abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_161273834
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 09:02 schreef Selvaria het volgende:

[..]

Ook al gedaan, fles, tuitbeker, open beker, oefenbeker, mijn glas (die gaat het best, want dat is het interessantst. ;) ). Ik hoop dat het een korte fase is want ik krijg er een beetje de kriebels van dat ze helemaal geen vocht wil..
En een rietje? Dat is heel tof volgens Stip. Zijn allerliefste traktatie is dan ook een pakje appelsap. En er zit ook veel vocht in dingen als komkommer, appel, peer en tomaat enzo, dus zolang ze plasluiers heeft komt er echt iets binnen :)

Ik zal straks de huisarts eens even bellen. Het is geen hoge koorts gelukkig en vanochtend was het zelfs alleen maar verhoging, maar toch irritant. Edit: huisarts zegt nog even aankijken zolang ik geen andere klachten heb zoals harde borsten of buikpijn.

[ Bericht 3% gewijzigd door Dot. op 08-04-2016 10:20:42 ]
pi_161274191
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2016 21:35 schreef Jagärtrut het volgende:

[..]

o wow, harder lopen! :)

Ja, we hadden een fijne reisje. Het is wel vermoeiend, 4 uur lang een baby die alleen maar wil kruipen entertainen in de trein, maar het was leuk om bij m'n ouders te zijn..Mijn moeder was zo blij dat ze hem gister avond in zijn pyama mocht stoppen. Als ik me eerder gerealiseerd had dat dat zo bijzonder was dan had ze dat elke avond kunnen doen... :Y
in bad doen vond mijn moeder ook zo tof en genieten.

Wat een leuk tripje. Lijkt me heel pittig vier uurtjes zo vermaken en doen op een kleine ruimte.
Schudden voor gebruik
pi_161274243
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 07:59 schreef Dot. het volgende:
Wat moet ik doen met die koorts dan? :@ Borsten zijn soepel dus weet niet of het daar aan ligt.

Selvaria, ligt het misschien aan de beker? Mijn nichtje drinkt echt alleen uit een flesje bijvoorbeeld en nu ze drie is neemt ze af en toe een slokje uit een tuitbeker, maar als ze er echt vocht in willen krijgen moeten ze een flesje geven.
kan het ook geen griep zijn. Dat heerst enorm.
Schudden voor gebruik
pi_161274264
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2016 10:55 schreef LuDann het volgende:
:W

We denken dat Wolk in ieder geval allergisch is voor ei. Ook nog voor andere dingen (al dan niet voedsel) maar daar zijn we nog niet achter. Antihistamine schijnt niet te mogen bij kindjes onder de 1 jaar, maar in overleg met de apotheek heeft ze nu een kwart pilletje voorgeschreven gekregen voor als ze een reactie krijgt. We houden een dagboekje bij en dan zien we wel wat eruit gaat komen. Tot nu toe geen allergische reactie gehad deze week.

Verder is ze nog steeds zo koud in de avond. We leggen haar nu weg met een kruik en een extra deken en dan ga ik ernaast liggen omdat ik het nogal eng vind, die lage temperatuur. Eergisteren was ze 35.7 graden, ze wordt dan huilend wakker en het lukt haar niet om zichzelf weer op te warmen. We moeten het van de huisarts even aankijken.

Oh en ik heb een rib gekneusd of gebroken door het hoesten. Great. :') Alles gaat vrij moeizaam, kan Wolk moeilijk tillen door de pijn en een hele dag onderzoek doen valt me ook erg zwaar. Vandaag heb ik gelukkig vrij.
Jeetje, Ludann!
Naar dat ze allergisch lijkt voor ei. Dat zit in zoveel maaltijden / producten verwerkt. ;(
En die lage temperatuur. Bah, hopelijk is ze snel weer de oude.

Sterkte met je rib. Het zit je inderdaad niet mee. Op een gegeven moment heb je je portie wel gehad zou je zeggen.

quote:
1s.gif Op donderdag 7 april 2016 12:10 schreef Sara82 het volgende:
Aaah, beterschap voor Y! Geen wonder dat ze huilde, hopelijk is het snel over nu, met ab...!

Twix ook nog net niet lekker, snel opknappen hoor!

Verder zag ik hele fotogenieke baby's voorbijkomen, wat leuke plaatjes zeg.

En sterkte met de krampjes, klinkt pittig.

Gisteren op visite geweest bij de buren, die hebben een vers meiske van nu 2700 gram. Op de foto naast elkaar in de box lijkt T een megasupermonsterbaby, my god! (En hij wilde nou al aan d'r haren trekken, dus dat belooft nog wat voor lat0r... :D )
Wat een verschil he? Ik stond laatst met de kinderwagen ook naast zo'n kleintje en ik keek gisteren met vriend haar just-born foto's terug. WOW! Nu op de kdv is F. de jongste en als haar dan ziet naast de 8/9 maanders dan is het verschil ook zo enorm :o
Het gaat hard. :'(

quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2016 12:33 schreef pinquit het volgende:
Hoe kan dit, 6mnd geleden woog hij nog maar 2.75 kilo :')

[ afbeelding ]
Wauw! En hij zit al helemaal zelfstandig?

F. dronk gisteren op de kdv prima. Dusja, wat het maandag nou was? Ik denk gewoon afleiding / drukte waar ze aan moest wennen.

En sinds maandag rolt ze bewust van rug naar buik en nu doet ze het tig keer per dag. *O* En ze doet "da da da da". met een soort eendenbekje O+
En het lijkt erop dat ze uit haar sprongetje aan het komen is. De afgelopen 2 nachten waren weer ^O^ slechts 2x wakker tussen 19.30 - 7.30.
pi_161274295
misschien een drink optie
Fruit, zoals sappige peer, pureren en dan aanlengen met water.

Wurm vind dat hier interessant.
Schudden voor gebruik
pi_161274542
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 10:27 schreef Stippelrientje het volgende:

[..]

kan het ook geen griep zijn. Dat heerst enorm.
Ja of oververmoeidheid ofzo. Ik kijk het gewoon even aan en als het erger wordt trek ik weer aan de bel :) Vandaag een rustig dagje iig en morgen ga ik met de kinderen bij m'n ouders logeren dus dan is er ook kindervermaak en kan ik me ook kalm houden.
pi_161274763
Mijn baby O+ de Tiny Love ook! Hij ligt er af en toe al heerlijk naar te lachen! Met van die mooie brabbel geluidjes. Het gaat zo snel allemaal! Morgen is hij al weer 7 weken!
Gister voor de grap eens geprobeerd of hij overdag in zijn wiegje wilde slapen, want zijn broertje was een beetje baldadig en maakte veel herrie. Hij ging zonder problemen gewoon slapen! Knapperd O+. Hoop wel dat het niet te vaak nodig is nog want ik vind het wel prettig dat hij nog lekker veel bij ons beneden is, lekker veel knuffelen!
Zwangerschapsdocent bij de vereniging Samen Bevallen ❤
pi_161274870
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 10:55 schreef Sicilia het volgende:
Mijn baby O+ de Tiny Love ook! Hij ligt er af en toe al heerlijk naar te lachen! Met van die mooie brabbel geluidjes. Het gaat zo snel allemaal! Morgen is hij al weer 7 weken!
Gister voor de grap eens geprobeerd of hij overdag in zijn wiegje wilde slapen, want zijn broertje was een beetje baldadig en maakte veel herrie. Hij ging zonder problemen gewoon slapen! Knapperd O+. Hoop wel dat het niet te vaak nodig is nog want ik vind het wel prettig dat hij nog lekker veel bij ons beneden is, lekker veel knuffelen!
O+ Dit is iets waar ik bij een tweede veel meer bij stil zal staan. De periode is zo kort, al denk je daar op het moment zelf even anders over.
pi_161275247
Heeft iemand mijn baby gezien? Het kleine is er helemaal vanaf met dat staan.

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Daarnaast sliep ze met twee slaapjes gister ineens van 19:00-23:00-06:30. *O*
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_161275576
Dot ik kan verhoging krijgen van pure vermoeidheid. Wellicht zoiets nog. Niet te lang aankijken hè!

Sicilia wat klinkt dat fijn!
Hier een jongetje dat veel slaapt. In zijn co, box en ook lekker veel op schoot. Nu ligt hij op zijn buik op mij t tukken en kijk ik Gossip girl :D

Woh wat groot Kris!
We'll have love aplenty
We'll have joys outnumberd
We'll share perfect moments
You and Me
pi_161276155
Kris! Box-, speelkleed-, kinderstoel- en staande-dochter-boks! :D

Bedankt voor het meedenken over het drinken van N. GM, allerlei flessen/bekers dus al geprobeerd en een rietje snapt ze niet helaas. Ik hoop echt dat ze snel weer iets accepteert.
pi_161276287
Een boxboks. 8-)
Want het leven is niet meer dan een sprookje
pi_161276365
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 12:01 schreef Selvaria het volgende:
Kris! Box-, speelkleed-, kinderstoel- en staande-dochter-boks! :D

Bedankt voor het meedenken over het drinken van N. GM, allerlei flessen/bekers dus al geprobeerd en een rietje snapt ze niet helaas. Ik hoop echt dat ze snel weer iets accepteert.
Saar heeft tot zo'n 1.5 maand terug ook alles uit de fles gedronken... ze snapte de tuit en rietjesbeker wel maar ze vertikte er normaal uit te drinken... Ja dan maar de fles hoor, maar nu is ze ruim 20 maanden en vond ik het echt geen porum meer en dus overgegaan op de difrax rietjesbeker, 2 dagen gedoe en nu wil ze niet anders meer.

Moraal vh verhaal... t komt vanzelf goed, dat er vocht ingaat is belangrijker dan HOE het erin komt.
S. 2014
J. 2016
  vrijdag 8 april 2016 @ 12:31:05 #114
129664 mousemicky
zeg maar MM...
pi_161276751
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 12:01 schreef Selvaria het volgende:
Kris! Box-, speelkleed-, kinderstoel- en staande-dochter-boks! :D

Bedankt voor het meedenken over het drinken van N. GM, allerlei flessen/bekers dus al geprobeerd en een rietje snapt ze niet helaas. Ik hoop echt dat ze snel weer iets accepteert.
J ging een rietje pas snappen toen we een pakje appelsap pakten, rietje in zijn mond deden, en toen in het pakje knepen. Blijkbaar ging ie uit reflex zuigen, en sindsdien gaat het prima, ook met de rietjesbeker. Hij had hiervoor trouwens een tuimelbeker met zachte tuit (difrax dacht ik?), maar da's eigenlijk gewoon een fles natuurlijk, alleen dan een ander model...

Disclaimer: don't blame me als je kind na deze actie alleen nog maar appelsap wil drinken :(
  vrijdag 8 april 2016 @ 12:33:26 #115
268038 kwakz0r
kwakveense
pi_161276797
quote:
0s.gif Op donderdag 7 april 2016 22:42 schreef LadyBlack het volgende:
Ohja zo jammer, mijn kind vindt warm drinken echt iets idioots :') Alles wordt geweigerd als t niet koud is, zelfs chocolademelk!

(for the record, hier gaat t dus om de bijna 3-jarige he oO< )
Oh, dat ging bij mij pas over toen ik 21 was en thee leerde drinken :')

soep lust ik nog steeds alleen met een lepel en niet uit een mok ofzo :@
Kwak
  vrijdag 8 april 2016 @ 12:34:41 #116
349615 AwayTL
Guess whoohoo...
pi_161276820
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 12:33 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Oh, dat ging bij mij pas over toen ik 21 was en thee leerde drinken :')

soep lust ik nog steeds alleen met een lepel en niet uit een mok ofzo :@
Soep in een mok? Wat is deze :N
Als je twijfelt aan bovenstaande tekst, neem dan contact op met je medisch specialist.
  vrijdag 8 april 2016 @ 13:13:50 #117
327807 Mariposas
&#1497;&#1492;&#14
pi_161277538
quote:
1s.gif Op vrijdag 8 april 2016 12:34 schreef AwayTL het volgende:

[..]

Soep in een mok? Wat is deze :N
Cup-a-soup :Y

En omg, wat zie ze er groot uit Kris. :o

[ Bericht 10% gewijzigd door Mariposas op 08-04-2016 13:50:17 ]
No hay mal que dure cien años ni cuerpo que lo aguante
pi_161277694
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 12:33 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Oh, dat ging bij mij pas over toen ik 21 was en thee leerde drinken :')

soep lust ik nog steeds alleen met een lepel en niet uit een mok ofzo :@
Ik drink ook pas sinds m'n 18e thee ofzo. Vind verder ook geen enkele warme drank ok.

En ja, ik ga dus zonder koffie door het leven. Met een baby. Het kan.

Awwh kris wat een dotje!

En sicilia 7 wkn alweer! Wat gaat het hard hee. Lekker genieten O+.

E. groeit echt heel goed, ze zit nu gewoon in het gemiddelde gebied van de normale groeicurve (dus zonder prematuurcorrectie :o). Ze heeft nu echt babyvetjes hehe :9.
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.


[ Bericht 2% gewijzigd door hetzusjevan op 08-04-2016 14:02:42 (img iets kleiner gemaakt) ]
  vrijdag 8 april 2016 @ 13:27:13 #119
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161277780
Kijk nou wat goed! ^O^

En OMG sta-baby's :D O+
pi_161278216
Dat is een mooie curve! En een verticale baby is echt nog zo ver van m'n bed zeg :o

Koorts blijft vandaag weg lijkt het. Of ja, nog rond de 37.5 dus beetje verhoging, maar niet de 39 van gisteren :) En ik liep net langs de kapper terwijl mini net had gedronken en heerlijk sliep dus mijn haar zit weer netjes *O* Lieve kapster vroeg of ik m'n pony bewust zo scheef had zitten. Uh nee, dat is mijn ikbenalheellangnietnaardekappergeweestenharenwassenduurttelang-stijl *)

En we hebben bedacht hoe we de week gaan indelen als ik weer werk en dat is ook fijn. Ik ga dinsdag, woensdag en vrijdag werken en woensdagochtend gaat Stip meestal zwemmen met z'n oma en op vrijdag zit hij op het kdv dus dan heeft vriend maar anderhalve dag de beide kinderen ipv drie dagen. Op donderdag gaat hij dan werken en op maandag zijn we allebei thuis :)

Dat hij rietjes wel snapte bij een pakje kwam ik idd ook zo achter. Ik wilde zeggen dat hij niet zo'n vies zoetig drankje wilde want hij dronk toch niet uit een rietje, maar toen had z'n overgrootoma het rietje al in z'n snoet gedaan :{ Sowieso drink mijn kind geen water en thee heeft hij ook nog willen drinken. Slappe diksap dus maar.
  vrijdag 8 april 2016 @ 14:05:45 #121
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161278533
Peuter ligt al een uur op de bank te slapen met een Tinkerbell pakje aan, net of ze gecrasht is :') en baby zat lief in de doek terwijl ik de koelkast schoonmaakte! *O* En stofzuigen had ik ook al gedaan. Was ook echt zooooo nodig :@

Nu even zien hoe we de rest van de dag doorkomen. Al mijn vriendinnen hebben iets anders te doen, het is schijtweer en ik zak na mijn te lange wandeling van gisteren bijna door mn hoefjes als ik even loop :X Het zouden wel eens filmpjes kunnen worden, heeeeel veeeeel filmpjes :')
pi_161278572
LB :o dat doe ik je volgens mij nooit na :'). Respect. Je hebt filmpjes kijken en niets doen verdiend. En LOL @ gecrashte tinkerbell (ik zie het helemaal voor me :D). Is het zulk slecht weer bij jou? Hier is het echt prachtig weer, lekker warm, zonnetje, blauwe hemel enz enz. Maar baby ligt te slapen na de prikjes dus ik zit ook maar binnen.

Hou het wel in de gaten Dot en anders gewoon even bellen om te informeren, je kan als het goed is nog steeds terecht bij je verloskundige :Y. Maarrem ik heb het misschien gemist maar waarom kan/wil(?) je hubbie niet 3 dagen alleen zijn met de kids?
  vrijdag 8 april 2016 @ 14:15:35 #123
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161278740
Hier een loodgrijze hemel en om het kwartier een plensbui :') Verre van ideaal dus. Oh, en vies koud ook door al die regen!

En sterkte met de prikjes, of heeft ze er weinig last van?
  vrijdag 8 april 2016 @ 14:25:17 #124
171422 LadyBlack
paint it black
pi_161278967
Oh en weetje, ik had me dit ook noooooit voor kunnen stellen toen mijn E klein was! Maarja, ik word nu gewoon bezig en in een ritme gehouden door mijn meiske, en dan kun je net zo goed iets nuttigs doen ;)

En als ik slim was ging ik naast haar ook slapen natuurlijk. Maarja, ik geniet zo van de rust nu :') En ze wordt waarschijnlijk wakker zodra ik mn ogen dichtdoe.
pi_161278982
quote:
0s.gif Op vrijdag 8 april 2016 14:07 schreef hetzusjevan het volgende:
LB :o dat doe ik je volgens mij nooit na :'). Respect. Je hebt filmpjes kijken en niets doen verdiend. En LOL @ gecrashte tinkerbell (ik zie het helemaal voor me :D). Is het zulk slecht weer bij jou? Hier is het echt prachtig weer, lekker warm, zonnetje, blauwe hemel enz enz. Maar baby ligt te slapen na de prikjes dus ik zit ook maar binnen.

Hou het wel in de gaten Dot en anders gewoon even bellen om te informeren, je kan als het goed is nog steeds terecht bij je verloskundige :Y. Maarrem ik heb het misschien gemist maar waarom kan/wil(?) je hubbie niet 3 dagen alleen zijn met de kids?
Ik denk dat hij het wel kan, maar het was heel zwaar toen Stip nog klein was omdat hij veel huilde en als het nu weer zo wordt is het wel erg zwaar. Stip is ook een echt ondernemend ventje en als je dan vast zit aan voedingen van een baby kan dat interessante situaties veroorzaken volgens mij. En als ik hem kan ontlasten door met m'n werkdagen te schuiven vind ik dat alleen maar fijn :) En we hebben nog steeds drie dagen dat we allebei thuis zijn dus dat is ook prettig. Ik zou zelfs nog op de vrijdagen thuis kunnen werken zodat ik zelf kan voeden als ik dan nog bv geef. Als het wel makkelijker gaat dan kan ik altijd weer terugschuiven.

LB, dat is idd prut dat weer :{ En filmpjes zijn geweldig :@ Stip heeft de app Kinderteevee, dan kan ie zelf filmpjes uitzoeken zonder in de krochten van YouTube terecht te komen.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')