Of een zeug op een fiets molesteert een jonge vrouw met hoofddoek in dezelfde abri.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:35 schreef frietenstamp het volgende:
Probleem is dat die mannen in bergdorp-outfit onze abri's mollen waar posters van vrouwen in minirok hangen.
Dat een ander een hoofddoekje wil dragen doet helemaal niets met mijn individuele vrijheden.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:16 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Maar dat is het irritante aan de hoofddoekjes discussie. Natuurlijk wil je vrijheid van kleding, en normaal gesproken moet je lekker een doekje kunnen dragen als je dat wil (alhoewel hoofddeksels in een gebouw een vreemd iets blijft,maar goed). Echter het doekje is gewoon gekaapt en wordt nu als tribalistisch symbool gebruikt, en dat botst weer met individuele vrijheden.
Vraag me inderdaad ook af met wat voor individuele vrijheid het hoofddoekje van een ander botst...quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:40 schreef Janneke141 het volgende:
Dat een ander een hoofddoekje wil dragen doet helemaal niets met mijn individuele vrijheden.
Als ik op een reformatorische school solliciteer moet ik waarschijnlijk bidden voor de les. Ik solliciteer daar gewoon niet, dat is óók mijn vrijheid.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:43 schreef Gia het volgende:
[..]
Vraag me inderdaad ook af met wat voor individuele vrijheid het hoofddoekje van een ander botst...
Dat is wel het geval als je wilt lesgeven op een islamitische school en verplicht een hoofddoekje moet dragen. Maar goed, dan heb je nog altijd de vrijheid om ergens anders te solliciteren.
Fatima en Sjoerd zouden mooi van baan kunnen wisselenquote:Op dinsdag 12 april 2016 16:06 schreef Gia het volgende:
Even de stelling omdraaien, kijken hoe hierop gereageerd wordt.
Op een openbare basisschool, waar meer dan de helft van de kinderen islamitisch is, geeft al jaren meester Sjoerd naar volle tevredenheid les aan de kinderen. De meester is homo, maar heeft het daar niet over in de klas. Je ziet het ook niet aan hem.
Totdat hij ineens met het besluit komt dat hij gaat trouwen.
Hij bespreekt dit met de directeur en de andere leerkrachten, die hem van harte feliciteren met zijn verloving. Daarnaast stuurt hij de ouders van zijn klas een brief om zijn beslissing uit te leggen. Zoals ook met hetero's het geval is, is voor hem trouwen het ultieme bewijs van zijn liefde voor zijn partner. Hij deelt de ouders mee dat hij dit liefst zelf aan de kinderen wil vertellen.
En nu?
Hoe zullen de ouders van de moslimkinderen hierop reageren?
Zijn zij dan net zo begripvol als in het geval van juffrouw Fatima?
Dat is een creatieve oplossing, tenzij Fatima in Maastricht woont en Sjoerd in Amstelveen.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:51 schreef BlaZ het volgende:
[..]
Fatima en Sjoerd zouden mooi van baan kunnen wisselen
Precies. Feit blijft dat op deze school het hooddoekje, schijnbaar, niet verboden is. Ze had het gewoon op moeten zetten, zonder discussie vooraf. Voldongen feitje.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Als ik op een reformatorische school solliciteer moet ik waarschijnlijk bidden voor de les. Ik solliciteer daar gewoon niet, dat is óók mijn vrijheid.
Het is ook niet verboden om niet te bidden op een reformatorische school. Toch zal je daar niet zo snel aangenomen worden als je niet van dezelfde signatuur bent.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:56 schreef Gia het volgende:
[..]
Precies. Feit blijft dat op deze school het hooddoekje, schijnbaar, niet verboden is. Ze had het gewoon op moeten zetten, zonder discussie vooraf. Voldongen feitje.
Prima toch!quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:58 schreef frietenstamp het volgende:
Het is ook niet verboden om niet te bidden op een reformatorische school. Toch zal je daar niet zo snel aangenomen worden als je niet van dezelfde signatuur bent.
Artikel 7.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:58 schreef frietenstamp het volgende:
[..]
Het is ook niet verboden om niet te bidden op een reformatorische school. Toch zal je daar niet zo snel aangenomen worden als je niet van dezelfde signatuur bent.
Wat ben je ook een raar mens van een ontzettend kinderachtig niveau, ik heb echt medelijden met die kinderen.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:29 schreef Crip het volgende:
En toch werk ik op een school waar ik heel erg geliefd ben. Jammer he?
Dat is dan ook niet wat ik bedoel. Ik heb het over waar het voor staat.quote:Op dinsdag 12 april 2016 18:40 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat een ander een hoofddoekje wil dragen doet helemaal niets met mijn individuele vrijheden.
Geen verbod dus idd. Toch kun je daar als moslima, humanist of atheïst niet goed functioneren.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:06 schreef Gia het volgende:
[..]
Artikel 7.
Het onderwijs op de Eben-Haëzerschool omvat naast de in artikel 9 van de wet op het primair onderwijs genoemde vakgebieden, de Bijbelse en kerkgeschiedenis, het leren lezen uit de Bijbel en het leren van psalmen, Bijbelse liederen en de Heidelbergse Catechismus.
Artikel 14
Gebed
Elk dagdeel en elke maaltijd wordt geopend en besloten met gebed. Hiermee geven wij uitdrukking aan onze afhankelijkheid van God. Leerlingen mogen gebedspunten aandragen, maar gaan niet zelf voor in gebed
http://www.ebenhaezerschool-denhaag.nl/file_popup.php?id=261024
Zomaar gegoogled op reformatorische school.
Zegt degene die zelfexpressie en vrijheid wilt onderdrukken. Zo werkt dat niet in ons kleurrijk Nederland, en aan het einde van de dag help ik mee aan de opvoeding van de kinderen en hun ontwikkeling tot een tolerant en open individu en jij zit te schuimbekken op FOK! om je eigen mening door te drammen. Ik begrijp wel dat je gefrustreerd bent.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:17 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Wat ben je ook een raar mens van een ontzettend kinderachtig niveau, ik heb echt medelijden met die kinderen.
Kijk hoe je vol met vooroordelen zit, je weet helemaal niets van me. Dit is echt triest.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:28 schreef Crip het volgende:
Zegt degene die zelfexpressie en vrijheid wilt onderdrukken. Zo werkt dat niet in ons kleurrijk Nederland, en aan het einde van de dag help ik mee aan de opvoeding van de kinderen en hun ontwikkeling tot een tolerant en open individu en jij zit te schuimbekken op FOK! om je eigen mening door te drammen. Ik begrijp wel dat je gefrustreerd bent.
Weet je ook hoe die juf van het artikel zich voelt als jij je mening hier klaar hebt in dit topic zonder dat je haar kent.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:31 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Kijk hoe je vol met vooroordelen zit, je weet helemaal niets van me. Dit is echt triest.
Als er iets duidelijk is, dan is het dat de haat weer uit de moslim hoek komtquote:Op dinsdag 12 april 2016 19:33 schreef Crip het volgende:
Weet je ook hoe die juf van het artikel zich voelt als jij je mening hier klaar hebt in dit topic zonder dat je haar kent.
Fijne dag verder he, kerel. Takes a hypocrite to know a hypocrite.
Poepje toch, zo typisch dit.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:35 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Als er iets duidelijk is, dan is het dat de haat weer uit de moslim hoek komt
Artikel 14 houdt m.i. een verplicht gebed in. Dat houdt automatisch in dat niet bidden niet is toegestaan.quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:19 schreef frietenstamp het volgende:
Geen verbod dus idd. Toch kun je daar als moslima, humanist of atheïst niet goed functioneren.
En ik ben van mening dat dat ook de andere kant op werkt. Fatima is gewoon niet de juiste m/v op de juiste plek.
Ze zijn idd hypocriet hier , nie normaal .quote:Op dinsdag 12 april 2016 19:33 schreef Crip het volgende:
[..]
Weet je ook hoe die juf van het artikel zich voelt als jij je mening hier klaar hebt in dit topic zonder dat je haar kent.
Fijne dag verder he, kerel. Takes a hypocrite to know a hypocrite.
Want stel je voor dat je dingen waar je het niet mee eens bent ter discussie stelt, dat moet natuurlijk niet kunnen. Tenslotte is de islam de waarheid en daar mag niet aan getwijfeld worden, en als iemand dat wel doet dan is die een hater, een xenofoob, een racist.quote:Op dinsdag 12 april 2016 20:14 schreef PSVCL het volgende:
Ze zijn idd hypocriet hier , nie normaal .
Als je ze op dezelfde manier terug pakt doen ze huilie huilie
Jullie zoeken telkens de discussie opquote:Op dinsdag 12 april 2016 20:18 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Want stel je voor dat je dingen waar je het niet mee eens bent ter discussie stelt, dat moet natuurlijk niet kunnen. Tenslotte is de islam de waarheid en daar mag niet aan getwijfeld worden, en als iemand dat wel doet dan is die een hater, een xenofoob, een racist.
Als er iets duidelijk is, dan is het dat elke keer bewezen wordt dat er over religie niet op een normale en open manier een discussie kan plaatsvinden. En het dan raar vinden als mensen liever geen religieuzen voor de klas willen hebben.
Je hebt het echt zwaar op FOK! he?quote:Op dinsdag 12 april 2016 20:18 schreef truthortruth het volgende:
[..]
Want stel je voor dat je dingen waar je het niet mee eens bent ter discussie stelt, dat moet natuurlijk niet kunnen. Tenslotte is de islam de waarheid en daar mag niet aan getwijfeld worden, en als iemand dat wel doet dan is die een hater, een xenofoob, een racist.
Als er iets duidelijk is, dan is het dat elke keer bewezen wordt dat er over religie niet op een normale en open manier een discussie kan plaatsvinden. En het dan raar vinden als mensen liever geen religieuzen voor de klas willen hebben.
Ja, dat doe je in een vrij land, en daar is niets mis mee. Dat mw. Crip daar op zo'n achterlijke en kinderachtige manier op reageert maakt het er niet beter op.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |