1) Uit meerdere enquêtes is gebleken dat het aantal moslims dat aanslagen wel oké vindt boven de 10% uitkomt. Als 10% van mijn roeiclub uit neonazi's zou bestaan dan zou ik daar wel afstand van willen nemen.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:42 schreef JubaUrbicus het volgende:
Moslims hoeven ook niet de straat op te gaan, ze zijn immers niet verantwoordelijk voor hetgeen zich in Brussel of ergens anders in de wereld gebeurt. Waarom zouden de moslims in Nederland zich verantwoordelijk moeten voelen als andere moslims een aanslag in Brussel begaan maar als diezelfde moslims dezelfde aanslag of een van een hoger caliber plegen in een moslimland ergens in verwegistan, dat zij zich dan niet hoeven te verantwoorden?
Die zijn er zeker welquote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:48 schreef Infection het volgende:
Telkens maar over die grenscontroles, flikker toch op Buma, die zijn er niet eens.
Precies. Oftewel je hebt er nog niets aan. Buma praat alsof er 24/7 grenscontroles plaatsvinden.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Falco het volgende:
[..]
Die zijn er zeker wel, maar wel incidenteel
Totale lachertje trouwens. Asielzoekers worden doorverwezen en de rest mag er sowieso al in.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Falco het volgende:
[..]
Die zijn er zeker wel, maar wel incidenteel
Wilders wekt de indruk dat ze dicht gaan?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Infection het volgende:
[..]
Precies. Oftewel je hebt er nog niets aan. Buma praat alsof er 24/7 grenscontroles plaatsvinden.
twitter:marloesl twitterde op dinsdag 29-03-2016 om 17:48:02Volgens de Belgische politie heeft NL op 17 mrt niet gemeld dat de FBI informatie had over de broers El Bakraoui. Vd Steur zegt van wel. reageer retweet
Als het aan hem ligt wel ja. Maar de rest werkt niet mee.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Wilders wekt de indruk dat ze dicht gaan?
Ja, dat absoluutquote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Bonzi_Buddy het volgende:
[..]
Die ja, met z'n irritante harses.
Dat moet toch ook met Wilders zijn idee? Anders is het gewoon een onzinnig voorstel, wat het al sowieso ook isquote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:49 schreef Infection het volgende:
[..]
Precies. Oftewel je hebt er nog niets aan. Buma praat alsof er 24/7 grenscontroles plaatsvinden.
Net gaf die toe dat ze niet dicht gaan.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:50 schreef Infection het volgende:
[..]
Als het aan hem ligt wel ja. Maar de rest werkt niet mee.
Heb je een bron?quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:50 schreef Confetti het volgende:
400,000 per dag? Geloof er geen bal van.
Zou best kunnen maar het is prima te controleren.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:50 schreef Confetti het volgende:
400,000 per dag? Geloof er geen bal van.
vd Steur.quote:Op dinsdag 29 maart 2016 17:50 schreef Houtenbeen het volgende:
twitter:marloesl twitterde op dinsdag 29-03-2016 om 17:48:02Volgens de Belgische politie heeft NL op 17 mrt niet gemeld dat de FBI informatie had over de broers El Bakraoui. Vd Steur zegt van wel. reageer retweet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |