quote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef Stranger het volgende:
Jammer van de opkomst.. maar rond de 35% is ook laag genoeg dat het verworpen kan worden gelukkig.
quote:Op woensdag 6 april 2016 22:39 schreef Revanches het volgende:
Súdwest Fryslân
Voor 39,4%
Tegen 60%
Opkomst 35,9%
23.285uitgebrachte stemmen64.917kiesgerechtigden
En 80% Heeft niet tegen gestemdquote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef BarryOSeven het volgende:
90% van de bevolking heeft niet VOOR gestemd. Het lijkt me logisch dat het kabinet dit als bindend moet zien.
Als die opkomstcijfers in de buurt komen van de Europeesparlement verkiezingen (waar ze wel àlle stemhokjes hadden en 34% opkomst..). Dan mag die burgermeester wel opstappenquote:
Veel meer dan 50% van alle stemgerechtigden hebben niet voor gestemd. Reden genoeg om uit de EU te stappen dus.quote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef Stranger het volgende:
Jammer van de opkomst.. maar rond de 35% is ook laag genoeg dat het verworpen kan worden gelukkig.
Dat argument is zo bagger.quote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef Voszje het volgende:
Weer over Poetin. GodsammeNatuurlijk vindt Oekraine dat we Poetin in de kaart spelen.
ik ben geen downie vriend! op wie ga jij stemmen? de kerstman?quote:Op woensdag 6 april 2016 22:39 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Verstandig dat downies zoals jij niet zijn gaan stemmen
DEZE AANSLAG.quote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef Patrice_Consigny het volgende:
"SPEELT HET PUTIN IN DE KAART?"
Wij willen bij de Europese familie horen.... Uuuuh, dat was toch helemaal niet aan de orde?quote:Op woensdag 6 april 2016 22:40 schreef Patrice_Consigny het volgende:
"SPEELT HET PUTIN IN DE KAART?"
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |