quote:De organisatie van het Olympisch Kwalificatie Toernooi (OKT) voor waterpolovrouwen in Gouda heeft het speelschema bekendgemaakt. De Nederlandse dames spelen hun poulewedstrijden in het Groenhovenbad allemaal om 18.30 uur. Er van uitgaande dat Nederland zich plaatst voor de (beslissende) kwartfinales, spelen ze die wedstrijd zaterdag 26 maart sowieso om 16.00 uur (i.v.m. tv).
quote:Arno Havenga selecteerde de volgende speelsters voor het toernooi in Gouda: Debby Willemsz, Laura Aarts, Yasemin Smit, Lieke Klaassen, Dagmar Genee, Amarens Genee, Maud Megens, Nomi Stomphorst, Sabrina van der Sloot, Isabella van Toorn, Marloes Nijhuis, Vivian Sevenich en Leonie van der Molen.
Arno Havenga: “Ik heb er voor gekozen om dezelfde speelsters te selecteren als voor het EK in Belgrado. De ploeg is klaar voor de stage met USA van komende week en zal deze dagen de laatste stappen zetten naar volledige scherpte en fitheid voor het OKT. We hebben er uiteraard zin in en rekenen op geweldige steun van ons thuispubliek. Onze supporters kunnen ons helpen om een fantastisch toernooi te spelen.”
1 waarvan ze kunnen winnenquote:Op dinsdag 5 april 2016 19:00 schreef lytsewiete het volgende:
Wat zou een gunstige tegenstander zijn in de kwartfinales?
Obscure sites doe ik niet aanquote:Op dinsdag 5 april 2016 19:02 schreef Max23 het volgende:
[..]
Was er wel weer, zelfde site als gisteren.
http://nl.vipbox.sx/water(...)e-stream-online.html
Ik geef ze tegen Frankrijk de beste kans. Liever Roemenie of Slowakije, maar dat zit er niet meer in.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:00 schreef lytsewiete het volgende:
Wat zou een gunstige tegenstander zijn in de kwartfinales?
Kutquote:Op dinsdag 5 april 2016 19:02 schreef Max23 het volgende:
[..]
Was er wel weer, zelfde site als gisteren.
http://nl.vipbox.sx/water(...)e-stream-online.html
Nope, het wordt Frankrijk of Canada en dat gaat bepaald worden op de laatste speeldag, want dan spelen die twee tegen elkaar. De verliezer speelt tegen Nederland, aangezien vandaag ook Frankrijk van Rusland won. Rusland gaat dus zeer waarschijnlijk 4e worden in de poule en Hongarije en Canada maken het op doelsaldo onderling uit wie de poule wint.quote:Op dinsdag 5 april 2016 19:04 schreef franklop het volgende:
[..]
1 waarvan ze kunnen winnen
Maar gezien de stand in de andere poule wordt het Frankrijk of Rusland..
Hoe precies?quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:56 schreef TheArt het volgende:
Hoooo ik was iets te snel. Spanje staat in de tweede periode met 6-2 voor tegen Italië
Als dat zo doorgaat, wordt Nederland waarschijnlijk nog 3e.
Bij jouw scenario gaan ze naar doelsaldo kijken toch, omdat onderling resultaat wordt weggestreept (NL wint van Spanje, Spanje wint van Italië, Italië wint van Nederland)quote:Op dinsdag 5 april 2016 20:58 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Hoe precies?
Nederlands heeft van Spanje gewonnen, zelfs na een verlies tegen Italië staan ze boven Spanje. Dit geeft Nederland enkel een nog grotere kans om zomaar groepswinnaar te worden.
Waar haal je dat vandaan?quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:00 schreef Max23 het volgende:
[..]
Bij jouw scenario gaan ze naar doelsaldo kijken toch, omdat onderling resultaat wordt weggestreept (NL wint van Spanje, Spanje wint van Italië, Italië wint van Nederland)
Dan heeft NL het minste doelsaldo dus 3e?
Kijken ze dan alleen naar het doelsaldo van de wedstrijden van die drie teams en niet naar de wedstrijden tegen de andere landen in de poule?quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:05 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waar haal je dat vandaan?
Het kan dan nog alle kanten op, niks staat nog vast. Als Nederland op één doelpunt verliest, is Italië laatste.
Dat verwacht ik ook. Maar goed, derde in de poule hoeft nog steeds niet erg te zijn. Dat is het alleen als Hongarije tweede wordt in de andere poule. En die kans is best aanwezig.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:08 schreef Max23 het volgende:
[..]
Kijken ze dan alleen naar het doelsaldo van de wedstrijden van die drie teams en niet naar de wedstrijden tegen de andere landen in de poule?
Maar dan nog. Ik verwacht tegen Italië een hele ruime nederlaag. Maar ze mogen me verrassen.
Waarom zouden ze nu al A-status kunnen krijgen. Normaal is dat top-8 van de wereld (WK / OS)quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:07 schreef Nattekat het volgende:
Volgens mij maken de waterpoloërs kans op een A-status nu, top 4 sowieso door de olympische spelen,maar ook plek 5 misschien.
Kan heywoodu vast wel uitpluizen
Wat een in de grond gestamp weerquote:Op dinsdag 5 april 2016 21:08 schreef Max23 het volgende:
[..]
Kijken ze dan alleen naar het doelsaldo van de wedstrijden van die drie teams en niet naar de wedstrijden tegen de andere landen in de poule?
Maar dan nog. Ik verwacht tegen Italië een hele ruime nederlaag. Maar ze mogen me verrassen.
Dames hadden het kunnen verliezen op het OKT, dus het telt mee.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:11 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
Waarom zouden ze nu al A-status kunnen krijgen. Normaal is dat top-8 van de wereld (WK / OS)
Niet als ze het halen. Lijkt me echt sterk.
EK telt vaak in jaren dat er geen WK is, alleen zijn de eisen dan vaak strenger.quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:13 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Dames hadden het kunnen verliezen op het OKT, dus het telt mee.
Ik zie ook wel eens dat een EK genoeg is, maar wat de gedachte daar achter is...
Komt goed uitquote:Op dinsdag 5 april 2016 21:14 schreef swimmie86 het volgende:
[..]
EK telt vaak in jaren dat er geen WK is, alleen zijn de eisen dan vaak strenger.
Ja, je hebt een hele dosis mazzel nodig. Als je die wedstrijd tegen Spanje hebt gezien, weet je dat je die wedstrijd ondanks het spel nog 8 van de 10 keer verliest. wat daar allemaal gebeurde was echt opmerkelijkquote:Op dinsdag 5 april 2016 21:12 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Wat een in de grond gestamp weer
Nederland wint geheel tegen de verwachtingen in van Spanje, Spanje wint geheel tegen de verwachtingen in van Italië. Als je die trend doortrekt, is Nederland alles behalve kansloos.
In waterpolo is er meer nodig dan alleen een goed team, dat hebben we met de dames wel gemerkt.
Dat denk ik ook niet nee. En iets in mij zegt dat een land als Hongarije toch liever tegen Nederland zijn kwartfinale afwerkt dan tegen Duitsland (normaal echt wel ietsje sterker) en dat ze dus morgen tegen Rusland best wel eens 'opzettelijk' zouden kunnen verliezen. Beetje doemdenken misschien, maar ik zie het zo gebeuren ...quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:16 schreef Max23 het volgende:
[..]
Ja, je hebt een hele dosis mazzel nodig. Als je die wedstrijd tegen Spanje hebt gezien, weet je dat je die wedstrijd ondanks het spel nog 8 van de 10 keer verliest. wat daar allemaal gebeurde was echt opmerkelijk![]()
Alles wat bij Spanje aanvallend op de één of andere manier niet goed ging, vliegt er nu tegen Italië allemaal in.
En ja ik acht de kans dat NL tegen Italië weer zo'n mazzel krijgt niet erg groot.
Hongarije ligt niet wakker van Nederland of Duitsland, is om het even. Ze hebben alles in eigen hand om 1e te worden in hun groep met de laatste wedstrijd tegen Slowakije als uitsmijter. Hun doelsaldo is nu al +10 tegen Canada +3quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:19 schreef Riofan83 het volgende:
En iets in mij zegt dat een land als Hongarije toch liever tegen Nederland zijn kwartfinale afwerkt dan tegen Duitsland (normaal echt wel ietsje sterker) en dat ze dus morgen tegen Rusland best wel eens 'opzettelijk' zouden kunnen verliezen. Beetje doemdenken misschien, maar ik zie het zo gebeuren ...
Volgens Wikipedia is het onderling aantal punten de eerste tiebreaker, dus dan wordt Nederland normaal gesproken toch sowieso gewoon 2e als Nederland, Spanje en Italië op 8 punten eindigen (wat wel te verwachten is)?quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:04 schreef TheArt het volgende:
Alle hoop nu dat Hongarije gewoon zijn plicht doet en de komende twee wedstrijden wat ruimer wint en dus op doelsaldo boven Canada eindigt, anders is Nederland met plek 3 in de poule gewoon gigantisch de lul. Van Italië gaat Nederland namelijk echt niet winnen. Er is overigens nog wel een akkoordje mogelijk tussen beide landen. Als Nederland met 2 verschil verliest van Italië, wint Italië alsnog de poule en wordt Nederland alsnog 2e. Het onderlinge doelsaldo is dan +1 voor Italië, 0 voor Nederland en -1 voor Spanje.
We hadden deze discussie toch ook al bij de vrouwen gehad.. Als er 3 gelijk eindigen dan wordt er buiten onderlinge punten toch ook gekeken naar onderling doelsalso, voordat er naar algemeen doelsaldo wordt gekeken.quote:Op woensdag 6 april 2016 09:30 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Volgens Wikipedia is het onderling aantal punten de eerste tiebreaker, dus dan wordt Nederland normaal gesproken toch sowieso gewoon 2e als Nederland, Spanje en Italië op 8 punten eindigen (wat wel te verwachten is)?
Italië > Nederland
Nederland > Spanje
Oh ja, maar Spanje > Italië. Dan gaat het op doelsaldo en met RSA en KAZ te gaan zal Spanje dat nog wel flink op gaan krikken..
quote:Op dinsdag 5 april 2016 22:04 schreef TheArt het volgende:
Alle hoop nu dat Hongarije gewoon zijn plicht doet en de komende twee wedstrijden wat ruimer wint en dus op doelsaldo boven Canada eindigt, anders is Nederland met plek 3 in de poule gewoon gigantisch de lul. Van Italië gaat Nederland namelijk echt niet winnen. Er is overigens nog wel een akkoordje mogelijk tussen beide landen. Als Nederland met 2 verschil verliest van Italië, wint Italië alsnog de poule en wordt Nederland alsnog 2e. Het onderlinge doelsaldo is dan +1 voor Italië, 0 voor Nederland en -1 voor Spanje.
Inderdaad, grappig dat het dezelfde mensen zijn die het weer uitgelegd moeten krijgenquote:Op woensdag 6 april 2016 09:35 schreef franklop het volgende:
We hadden deze discussie toch ook al bij de vrouwen gehad.. Als er 3 gelijk eindigen dan wordt er buiten onderlinge punten toch ook gekeken naar onderling doelsalso, voordat er naar algemeen doelsaldo wordt gekeken.
Het is nog vroeg en ik ben met de kwalificatie van 5 sporten door elkaar bezig, vergeef mequote:Op woensdag 6 april 2016 09:37 schreef Mark het volgende:
[..]
Inderdaad, grappig dat het dezelfde mensen zijn die het weer uitgelegd moeten krijgen
Ahhh, ik dacht even met Spanje of Italiëquote:Op woensdag 6 april 2016 17:19 schreef heywoodu het volgende:
Vaag toernooi man, nu speelt Kazakhstan ineens gelijk tegen Duitsland
Niet de sarcastische tuurlijk.quote:
Canada is goed bezig inderdaad. Maat gelukkig gelijkspel, waardoor Hongarije groepswinnaar wordt.quote:Op woensdag 6 april 2016 18:25 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Niet de sarcastische tuurlijk.
Heywoodu had het er over dat dit een vaag toernooi is, dat wordt nog eens extra onderstreept
quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3-0 Italië na 5 minuten in de 1e periode
quote:Op woensdag 6 april 2016 20:36 schreef Max23 het volgende:
[..]Dank. Dat is iets... Ik zie iets wat op een bal lijkt tussen de pixelsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.3-0 Italië na 5 minuten in de 1e periode![]()
Misschien... maar waterpolo.nl Twitter om door te hebben wat er precies gebeurtquote:
Nu wel.quote:Op woensdag 6 april 2016 20:50 schreef noodgang het volgende:
[..]
Volgens mij is het 5 - 3 , maar moeilijk te volgen op de stream
Daarover verrast zijnquote:Op woensdag 6 april 2016 20:52 schreef Max23 het volgende:
Hoe is dat geen overtreding
Een doorgebroken speler tegenhouden![]()
Hoe kan je nummers onderscheiden?quote:Op woensdag 6 april 2016 21:00 schreef kavu het volgende:
Die nummer 4 van Italie is een goede speler
Nope, derde.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:02 schreef kavu het volgende:
Als Nederland verliest met meer dan 2 doelpunten maar ze winnen van Zuid-Afrika zijn ze toch tweede in de groep? Gaat het dan om de onderlinge resultaat met Spanje?
3e omdat Spanje van Italië heeft gewonnen. In de onderlinge duels tussen die drie landen zou NL dan het minste doelsaldo hebben.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:02 schreef kavu het volgende:
Als Nederland verliest met meer dan 2 doelpunten maar ze winnen van Zuid-Afrika zijn ze toch tweede in de groep? Gaat het dan om de onderlinge resultaat met Spanje?
Daar was ik ook achter toen ik het tijdens het damestoernooi op zochtquote:De op dit punt wat kromme FINA-reglementen
Ze komen Italië in ieder geval niet meer tegen .. dat is een voordeelquote:Op woensdag 6 april 2016 21:08 schreef Nattekat het volgende:
Goed, nieuwe doelstelling dus: binnen 1 doelpunt achterstand
Daar gaan de corrupte FINA-scheidsrechters vast een stokje voor steken.
Jep, gelukkig maar.twitter:waterpoloNL twitterde op woensdag 06-04-2016 om 21:13:11Frauenfelder nu ook naar de kant. Dat is het moment voor Ita om een time-out aan te vragen. Iedereen heeft het door, behalve ita zelf. reageer retweet
quote:Op woensdag 6 april 2016 21:14 schreef Nattekat het volgende:
Jep, gelukkig maar.twitter:waterpoloNL twitterde op woensdag 06-04-2016 om 21:13:11Frauenfelder nu ook naar de kant. Dat is het moment voor Ita om een time-out aan te vragen. Iedereen heeft het door, behalve ita zelf. reageer retweet
Nederland moet tegen de nummer 3 van de andere poule in ieder geval ...quote:Op woensdag 6 april 2016 21:16 schreef TheArt het volgende:
Ach het maakt niet zoveel uit dit. Ze krijgen nu iets teveel doelpunten tegen, maar shit happens. Ze moeten dus tegen de winnaar van Frankrijk-Canada en met alle respect, dat is nog altijd een stuk mindere tegenstander dan Italië. Alles gaat afhangen van de vorm van de dag vrijdag.
Nee hoor, tegen de nummer 2, want ze worden met deze uitslag 3e in de poule. Dat komt door de overwinning van Spanje op Italië gisteren. Daardoor wordt Nederland op onderlinge doelsaldo 3e.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:17 schreef kavu het volgende:
[..]
Nederland moet tegen de nummer 3 van de andere poule in ieder geval ...
Nee klopt niet wat je zegt .. lees laatste zin hier http://www.waterpolo.nl/s(...)/23821/#.VwVdxEIYRDIquote:Op woensdag 6 april 2016 21:18 schreef TheArt het volgende:
[..]
Nee hoor, tegen de nummer 2, want ze worden met deze uitslag 3e in de poule. Dat komt door de overwinning van Spanje op Italië gisteren. Daardoor wordt Nederland op onderlinge doelsaldo 3e.
Dus toch deze regels. Bizar, we gingen er lang van uit dat het op dit toernooi nog anders was.quote:Op woensdag 6 april 2016 21:19 schreef kavu het volgende:
[..]
Nee klopt niet wat je zegt .. lees laatste zin hier http://www.waterpolo.nl/s(...)/23821/#.VwVdxEIYRDI
Deze site kan het ook fout hebben hoor .. we komen er vanzelf achterquote:Op woensdag 6 april 2016 21:29 schreef TheArt het volgende:
[..]
Dus toch deze regels. Bizar, we gingen er lang van uit dat het op dit toernooi nog anders was.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |