Haha wtf!quote:Op zondag 20 maart 2016 22:17 schreef Oksel het volgende:
Wtf..
Eventueel zijn replica Campagnolo Bora velgen (spiksplinternieuw met officiele factuur, gekocht bij fietsenmaker) met meerprijs leverbaar.
http://link.marktplaats.nl/m1002317598
Ik vind die intensieve trainingen juist een heerlijke afwisseling op de rustige ritten. Ff lekker wat blokjes knallen. Al doe ik die maar eens per 10 dagen naast een koers.quote:Op zondag 20 maart 2016 21:34 schreef ratatat het volgende:
Nog meer over gepolariseerd trainen en hoe je dat dan zou kunnen/moeten toepassen:
https://sparecyclesblog.w(...)/polarized-training/
Komt er een beetje op neer dat je 2x per week V02max doet en verder lekker rustig aan. Lijkt mij alleen wel redelijk zwaar om vol te houden, die zware training zijn gewoon niet leuk.
Ja, dat begrijpen we allemaal, want tegen de tijd dat die chinese fiets het niet meer doet, lijkt me tandjes rapen belangrijker dan hier effe te melden.quote:Op zondag 20 maart 2016 21:51 schreef Oksel het volgende:
Hier was 't droog.. alleen op terugweg buitje. Maar had Gabba aan. Da's toch wel fijn ding.
En m'n Chinese fiets met Chinese wielen doet 't nog steeds perfect.. ook in koers
Met dank aan ivo deze website gekregen:quote:
Binnenbandje die er een beetje dubbel in zit?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 07:27 schreef kanovinnie het volgende:
M'n nieuwe achterband zit er niet lekker om. Er zit een hobbel in. Gister heb ik hem al even leeg laten lopen, losgedrukt uit de velg en opnieuw opgepompt. Vanmorgen kwam ik er achter dat dit verrassend genoeg niet geholpen had.
Wat zou het kunnen zijn?
Beterschap. Stijf vandaag zeker?quote:Op dinsdag 22 maart 2016 07:53 schreef ddx het volgende:
Even tot 10 bar ofzo oppompen en kijken of dat het probleem oplost ?
Gisteren onderuit gegaan in afdaling, gelukkig alleen paar schaafwonden. (kleintje op heup en iets grotere op elleboog/bovenarm)
Verder alleen wat krasjes op shifters (die beide andere stand stonden)
2 bochten verder lag Frank al op de grond, die is er helaas met wat meer schade afgekomen. (2 kleine scheurtjes in heup)
Achteraf bleek de afdaling in paar bochten wat nat te zijn, hadden we helaas niet door totdat we op de grond lagen. (op Mallorca wordt het meteen spekglad als wegen nat zijn)
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |