Dat is dan ook verreweg de meest logische optie. Ik stond op mijn stage aan het eind van de dag alles door dat faxapparaat te duwen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:58 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik scan gewoon de brief in en mailen maar.
Ik koop nog wel eens een C't magazine, lekker lezen in de trein.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:56 schreef Janneke141 het volgende:
Toen je nog een CD-ROM die je kreeg bij een tijdschrift nodig had om het internet te installeren.
CompuServe. Dat was echt één grote zwendel.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:58 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ik weet nog dat er een CompuServe CD-ROM was waar je zogenaamd internet mee kon installeren.
Ik kwam enigzins bedrogen uit.
Snap de lol van C't niet.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:00 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ik koop nog wel eens een C't magazine, lekker lezen in de trein.
Een computernerd-magazine.quote:
Allebei voorspelbaarquote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:01 schreef Gutmensch het volgende:
Hmm, debat en vriendschappelijke interland. Ik ga voor het debat denk ik. Of een beetje heen en weer zappen.
Het bedrijf werd in Nederland met name bekend door de gratis cd-roms die het bedrijf van 1996 tot 2001 op grote schaal verspreidde via bijbundeling bij modems, tijdschriften en andere vormen van multimedia en waarmee tijdelijk gratis toegang tot internet kon worden verkregen. Dit werd eind jaren negentig zo massaal gedaan dat sommige mensen de gratis cd's als onderzetter gebruikten of er zelfs een kamermuur mee behingen.[2] Ook werden via internet meerdere acties opgezet waarbij mensen aangezet werden tot het massaal terugsturen van de cd-roms naar CompuServe.[3]quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:01 schreef Kowloon het volgende:
[..]
CompuServe. Dat was echt één grote zwendel.
Ik dacht dat jullie het over iets antieks hadden.quote:
quote:C’t magazine voor computertechniek is al bijna vijftien jaar het meest toonaangevende computertijdschrift van Nederland en België.
Hmmm. Zou het niet echt weten.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:03 schreef Kowloon het volgende:
[..]
Ze hebben wel degelijke vergelijkende testen en achtergrondinformatie vind ik.
Ik ga een abbo nemen op HP/De Tijd denk ik. Of dat blad met die internationale artikelen, maar geen idee of dat wat is.quote:
Ken dat blad niet. Heb alleen the Economist.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:04 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik ga een abbo nemen op HP/De Tijd denk ik. Of dat blad met die internationale artikelen, maar geen idee of dat wat is.
The Economist schijnt inderdaad wel een aardig blaadje te zijn.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:04 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik ga een abbo nemen op HP/De Tijd denk ik. Of dat blad met die internationale artikelen, maar geen idee of dat wat is.
Economist? FP?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:04 schreef eriksd het volgende:
[..]
Ik ga een abbo nemen op HP/De Tijd denk ik. Of dat blad met die internationale artikelen, maar geen idee of dat wat is.
Ze zijn wel oké. Wel best gekleurd (liberaal), maar dat ontkennen ze ook niet.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:05 schreef Monolith het volgende:
[..]
The Economist schijnt inderdaad wel een aardig blaadje te zijn.
Hij zal ongetwijfeld een blad bedoelen met een verzameling artikelen uit buitenslandse media.quote:
Neuh, ze hebben nu een nieuwe bijlage. 1843.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:06 schreef Kosmoproleet het volgende:
[..]
Ze zijn wel oké. Wel best gekleurd (liberaal), maar dat ontkennen ze ook niet.
Past wel bij mij. Ik ben niet zo hip en modern.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 21:04 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Hmmm. Zou het niet echt weten.
Ziet er zo oudbollig uit:
[ afbeelding ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |