Maak het verhaal dan nog wat sappiger en verzin dat ie zijn laptop met het afscheidsbericht voor zijn moeder op straat in een vuilnisbak gedumpt heeft. Zorg tevens altijd dat er 1 of meerdere ontsnappen, zoals de man met het hoedje (quote:Op vrijdag 8 april 2016 13:31 schreef jogy het volgende:
[..]
Bijvoorbeeld. Als ik er een beetje over breinruft kan het allemaal best 'makkelijk' (even het onmenselijke aspect buiten beschouwing gehouden). Stel nou eens dat er voorgeplante explosieven aanwezig zijn in het onderhoud en je laat die afgaan dan hoef je alleen maar een paar bewakingsbeelden van donkere mensen met grote rugtassen te laten zien en te zeggen dat onderzoek heeft uitgewezen dat 'Hoessein de Boer' de aanslagpleger was en hij al langer geradicaliseerd was omdat hij anderhalf jaar geleden een filmpje van de Koran had geliked op Facebook dan zal 90% het wel meteen geloven, denk ik stiekem. [/breinruft]
Ja, ok... misschien is het niet zo gepast dat ik zo reageer. Ik zal er rekening mee houden dat het voor anderen wel pure ernst is. Excus.quote:Op vrijdag 8 april 2016 15:43 schreef SicSicSics het volgende:
Doe er maar lollig over ja.
Maar nog een korte poging dan.
Wat is jouw benchmark?
Kun je een voorbeeld geven van acceptabel bewegen over het "toneel"?
Van iemand die geloofwaardig van het ene naar het andere slachtoffer loopt?
Hoe horen mensen zich te gedragen? En waarom vind je dat het op die manier moet?
Tja, het ene filmpje is verdacht omdat het te schokkerig is, het andere filmpje is verdacht omdat het nit schokkerig is....quote:Op vrijdag 8 april 2016 14:25 schreef J0kkebr0k het volgende:
Dit filmpje:
Het voelt gewoon zo vreemd aan allemaal. Ergens klopt er gewoon iets niet.
De manier waarop de filmer zich beweegt over het "toneel".. heel relaxed van het ene naar het andere slachtoffer, beetje filmen, omdraaien, achter iemand aan die ineens naar binnenloopt, ineens stoppen...de ingang blijven filmen, je ziet de gene die naar binnen wandelt door de deuren heen verder lopen. De filmer stapt wat naar rechts, want ineens komt er een herosche soldaat met iemand over zijn rug naar buiten lopen. Alsof ie al verwacht werd, zeg maar...
Die andere man moet hem in de hal zijn tegengekomen, maar steekt geen klauw uit. Daarna volgt er nog iemand die relaxed naar buiten komt wandelen. Gek genoeg heeft de filmer ineens geen oog meer voor de militair. Hij draait weer een rondje, ah.... er komt iemand naar buiten.
Ditmaal iemand met een opgerolde broekspijp. En wtf... steekt ie op 1:22 nou zijn tong even uit naar de cameraman of begin ik langzaam spoken te zien?
Bijna weekend J0kkebr0k, bijna weekend.
Waar zeg ik dat het niet schokkerig genoeg is?quote:Op vrijdag 8 april 2016 17:18 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, het ene filmpje is verdacht omdat het te schokkerig is, het andere filmpje is verdacht omdat het nit schokkerig is....
Waarom laat je dan niet de beelden rusten en probeert via een ander kanaal te kijken of de slachtoffers echt zijn of fake?
quote:Op vrijdag 8 april 2016 17:28 schreef oompaloompa het volgende:
Bij elke aanslag op een vliegveld heeft er in de 3 maanden er voor renovatie / expansie werk plaatsgevonden
quote:
quote:Op vrijdag 8 april 2016 17:28 schreef oompaloompa het volgende:
Bij elke aanslag op een vliegveld heeft er in de 3 maanden er voor renovatie / expansie werk plaatsgevonden
heel relaxed noemde je het...quote:Op vrijdag 8 april 2016 17:20 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Waar zeg ik dat het niet schokkerig genoeg is?
Jaja, hihaho.quote:Op vrijdag 8 april 2016 17:56 schreef Copycat het volgende:
Altijd als ik op Schiphol kom, vindt er wel een verbouwing oid plaats. Ik vrees met grote vreze.
Maar mijn broer heeft nog aan de Schipholtunnel gewerkt, misschien dat dat mijn geluk is. Mits broer geen CGI is.
Lach er maar om.quote:
Uiteraard. Ik beweer ook het tegendeel niet.quote:Op vrijdag 8 april 2016 18:03 schreef Copycat het volgende:
Bottomline is dat werkzaamheden op luchthavens meer dagelijkse praktijk dan vreemde uitzondering is.
Ik vind het een hele goede eigenschappen om je mening te vormen op basis van verschillende bronnen en niet zomaar aan te nemen wat je voorgekauwd wordt.quote:Op vrijdag 8 april 2016 11:31 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Alles in twijfel trekken is alleen maar een goede eigenschap zeker de laatste jaren. Question everything.
Ik neem haast alles wat de media ons laat zien met een hele grote dikke korrel zout, zelfs het weer is niet te vertrouwen. Laat ze mij maar overtuigen dat het waar is en dat doen ze niet, verre van dat. Het spektakel wordt alleen maar groter en doorzichtiger. De wereld is upside down.
Ok, game over. Waterdicht bewijs.quote:Op vrijdag 8 april 2016 18:04 schreef Lavenderr het volgende:
Terreurverdachte Mohamed Abrini is opgepakt. Het zou gaan om de beruchte ‘man met het hoedje‘ die op bewakingsbeelden van de Brusselse luchthaven Zaventem met de daders is gefilmd. De politie heeft ook een tweede verdachte aangehouden. Dit zou de man zijn die in een metrostation in Brussel kort contact had met de terrorist die zich opblies in metrostation Maalbeek. Volgens de krant de Standaard betreft het een Zweed met de naam Osama Krayem die eerder op jihad ging bij ISIS in Syri.
De 31-jarige Abrini werd internationaal gezocht wegens mogelijke betrokkenheid bij de aanslagen in Parijs. Hij werd op 11 november, twee dagen voor de aanslagen, gefilmd met Salah Abdeslam, bij een benzinestation langs de snelweg naar Parijs. Abrini zat aan het stuur van een auto die later werd gebruikt bij de aanslagen. Ook werd zijn DNA gevonden in het pand in Schaarbeek waar de bommengordels voor de aanslagen in Brussel werden gemaakt.
http://nieuws.tpo.nl/2016(...)med-abrini-opgepakt/
Dus wat nou false flag.
Nou op naar de aanslag in Antwerpenquote:
Is Antwerpen onlangs niet gerenoveerd op drukke plaatsen?quote:Op vrijdag 8 april 2016 18:26 schreef Dance99Vv het volgende:
[..]
Nou op naar de aanslag in Antwerpen
Jihadist belt moeder: ’blijf weg bij drukke plaatsen’
http://www.telegraaf.nl/b(...)kke_plaatsen___.html
Men houdt in ieder geval al maanden een oefening in belgie.quote:Op vrijdag 8 april 2016 18:34 schreef J0kkebr0k het volgende:
[..]
Is Antwerpen onlangs niet gerenoveerd op drukke plaatsen?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |