SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Sylvie Meis.
Sylvie.
2013: 6 december, de scheiding tussen Rafaël en Sylvie is officieel.
2015: 30 juli, Sylvie Meis zou gehele voogdij van Damián naar zich toe trekken? Rafaël: Ik wil graag bij dezen duidelijk maken dat het overleg omtrent het gezamenlijke voogdijschap op een respectvolle en begripvolle manier verloopt.
2015: Relatie van mei-augustus, Momo, Maurice Mobetie: Het is uit. Ik heb zelf een eind aan de relatie gemaakt.
2015: 22 oktober, Sylvie is gezien met de Duitse voetballer Sami Khedira in het 5 * Hotel "Vier Jahreszeiten" .
2015: 4 januari, Sylvie heeft last van een Nederlands stalker.
2016: 5 januari, Sylvie Meis zoenend in brasserie Seaspice, Miami , Florida.
2016: 9 februari, Ex- Momo Maurice Mobetie twittert dat zijn MTV realitysoap er aankomt.,,Zet je schrap."
2016: 24 februari, Sylvie gunt Rafaël zijn relatie met Estavana Polman. "Ik ben blij voor ze."
2016: 27 februari, Geen kaartje voor de Oscar-uitreiking, wel voor het Charity-event dat Elton John organiseert.
2016: 13 april, Sylvie Meis is jarig.
Sabia-Rafaël
2013: 8 april, Rafaël van der Vaart en Sabia Boulahrouz hebben een relatie.
2013: 15 juni, Rafaël van der Vaart: "Ik wil de rest van mijn leven doorbrengen met Sabia. We passen nou eenmaal goed bij elkaar. Ik kan bij Sabia honderd procent mezelf zijn". Sabia:'"Rafaël geeft me het gevoel dat ik de mooiste en meest begerenswaardige vrouw op aarde ben. Rafaël zegt dat ik zijn koningin ben en zo behandelt hij me ook. Dit heb ik nooit eerder meegemaakt, dit is wat ik me voorstel bij echte pure liefde."
2013: 4 augustus, Rafaël en Sabia gaan samenwonen in de villa aan de Alster.
2013: 22 oktober, Rafaël maakt bekend dat Sabia zwanger is.
2013: 5 december, Rafaël en Sabia laten weten dat Solana na zwangerschap van 19 weken stilgeboren is.
2015: 15 juni, Rafaël van der Vaart heeft zich verbonden aan Real Betis, Sevilla voor drie jaar.
2015: 7 juli, Uit elkaar? Oom van Rafaël: Het is jammer, maar het klopt. Het is naar voor ze, maar het is de waarheid, wat de reden is, dat weet ik niet. We vonden Sabia wel aardiger dan Sylvie, ze was socialer. Helaas is het niet gelukt.
2015: 22 juli, Sabia was bij de gynaecoloog, Standort Winterhude. Ik ben toch echt elf weken zwanger.'
2015: 26 juli, Vader Ramon van der Vaart kwam met 'n broer spullen ophalen in de villa. Ook Rafaël's BMW, waarin Sabia rijdt. Vader Ramon: ''Ze zijn 2 maanden uit elkaar. Het komt niet meer goed. Ik betwijfel zelfs of Sabia echt zwanger is. Rafaël helpt niet mee met de verhuizing, hij wilt Sabia niet meer zien, mijn vrouw ook niet. En ik ben blij met de breuk.''
2015: 28 juli, Oom van Rafaël: ''Huur van de villa is 5.000 per maand. Dat kan Sabia nooit in haar eentje betalen.
2015: 12 augustus, Sabia Boulahrouz: "Ja, het is over en uit. Dit is besloten in een telefoongesprek."
2016: 1 maart. Sabia: "We waren zielsverwanten en ik geloof niet dat Rafaël dat zo bij een ander zal vinden."
2016: 3 april, Huurcontract villa loopt tot 30 juli 2016.
Rafaël
2015 3 mei, Ajax-trainer Frank de Boer polst Rafaël van der Vaart voor een terugkeer Ajax.
2015: 15 juni, Rafaël tekent voor drie jaar Real Betis Sevilla en woont met broer Fernando in Sevilla.
2015: EK 10 juni 2016, Rafaël: 'Via Real Betis wil ik terugkeren bij het Nederlands elftal'. Ik ben nog maar 32.
2015: 4 augustus, Sevilla. Rafaël ging tijdens training door zijn rechterenkel. Zijn herstel gaat vijf weken duren.
2015: 24 september, Rafaël is pas hersteld van de enkelblessure en vandaag een hamstringblessure opgelopen.
2015: 21 oktober, Rafaël heeft een vriendin, Christie, uit Amsterdam, 24 jaar, alleenstaande moeder van zoon 7 jaar.
2015 3 november, Lolita van der Vaart in de AD: "De relatie van Rafaël en Christie is een fabeltje."
2015: 29 december. Geruchten dat het uit is tussen Christie en Rafaël? Christie: 'Ik praat niet over mijn privéleven."
2016: 14 januari, Rafaël kwam maar zeven wedstrijden in actie. Betis contract tot half 2017. Trainer Pepe Mel is ontslagen.
2016: 15 januari, Ajax zoekt een nieuwe spits, dat zal Rafaël van der Vaart niet worden. Ajax- trainer Frank de Boer: "Rafaël heeft al een hele tijd niet gespeeld. Een mooie naam is leuk, maar we kijken naar waar ze hebben gespeeld en dan blijkt dat ze helemaal niet hebben gespeeld. Met die jongens willen we geen risico nemen. "
2016: 25 januari, nieuwe Real Betis trainer, Juan Merino neemt Rafaël niet op in de wedstrijdselectie.
2016: 8 februari, Rafaël en Christie in Amsterdam, Rafaël schrikt van een fotograaf en smeekt de foto's niet te publiceren.
2016: 18 februari, Is het uit of aan tussen Christie en Rafaël? Christie is gezien in Sevilla.
2016: 19 februari, Rafaël van der Vaart en handbalster Estavana Polman op een terras in Sevilla.
2016: 1 maart, Rafaël heeft Christie niet verteld dat hij een relatie met Estavana Polman heeft.
Rafaël en Estavana
2016: 30 maart. Geruchten dat Rafaël en Estavana dit jaar gaan trouwen, dat de bruiloft slechts een kwestie van tijd is.
2016: 31 maart, Verslaggevers van de Deense krant suggereren dat Rafaël prima zijn voetbalcarrière in Denemarken, bij Esbjerg fb voort kan zetten, er wordt op het hoogste niveau gevoetbald en ze zouden best wat versterking kunnen gebruiken. Rafaël moet lachen. Estavana: "Het zou mooi zijn, maar we moeten zien wat er gebeurt in de toekomst''. Rafaël zei: "dat zou heel leuk zijn. Ik ben hier voor de eerste keer, ik heb het naar mijn zin en ik vind Esbjerg een schitterende stad."
2016: 9 april, Estavana Polman heeft zaterdag in de Keukenhof de naar haar vernoemde tulp gedoopt. 'Tulipa Estavana'.
2016: 9 april, Rafaël en Damián op visite bij ouders Estavana in Arnhem. Estavana reikt Rafaël het magazine Helden uit.
2016:20 april, Estavana en Rafaël bellen elke dag.
Sabia
2015: 22 juli, 'Sabia Boulahrouz : Ik ben toch echt elf weken zwanger.'
2015: 4 september, Sabia Boulahrouz wil logeren in het Duitse Celebrity Big Brother-huis.
2015: 25 september, Sabia zou in gesprek zijn met de Amsterdamse producent Stepping Stone voor een reallifesoap.
2015: 2 oktober, Ted Linow van Mega Model Agency, Hamburg heeft Sabia een modellencontract aangeboden.
2015: 30 oktober, Spanje, Dolores, Oma van Rafaël: "Sabia liegt. Ik geloof er niets van dat ik overgrootoma ga worden".
2015: 2 november, Spanje, RTL Exclusiv: "Sabia zwanger?" Opa Garcia: "Dat is een groot sprookje. Het zijn leugens."
2015: 20 november, Sabia is jurylid in SBS 6 MindMasters live, locatie: tv-studio Aalsmeer. Producent is Stepping Stone.
2015: 28 november, SBS 6 heeft besloten per direct te stoppen met MindMasters live. 27 november: 496.000 kijkers.
2015: 15 december wordt bekend dat Sabia zondag 13 december van een doodgeboren kindje bevallen is.
2015: 20 december, Er gaan verhalen dat Sabia naar Amsterdam zou verhuizen.
2016: 7 januari, Ted Linow manager Sabia: "Sabia heeft haar kindje verloren. Dat is onbevattelijk tragisch"
2016: 20 januari, Sabia:"We waren zielsverwanten en ik geloof niet dat Rafaël dat zo bij een ander zal vinden."
2016: 1 februari, Fotosessie magazine Linda.
2016: 24 februari, Sabia Boulahrouz en haar manager Wolfhard Münter zijn verliefd?
2016: 25 februari,Rafaël en Estavana? Sabia:" Ik wens Estavana en Rafaël veel geluk''.
2016: 2 maart, Sabia: ”Estavana is niet de eerste en ook zeker niet de laatste met wie Rafaël flikflooit. Rafaël staat altijd wel open voor een leuke tijd met een vrouw. Totdat hij weer iets anders spannends tegenkomt."
2016: 31 maart, Sabia is jarig, ze kreeg een smarties taart, bloemen en een cake met daarop haar naam.
2016: 4 april, Sabia: "Een jaar geleden dacht ik huisvrouw te blijven, dat is nu anders. Ik zit bij een fantastisch modellenbureau en ik heb een contract getekend voor iets op televisie. Ik heb geen rijke kerel meer nodig die mij moet onderhouden."
2016: 7 april, Sabia Boulahrouz en Leonard Freier ( bekend van Der Bachelor’) zijn binnenkort te zien in het programma "Grill der Henssler". Leonard: "Ik heb Sabia onlangs leren kennen, het is een erg leuke vrouw. We hebben urenlang gepraat.''
2016: 10 april, In de Hamburger Morgenpost. Sabia: "Ik zal blij zijn wanneer ik uit de villa kan vertrekken waar ik met Rafaël heb gewoond. Uiteindelijk is elke streep eronder, weer een nieuw begin."
2016:20 april, Sabia heeft vier weken acteerlessen gevolgd bij Hollywoodgoeroe Bernhard Hiller.
[ Bericht 0% gewijzigd door Tuinfluitert op 20-04-2016 15:44:11 ]
14 januari, Rafaël kwam maar zeven wedstrijden in actie. Betis contract tot half 2017. Trainer Pepe Mel is ontslagen.quote:Op zondag 27 maart 2016 09:37 schreef jaargetijden het volgende:
Nu is mij wel eens opgevallen dat terwijl Real Betis moest spelen Rafael in Hamburg was bij zijn zoon, ik denk daar hij geen basisplaats meer heeft , Real Betis niet zo moeilijk doet als hij niet op de tribune zit maar elders is.
Geweldig, bedankt dat je het hebt opgezocht.quote:Op zondag 27 maart 2016 11:53 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
14 januari, Rafaël kwam maar zeven wedstrijden in actie. Betis contract tot half 2017. Trainer Pepe Mel is ontslagen.
25 januari, nieuwe Real Betis trainer, Juan Merino neemt Rafaël niet op in de wedstrijdselectie.
Gevonden. Die tweede foto zie ik niet.
De Olympische Spelen 2016 in Rio de Janeiro vinden plaats van 5 augustus 2016 tot 21 augustus 2016 De voetbalcompetitie start echter al op 5 augustus, twee dagen voor de openingsceremonie.quote:Op zondag 27 maart 2016 09:37 schreef jaargetijden het volgende:
De laatste week van juni komt het handbalteam samen voor 4 weken in Papendal en dan twee weken training in Rio en 6 t/m 21 aug. De olympische spelen in Rio.
Drukke tijd dus.
Hij gaat steeds met normalere meisjes. Of zo. Dit meisje had zo je studiegenootje kunnen zijn bij wijze van. Wel leuk! Maaar ff kijken met welk nieuw exemplaar hij over 2 maandjes komt, toch weer spannendquote:Op zondag 27 maart 2016 11:54 schreef Tuinfluitert het volgende:
Rafaël : "Het is de eerste keer dat ik hier ben in Esbjerg. Het is een mooie plek. Ik ben blij dat Team Esbjerg de wedstrijd won. Ik heb een paar dagen extra vrij, het is nu interland pauze. Maandag, tweede paasdag reis ik weer terug naar Sevilla".
Estavana: "Ik vind dat we Rafaël naar Esbjerg moeten halen, hij is zeer goed in bewegen en voetballen. Dat zou mooi zijn, maar we moeten zien wat de toekomst ons brengt."
[ afbeelding ]
Leuk voor Damian ook ditquote:
Nog niet gehoord.quote:Op zondag 27 maart 2016 14:26 schreef Wimperkruller het volgende:
Hij gaat steeds met normalere meisjes. Of zo. Dit meisje had zo je studiegenootje kunnen zijn bij wijze van. Wel leuk! Maaar ff kijken met welk nieuw exemplaar hij over 2 maandjes komt, toch weer spannendDit meisje heeft ook echt zo'n accent trouwens.
Ja en brengt zijn tijd nu dus in Denemarken door deze dagen en vorig weekend (zo en ma ) in Westervoort om Es en het nederlands handbalteam op te wachten.quote:Op zondag 27 maart 2016 14:42 schreef alors het volgende:
[..]
Leuk voor Damian ook dit
Papa heeft elke maand een ander, staan zoenend met 2 verschillende vrouwen in de bladen, goed voorbeeld voor je kind
Photoshop.quote:Op zondag 27 maart 2016 14:25 schreef Wimperkruller het volgende:
[ afbeelding ]
Haar lichaam hier.![]()
![]()
![]()
Hoe kan het dat ze op sommige foto's te dun lijkt en op andere foto's weer perfect?
Hahaha is dit een vriend van de familie ofzoquote:Op zondag 27 maart 2016 14:52 schreef Tuinfluitert het volgende:
[ afbeelding ]
Door Mark van den Heuvel : "Bij Betis Sevilla vinden ze Rafaël van der Vaart te goed?
http://www.hpdetijd.nl/20(...)n-der-vaart-te-goed/
[ afbeelding ]
Jazeker, kijk maar op de FB van Lolita , Fernando en Christie en hij heeft een ooit een boek over Rafel geschreven .quote:Op zondag 27 maart 2016 15:16 schreef alors het volgende:
[..]
Hahaha is dit een vriend van de familie ofzo
Ah dat verklaart het idd wel. Het ligt er wel heel dik bovenop allemaal, Rafael het arme slachtoffer van zijn club die hem pest.quote:Op zondag 27 maart 2016 15:20 schreef jaargetijden het volgende:
[..]
Jazeker, kijk maar op de FB van Lolita , Fernando en Christie en hij heeft een ooit een boek over Rafel geschreven .
quote:
"Hij ziet er gelukkig uit. We hopen dat die 2 hele gelukkige weken heeft. Alle succes en liefde."quote:
En zn moeder staat enkel in haar ondergoed al likkend aan een ijsje.quote:Op zondag 27 maart 2016 14:42 schreef alors het volgende:
[..]
Leuk voor Damian ook dit
Papa heeft elke maand een ander, staan zoenend met 2 verschillende vrouwen in de bladen, goed voorbeeld voor je kind
Sorry, een rommeltje van mijn post gemaakt.quote:Op zondag 27 maart 2016 15:10 schreef jaargetijden het volgende:
Ik ben eigenlijk nog steeds erg benieuwd hoe de soap verlopen zou zijn als de familie geen fotograaf naar Sevilla had gestuurd dat weekend dat Estavana er was. Zou die donderdag Christie dan weer in Rafael zijn bed hebben gelegen, want hij maakt het alleen uit via de telefoon en niet face to face.
Estavana woont al vanaf haar zeventiende jaar op zichzelf etc,quote:Op zondag 27 maart 2016 15:10 schreef jaargetijden het volgende:
Etstavana is 9 1/2 jaar jonger dan Rafael maar waarschijnlijk volwassener dan Rafael .
Misschien een slappe zak, maar wel weer een liefje achter de hand hebben waar hij zijn hart lucht en vanaf de tweede dag het bed mee deelt en een ander liefje op het oog heeft. (Estavana)quote:Op zondag 27 maart 2016 15:10 schreef jaargetijden het volgende:
Etstavana is 9 1/2 jaar jonger dan Rafael maar waarschijnlijk volwassener dan Rafael .
Wat is het toch een watje , hij kan niet tegen conflicten en dan loop je maar weg.
Zo is het dus bij Sabia ook gegaan en zij dacht dat maken we wel weer goed tot hij 11 augustus opeens belde om het definitief uit te maakten (Telefonisch net als bij Christie) . Hij had toen via zijn fysiotherapeut het telefoonnummer van Christie gehad.
Kan. Zijn ouders wonen daar. Is toch pasen, misschien gezellig samen uit eten.quote:Op zondag 27 maart 2016 18:15 schreef jaargetijden het volgende:
Waarschijnlijk was van der Vaart alleen vrijdag en zaterdag in Denemarken. Zie net een twitter bericht van iemand die hem heeft gespot in een Grand Café in Beverwijk ( vermoed ik ). Zie een nederlands menu tekst op de achtergrond.
Toch weer geen "dubbele " agenda zeker ?
Plaatje hoeft van mij niet hier, ook al heeft zijn vader het zelf de wereld in geslingerd... daar hoeft dat arme joch niet voor gestraft te worden.twitter:michelvlogt twitterde op zondag 27-03-2016 om 16:21:36Mijn zoon zijn dag kan niet meer stuk. Wow, onverwacht ontmoette hij vanmiddag Rafael van der Vaart. https://t.co/3MJKVbf9go reageer retweet
Die andere meneer heet JacobRavnJV, Deense sportredacteur.quote:Op zondag 27 maart 2016 19:29 schreef jaargetijden het volgende:
[..]
Weer een twitterberichtje van @michelvlogt
Ik weet echter niet of je deze foto zomaar over kan nemen staat ook een zoon van die meneer op ? Privacy regels ? Geen idee ?
quote:Op zondag 27 maart 2016 23:20 schreef computergirl het volgende:
Ze melkt haar 3 minutes of fame tot de laatste drup uit
Ze zou zich vast thuis voelen op FOK! Wij denken ongeveer hetzelfde.quote:Op zondag 27 maart 2016 22:51 schreef Tuinfluitert het volgende:
Christie: Pfff, als ik dit allemaal zo vertel, dan denk ik: in wat voor soap ben ik beland?!
quote:Op zondag 27 maart 2016 22:51 schreef Tuinfluitert het volgende:
In weekblad Story o.a.:
Christie: "Wat Rafaël betreft: van mij mag hij heel gelukkig worden met Estavana!
Voor ons als omstanders: beter dan GTST, maar ik mag toch hopen dat deze.niet ook 25 jaar duurt.quote:Op maandag 28 maart 2016 04:13 schreef Ole het volgende:
Deze soap blijft maar erger en erger worden![]()
Waar houdt het op?
Ha ha haquote:Op zondag 27 maart 2016 23:35 schreef Ole het volgende:
Kom maar hier hoor Christie! Je kunt ons alles vertellen!
Heel normaal hoor, op het kamp.quote:Op maandag 28 maart 2016 20:03 schreef frietenstamp het volgende:
Heet ze echt Lolita die schoonmoeder?
Nou, heb wel het idee dat Rafael en Sylvie elkaar het beste gunnen.quote:Op maandag 28 maart 2016 20:15 schreef utrecht1970 het volgende:
Sylvie lacht in haar vuistjes, nu eens geen ex van haar die alle dirt naar buiten brengt.
Denk je dat echt?quote:Op maandag 28 maart 2016 20:36 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Nou, heb wel het idee dat Rafael en Sylvie elkaar het beste gunnen.
Denk ik ook ja. Maar hier zijn best wat rosewolkenmensen, die zelfs denken/hopen dat ze ooit weer bij elkaar gaan komen...quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:00 schreef Noek het volgende:
[..]
Denk je dat echt?
Ik denk dat die ontzettend klaar met elkaar zijn. Al tijdens hun SBS huwelijk.
ja <3quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:45 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk ik ook ja. Maar hier zijn best wat rosewolkenmensen, die zelfs denken/hopen dat ze ooit weer bij elkaar gaan komen...
Heb dat hier ook heus wel eens geroepen maar dat was meer omdat het toen komkommertijd in gateland wasquote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:45 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk ik ook ja. Maar hier zijn best wat rosewolkenmensen, die zelfs denken/hopen dat ze ooit weer bij elkaar gaan komen...
Toch wel een half jaartje ja?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:48 schreef Ericr het volgende:
[ afbeelding ]
Geef het een half jaartje voordat Rafael weer een andere vlam heeft.
Ja maar, ja maar.... als man heb je toch zo'n beetje alle tijd van de wereld?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:51 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Toch wel een half jaartje ja?
Hij zou graag nog meer kinderen willen, zij zit in dr hoogtij dagen qua topsport, no way dat ze zich zwanger laat schoppen door de lamzak...
Ik geef het minder dan 3 maanden.
Hangt er vanaf wat je als kampers definieert, maar volgens mij staat trouw nog erg hoog in het vaandel. Dit is gewoon onvolwassen gedrag wat erg te maken heeft met het milieu waar je uit komt.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:51 schreef WRH het volgende:
Half jaar, zolang? Dan zijn ze praktisch al getrouwd en minimaal 2x bijna / net niet / niet meer zwanger geweest.
Echt, ik vond het wel een vermakelijke gate maar inmiddels zijn het gewoon een paar irritante kleine kutkoters die doen of ze nog steeds op het lagere schoolplein rondspelen, niet normaal zo ongelooflijk kinderlijk als deze mensen zich weten te gedragen.
Ik heb geen ervaring met kampers maar is dit het normale gedrag daar?
Ok Christie, bedankt.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:01 schreef jaargetijden het volgende:
Ze zien er op de foto happy uit met elkaar EN Lolita zal er alles aan doen dat dit zo blijft.
Al moet ze iemand inhuren om Rafael te schaduwen om hem op het rechte pad te houden .
Maar ik hoop echter dat het niets worden gaat.
Dat hij deze keer eens op zijn bek gaat en Christie een man tegenkomt waar ze gelukkig mee word.
Zodat Raffie jankend achterblijft onder de Spaanse zon en Lolita niet meer weet wat ze ermee aanmoet.
Ik vind Estavana een leuke spontane meid en gun haar het BESTE en dat is Rafael van der Vaart zeker niet.
Nu is hij stapel op haar maar het is wel gebleken dat hij wel erg vaak en snel weer stapel is op een volgende.
quote:
Houden? Die man is mijlenver afgekronkeld van dat pad..quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:01 schreef jaargetijden het volgende:
Al moet ze iemand inhuren om Rafael te schaduwen om hem op het rechte pad te houden .
Evert, welkom!quote:
O shit ja. Dus je bent wel van DE KLEINE DIVA?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:32 schreef jaargetijden het volgende:
[..]
Nee , Evert is voor kamp van der vaart ! Ik ben voor iedereen BEHALVE voor kamp Rafael !
Liefdesbaby na nachtelijk bezoek in het Olympisch dorp.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:51 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Toch wel een half jaartje ja?
Hij zou graag nog meer kinderen willen, zij zit in dr hoogtij dagen qua topsport, no way dat ze zich zwanger laat schoppen door de lamzak...
Ik geef het minder dan 3 maanden.
Dit is natuurlijk wel de beste pensioenregeling die ze kan vinden. Geen idee wat een tophandbalster verdiend, maar heb niet het idee dat het ook maar in de buurt komt van Raf's salaris.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 10:51 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Toch wel een half jaartje ja?
Hij zou graag nog meer kinderen willen, zij zit in dr hoogtij dagen qua topsport, no way dat ze zich zwanger laat schoppen door de lamzak...
Ik geef het minder dan 3 maanden.
Hij valt wel op van die instabiele afhankelijke types...quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel de beste pensioenregeling die ze kan vinden. Geen idee wat een tophandbalster verdiend, maar heb niet het idee dat het ook maar in de buurt komt van Raf's salaris.
Maar goed, het lijkt me niet het typje dat voor zoiets zou gaan, maar you never know.
Ja maar, dat lijkt zij me dan weer niet.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Hij valt wel op van die instabiele afhankelijke types...
Dat weten we over 3 maanden pas.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 14:01 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Ja maar, dat lijkt zij me dan weer niet.
Niet veel volgens mij. Dat zijn toch eigenlijk amateurs? Heb vroeger wel een collega gehad die in het Olympisch Hockeyelftal zat en hoog hockey speelde. Die moest er dus wel gewoon bij werken, dat hockey bracht financieel geen zak.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel de beste pensioenregeling die ze kan vinden. Geen idee wat een tophandbalster verdiend, maar heb niet het idee dat het ook maar in de buurt komt van Raf's salaris.
Maar goed, het lijkt me niet het typje dat voor zoiets zou gaan, maar you never know.
Zij valt in elk geval wel op voetballers....quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel de beste pensioenregeling die ze kan vinden. Geen idee wat een tophandbalster verdiend, maar heb niet het idee dat het ook maar in de buurt komt van Raf's salaris.
Maar goed, het lijkt me niet het typje dat voor zoiets zou gaan, maar you never know.
Ze slaat hem in elkaar tijdens de vechtscheiding.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:56 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Hij valt wel op van die instabiele afhankelijke types...
Ze speelt niet voor niets in Denemarken.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 14:53 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Niet veel volgens mij. Dat zijn toch eigenlijk amateurs? Heb vroeger wel een collega gehad die in het Olympisch Hockeyelftal zat en hoog hockey speelde. Die moest er dus wel gewoon bij werken, dat hockey bracht financieel geen zak.
Letterlijk zeker dan.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 16:48 schreef tong80 het volgende:
[..]
Ze speelt niet voor niets in Denemarken.
Niet genoeg, denk dat ze er wel van kan leven maar na je pensioen moet je gewoon een andere baan zoeken.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 13:52 schreef Loveless85 het volgende:
[..]
Dit is natuurlijk wel de beste pensioenregeling die ze kan vinden. Geen idee wat een tophandbalster verdiend, maar heb niet het idee dat het ook maar in de buurt komt van Raf's salaris.
Maar goed, het lijkt me niet het typje dat voor zoiets zou gaan, maar you never know.
quote:Op dinsdag 29 maart 2016 14:53 schreef bloodymary1 het volgende:
Niet veel volgens mij. Dat zijn toch eigenlijk amateurs? Heb vroeger wel een collega gehad die in het Olympisch Hockeyelftal zat en hoog hockey speelde. Die moest er dus wel gewoon bij werken, dat hockey bracht financieel geen zak.
Professioneel betekent dat je serieus bezig bent met je vak, maar toch ook dat het je beroep is? Dan zal ze er toch wel iets meer aan over houden dan gratis schoenen en een rookworst?quote:Polman is professioneel handbalster en speelt in de sterke Deense competitie voor Esbjerg. Ze is niet alleen beresterk, maar ook nog eens bloedmooi: Estavana Polman, de ex-vriendin van Mart Lieder.
Lezen? Daar zal dan zeker Photoshop aan te pas moeten komen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Ze zal er ook nooit eens een foto op zetten dat ze een boek aan het lezen is of zo.
Ze heeft al een boek.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 20:10 schreef bloodymary1 het volgende:
Ze zal er ook nooit eens een foto op zetten dat ze een boek aan het lezen is of zo.
Denk dat Syl, Raf , Sab, Chris , Es, Ramon , Lolita , Fernando van der Vaart het daar te druk voor hebben.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 22:55 schreef totebel het volgende:
Wat ik me nu afvraag he..zouden die eh...lui nu hier ook weleens meelezen? Ze lijken me er narcistisch genoeg voor en de plaat staal voor hun kop is volgens mij van verdomd goede kwaliteit.
Ik zou er bijna mijn hand voor in het vuur steken dat bepaalde lui uit die kringen hier meelezen. Ze zijn er iig Fok!waardig genoeg voor.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 22:55 schreef totebel het volgende:
Wat ik me nu afvraag he..zouden die eh...lui nu hier ook weleens meelezen? Ze lijken me er narcistisch genoeg voor en de plaat staal voor hun kop is volgens mij van verdomd goede kwaliteit.
Te druk? Waarmee?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 23:38 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Denk dat Syl, Raf , Sab, Chris , Es, Ramon , Lolita , Fernando van der Vaart het daar te druk voor hebben.
Via google zijn de verzamel topics van Syl, Raf en Sab te vinden, wat hier staat is meestal nieuws wat ook in de Story, Telegraaf, Weekeinde, Duitse Closer etc. te lezen was.
Dit is de nieuwe Weekeinde van morgen? Nou die zoenfoto van Rafael en Estavana staat hier al. Daar zijn wij dan weer snel mee.
[ afbeelding ]
Maar hij had toch gewoon gezegd in de media dat hij verliefd op haar was?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 22:31 schreef MariMiep het volgende:
Die Cristie was dus een tussendoortje waarover Raf niet eens zijn ouders heeft ingelicht en met wie hij niet gezien wilde worden in het openbaar. Dat lijkt er sterk op dat hij haar nooit als serieus relatiemateriaal heeft gezien. Het is grappig voor ons dat ze nu vanalles vertelt, maar om haar gezicht te redden kan ze denk ik beter haar mond verder houden.
Kan niet. Hij heeft al twee soulmates die beiden menen dat hij dat niet bij een ander zal vindenquote:Op vrijdag 1 april 2016 22:14 schreef LLgetikt het volgende:
Televaag
‘Huwelijk Rafael en Estavana kwestie van tijd’
1 uur geleden
Rafael en Estavana laten er geen gras over groeien. Niet alleen hebben ze elkaars ouders al ontmoet, Rafael zou zijn zoontje Damian (9) ook al aan zijn nieuwe vlam hebben voorgesteld.
Dat meldt Bunte.
Wat Christie Bokma in een half jaar nog niet voor elkaar kreeg, wist Estavana Polman dus al binnen drie maanden te bewerkstelligen. Maar volgens insiders is dit pas het begin. Eén anonieme bron wist het Duitse blad zelfs te vertellen dat een huwelijk “slechts een kwestie van tijd is.” De geruchten gaan dat het stel elkaar dit jaar nog het ja-woord zouden willen geven.
Advertentie
En aan de beelden van Estavana's handbalwedstrijd, waarbij Rafaels ouders Lolita en Ramon van der Vaart gemoedelijk naast Estavana’s ouders Winnifred en Willem Polman zaten, hebben de families daar geen problemen mee.
Ik weet niet wat hij bij al die dames losmaakt maarre...quote:Op vrijdag 1 april 2016 22:17 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Kan niet. Hij heeft al twee soulmates die beiden menen dat hij dat niet bij een ander zal vinden
hij straalt helemaal bij die gedachtequote:Op vrijdag 1 april 2016 22:38 schreef frietenstamp het volgende:
Zij kan die heks van een schoonmoeder wel aan.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.'' I am under no obligation to make sense to you.''
Estavette.quote:
Met een beetje geluk werpt die nog in 2016.quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:08 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
..vd Vaart.
Moet goed komen met de nieuwe telg!![]()
Is ze al zwanger?
Dan moeten ze toch enigzins vaart[!] maken. We zitten alweer bijna op de helft van het jaarquote:Op zaterdag 2 april 2016 01:09 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Met een beetje geluk werpt die nog in 2016.
Tuurlijk, handbalsters kunnen wel tegen een stootje.quote:Op vrijdag 1 april 2016 22:38 schreef frietenstamp het volgende:
Zij kan die heks van een schoonmoeder wel aan.
Evert, ben jij het? Eens dat het snel is, maar vijfde surrogaatmoeder? Volgens mij is Damian alleen aan Sabia "blootgesteld".quote:Op zaterdag 2 april 2016 00:58 schreef alors het volgende:
Ja natuurlijk heeft Damian haar al gezienSurrogaatmoeder nummer 5.
Hou het eerst eens minimaal een jaar vol met iemand en ga dan verder kijken. Echt
Deze foto is niet van 18 februari .... deze foto heeft Christie al eerder gebruikt om te "bewijzen" dat het niet uit wasquote:
Die gaat echt nu niet zwanger raken joh.quote:Op zaterdag 2 april 2016 01:08 schreef Kim-Holland het volgende:
[..]
..vd Vaart.
Moet goed komen met de nieuwe telg!![]()
Is ze al zwanger?
Ik vind het een verademing na al die neppers, eindelijk eentje die met beide benen op de grond staat en wars is van glamour.quote:Op donderdag 31 maart 2016 23:58 schreef Wimperkruller het volgende:
Die estavana heeft echt een mannelijke stem vind ik. Maar ze lijkt me best tof en super nuchter. Heel anders dan z'n exen.
Die Tess is echt cute!quote:Op zaterdag 2 april 2016 21:47 schreef utopinee het volgende:
[..]
Ik vind het een verademing na al die neppers, eindelijk eentje die met beide benen op de grond staat en wars is van glamour.
Niet MEERquote:maandag 4 april 2016, 14:27Sabia heeft geen rijke man nodig© ANP Kippa
Sabia Engizek kan prima voor zichzelf zorgen en is niet meer afhankelijk van rijke mannen in haar leven.
Sabia – die donderdag haar 38-ste verjaardag vierde – zegt in een interview met de Duitse krant Hamburger Morgenpost: "Een jaar geleden dacht ik huisvrouw te blijven, maar dat is nu anders. Ik zit bij een fantastisch modellenbureau en ik heb een contract getekend voor iets op tv. Ik heb in ieder geval geen rijke kerel meer nodig die mij moet onderhouden."
De ex van onder anderen Khalid Boulahrouzen Rafael van der Vaart heeft het de afgelopen maanden erg zwaar gehad en schakelde daarom de hulp in van een coach: “Die heeft me geleerd de dingen positiever in te zien en dat heeft wat mij betreft de hoogste prioriteit. Mijn glas is vanaf nu half vol, in plaats van half leeg."
Goed lezen idd.quote:Op maandag 4 april 2016 17:34 schreef letmehearyouscream het volgende:
[..]
Die Tess is echt cute!
Oh, en:
[..]
Niet MEER
Wat een verschil inderdaad, leuke meidquote:Op zaterdag 2 april 2016 21:47 schreef utopinee het volgende:
[..]
Ik vind het een verademing na al die neppers, eindelijk eentje die met beide benen op de grond staat en wars is van glamour.
Dat noemen we een Sylvana Simonsje. Door gebrek aan taalvaardigheid en om indruk te maken, gebruik maken van Engelse woorden.quote:
Om zo ook het gebrek aan Engelse taalvaardigheid tentoon te stellen?quote:Op dinsdag 5 april 2016 21:09 schreef tong80 het volgende:
Dat noemen we een Sylvana Simonsje. Door gebrek aan taalvaardigheid en om indruk te maken, gebruik maken van Engelse woorden.
En dat is te zien.quote:
Ik denk eerlijk gezegd toch een beetje aan werk voor Wehkamp of Gerry Weber of zo. Ze is niet lelijk, maar ook geen écht model om puur op mooi zijn binnen te lopen. En de klok tikt natuurlijk ook nog eens door.quote:Op woensdag 6 april 2016 11:03 schreef letmehearyouscream het volgende:
Maar wat houdt dat modellenwerk nou precies in? Ze is overduidelijk geen modellentype. ..heb tot nu toe alleen testshoots en dergelijke gezien voor haar modellenbureau en foto's bij interviews.
Bedankt weer voor de tip foto's weekblad Weekend van Raf en Es. Dus vol met foto's en geen interview?quote:Op woensdag 6 april 2016 13:33 schreef jaargetijden het volgende:
Afgelopen weekend was Estavana bij Rafael in Sevilla en ze ging ook de Familie van Rafael bezoeken , die in de buurt van het strand wonen en toevallig of niet maar weer waren "zij" daar waar de fotografen waren.
Weer staat DE Weekend vol met foto's van Rafael en Estavana.
Het zijn er veel en van verschillende kanten en ook niet in 1 minuut gemaakt en vrij scherp.
Op het strand, waar volgens mij weinig beschutting is voor de paparazzi .
En ook weer toevallig " De Weekend " en niet een ander blad
Je zou bijna Christie gaan geloven die zei, dat iemand haar verteld heeft dat de foto's gearrangeerd waren door de familie van der Vaart.
Vind haar ook zeker wel knap, maar inderdaad niet genoeg. En de meesten beginnen in de tienerjaren aan zulke carrières. En iemand hierboven had het over het genereren van aandacht. Dat zal kloppen maar of het nou goede aandacht is....Ze heeft niet zo'n denderend imago.quote:Op woensdag 6 april 2016 13:51 schreef Cynix ® het volgende:
[..]
Ik denk eerlijk gezegd toch een beetje aan werk voor Wehkamp of Gerry Weber of zo. Ze is niet lelijk, maar ook geen écht model om puur op mooi zijn binnen te lopen. En de klok tikt natuurlijk ook nog eens door.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |