Verzuurd mannetje? Nee niet echt. Maar zeg nou zelf is het zo interessant dat jij gaat vertellen hoe je levens kapot maakt, de boel bij elkaar scheld? Ik vind dat niet echt de moeite waard om te lezen, zeker niet als het de hele WA gaat domineren.quote:
Het is moeilijk om met veel autisten tegelijkertijd af te sprekenquote:Op maandag 21 maart 2016 14:56 schreef Simterklaas het volgende:
[..]
Er zijn wel her en der meets geweest, maar nooit met iedereen
Okéquote:Op maandag 21 maart 2016 14:57 schreef Argo het volgende:
[..]
Verzuurd mannetje? Nee niet echt. Maar zeg nou zelf is het zo interessant dat jij gaat vertellen hoe je levens kapot maakt, de boel bij elkaar scheld? Ik vind dat niet echt de moeite waard om te lezen, zeker niet als het de hele WA gaat domineren.
Daarom ben ik gegaan ik heb er ook niets over gezegd of scene geschopt je vraagt het me, ik geef je eerlijk antwoord en het is niet goed. Maar ik zal maar niet veel meer zeggen, want dan ga je mijn leven zeker ook kapot maken.
Kom nou man, je bent een volwassen vent je hoeft niemand meer op te wachten aan de poort na half 4.
Ik ben niet verzuurd, maar de geest van Geerd was er allang niet meer aanwezig, die hele cultus is allang weg.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:57 schreef DerRabbit het volgende:
Verzuurde mannetjes die lekker verzuurd gaan doen. Heerlijk
Nou enquote:Op maandag 21 maart 2016 14:58 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik ben niet verzuurd, maar de geest van Geerd was er allang niet meer aanwezig, die hele cultus is allang weg.
Oh alsjeblieft zeg, ga me niet vertellen wat ik wel en niet met mijn leven moet doen gekquote:Op maandag 21 maart 2016 15:02 schreef Argo het volgende:
Overigens ben ik niet zo verzuurd dat ik dan wraak op jou ga nemen, zoals jij doet op andere omdat je vriendin bij je wordt 'weg gekaapt' alsof ze gestolen is door een dief in de nacht. Als iemand bij je weg gaat heb je daar zelf ook verantwoordelijkheid in in plaats van de levens van andere te willen kapot maken zou zelf-reflectie je ook goed staan en daar laat ik het bij.
En mijn interesse is allang verdwenenquote:
Nou ga jij dan ook niet bepalen wat ik wel en niet mag.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:03 schreef renwan het volgende:
[..]
Oh alsjeblieft zeg, ga me niet vertellen wat ik wel en niet met mijn leven moet doen gek
Waar doe ik dat dan? Ik stelde een vraag, kreeg antwoord en mijn interesse verdween. Begrijpend lezen is blijkbaar ook niet je sterkste kant.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:03 schreef Argo het volgende:
[..]
Nou ga jij dan ook niet bepalen wat ik wel en niet mag.
Toch vroeg je het, en doe je alsof ik een 'reden' moest opgeven en geef ik hem ben ik opeens een verzuurd mannetje. Dit terwijl ik weg ging om juist niet te worden aangestoken door die verzuurdheid die jij in je draagt check eens een psycholoog man. Tis niet gezond om jezelf te zien als een Mussolini die alles en iedereen kapot wil maken, daar komen problemen van.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:03 schreef renwan het volgende:
[..]
En mijn interesse is allang verdwenen
Had ik ervoor gedaan, omdat ik toch niks met je op had eigenlijk. Is dat zo lachwekkend? Oh en om me in te dekken tegen wraakacties.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:11 schreef renwan het volgende:
Hij heeft me meteen van Facebook geflikkerd
Ga nou weg en hou op jezelf voor schut te zetten manquote:Op maandag 21 maart 2016 15:11 schreef Argo het volgende:
[..]
Had ik ervoor gedaan, omdat ik toch niks met je op had eigenlijk. Is dat zo lachwekkend? Oh en om me in te dekken tegen wraakacties.
quote:Op maandag 21 maart 2016 15:13 schreef renwan het volgende:
[..]
Ga nou weg en hou op jezelf voor schut te zetten man
0.0 zelfreflectie ik heb het bewezen.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:03 schreef renwan het volgende:
[..]
Oh alsjeblieft zeg, ga me niet vertellen wat ik wel en niet met mijn leven moet doen gek
Gefeliciteerd, wil je nu een koekje?quote:Op maandag 21 maart 2016 15:13 schreef Argo het volgende:
[..]
[..]
0.0 zelfreflectie ik heb het bewezen.
Zeker met rattengif in? Zodat je je daarna kan aftrekken wanneer je mijn naam in de dodenadvertenties ziet?quote:
Gekomenquote:Op maandag 21 maart 2016 15:15 schreef Argo het volgende:
[..]
Zeker met rattengif in? Zodat je je daarna kan aftrekken wanneer je mijn naam in de dodenadvertenties ziet?
Maar aangezien jij zo goed weet hoe alles in elkaar zit zal ik het je nog een keer uitleggen, zo ben ik dan weer wel.quote:
Ohja nu heb ik het gedaanquote:Op maandag 21 maart 2016 15:18 schreef DerRabbit het volgende:
Lekker verzuurd café is dit geworden!
Je was veel gezelliger en leuker toen je nog een keiharde barbaas was renwan!
Ik had die gast gewoon zijn hele familie anaal uitgewoond tot bloedens toe, zou hem zeker leren!quote:Op maandag 21 maart 2016 15:18 schreef renwan het volgende:
[..]
Maar aangezien jij zo goed weet hoe alles in elkaar zit zal ik het je nog een keer uitleggen, zo ben ik dan weer wel.
Dat mijn ex vertrok met een collega van me is haar goed recht en nog tot daar aan toe. Dat ik daarvoor met die gozer een gesprek voer en me tot 2 keer toe plechtig beloofd wordt dat hij dat nooit zal doen. Kijk daar gaat het voor mij mis en daardoor word ik pissig en ja dan ga ik zeker wachten tot het moment tot ik iets hoor of zie om hem terug te pakken
Daarbij, leuk dat je nu opeens alles gaat veroordelen maar toen ik dit verhaal voor het eerst vermeldde praatte je doodleuk mee
Als ik op Argo ga haten heb ik het straks weer gedaan, kan een echte barbaas niet gebruiken!quote:
KIJK DAN DIT IS EEN NORMALE REACTIE SNAP DAT DANquote:Op maandag 21 maart 2016 15:19 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Ik had die gast gewoon zijn hele familie anaal uitgewoond tot bloedens toe, zou hem zeker leren!
Ik heb me vaker kritisch uitgesproken tegenover jou en wraak. En het is kloten dat hij zoiets doet als hij het beloofd, maar je doet nu alsof jouw vriendin geen enkele keuze mocht en kan maken. Over vrouwen zijn hele steden verwoest Troje bv, je pakt een vrouw niet af, maar een vrouw heeft zelf ook keuze en daarom is het lullig dat hij dat doet. Maar is het kleinzielig zijn leven te willen kapot maken en dan te praten alsof jij de baas bent die gewonnen heeft, wat heb je eraan gehad? slaap je beter?quote:Op maandag 21 maart 2016 15:18 schreef renwan het volgende:
[..]
Maar aangezien jij zo goed weet hoe alles in elkaar zit zal ik het je nog een keer uitleggen, zo ben ik dan weer wel.
Dat mijn ex vertrok met een collega van me is haar goed recht en nog tot daar aan toe. Dat ik daarvoor met die gozer een gesprek voer en me tot 2 keer toe plechtig beloofd wordt dat hij dat nooit zal doen. Kijk daar gaat het voor mij mis en daardoor word ik pissig en ja dan ga ik zeker wachten tot het moment tot ik iets hoor of zie om hem terug te pakken
Daarbij, leuk dat je nu opeens alles gaat veroordelen maar toen ik dit verhaal voor het eerst vermeldde praatte je doodleuk mee
Nee joh, alles wat misgaat in zijn leven is mijn schuld heb ik al gemerktquote:Op maandag 21 maart 2016 15:20 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Als ik op Argo ga haten heb ik het straks weer gedaan, kan een echte barbaas niet gebruiken!
Nee maar ik voel me dan wel prettigquote:Op maandag 21 maart 2016 15:20 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik heb me vaker kritisch uitgesproken tegenover jou en wraak. En het is kloten dat hij zoiets doet als hij het beloofd, maar je doet nu alsof jouw vriendin geen enkele keuze mocht en kan maken. Over vrouwen zijn hele steden verwoest Troje bv, je pakt een vrouw niet af, maar een vrouw heeft zelf ook keuze en daarom is het lullig dat hij dat doet. Maar is het kleinzielig zijn leven te willen kapot maken en dan te praten alsof jij de baas bent die gewonnen heeft, wat heb je eraan gehad? slaap je beter?
Je mag best op me haten het gaat me hier niet om, maar die WA wie is er allemaal weggegaan en wie zit er nog in? Ik geloof dat Eva hem gepeerd is, Paus is hem gepeerd ik zeg niet dat Renwan dat allemaal schuld is. Maar ik kan het niet zijn want ik was al weg.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:20 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Als ik op Argo ga haten heb ik het straks weer gedaan, kan een echte barbaas niet gebruiken!
Man? Rare definitie van man hou je erop na.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:21 schreef renwan het volgende:
[..]
Nee maar ik voel me dan wel prettig
En het is simpel: MANLAW vriend, MANLAW. Verbreek dat en je mag je lidmaatschap tot het mannendom direct opzeggen
Best, dat jij zulke dingen pikt moet je helemaal zelf weten. Ik en vele anderen met mij doen dat niet.quote:Op [quote]
[b]Op maandag 21 maart 2016 15:22 schreef Argo het volgende:
[..]
Man? Rare definitie van man hou je erop na.
Zijn allemaal weer terug, nice tryquote:maandag 21 maart 2016 15:22 schreef Argo het volgende:[/b]
[..]
Je mag best op me haten het gaat me hier niet om, maar die WA wie is er allemaal weggegaan en wie zit er nog in? Ik geloof dat Eva hem gepeerd is, Paus is hem gepeerd ik zeg niet dat Renwan dat allemaal schuld is. Maar ik kan het niet zijn want ik was al weg.
Waarom ga je zoiets bespreken in een SC? Als je iemand die zijn hart lucht goede raad wil geven kan dat ook gewoon in PM.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:20 schreef Argo het volgende:
[..]
Ik heb me vaker kritisch uitgesproken tegenover jou en wraak. En het is kloten dat hij zoiets doet als hij het beloofd, maar je doet nu alsof jouw vriendin geen enkele keuze mocht en kan maken. Over vrouwen zijn hele steden verwoest Troje bv, je pakt een vrouw niet af, maar een vrouw heeft zelf ook keuze en daarom is het lullig dat hij dat doet. Maar is het kleinzielig zijn leven te willen kapot maken en dan te praten alsof jij de baas bent die gewonnen heeft, wat heb je eraan gehad? slaap je beter?
Als ze terug zijn is dat omdat je iedereen weer hebt toegevoegd. Feit is ze zijn ooit weg gegaan, en ik weet niet precies wanneer. Maar verbaasd me niks als dat was rond de tijd dat je full retard ging.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:23 schreef renwan het volgende:
[..]
Best, dat jij zulke dingen pikt moet je helemaal zelf weten. Ik en vele anderen met mij doen dat niet.
Er zijn meer dan genoeg mensen die bij dit geintje meteen waren gaan slaan, dat doe ik niet maar ik laat het zeker niet over mijn kant gaan.
[..]
Zijn allemaal weer terug, nice try
Hoi Chai, hoe gaat het met jou? Deze dingen staan ook gewoon in de SC als je alle delen door wil slaan.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:24 schreef Chai het volgende:
[..]
Waarom ga je zoiets bespreken in een SC? Als je iemand die zijn hart lucht goede raad wil geven kan dat ook gewoon in PM.
Sws is dat wel zo netjes als het ook nog eens met allemaal andere media buiten FOK! om te maken heeft.
Het is weer mijn schuld, prachtig ditquote:Op maandag 21 maart 2016 15:24 schreef Argo het volgende:
[..]
Als ze terug zijn is dat omdat je iedereen weer hebt toegevoegd. Feit is ze zijn ooit weg gegaan, en ik weet niet precies wanneer. Maar verbaasd me niks als dat was rond de tijd dat je full retard ging.
Niet leftover chinees vretenquote:Op maandag 21 maart 2016 15:26 schreef DerRabbit het volgende:
Zo, de lasagna saus is zo goed als klaar, nu nog effe lekker een half uurtje op laag vuurtje laten door sudderen en dan over een uurtje samen met de pasta bladen de oven in flikkeren en nog effe uurtje wachten en dan lasagna klappen als een EindBaas
renwanquote:Op maandag 21 maart 2016 15:25 schreef renwan het volgende:
[..]
Het is weer mijn schuld, prachtig dit![]()
Het zou me niets verbazen, dat betekend ik zou het niet gek vinden. Er kan ook een andere reden zijn. Ik zet het niet neer als feit, ik zet het neer als het verbaasd me niets. Weten kan ik dit niet dan moet ik die personen vragen dat is alles. Punt is gewoon dat je wel full retard ging. Maar ik blijf misschien wel af en toe de SC inkomen want daar gedraag je je wel prima.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:25 schreef renwan het volgende:
[..]
Het is weer mijn schuld, prachtig dit![]()
quote:Op maandag 21 maart 2016 15:26 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
renwanmiddelpunt van alles wat kut is in het leven
de echte ns leeft
Geen bazen eten voor jezelf kunnen bereidenquote:
Liever niet zeg.quote:Op maandag 21 maart 2016 15:27 schreef Argo het volgende:
[..]
Het zou me niets verbazen, dat betekend ik zou het niet gek vinden. Er kan ook een andere reden zijn. Ik zet het niet neer als feit, ik zet het neer als het verbaasd me niets. Weten kan ik dit niet dan moet ik die personen vragen dat is alles. Punt is gewoon dat je wel full retard ging. Maar ik blijf misschien wel af en toe de SC inkomen want daar gedraag je je wel prima.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |