Nou zo moeilijk is die post niet.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 18:11 schreef 24Fan het volgende:
[..]
Ik moest 3 keer lezen voordat ik je bericht pas begreep.
Nou de context is in deze wel heel erg duidelijk.quote:Op vrijdag 8 juli 2016 19:46 schreef Kansenjongere het volgende:
[..]
Het hangt denk ik vooral van je leeftijd af of je gruwelijk als positief of negatief ervaart.
Hoe vond je hem? Was hij zo awesome als iedereen zegt?quote:Op vrijdag 8 juli 2016 19:04 schreef Cikx het volgende:
Vanavond naar The Neon Demon.
Hoge verwachtingen.
Zal mijn eerste impressie even kopiëren die ik op MovieMeter heb geplaatst.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 02:34 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Hoe vond je hem? Was hij zo awesome als iedereen zegt?
quote:Zojuist terug van cinema en ik moet de film nog even laten bezinken. Ik ben bang dat ik iets te hoge verwachtingen had. Begrijp me niet verkeerd, ik heb erg genoten, maar ik had bij wijze van spreken al een plekje in mijn top 5 vrij gemaakt voor The Neon Demon. Helaas komt die daar (vooralsnog) niet bij in de buurt.
Het zal geen verrassing meer zijn om te horen dat de film er prachtig uitziet en de soundtrack van Cliff Martinez erg sterk is. Daarnaast ligt het tempo weer kenmerkend laag wat op zichzelf geen probleem is, maar ik had op een grotere payoff gehoopt bij zo'n slowburner en dan doel ik met name opAls je Only God Forgives tof vond dan ga je dit ook kunnen waarderen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. Het einde zal vooral goed tot zijn recht komen wanneer je vantevoren van niks af weet, maar aangezien er zo vaak geroepen werd hoe gruwelijk en shockerend de film wel niet was en zelfs professionele recensenten zich geroepen voelden om het slotstuk tot in detail te verklappen in hun Rotten Tomatoes citaat, heeft het voor mij wat aan kracht ingeboet.
Ik zie TND regelmatig vergeleken worden met Mulholland Drive, maar waar die film een erg broeierige en dromerige sfeer had vond ik The Neon Demon op momenten behoorlijk kil mede door de hypergestileerde vormgeving en het emotieloze acteerwerk wat we kennen van Refn zijn films. Dit is ongetwijfeld expres gedaan om de oppervlakkigheid van de modewereld weer te geven, maar het zorgde er bij mij voor dat ik mezelf niet volledig in die nachtmerrie kon inleven.
Elle Fanning en Jena Malone waren overigens fantastisch, maar ook Keanu Reeves was overtuigend in zijn ietwat aparte rol. Ik had wel graag wat meer van Christina Hendricks gezien, daar zou ik nooit genoeg van kunnen krijgen.
Ik wil hem graag zo snel mogelijk thuis nog een keer bekijken om tot een eindoordeel te komen, maar vooralsnog blijf ik op 4* (uit 5*) steken.![]()
Nicequote:Op zaterdag 9 juli 2016 03:18 schreef Cikx het volgende:
[..]
Zal mijn eerste impressie even kopiëren die ik op MovieMeter heb geplaatst.
[..]
Als je Only God Forgives tof vond dan ga je dit ook kunnen waarderen.
Als ik jou was zou ik er wel maar snel bij zijn mocht je hem nog in de Pathé willen zien. Het zou me verbazen als ze de film volgende week nog op veel plekken vertonen.quote:Op zaterdag 9 juli 2016 03:29 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Nice![]()
Elle Fanning is sowieso super. Was ze al in Trumbo.
ok thnxquote:Op zondag 10 juli 2016 16:12 schreef Beaudelaire het volgende:
Heel simpel, beperkt aantal zalen, dus moet er gekozen worden.
Interessant, thanks!quote:Op zondag 10 juli 2016 15:20 schreef roelvano het volgende:
Ik checkte net wat filmpjes op het Youtube-account van IMAX en er staan wel wat films op die in Nederland niet in IMAX draaiden. Finding Dory en Secret Life of Pets bv. Of The legend of Tarzan (die me heel dope in IMAX lijkt) En ja, omgezet of niet, het is gewoon tof om alles op zo'n groot scherm te zien, toch?
Vraag me af waarom Pathé niet alles dat beschikbaar is in IMAX draait. Om en om of een week dit en daarna een week dat. Want zover ik weet gaan er nooit twee IMAX-films per week in premiere.
Oh en die IMAX-zaal in Arnhem zit er best wel dope uit met die verhogingen. Zag American Sniper in IMAX in NYC en daar hadden ze ook zo'n "echte IMAX-zaal". Jammer dat het hier alleen in Arnhem is. Want zo krijg je wel die ekte ervaring.
Zie foto + artikel: https://www.technischweek(...)imax-scherm/item8014
cash grabquote:Op maandag 11 juli 2016 21:04 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Ghostbusters draait niet in 2D bij Pathé...
dat verbaasd je toch niet?quote:Op maandag 11 juli 2016 21:04 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Ghostbusters draait niet in 2D bij Pathé...
Zeer in mijn nopjes mee dat -ie ook in Pathé de Kuip draait nu.quote:
Ik denk dat je het meeste kans maakt hier: TV / Ik zoek de titel van een serie/film/programma deel 50quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:26 schreef Typisch het volgende:
Help.
Ik zag gisteren een trailer over een boekverfilming van een fantasywereld waar de twee hoofdpersonen (?) eerst onder water gingen en daarna in deze wereld terecht kwamen. De mensen daar hadden allemaal een eigen superkracht. Een beetje X-men achtig qua idee maar dan meer kiddy. Iemand enig idee welke film ik bedoel?
Ik wil de boektitel.
Top thanx.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:29 schreef Mike het volgende:
[..]
Ik denk dat je het meeste kans maakt hier: TV / Ik zoek de titel van een serie/film/programma deel 50
quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:26 schreef Typisch het volgende:
Help.
Ik zag gisteren een trailer over een boekverfilming van een fantasywereld waar de twee hoofdpersonen (?) eerst onder water gingen en daarna in deze wereld terecht kwamen. De mensen daar hadden allemaal een eigen superkracht. Een beetje X-men achtig qua idee maar dan meer kiddy. Iemand enig idee welke film ik bedoel?
Ik wil de boektitel.
Volgens mij bedoel je Miss Peregrine's Home for Peculiar Children.quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:26 schreef Typisch het volgende:
Help.
Ik zag gisteren een trailer over een boekverfilming van een fantasywereld waar de twee hoofdpersonen (?) eerst onder water gingen en daarna in deze wereld terecht kwamen. De mensen daar hadden allemaal een eigen superkracht. Een beetje X-men achtig qua idee maar dan meer kiddy. Iemand enig idee welke film ik bedoel?
Ik wil de boektitel.
Top, dankjewel!quote:Op dinsdag 2 augustus 2016 12:38 schreef Kansenjongere het volgende:
Miss Peregrine's Home for Peculiar Children
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Als je een reservering hebt kunnen ze je digitale pas scannen. Alleen in De Munt hadden ze er nog nooit van gehoord en ook niet zo'n handheld als andere Pathés wel hebbenquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 16:48 schreef Breuls het volgende:
Je moet toch gewoon een kaartje halen? Daar betaal je je toeslag.
Ik vind dat stom om geen kaartje te trekkenquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 19:45 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als je een reservering hebt kunnen ze je digitale pas scannen. Alleen in De Munt hadden ze er nog nooit van gehoord en ook niet zo'n handheld als andere Pathés wel hebben
Ik moet wel, ben mijn pasje kwijtgeraakt. En als je dan na bijna 7 jaar trouwe dienst een keer naar de balie gaat voor een nieuw pasje kan dat er niet van af want ze mogen de 10 euro administratiekosten niet kwijtschelden want dan blijven ze bezigquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 20:53 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik vind dat stom om geen kaartje te trekken
Ik haal altijd een papieren kaartje. Sentimentele ouwe lul die ik ben
Ik was er niet mee bekend dat een vervangend pasje ¤10 kostquote:Op vrijdag 12 augustus 2016 22:02 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
En als je dan na bijna 7 jaar trouwe dienst een keer naar de balie gaat voor een nieuw pasje kan dat er niet van af want ze mogen de 10 euro administratiekosten niet kwijtschelden want dan blijven ze bezig
Ik heb gemaild. Beetje bizar om te moeten opzeggen en daarna meteen opnieuw lid te worden om zo geen 10 euro kosten te moeten betalen voor amper 2 seconde werk. Dit kost ze letterlijk meer tijd en geld dan even zo'n blanco geel pasje in de automaat stoppenquote:Op zaterdag 13 augustus 2016 09:45 schreef wolfrolf het volgende:
[..]
Ik was er niet mee bekend dat een vervangend pasje ¤10 kost
Gelukkig heb je de smartphone app dan nog. Die werkt ook prima met die QR code bij de ticket machines.
Zonder dat je een papieren kaartje moet halen? Dat is nieuw voor mij; heb nooit ergens meegekregen dat dat kon...quote:Op vrijdag 12 augustus 2016 19:45 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Als je een reservering hebt kunnen ze je digitale pas scannen.
Ja maar ik vind het zelf niet ideaal, veel medewerkers weten ook niet hoe het werkt terwijl het al een paar maanden kan. Moet je dus zelf weer via de app kijken wat ook alweer je rij/stoel was. En gisteren bij De Munt keken ze me dus raar aan en moest ik per se een papieren kaartje uitdraaien eerst terwijl het bij Tuschiniski wel weer kon.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 10:22 schreef Breuls het volgende:
[..]
Zonder dat je een papieren kaartje moet halen? Dat is nieuw voor mij; heb nooit ergens meegekregen dat dat kon...
Stond een aantal maanden geleden in een nieuwsbrief dat je je PUC bij de kaart controle kan laten scannen.quote:Op zaterdag 13 augustus 2016 10:28 schreef Breuls het volgende:
Hm, dus het is misschien nog een beetje uitproberen voor Pathé? Ben wel blij dat er nog ontwikkeling zit in dit soort dingen.
Voorwaarden zijn de voorwaardenquote:Op maandag 15 augustus 2016 14:46 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
Na een lange maildiscussie wouden ze niet tegemoetkomen in de 10 euro voor een nieuw pasje. Pas toen ik het opzegformulier had ingevuld boden ze ineens aan dat ik gratis een nieuw pasje kon krijgen. Toen was voor mij echter al een flinke deuk opgelopen in de service (genoeg mogelijkheden geboden voor een oplossing maar ze bleven maar verwijzen naar de voorwaarden). Dit kost ze dus uiteindelijk meer geld en moeite dan gewoon een mailtje sturen met 'vervelend, gezien je vele jaren lidmaatschap, welke bios kunnen we een nieuw pasje klaarleggen?' als eerste reactie op mijn verzoek.
In de praktijk kan je dus je abonnement opzeggen en volgende maand opnieuw lid worden om een gratis nieuw pasje te krijgen als je die kwijt bent óf je voorkomt hiermee de downgrade kosten van Gold naar Normaal door simpelweg je Gold op te zeggen en volgende maand een regulier abonnement af te sluiten bij de balie...Hopelijk doen ze wat met mijn gratis tips, triest dat het na zoveel jaar zo moet eindigen. Je zou zo eventueel ook nog gebruik kunnen maken van de gratis Giftcard actie die nu loopt bij afsluiten van een 'nieuw' PUC-abonnement.
Klopt, maar sinds de opzegboete is verdwenen kan je dus meteen na opzegging een nieuw abonnement aangaan en krijg je dus wel een nieuw pasje of kan je zo de downgrade kosten omzeilen, beetje krom dus.quote:Op maandag 15 augustus 2016 16:43 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Voorwaarden zijn de voorwaarden
Jup maar dat moet Pathé dan maar aanpassen. Als jij dit 'lek' vindt moet je het gewoon op die manier regelen. Geen probleem dan toch?quote:Op maandag 15 augustus 2016 17:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Klopt, maar sinds de opzegboete is verdwenen kan je dus meteen na opzegging een nieuw abonnement aangaan en krijg je dus wel een nieuw pasje of kan je zo de downgrade kosten omzeilen, beetje krom dus.
aangezien je ¤19 kado krijgt zie ik je issue langzamerhand niet meerquote:Op maandag 15 augustus 2016 17:20 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Klopt, maar sinds de opzegboete is verdwenen kan je dus meteen na opzegging een nieuw abonnement aangaan en krijg je dus wel een nieuw pasje of kan je zo de downgrade kosten omzeilen, beetje krom dus.
en die voorwaarden zijn inmiddels zo krom als wat kennelijkquote:Op maandag 15 augustus 2016 16:43 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Voorwaarden zijn de voorwaarden
Ze stellen dat de digitale pas het niet meer nodig maakt om een fysieke pas te hebben. Echter vind ik de digitale pas maar niks, je moet ook zelf je stoelnummer/rij opzoeken via de app wat normaal op je kaartje staat en het werkt ook alleen met mobiel internet / wifi (meeste bioscopen hebben dit wel) en natuurlijk een volle batterij. Maar goed, je kunt zo dus ook de downgrade kosten voorkomen, dus die voorwaarden rammelen wel een beetje aan alle kanten. Het was voor mij ook gewoon een stukje service, jarenlang lid en niks gehad, dus je vraagt je dan af wat de 'Klantenservice' dan überhaupt doet.quote:Op dinsdag 16 augustus 2016 09:15 schreef mschol het volgende:
[..]
en die voorwaarden zijn inmiddels zo krom als wat kennelijk
jou aanmanen en je pas deactiveren als er niet geincasseerd kan worden (iets anders (op gift cards na) dan automatische incasso kunnen ze ook nog steeds nietquote:Op dinsdag 16 augustus 2016 11:58 schreef DatIsJammurZeg het volgende:
[..]
Ze stellen dat de digitale pas het niet meer nodig maakt om een fysieke pas te hebben. Echter vind ik de digitale pas maar niks, je moet ook zelf je stoelnummer/rij opzoeken via de app wat normaal op je kaartje staat en het werkt ook alleen met mobiel internet / wifi (meeste bioscopen hebben dit wel) en natuurlijk een volle batterij. Maar goed, je kunt zo dus ook de downgrade kosten voorkomen, dus die voorwaarden rammelen wel een beetje aan alle kanten. Het was voor mij ook gewoon een stukje service, jarenlang lid en niks gehad, dus je vraagt je dan af wat de 'Klantenservice' dan überhaupt doet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |