Bibi is best aardig. Past eerder in het rijtje Van Ojik, Van der Staaij, Seth en Mandela.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:21 schreef xpompompomx het volgende:
[..]![]()
Bedacht me laatst dat er de laatste tijd wel erg veel van zulke mannetjes rondlopen; Poetin, Trump, GBL, Erdo, Netanyahu. enz
Goed stuk.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:24 schreef Reya het volgende:
http://www.politico.eu/ar(...)tacks-airport-metro/
Kijk wie er plots weer opduikt.
Seth Gaaikema?quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:25 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Bibi is best aardig. Past eerder in het rijtje Van Ojik, Van der Staaij, Seth en Mandela.
Regelmatig ja, maar niet frequent.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:24 schreef 99.999 het volgende:
[..]
Ik zie Fylax, elfje, ketchup en wat andere types regelmatig voorbij komen hier.
Uiteraard, alsof er een andere Seth heeft bestaan.quote:
Met zijn voorspelbare mening. Lekker slachtoffer spelen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:24 schreef Reya het volgende:
http://www.politico.eu/ar(...)tacks-airport-metro/
Kijk wie er plots weer opduikt.
Ben jij, zijnde westerling, dader dan?quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Met zijn voorspelbare mening. Lekker slachtoffer spelen.
Nee, dat zijn de onaangepaste moslims.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:30 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Ben jij, zijnde westerling, dader dan?
Hij komt ook met een totale non-oplossing.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Met zijn voorspelbare mening. Lekker slachtoffer spelen.
Leonquote:Op donderdag 31 maart 2016 10:30 schreef Disana het volgende:
[..]
Met zijn voorspelbare mening. Lekker slachtoffer spelen.
We moeten gewoon even eisen dat ze hun houding veranderen.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:33 schreef Reya het volgende:
[..]
Hij komt ook met een totale non-oplossing.
Aanslag?quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:30 schreef Kowloon het volgende:
Wel schraal dat er belastingrente verschuldigd is bij een aanslag na 1 juli en dat enkel bij aangifte voor 1 april gegarandeerd wordt dat er voor die datum een aanslag wordt opgelegd. Moet ik nu alsnog vandaag de aangifte invullen terwijl ik liever tot 30 april had gewacht.
Niet compleet zonder een link naar de Instagram van z'n dochter: https://www.instagram.com/thekillapup/?hl=nlquote:
Meh, die mag je hebben van mij.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:37 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Niet compleet zonder een link naar de Instagram van z'n dochter: https://www.instagram.com/thekillapup/?hl=nl
Ik vond De Hemel van Hollywood wel een aardig boek. En dat is vrij bijzonder daar ik slechts een handvol boeken, als in literatuur, gelezen heb.quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:35 schreef Heilwasser het volgende:
Geen De Winter-fans hier? Schokkend.
Te puntige ellebogen, zeker?quote:Op donderdag 31 maart 2016 10:38 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Meh, die mag je hebben van mij.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |