk en heb uit principe nog nooit op een christelijke partij gestemd, maar als het programma van de CU me bevalt dan ga ik dat volgend jaar serieus overwegen. Ben helemaal klaar met het gevestigde kliekje.
Eens. Die club is extreem links. Maar wel eurosceptisch. En aangezien tegenwoordig de belangrijkste transfers via de EU/ ECB lopen wordt het steeds minder belangrijk waar ze in het Nederlandse politieke spectrum staan, aangezien ze toch bijna niets meer hebben te zeggen over de dingen die er toe doen. Het is daarom voor mij nu belangrijker om Eurosceptisch te stemmen dan of een partij links of rechts in het spectrum zit. Voor de staatsgreep was die situatie natuurlijk nog anders.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:04 schreef R-K het volgende:
[..]
In het ver verleden heb je gezegd dat je tegen links was. De PvdD is net zo links als de SP alleen wat progressiever ten opzichte van de SP en met het oog op dierenwelzijn en milieu. Dan rest er haast niet anders op dan blanco te stemmen als je niet op eurofielen, linksen (SP, PvdD) of debielen (PVV en dat clubje van Van Klaveren) wilt stemmen.
Yep, zo denk ik er ook over.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:05 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb daar ook al eerder naar gekeken maar die club is wel erg links en eindigt in stemwijzers e.d. daarom altijd behoorlijk onderaan bij mij. Maar ze zijn wel eurosceptisch en niet belazerd worden is ook wat waard.
Mijn probleem met "links" is dat ze in het algemeen voor een grote overheid en meer overheidsbemoeienis zijn. Maar dat geldt ook voor een partij als de SGP die je "rechts" zou kunnen noemen, alleen bemoeien die zich dan weer met andere zaken waar de overheid zich niet mee hoort te bemoeien.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:20 schreef Tamabralski het volgende:
Is Cu geen gedoogpartij voor rechtse (ik bedoel nieteens liberaal want dat is wat anders vind ik) afbraak geweest?
En verder is pvda ook wel extreem he. Nooit links maar wel extreem salonsocialistisch. Links lullen rechts vullen. Links heeft onterecht een slechte naam gekregen door Pvda plus Groenlinks.
Sp en pvdd hebben nooit invloed gehad. Dus de rotzooi kwam nooit uit die hoek. Toch kregen zij wel een slechte naam. Rara hoe kan dat?
quote:Op donderdag 14 april 2016 19:59 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk bekennen dat ik de Christenfundi's ook het meest sympathieke politici /partijen vind.
Ik zou er (hypothetisch) prima mee kunnen leven als op zondag de winkels dicht moeten in ruil voor een euro exit. Maar ik kan niet leven met een verbod op euthanasie of een verbod op een homohuwelijk.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:35 schreef ems. het volgende:
Ik stem nog liever op een pro EU partij dan op een pro bijbel partij.
Zei de PVV-er.quote:Op donderdag 14 april 2016 19:03 schreef juliusceasar het volgende:
Nee is nee Rutte!!!!! Daar kan niet meer over onderhandelt worden. Tot ziens op 15 maart 2017, want dan verliest jouw partij een hoop zetels en dat geldt zeker ook voor de meeloperspartij PvdA!!!
Alleen de PVV en dat partijtje van Van Klaveren willen een euro-exit. De rest niet.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:42 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik zou er (hypothetisch) prima mee kunnen leven als op zondag de winkels dicht moeten in ruil voor een euro exit. Maar ik kan niet leven met een verbod op euthanasie of een verbod op een homohuwelijk.
Dus je moet een beetje een inschatting proberen te maken of het positieve effect van de eurosceptische stem opweegt tegen de mogelijk negatieve bijeffecten. Zelf denk ik echter niet dat de christenfundis zoveel macht krijgen dat euthanasie of homohuwelijk nog kunnen worden teruggedraaid terwijl één extra eurosceptische stem in de kamer in sommige situaties best het de doorslag zou kunnen geven (in de volgende bailout ronde bijvoorbeeld).
De lage rente zit je echt dwars he?quote:Op donderdag 14 april 2016 20:05 schreef SeLang het volgende:
[..]
Ik heb daar ook al eerder naar gekeken maar die club is wel erg links en eindigt in stemwijzers e.d. daarom altijd behoorlijk onderaan bij mij. Maar ze zijn wel eurosceptisch en niet belazerd worden is ook wat waard.
Op zich jammer dat het zo in extremen ligt. Of je bent pro-EU, of je bent tegen EU. Ik zou mezelf in het tegen-kamp scharen maar dat betekent niet per definitie dat de EU een slecht idee is. De uitvoering ervan vind ik vooral teleurstellend en het probleem is dat ik niet denk dat de schade die in de beginjaren is aangericht eenvoudig te herstellen valt binnen datzelfde idee.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:46 schreef R-K het volgende:
[..]
Alleen de PVV en dat partijtje van Van Klaveren willen een euro-exit. De rest niet.
Alleen de SP, PvdD, CU en SGP zijn eurosceptisch. Voorstander van samenwerking en basisbeginselen, maar tegen de huidige uitvoering van de EU. Alleen zullen dit nooit de grootste partijen worden.quote:Op donderdag 14 april 2016 21:08 schreef ems. het volgende:
[..]
Op zich jammer dat het zo in extremen ligt. Of je bent pro-EU, of je bent tegen EU. Ik zou mezelf in het tegen-kamp scharen maar dat betekent niet per definitie dat de EU een slecht idee is. De uitvoering ervan vind ik vooral teleurstellend en het probleem is dat ik niet denk dat de schade die in de beginjaren is aangericht eenvoudig te herstellen valt binnen datzelfde idee.
Een ad hominem en een drogreden in zo'n kleine post. Dat is best knap.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:45 schreef HiZ het volgende:
[..]
Zei de PVV-er.
Verder weten de meeste mensen heel goed dat Nee helemaal niet Nee kan zijn als je oordeel geen rechtskracht heeft over 99% waarover je stemt.
Ik maak me ook niet de illusie dat een euro exit op een ordelijke manier door politici zal worden besloten, dus we zullen ons moeten voorbereiden op een ongeluk dat "niemand kon zien aankomen" met als gevolg een plotselinge wanordelijke exit of misschien zelfs totale desintegratie. De kosten daarvan zijn dan alleen veel hoger.quote:Op donderdag 14 april 2016 20:46 schreef R-K het volgende:
[..]
Alleen de PVV en dat partijtje van Van Klaveren willen een euro-exit. De rest niet.
Ik ben zelf trouwens ook helemaal niet tegen de EU op zich, maar wel tegen de "superstaat" richting die de EU is ingeslagen. Verder is de euro een historische vergissing die je maar beter zelf op je eigen voorwaarden kunt terugdraaien dan wachten tot de realiteit dat voor je doet en je het niet meer in eigen hand hebt, met alle kosten van dien.quote:Op donderdag 14 april 2016 21:12 schreef R-K het volgende:
[..]
Alleen de SP, PvdD, CU en SGP zijn eurosceptisch. Voorstander van samenwerking en basisbeginselen, maar tegen de huidige uitvoering van de EU. Alleen zullen dit nooit de grootste partijen worden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |