Ik hoop dat jij niet in de politiek zit.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Blijkbaar kan de veiligheid dan nog niet worden gegarandeerd. Zo lang dat niet kan, vluchten schrappen. Komen er minder mensen en dus ook minder risico.
Dat het nodig is is triestquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Dan worden we net als de US. Eindelijk.
ja hoor je geloof me niet!? is goed maar ik wil wel graag ontopic blijven en het hebben over de aanslag van vandaag in Brussel!quote:
Noem 1 ramp veroorzaakt door een aanval of aanslag waar meer dan 2000 mensen omkwamenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Niet om het een of ander maar er zijn voor en na 9/11 tal van rampen gebeurd die veel erger waren dan 9/11 qua aantal slachtoffers. Alleen had 9/11 meer impact omdat het belangrijke gebouwen betrof in de USA die je zag instorten.
Nee. Je hebt weer eens geen idee waar je over praat.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef matthias24 het volgende:
[..]
ja hoor je geloof me niet!? is goed maar ik wil wel graag ontopic blijven en het hebben over de aanslag van vandaag in Brussel!
Nee, het had meer impact omdat het de eerste keer was dat een stel ''holbewoners zonder technologie'' een grootschalige aanval pleegde op Amerikaans grondgebied.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Niet om het een of ander maar er zijn voor en na 9/11 tal van rampen gebeurd die veel erger waren dan 9/11 qua aantal slachtoffers. Alleen had 9/11 meer impact omdat het belangrijke gebouwen betrof in de USA die je zag instorten.
Zag laatst ergens een filmpje voorbij komen van een..ja echt heel heftig auto-ongeluk, de auto was doormidden gesplists, de bijrijder zat nog op de stoel in het wrak, beetje make up opdoen, met mobiel klooien, terwijl de bestuurder 2 meter verderop lag te sterven in een berg schroot, dat was helemaal absurd om te zienquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:44 schreef HiDiHo het volgende:
[..]
Ja ik weet...ik heb makkelijk lullen vanachter mij laptop..is idd anders als je het meemaakt
twitter:tweethenny twitterde op maandag 21-03-2016 om 18:02:51Vandaag:17 miljoen mensen op dat hele kleine stukje Aarde, we slaan mekaar de hersens in want we hebben geen normen en waarde (gezongen sub) reageer retweet
Die man kan zo aan de slag bij AstroTVtwitter:tweethenny twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 15:28:28Mijn tweet van gisteren is vandaag toch heel aktueel geworden jammer genoeg! RIP Belgie reageer retweet
twitter:News_Executive twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 17:44:26BREAKING: Police in #Antwerp #Belgium have cordoned off the main train station due to a security threat https://t.co/knmZ3OZfjM reageer retweet
Nu gaan onze pilitici toch weer in full denial.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef JanCees het volgende:
[..]
Dat het nodig is is triest
een dergelijke aanslag
Nee, maar ik hoop wel dat degenen die daar wel zitten, hun verantwoordelijkheid nemen. Verantwoordelijkheid voor onze veiligheid, in dit geval.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Ik hoop dat jij niet in de politiek zit.
Op zo'n moment wil je denk ik juist wel van de plaats waar een bom is afgegegaanquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:35 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Klopt, nou heb ik een EHBO-diploma, zou die man wel even hebben geholpen iig. Maar goed, ik denk ook deels een soort shock toestand.
dat zou kunnen. toch begin ik te twijfelen of we nu niet heel erg alle mensen over 1 kam aan het scheren zijn.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:43 schreef Gia het volgende:
Wat ze willen, lijkt me duidelijk. Een islamitische staat!
Liefst een islamitische wereld.
Oh ja, door jouw onbeschofte manier van doen had ik dit even over het hoofd gezien. Jij leest slecht, ik heb dat niet gesteld! Ik heb gesteld dat in Nederland rond de of iets meer dan (ik ga het niet opzoeken welke van die twee formuleringen ik gebruikte, het is een van deze twee) 100 jihadgangers bekend zijn.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:22 schreef Charleville het volgende:
eerst zeg je dat er uit NL en BE slechts 100 jihadgangers zitten
Eerder een soort Schengen-light, met hier en daar extra controles.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:47 schreef beantherio het volgende:
Schengen is nu trouwens wel echt failliet. Vanuit de vluchtelingen-problematiek lag er al eens soort deadline om tot een oplossing te komen voor Schengen opgeschort moest worden. Maar nu alle west Europese landen hun grenzen zo op slot hebben gegooid (of in ieder geval weer controleren) is het wel echt over lijkt me. In ieder geval voor langere tijd dan.
Hoezo is een dergelijke aanslag nodig?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:45 schreef JanCees het volgende:
[..]
Dat het nodig is is triest
een dergelijke aanslag
Ja, maar ik heb al jaren een EHBO-diploma en alleen maar kleine gevalletjes gehad hè. Heb mijn frustratie daarover ook al heel vaak kenbaar gemaakt bij onze docent trouwens.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:47 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Op zo'n moment wil je denk ik juist wel van de plaats waar een bom is afgegegaan
3000 sorry.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:46 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Noem 1 ramp veroorzaakt door een aanval of aanslag waar meer dan 2000 mensen omkwamen
twitter:RTLnieuws twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 17:47:28Burgemeester @PaulDepla heeft excuses aangeboden aan Bredanaar die agenten aan deur kreeg na tweet. 'Domme actie' https://t.co/G55nNflnPs reageer retweet
Dat is een ander verhaal.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:43 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
[..]
Wie eet er nou weer een ijsje vroeg in de ochtend.
Wanneer moet je nou naar Amsterdam rijden?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:47 schreef matthias24 het volgende:
[..]
dat zou kunnen. toch begin ik te twijfelen of we nu niet heel erg alle mensen over 1 kam aan het scheren zijn.
Alle oorlogen zijn geloofsoorlogen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Religion doesn't kill people people kill people"
-ChevyCaprice
Guns dont kill people, people kill people.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:48 schreef ChevyCaprice het volgende:
"Religion doesn't kill people people kill people"
-ChevyCaprice
Wel goed dat hij zichzelf corrigeert.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:48 schreef Infection het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 17:47:28Burgemeester @PaulDepla heeft excuses aangeboden aan Bredanaar die agenten aan deur kreeg na tweet. 'Domme actie' https://t.co/G55nNflnPs reageer retweet
![]()
Ze, de aanslagplegers. Er worden terreurdaden gepleegd om angst te zaaien. Angst voor die moslims die, gezien hun naam, iedereen liefst willen onderwerpen aan de Islam. Want de islam is goed, is een godsdienst van vrede. Toch?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:47 schreef matthias24 het volgende:
[..]
dat zou kunnen. toch begin ik te twijfelen of we nu niet heel erg alle mensen over 1 kam aan het scheren zijn.
Ik zelden of nooit.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Wanneer moet je nou naar Amsterdam rijden?
Denk na man. Dit soort dingen zijn nooit 100% te voorkomen als je wil blijven leven in en met de vrijheid die je nu hebt. En vluchten schrappen vanaf schiphol is echt geen reële optie. Kom maar terug als je de basisschool hebt afgerond.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:47 schreef hooibaal het volgende:
[..]
Nee, maar ik hoop wel dat degenen die daar wel zitten, hun verantwoordelijkheid nemen. Verantwoordelijkheid voor onze veiligheid, in dit geval.
KIJK!quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:48 schreef Infection het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 17:47:28Burgemeester @PaulDepla heeft excuses aangeboden aan Bredanaar die agenten aan deur kreeg na tweet. 'Domme actie' https://t.co/G55nNflnPs reageer retweet
![]()
pas in de avond.... ik vertrek om 10 uur.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Wanneer moet je nou naar Amsterdam rijden?
Tussen mensenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Jopie78 het volgende:
[..]
Alle oorlogen zijn geloofsoorlogen.
-Joop-
Valt ook moeilijk te ontkennen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Guns dont kill people, people kill people.
-NRA
Ik zou geen hap meer door m'n strot krijgenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:40 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat moet je dan doen? Het weggooien? Het is vervelend dat zoiets gebeurt maar het leven gaat verder voor alle mensen die niet het slachtoffer zijn geworden van zo'n aanslag. Elke dag gebeuren er zulke aanslagen, alleen komt het nu eens wat dichterbij.
Sorry maar ook ik zou mijn ijsje opeten.
Je weet dat die 'domme actie' bedoeld is tegen de politie?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Wel goed dat hij zichzelf corrigeert.
Tussenlanding? Jetlag? Ik heb ook wel eens om half 8 's ochtends aan het bier gezeten na een lange vlucht.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:43 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
[..]
Wie eet er nou weer een ijsje vroeg in de ochtend.
Wat een lijp verhaal is dit gewordenquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:48 schreef Infection het volgende:
twitter:RTLnieuws twitterde op dinsdag 22-03-2016 om 17:47:28Burgemeester @PaulDepla heeft excuses aangeboden aan Bredanaar die agenten aan deur kreeg na tweet. 'Domme actie' https://t.co/G55nNflnPs reageer retweet
![]()
Guns don't kill people, bullets kill peoplequote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Guns dont kill people, people kill people.
-NRA
Misschien vroeg in de ochtend vertrokken dus was het voor die beste man middag.... Het is een vliegveld.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:43 schreef ForzaMilan het volgende:
[..]
[..]
Wie eet er nou weer een ijsje vroeg in de ochtend.
Uhm, nee. 9/11 had meer impact omdat het geen ongeluk of natuurramp was, maar een doelbewuste aanslag op een burgerdoel in een Westers land.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:44 schreef Bram_van_Loon het volgende:
Niet om het een of ander maar er zijn voor en na 9/11 tal van rampen gebeurd die veel erger waren dan 9/11 qua aantal slachtoffers. Alleen had 9/11 meer impact omdat het belangrijke gebouwen betrof in de USA die je zag instorten.
In Brussel kan het toch ook? Die gaan ook pas weer verder als de veiligheid kan worden gegarandeerd. Rutte voelt zich kennelijk nog niet geroepen om maatregelen te nemen.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:49 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Denk na man. Dit soort dingen zijn nooit 100% te voorkomen als je wil blijven leven in en met de vrijheid die je nu hebt. En vluchten schrappen vanaf schiphol is echt geen reële optie. Kom maar terug als je de basisschool hebt afgerond.
Dat is waar ja.quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:50 schreef RingBewoner het volgende:
[..]
Misschien vroeg in de ochtend vertrokken dus was het voor die beste man middag.... Het is een vliegveld.
Even kijken wat Samsom getweet heeftquote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:46 schreef Smoofie het volgende:
[..]
Nu gaan onze pilitici toch weer in full denial.
Meerderheid van de reacties op de forums van marokko.nl heeft een strekking als "Als zij bommen op Syrië gooien moeten ze niet raar opkijken als ze het terugkrijgen in hun achtertuin".quote:Op dinsdag 22 maart 2016 17:46 schreef Straatcommando. het volgende:
Vraag me af hoeveel mensen hiermee sympathiseren.. of het "goed" vinden omdat we toch ongelovige varkens zijn. Ben bang dat dat er nog erg veel zijn.
Om net als VS de grenscontroles ed te doenquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |