Ja, in films en series heb je dan een clubje van schimmige mensen (of één iemand) die vanachter de schermen alles zit te manipuleren. Maar helaasquote:Op woensdag 23 maart 2016 13:03 schreef Chai het volgende:
[..]
Fijn dat jij het iig serieus gelezen hebt in plaats van het gelijk af te doen als linkse propaganda.
Een strategische plottwist zou wel leuk zijn in dit verhaal idd.
Ha dit heb ik ookquote:Op woensdag 23 maart 2016 12:01 schreef spierbal het volgende:
Geert is vrij links. Behalve op het immigratie gebied.
Zelf ben ik linkshandig, maar wel rechtsbenig. Grappig he.
Nee niet op die manier. Denk meer dat ze denken dat de NPO het beeld weergeeft wat er volgens NPO in de samenleving leeft over Wilders. Verder niet zoveel.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:12 schreef Vermon het volgende:
[..]
Dus jij denkt dat het merendeel van alle mensen doorheeft dat de NPO etc. altijd propaganda door hun strot duwt? Ik denk het niet, er zijn zoveel bejaarden en naïevelingen.
Gelovigen denken ook vaak zo. Als iets niet gaat zoals zij willen, is dat te wijten aan de duivel of het is een bedoeling van God. Een gevaarlijke denkwijze die vaak geen recht doet aan de werkelijkheid.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:13 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja, in films en series heb je dan een clubje van schimmige mensen (of één iemand) die vanachter de schermen alles zit te manipuleren. Maar helaas
Probeer je nu te veronderstellen dat Dion Graus het account van Chai gehijackt heeft?quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:13 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja, in films en series heb je dan een clubje van schimmige mensen (of één iemand) die vanachter de schermen alles zit te manipuleren. Maar helaas
Hoezo kom je hierbij eigenlijk, dit heeft toch niets van milieu te doen. Of is je account gehijacked? Je bent al een tijdje niet meer de lieve goede snuggie chai
Oh dat ben ik dan sws al nooit geweest hoor.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:13 schreef MAHL het volgende:
[..]
Ja, in films en series heb je dan een clubje van schimmige mensen (of één iemand) die vanachter de schermen alles zit te manipuleren. Maar helaas
Hoezo kom je hierbij eigenlijk, dit heeft toch niets van milieu te doen. Of is je account gehijacked? Je bent al een tijdje niet meer de lieve goede snuggie chai
Jij bent toch ook gelovig?quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:18 schreef Geelman het volgende:
[..]
Gelovigen denken ook vaak zo. Als iets niet gaat zoals zij willen, is dat te wijten aan de duivel of het is een bedoeling van God. Een gevaarlijke denkwijze die vaak geen recht doet aan de werkelijkheid.
Helaas is de werkelijkheid, naïeve en incompetente politici die compleet losstaan van de realiteit, veel erger.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:18 schreef Geelman het volgende:
[..]
Gelovigen denken ook vaak zo. Als iets niet gaat zoals zij willen, is dat te wijten aan de duivel of het is een bedoeling van God. Een gevaarlijke denkwijze die vaak geen recht doet aan de werkelijkheid.
Het zou zomaar kunnen.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:19 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Probeer je nu te veronderstellen dat Dion Graus het account van Chai gehijackt heeft?
Daarom weet ik extra goed hoe gelovigen (drog)redeneren!quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:20 schreef Chai het volgende:
[..]
Oh dat ben ik dan sws al nooit geweest hoor.
[..]
Jij bent toch ook gelovig?
Ik vraag me al langere tijd af in hoeverre de representatieve democratie nog houdbaar is in deze tijd. Misschien ook een institutie die niet meer past op de huidige maatschappij.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:22 schreef MAHL het volgende:
[..]
Helaas is de werkelijkheid, naïeve en incompetente politici die compleet losstaan van de realiteit, veel erger.
Heb je wel gelezen? Hij heeft er een abstract begrip van gemaakt waar alles op wordt afgeschoven.quote:
Gevaarlijk en bovendien weinig verdiepend.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:18 schreef Geelman het volgende:
[..]
Gelovigen denken ook vaak zo. Als iets niet gaat zoals zij willen, is dat te wijten aan de duivel of het is een bedoeling van God. Een gevaarlijke denkwijze die vaak geen recht doet aan de werkelijkheid.
De PVV beheerst de media? Leg eens uit.quote:Op woensdag 23 maart 2016 11:20 schreef timmmmm het volgende:
[..]
De PVV beheerst de media en trekt zoveel kiezers aan ondat het zivhzelf onafhankelijk maakt van die media en ook van de rest van de politiek.
Ze plaatsen zichzelf buiten de gevestigde orde en dat werkt omdat de mens van nature ontevreden is.
Daar is geen complot voor nodig. Andere politieke partijen komen naar de media als ze hun punten willen verspreiden waardoor de media het verhaal maken, de PVV mijdt de media juist waardoor die alleen het verhaal kan verslaan wanneer en hoe de PVV het uit.
De gevestigde partijen maken er een potje van, simpelweg omdat de wereld kut is. Een land als Nederland heeft geen enkele invloed op zichzelf omdat we 100% afhankelijk zijn van alles om ons heen. Met de wereld gaat het kut, dus met Nederland ook, dus doet de gevestigde orde het kut in de ogen van de boze burger die al van nature ontevreden is. En de PVV scoort want die plaatst zich buiten die gevestigde orde en schopt er bij elke gelegenheid tegenaan. Dat Wilders even kansloos is tegen de grote boze buitenwereld als de rest doet niet terzake.
Daar is allemaal geen complot voor nodig. Maar maak je maar niet ongerust, het komt niet tot 76 zetels.
Ik heb het wel gelezen maar je punt is nog niet echt duidelijk. Het is toch logisch dat links zich afzet van rechts en omgekeerd?quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:25 schreef Chai het volgende:
[..]
Heb je wel gelezen? Hij heeft er een abstract begrip van gemaakt waar alles op wordt afgeschoven.
Alles voor de kijkcijfers.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:26 schreef Monopoly het volgende:
[..]
De PVV beheerst de media? Leg eens uit.
Volgens mij komt hij zo veel in het nieuws omdat er teveel mensen zijn die het willen lezen/horen.
Maar je ziet het overal terug, bijvoorbeeld mensen die denken dat overheden zijn georganiseerd in een superorganisatie en overal invloed op kunnen uitoefenen. Dat is natuurlijk onzin als je er kritisch over nadenkt.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:26 schreef wenfer2 het volgende:
[..]
Gevaarlijk en bovendien weinig verdiepend.
Ja maar wel makkelijk om te roepen. Helemaal achteraf: Ja maar dit/ ja maar dat.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:28 schreef Geelman het volgende:
[..]
Maar je ziet het overal terug, bijvoorbeeld mensen die denken dat overheden zijn georganiseerd in een superorganisatie en overal invloed op kunnen uitoefenen. Dat is natuurlijk onzin als je er kritisch over nadenkt.
Dat is inderdaad vrij tragisch. Maar goed, daar maken we het zelf naar. Als iedereen geen neuk meer zou geven en de kranten en tv links zouden laten liggen. Onmogelijk natuurlijk.quote:
Fortuyn had wel een aanwinst kunnen zijn, maar heeft weinig kans gehad zijn inhoudelijke kant te laten zien, dus is een beetje een aanname.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:33 schreef wenfer2 het volgende:
Door mensen als Fortuyn en Wilders wordt het debat in Nederland al enige tijd van spektakel voorzien. Wat je ziet is naast dat de partijen inhoudelijk met elkaar overhoop liggen, zowel de links als het politieke midden als de partijen in het rechtse spectrum meer naar rechts verschuiven. Dit ligt ook een beetje aan de tijdsgeest. Als straks de andere partijen alle punten van Wilders hebben overgenomen kan de man met vakantie.
Dat gaat hij tegenhouden door de grenzen te sluiten.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:39 schreef KREEFTx het volgende:
Even een tl;dr.
Als geert aan de macht komt ga ik emigreren.
Technocratie dan maar?quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:25 schreef Geelman het volgende:
[..]
Ik vraag me al langere tijd af in hoeverre de representatieve democratie nog houdbaar is in deze tijd. Misschien ook een institutie die niet meer past op de huidige maatschappij.
Het benoemen van de problemen is vaak het begin van de oplossing.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:38 schreef Chai het volgende:
[..]
Fortuyn had wel een aanwinst kunnen zijn, maar heeft weinig kans gehad zijn inhoudelijke kant te laten zien, dus is een beetje een aanname.
Wilders komt niet verder dan benoemen daar waar Fortuyn al meer richting oplossingen dacht. En dat ondertussen al 11 jaar lang.Een figuur als Wilders zorgt er imo alleen maar voor dat we verder van daadwerkelijke oplossingen verwijderd raken.
Je vergeet de persoon Wilders zelf. Hij profileert zich als een profeet die het ware woord verkondigt. Dat trekt mensen aan. Zelfs al zou bijvoorbeeld de PvdA alle punten van de PVV overnemen, zou nog geen hond op de partij stemmen. Wilders heeft geen balast uit het verleden en heeft ook nooit geregeerd. Een soort politiek commentator die zelf weinig verantwoordelijkheid hoeft te nemen, maar wel een grote rol speelt in de vorming van de publieke opinie.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:33 schreef wenfer2 het volgende:
Door mensen als Fortuyn en Wilders wordt het debat in Nederland al enige tijd van spektakel voorzien. Wat je ziet is naast dat de partijen inhoudelijk met elkaar overhoop liggen, zowel de links als het politieke midden als de partijen in het rechtse spectrum meer naar rechts verschuiven. Dit ligt ook een beetje aan de tijdsgeest. Als straks de andere partijen alle punten van Wilders hebben overgenomen kan de man met vakantie.
quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:39 schreef KREEFTx het volgende:
Even een tl;dr.
Als geert aan de macht komt ga ik emigreren.
Nou dat laten ze hem toch een keer wel regeren. Misschien valt hij wel door de mand.quote:Op woensdag 23 maart 2016 13:41 schreef Geelman het volgende:
[..]
Je vergeet de persoon Wilders zelf. Hij profileert zich als een profeet die het ware woord verkondigt. Dat trekt mensen aan. Zelfs al zou bijvoorbeeld de PvdA alle punten van de PVV overnemen, zou nog geen hond op de partij stemmen. Wilders heeft geen balast uit het verleden en heeft ook nooit geregeerd. Een soort politiek commentator die zelf weinig verantwoordelijkheid hoeft te nemen, maar wel een grote rol speelt in de vorming van de publieke opinie.
We leven eigenlijk al in een technocratie. De politiek is er voor de buhne, en de effectieve invloed van onze volksvertegenwoordiging lijkt me niet heel groot.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |