Hahaha, het was nog veel beter dan gedacht, wat een helden:quote:Op maandag 25 juli 2016 04:35 schreef Aisumasen het volgende:
Nu weer déze scène als opening van een show, geweldig: https://twitter.com/codyjmartin/status/757399843346219012
Maar in dat geval hadden TLSP en LCD Soundsystem allicht tegelijk gespeeld, ik ben blij dat ik ze allebei kan zienquote:Op woensdag 27 juli 2016 08:29 schreef sander26 het volgende:
Neeeeeeeee geen Alpha! Ik had zo gehoopt op de Heineken. 😔
Waar is de 1080i versie?quote:Op donderdag 28 juli 2016 14:48 schreef sander26 het volgende:
Heeft iemand hier de audio van de volledige set van T In The Park?
Ik weet dat ik zelf gemakkelijk de 1080i kan converten, maar die video download is tot 2 keer toe vanzelf afgebroken nadat ik op ruim 60% zat. Beetje frustrerend!
Mocht iemand deze ergens hebben staan, mijn dank is groot!
Ik persoonlijk ook, als lange afsluiter zoals Underworld en Tame Impala vorig jaar zo perfect werkte, helemaal als tegenhanger voor de meuk tegenwoordig in de Alpha rond die tijd. Maar ik denk dat het de grootste sterren op het affiche zijn, en dan had de Freddy-tent Them Crooked Vultures-achtige taferelen aangenomen. En het had zoals Arn0 zegt automatisch een clash met LCD Soundsystem opgeleverd. Bizar dat dat de Alpha headlined trouwens. Effe paar jaartjes met groot gebaar ertussenuit, en zonder een noot nieuwe muziek pardoes geupgrade naar headliner-status. Toch een bijna household Lowlands-naam, en al is het publiek sindsdien heel erg veranderd zie ik dit niet op Lowlands gebeuren, maar deze niet proportionele teken aan de wand voor festival-headliners anno 2016 leverde eerder op T In The Park deze situatie op: http://i.imgur.com/2mk622U.pngquote:Op woensdag 27 juli 2016 08:29 schreef sander26 het volgende:
Neeeeeeeee geen Alpha! Ik had zo gehoopt op de Heineken. 😔
Hij staat nu ook op Dimeadozen. Wil 'em zelf ook wel hebben, eens kijken wat ik kan doen.quote:Op donderdag 28 juli 2016 14:48 schreef sander26 het volgende:
Heeft iemand hier de audio van de volledige set van T In The Park?
Ik weet dat ik zelf gemakkelijk de 1080i kan converten, maar die video download is tot 2 keer toe vanzelf afgebroken nadat ik op ruim 60% zat. Beetje frustrerend!
Mocht iemand deze ergens hebben staan, mijn dank is groot!
De setlist-variaties en volgordes zijn werkelijk niet meer bij te houden, maar een tijd lang zijn ‘The Dream Synopsis’ en ‘Pattern’ weggelaten, en die zijn nu weer terug. Nu is ‘Calm Like You’ het zwarte schaap, zijn ze helemaal gek geworden?! Sinds begin juli slechts eenmaal gespeeld in Londen eerder deze maand en nog eens op T In The Park, en sindsdien helemaal niet, zelfs tijdens geen enkele van de shows in Amerika tot nu toe. Zelfs de titel-track spelen ze niet meer altijd. Terwijl ze toch echt van 19 naar 18 tracks zijn gegaan… De rest is recent nog steeds gehussel tussen ‘Separate And Ever Deadly’, ‘She Does The Woods’, je kent het wel. Enkel ‘The Chamber’ blijft de vreemde eend, niet meer gespeeld sinds mid-April.quote:Op donderdag 28 juli 2016 14:59 schreef sander26 het volgende:
Wat is dit nou weer? Alex op bass?
En wat spelen ze hier?
Haha shiiiiit! Ze gaan echt steeds gekker he?![]()
En dus ook nog een nieuwe cover. Is daar al beeld/geluid van?
Haha, ja die had ik ook gezien. Heerlijk!quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:42 schreef Aisumasen het volgende:
Toch een bijna household Lowlands-naam, en al is het publiek sindsdien heel erg veranderd zie ik dit niet op Lowlands gebeuren, maar deze niet proportionele teken aan de wand voor festival-headliners anno 2016 leverde eerder op T In The Park deze situatie op: http://i.imgur.com/2mk622U.png
Die moet écht van de setlist af. Ik snap dat ze er lol mee hebben, maar je kunt deze toch niet blijven spelen en Calm Like You eraf knallen? Heiligschennis!quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:42 schreef Aisumasen het volgende:
‘Totally Wired’ blijkt een favoriet en is alle gigs gespeeld.
Dat Meeting Place moment is geweldig!quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:42 schreef Aisumasen het volgende:
Verder op het festival in Canada ineens ‘She Does The Woods’. Plus de Arcade Fire-jam zoals hierboven gepost. En een leuk moment tijdens ‘The Meeting Place’: https://www.instagram.com/p/BIP67SchStW/ Heeft iemand hier ten tijde gepost dat hij dus gewoon “Johannaaaaa” zong bij de Club 69-show in april ?! (https://www.theguardian.com/uk/2007/jul/15/musicnews.music) Zie YouTube-upload, iemand heeft 'em toevallig gisteren (opnieuw) geupload, 49:21.
Als dat zou kunnen, graag! En gefollowed!quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:42 schreef Aisumasen het volgende:
Detroit kreeg een nieuwe cover: ‘Nitroglycerine’ van The Gories, als ‘Nitro’ op de setlist. Ik ken iemand die bij deze show was en een opname heeft gepost, maar die staat niet openbaar. Mocht niemand het uploaden, zal ik eens kijken of ik het kan rippen. Het liedje is al dan niet bekend van de ‘Suck It And See’-era pre-tape. Een zeer goede playlist vol 'hidden gems', die nog altijd hier te beluisteren is, plug-plug: https://open.spotify.com/(...)TZoodxy2iHUAmdNctixF
Haha, deja-vu? in 2008 van AOTU naar Humbug-era en nu van EYCTE naar AM-6 era. Dat kapsel is een voorteken; AM-6 WORDT HUMBUG 2!!!!quote:Op donderdag 28 juli 2016 16:42 schreef Aisumasen het volgende:
En Chicago kreeg dus een nieuwe “jam”, met inderdaad Alex op bas. Dit lijkt me een Miles-pareltje, en stond niet op de geprinte setlist. Ik trouwens zag een paar foto’s van deze gigs en met al die FWN/Humbug-gitaren die hij sinds deze tour weer gebruikt lijkt het net weer begin 2009 met z’n kapsel.
Hm, zal de punt in de link wel zijn. Nou ja, voor de mensen die niet weten wie ene Johanna is en waarom dat grappig is, Google "Fluorescent Adolescent" + "Johanna Bennett".quote:Op donderdag 28 juli 2016 17:40 schreef sander26 het volgende:
[..] Hij zong inderdaad Johanna bij de Club 69-show. Die Guardian link doet het niet trouwens. [..]
Elke keer weer andere capriolen tijdens de live-show? Ik vrees dat dat sinds De Kuif niet meer anders is geweest...quote:Op zondag 31 juli 2016 12:29 schreef MilanILF het volgende:
Alex op Used To Be My Girl, doet 'ie dit tegenwoordig vaker?
Haha, ik kan er wel van genieten. Jammer dat er geen Lowlands dagkaarten zijn. Had ze graag nog een keer gaan zien.quote:Op zondag 31 juli 2016 16:13 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Elke keer weer andere capriolen tijdens de live-show? Ik vrees dat dat sinds De Kuif niet meer anders is geweest...
Lage bitrate helaas, maar goede versie Bowie-cover. Geinige opkomst ook. Jammer dat ons geen soundboard van een andere cover is gegund, maar het is weer een hele goede show.
De line-up is dit jaar abominabel, misschien hopen op dumpprijzen als het festival is gestart? De zondag is zo te zien nog wel het een en ander de moeite waard, handjevol acts overdag met in de Alpha dus TLSP en LCD Soundsystem afsluitend.quote:Op zondag 31 juli 2016 20:59 schreef MilanILF het volgende:
[..]
Haha, ik kan er wel van genieten. Jammer dat er geen Lowlands dagkaarten zijn. Had ze graag nog een keer gaan zien.
Cool! Even vooruit denken; dit is dus potentieel ook mogelijk op Lowlands! Niet dat Catching nou veel toevoegt, maar als publieksmomentje zou het wel kunnen werken op Lowlands. En ik zou Moonage Daydream live zien!quote:Op vrijdag 5 augustus 2016 10:58 schreef Aisumasen het volgende:
Dave Catching van Eagles Of Lame Metal op 'Moonage Daydream' vanavond.
Cameraploeg wederom present. Ook zijn ze op hun vrije dag in New York van de week de studio ingegaan.
Grappig dat je dit zegt, ben zelf niet bij dit optreden geweest, maar als ik verslagen lees en beelden terugzie krijg ik sterk hetzelfde idee, ook van andere concerten.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 16:43 schreef Sandtrap het volgende:
Irritatiemomentje was tijdens The Meeting Place trouwens, 53:30 op de bovenstaande link. Staat niet op camera.
Zou zo ver niet willen gaan. Daarnaast, op 55:20, if you can't beat 'em, join themquote:Wat denken jullie? Zou dit een eind kunnen maken aan de samenwerking?
Het is allicht wat vergezocht, maar op de een of andere manier klopt er iets niet aan de optredens. Het is anders dan aan het begin van de tour.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 17:07 schreef Sandtrap het volgende:
[..]
Zou zo ver niet willen gaan. Daarnaast, op 55:20, if you can't beat 'em, join them
Goed verwoord. Dit is eigenlijk precies wat ik wilde zeggen. Miles leek inderdaad af en toe geïrriteerd, maar zich ook bijna te verontschuldigen voor Alex. Daardoor ga je als toeschouwer toch weer twijfelen of er niet iets anders aan de hand is met Alex.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 16:05 schreef Sandtrap het volgende:
Miles leek zichtbaar geïrriteerd door Alex' showmanship, vooral toen 'ie hem vroeg vriendelijk verzocht om weer terug het podium op te komen. Heb altijd gedacht dat Alex' fucked-upness een act was, voornamelijk door zijn strakke spel, maar zo op een paar meter afstand heeft 'ie me wel weer aan het twijfelen gebracht. Het voegde in ieder geval entertainmentwaarde toe
Ja, als ik dit Lowlands optreden en de optredens van de afgelopen weken vergelijk met het begin van de tour in april/mei, dan is er wel duidelijk een verschil te bespeuren. In het begin was het hernieuwde enthousiasme en de nieuw gevonden excentrieke vorm van Alex en de wisselwerking tussen Miles/Alex een verademing. Nu zitten de grappen en grollen van Alex (hoe leuk ook!) van tijd tot tijd de muziek een beetje in de weg, wat jammer is. Het lijkt alsof de band en Miles dat ook in de gaten hebben en uitkijken naar het einde.quote:Op dinsdag 23 augustus 2016 19:09 schreef AMDB het volgende:
Het is allicht wat vergezocht, maar op de een of andere manier klopt er iets niet aan de optredens. Het is anders dan aan het begin van de tour.
Wat heeft dit met Aisumasen te maken?quote:Op woensdag 24 augustus 2016 21:13 schreef sander26 het volgende:
http://www.nme.com/blogs/(...)er&utm_medium=social
Aisumasen heeft weer eens de NME gehaald 😂
Ik doelde op het filmpje.quote:Op donderdag 1 september 2016 08:03 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat heeft dit met Aisumasen te maken?
Nee, ik ben z'n paquote:Op maandag 5 september 2016 17:27 schreef sander26 het volgende:
[..]
Ik doelde op het filmpje.
Ben erg benieuwd naar wat er nog kan komen. Toch nog een nieuwe single/video/b-kant? Wat deden ze begin augustus in die studio in New York? En waarom was Focus Creeps ineens in Europa aan het filmen tijdens de laatste weken van de tour? Vragen, vragen, vragen....
Vandaag weer bevestigd: Alexandra Savior, 29 september in het Courtyard Theatre te Londen. En daarbovenop Reeperbahn Festival, Hamburg, een paar dagen daarvoor. Dat biedt perspectief!quote:Op donderdag 8 september 2016 01:25 schreef Aisumasen het volgende:
[..] Show in Londen aangekondigd, tickets nu in de verkoop! Nee, toch niet, dezelfde dag nog teruggetrokken, restitutie tickets. Rare bedoeling. [..]
Ik ben benieuwd wat het dan gaat worden. Begin november staat er dus iets te gebeuren en het bevat veel beeld én covers in studiokwaliteit. Ik weet nog niet helemaal wat voor chocola ik daarvan moet maken, maar het klinkt zéér interessant.quote:Op donderdag 8 september 2016 01:25 schreef Aisumasen het volgende:
[..]
Nee, ik ben z'n pa.
Op die vragen weten we over 2 maanden antwoord! Maar die beelden - ze waren er in Amerika ook al, trouwens - gaan uitgebreid gebruikt worden. En voor degene die balen dat er van bepaalde covers geen soundboard is...
Al is 'The Element Of Surprise' geschrapt als "laatste single", is hij flink gepushed door de radio-pluggers sinds begin augustus, en is zelfs op 3FM in de dagprogrammering opgenomen.
Dan iets anders. Het begint ondertussen een beetje een klucht te worden met Alexandra Savior. Album nog niet in zicht. Show in Londen aangekondigd, tickets nu in de verkoop! Nee, toch niet, dezelfde dag nog teruggetrokken, restitutie tickets. Rare bedoeling. Maar wel een nieuwe studio-song, voor de tweede keer op rij eentje die ze juist nog niet live heeft gedaan. Hier is 'M.T.M.E.', geschreven door Alexandra Savior/Alex Turner: https://open.spotify.com/track/3cls4FcLKoXFPDBxpeATkr
Zo te horen Alex gewoon weer op gitaar. Net zoals 'Shades' - die ik alleen aan de andere kant van de wereld op A-rotatie op de alternatieve kanalen heb gehoord - niet de allerbeste van het stel wat mij betreft.
Meer richting "Black Friday". De 12” zal beginnen en eindigen zoals het album, met daartussenin 4 andere parels, waarvan er eentje slechts 5 keer live is gedaan, en een andere bijna zo vaak als een cover van dezelfde artiest in 2008. Van nog 2 hebben we al soundboards, maar deze one-takers zullen in de studio wel beter tot hun recht komen. En het is allemaal een grote verrassing, maar niet voor degenen die hier tussen de lijntjes lezen, al geef ik de hints wat sloom om het nog een béétje spannend te houdenquote:Op woensdag 14 september 2016 12:25 schreef sander26 het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat het dan gaat worden. Begin november staat er dus iets te gebeuren en het bevat veel beeld én covers in studiokwaliteit. Ik weet nog niet helemaal wat voor chocola ik daarvan moet maken, maar het klinkt zéér interessant. [..]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |