Dus als er een religie was geweest die het consumeren van paddo's als deel van het belijden van het geloof had gehad, dan had het nooit verboden kunnen worden?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:42 schreef Tchock het volgende:
[..]
Omdat het belijden van religie, wat je daar ook voor definitie aan geeft (want die is dus niet vast), niet gedekt wordt door de vrijheid van meningsuiting of vereniging. Daarvoor is het irrelevant wát je precies als belijden opvat, want dat is geheel aan de religie zelf, net als de vraag of er sprake is van een religie of niet.
Overigens is daar nog wel meer over te zeggen want er zijn wel uitspraken gedaan door rechters wat een religie is en wat niet, vaak in de context van belastingvoordelen voor kerkgenootschappen of bijzonder onderwijs. In het algemeen geldt voor de grondwet dat er aan een religie geen grens wordt gesteld tenzij je inbreuk maakt op de grondrechten van anderen.
Pusht idd maximaal 10 a 15 kilo. Dunne armpjes.quote:
Volgens de reaguurders is het grootste probleem dat het een halve Marokkaan is.quote:
Dat voorbeeld is dus te extreem. Maar er zijn vast wetsvoorstellen te bedenken in het grijze gebied.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:43 schreef Tchock het volgende:
[..]
Dat zou in strijd zijn met de Grondwet. Vervolgens krijg je het probleem dat Nederlandse rechters niet mogen toetsen aan de Grondwet, dus zou uiteindelijk de Hoge Raad de wet buiten toepassing laten met verwijzing naar een schending van het EVRM/IVBPR, maar de wet blijft wel in stand (wat weer een gevolg is van de machtenscheiding).
Dan heb je dus een wet die niet toegepast wordt. Beetje zoals nu met de Opiumwet gebeurt voor wiettelers.
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:46 schreef Ryon het volgende:
[..]
Pusht idd maximaal 10 a 15 kilo. Dunne armpjes.
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:46 schreef Heilwasser het volgende:
Toch maar even inschakelen voor de Brabantse socialist.
Wat Wilders zegt is stom, maar het kabinet ook. De zorrug.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:46 schreef Heilwasser het volgende:
Toch maar even inschakelen voor de Brabantse socialist.
Ik mis Agnes Kant wel.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:47 schreef GSbrder het volgende:
[..]
Wat Wilders zegt is stom, maar het kabinet ook. De zorrug.
Het is uiteindelijk de schuld van de politiek in de jaren '70 die massa's raarpratende, maar goedkope, arbeidskrachten importeerde uit het Rifgebergte. Derhalve is niet de islam schuldig, maar het kapitalisme. Viva La Revolucion.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:48 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Ik mis Agnes Kant wel.
Ik was vorige week op de markt in Boekel en ik sprak daar een bijstandsmoeder met drie kinderen waarvan één gehandicapt, en die zei dus...
Dat is in strijd met "ieders verantwoordelijkheid voor de wet". Dan kom je dus bij de rechter en die moet oordelen wat in zo'n geval prevaleert, de opiumwet of de vrijheid van religie. Mijn gevoel zegt dat dat met een verwijzing naar het belang van de volksgezondheid toch niet goed voor de religie zou aflopen. Maar dat durf ik niet helemaal zeker te zeggen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dus als er een religie was geweest die het consumeren van paddo's als deel van het belijden van het geloof had gehad, dan had het nooit verboden kunnen worden?
Liever handen uit de mouwen dan handje ophouden.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:51 schreef robin007bond het volgende:
"Onze rechtsstaat beschermen doe je niet door hem af te breken"
Sterker nog, paddestoelen zijn nogal vaak gebruikt voor religieuze doeleinden.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:45 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dus als er een religie was geweest die het consumeren van paddo's als deel van het belijden van het geloof had gehad, dan had het nooit verboden kunnen worden?
Oh, fantastisch voorbeeld.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Sterker nog, paddestoelen zijn nogal vaak gebruikt voor religieuze doeleinden.
Je hebt in Nederland ook nog een kerk die zelfs Ayahuasca voor zulke dingen mogen gebruiken. Volgens mij zijn ze ook de enige, want drugs en dan helemaal de psychedelische groep, zijn natuurlijk nogal eng.
Volgens mij is het grootste probleem dat ie nog erg onervaren is.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Volgens de reaguurders is het grootste probleem dat het een halve Marokkaan is.
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:53 schreef Heilwasser het volgende:
Oei, Bush jr. bekritiseren is wel een minpuntje.
Heb je niet genoeg aan wijn en koffie?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Sterker nog, paddestoelen zijn nogal vaak gebruikt voor religieuze doeleinden.
Je hebt in Nederland ook nog een kerk die zelfs Ayahuasca voor zulke doeleinden mogen gebruiken. Volgens mij zijn ze ook de enige, want drugs en dan helemaal de psychedelische groep, zijn natuurlijk nogal eng.
Wel aardig, maar dat van die buitenlandpolitiek vind ik niet helemaal terecht.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:53 schreef robin007bond het volgende:
Wat vonden jullie van Roemers toespraak? Ik vond het eigenlijk wel aardig,
Staan ze niet op je bucket list?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:52 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Volgens mij zijn ze ook de enige, want drugs en dan helemaal de psychedelische groep, zijn natuurlijk nogal eng.
Hmm, oké. Ik vond het wel terecht. In Buitenhof was er laatst ook een intelligent persoon die hetzelfde dacht.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:54 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Wel aardig, maar dat van die buitenlandpolitiek vind ik niet helemaal terecht.
Kijk, dat zijn nog eens uitspraken.quote:Nederland is homoland nummer één in de wereld. Nederland loopt voorop wat betreft de legalisering van homoseksualiteit. Het heeft als eerste land ter wereld het homohuwelijk als wettig huwelijk ingesteld. Nederland speelt met vuur. Met het vuur van Sodom en Gomorra. God laat niet met zich spotten. De mens die weigert Jezus te aanvaarden, valt onder het oordeel. Een homoseksueel moet zich net als alle andere mensen bekeren tot Jezus om eeuwig leven te krijgen.
Nederland was eens een land dat rekening hield met Gods normen. Nu is het doorgeslagen naar de kant van satan.
En de kerk?
De kerk is een huichelares. Zij past zich aan aan de normen van homoland. Zij predikt leugentjes om bestwil, omdat zij de zonde niet meer bij naam durft te noemen. Zij praat homofilie al lange tijd goed. Zij is de samenleving voorgegaan in het kwade. Heel wat kerken zegenden het ‘homohuwelijk’ al jaren in, voordat het maatschappelijk aanvaard werd. De huichelachtige schijnliefde van de kerk richt de maatschappij te gronde.
Bier en koffie bedoel je. Een jaar of 10 geleden heb ik zulke stofjes wel eens 'geproefd' uit interesse, was erg interessant en ook zwaar, Zou het niet nog een keer doenquote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:54 schreef Heilwasser het volgende:
[..]
Heb je niet genoeg aan wijn en koffie?
Schokkend.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 18:55 schreef robin007bond het volgende:
[..]
Hmm, oké. Ik vond het wel terecht. In Buitenhof was er laatst ook een intelligent persoon die hetzelfde dacht.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |