Ah, die zijn wel kleiner en koekiger zo te zien.quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:19 schreef FANN het volgende:
[..]
ze waren trouwens 99 cent voor 5 stuks![]()
ik had de laatste 3 setjes van 5![]()
http://www.ah.nl/producte(...)s-in-5-kleuren-12-cm
40+ / [40+ SC #536] Waar heen met die trek chalet?
Had ik toch gelijk, alleen de prijs dan..quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:19 schreef FANN het volgende:
[..]
ze waren trouwens 99 cent voor 5 stuks![]()
ik had de laatste 3 setjes van 5![]()
http://www.ah.nl/producte(...)s-in-5-kleuren-12-cm
40+ / [40+ SC #536] Waar heen met die trek chalet?
Hoe kom jij in godsnaam aan die parasieten Tong?quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:22 schreef tong80 het volgende:
Goeiemorgen.
Dacht dat ik van de parasieten af was, gisteren ging het goed. Nu sta ik weer bek af op. Kookles gaat niet door. Gewoon even praten over hoe ik me voel en wat er allemaal is gebeurd.
ja en jaquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef chufi het volgende:
[..]
Had ik toch gelijk, alleen de prijs dan..
Leesvoerquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef FANN het volgende:
[..]
Hoe kom jij in godsnaam aan die parasieten Tong?weten ze dat al?
Dat heeft dus met m'n zwakke weerstand te maken. Iedereen heeft parasieten bij mijn soort kunnen ze toeslaan. Heb niu ook weer buikklachten. Baal want ik dacht dat het gelijk goed zat. Ze komt vanmiddag even alles op een rijtje zetten. Normaal koken we ondertussen.quote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef FANN het volgende:
[..]
Hoe kom jij in godsnaam aan die parasieten Tong?weten ze dat al?
tong is een goede gastheerquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:23 schreef FANN het volgende:
[..]
Hoe kom jij in godsnaam aan die parasieten Tong?weten ze dat al?
Nu staan ze er nog steedsquote:
Zie je nog eens iemandquote:
Ha haquote:
quote:
quote:Op dinsdag 5 april 2016 13:10 schreef Mo_Muffin het volgende:
[..]
Dan zal tong wel geen Kung Fu Bami uit blik serveren.
Zodra je dat gaat eten maken de parasieten dat ze wegkomen.![]()
Nee, de doosjes zijn te veel waard daarvoorquote:Op dinsdag 5 april 2016 12:50 schreef sacha het volgende:
[..]
kan je leuk moestuintjes ruilen met Fanneke
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het is maar FOK!... Look at it this way: in a hundred years, who's gonna care?
50.000 O+
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |