Het filmpje van het zogenaamde naar je toekomen van de zon is erg kort als hij boven ons hoofd is in de zomermaanden zou hij nog veel groter moeten zijn dan op het filmpje.quote:
We mogen de tv niet geloven maar wel al jouw wazige youtube kanaaltjes?quote:Op zaterdag 19 maart 2016 02:28 schreef francorex het volgende:
[..] "The History channel" Yep tee-vee.
Hoe weet ik of dit klopt? Het was op tv...
De maan heeft zijn eigen lichtbron die bovendien koude uit straalt.quote:Op zondag 20 maart 2016 17:41 schreef polderturk het volgende:
Als ik het goed begrijp gaat de zon volgens de flat earthers nooit echt onder? Hoe komt het dan dat de maan in het midden van de nacht van onder belicht wordt?
Inderdaad. Zo grappig dat je jezelf door het slijk haalt.quote:Op zaterdag 19 maart 2016 13:52 schreef francorex het volgende:
[..]
(video = 2.35 min )
Zo grappig, verassend en veelzeggend.
Over haar gesproken. The ISS:quote:Op zondag 20 maart 2016 18:06 schreef xtwarrior het volgende:
[..]
Inderdaad. Zo grappig dat je jezelf door het slijk haalt.
Je ziet duidelijk dat niet alle haren naar beneden hangen maar een deel ook gewoon dwars staat.
Maar dat zal volgens jou wel de nieuwste haargel zijn.
quote:"All of that happend in a little town called york Main across the United States where we are talking from with you right now."
Freudiaanse verspreking !?quote:" when you do somethinhg silly or stupid in the airplane"
Ben ik met je eens.quote:Overigens, ben je het er nou mee eens dat dat model van Chris C Pontius niet kan kloppen? Daar heb je niet verder op gereageerd namelijk
Ok, dat scheelt al weer. Hoe werkt dat model dan wel?quote:Op zondag 20 maart 2016 18:47 schreef francorex het volgende:
[..]
Ben ik met je eens.
Het was mijn bedoeling het werk van Chris c pontius te tonen. Hij is kunstenaar van beroep.
En ik graag zo'n hebbedingetje wil.
Daar wringt het schoentje.quote:Op zondag 20 maart 2016 01:20 schreef Orwell het volgende:
[..]
Checw on that, heliocentrici..!
hard to debunk...lijkt mij...
Of de aarde is wel bolvormig, maar veel groter...
Dat weet ik niet. 'We' proberen het uit te vinden.quote:Op zondag 20 maart 2016 18:58 schreef ATuin-hek het volgende:
[..]
Ok, dat scheelt al weer. Hoe werkt dat model dan wel?
De haren van dames in deze zero gravity free fall flight zien er heel anders uitquote:Op zondag 20 maart 2016 18:37 schreef francorex het volgende:
[..]
Over haar gesproken. The ISS:
(video = 1.31 min)
Tussen haakjes heb je geluisterd wat de astro-nots zeiden tijdens hun interview?
[..]
[..]
Freudiaanse verspreking !?
Aapjes kijken heet datquote:Op zondag 20 maart 2016 22:16 schreef francorex het volgende:
https://www.youtube.com/results?search_query=flat+earth
5.990.000 hits op youtube !
Deze week 6 miljoen?
En bij mijn beste weten allemaal strijdig met de werkelijkheid.quote:Op zondag 20 maart 2016 19:49 schreef francorex het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. 'We' proberen het uit te vinden.
Gevolg er zijn verschillende modellen en stromingen binnen de flat-earth gemeenschap. Vaak in tegenspraak met elkaar.
Inderdaad.. Zelfs Lambiekje zie ik niet in dit topic posten.. Je moet wel heel ver heen zijn om in iets te geloven waar zelfs hij van denkt 'neuh dat gaat me te ver'quote:Op zondag 20 maart 2016 22:35 schreef Molurus het volgende:
[..]
En bij mijn beste weten allemaal strijdig met de werkelijkheid.
Elk model waarin de verondersteld wordt dat de aarde plat is is wel ergens strijdig met wat we weten over de werkelijkheid. Dat men daar geen indicatie in ziet dat de veronderstelling onjuist is vind ik wel verrassend.
Die dude komt nogal creepy over!quote:Op zondag 20 maart 2016 19:49 schreef francorex het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. 'We' proberen het uit te vinden.
Gevolg er zijn verschillende modellen en stromingen binnen de flat-earth gemeenschap. Vaak in tegenspraak met elkaar.
Een geografisch werkbare kaart is bijvoorbeeld een hot issue.
De Azimuthal-Equidistant-map ( map in openingspost) staat symbool voor de platte aarde.
Echter velen binnen de gemeenschap zijn overtuigd dat de map niet correct is.
Maw er is geen kaart !
.
We weten de Aarde is stationair. De Aarde heeft geen curve. Daar is iedereen binnen de gemeenschap het over eens.
Maar zonder werkbare kaart van de Aarde heeft het model een probleem.
In onderstaande video wordt dit punt besproken... kijken vanaf 2.40 min
(video = 5.01 min)
Gohquote:Op zondag 20 maart 2016 19:49 schreef francorex het volgende:
Maar zonder werkbare kaart van de Aarde heeft het model een probleem.
Jouw ' community ' glijdt steeds verder weg...quote:Op zondag 20 maart 2016 19:49 schreef francorex het volgende:
[..]
Dat weet ik niet. 'We' proberen het uit te vinden.
Gevolg er zijn verschillende modellen en stromingen binnen de flat-earth gemeenschap. Vaak in tegenspraak met elkaar.
Een geografisch werkbare kaart is bijvoorbeeld een hot issue.
De Azimuthal-Equidistant-map ( map in openingspost) staat symbool voor de platte aarde.
Echter velen binnen de gemeenschap zijn overtuigd dat de map niet correct is.
Maw er is geen kaart !
.
We weten de Aarde is stationair. De Aarde heeft geen curve. Daar is iedereen binnen de gemeenschap het over eens.
Maar zonder werkbare kaart van de Aarde heeft het model een probleem.
In onderstaande video wordt dit punt besproken... kijken vanaf 2.40 min
(video = 5.01 min)
Het kan wel dan moet alleen de radius waarmee de zon draait ook in de loop van het jaar veranderen en dus ook de snelheid omdat anders de 24 uur dicht bij het centrum veel korter duren in de zomer dan in de winter.quote:Op zondag 20 maart 2016 16:45 schreef donderdopje het volgende:
Ik weet niet of dit de juiste kaart van de wereld is?
[ afbeelding ]
Maar in bepaalde regionen op de wereld is het langere perioden nacht, voor paar dagen of langer.
Dit geld ook voor de zomer waarbij de zon nooit onder gaat en altijd zichtbaar is, dit moet duidelijk zichtbaar zijn op een kaart, en als ik deze kaart zie dan klopt het niet.
quote:De baanbrekende ontdekking was het zien van de hond Pluto in het landschap van de planeet Pluto. Iedereen weet wie Pluto is, het vriendelijke hondje van Mickey Mouse. Deze werd door Walt Disney een paar maanden na de ontdekking van de planeet Pluto in 1930 geïntroduceerd. Op internet werden mensen dol enthousiast van het feit dat Pluto ook daadwerkelijk nu, zo’n 85 jaar later, op het gelaat van de planeet aan te treffen is.http://www.want.nl/pluto-(...)an-de-planeet-pluto/
Nasi-NASA-heliocentrische-gatekeeper in combinatie met Masonic-33-degree-Hollywood-gatekeeperquote:Baanbrekende ontdekking ? - Mensen werden dol enthousiast... ?
Nee het probleem is dat jij dat bewijs niet aan wil nemen en als weerwoord maar weer melige liedjes gaat plaatsten.quote:Op maandag 21 maart 2016 13:26 schreef francorex het volgende:
Het is een probleem als je dan niet zeker weet of ze correct is.
Ball-earth-aanhangers daarentegen hebben veel grotere problemen.
Zij geloven dat ze leven op een bal. NASA zegt dat ze leven op een bal. Maar NASA en haar triljoenen dollars hebben nog nooit fotografisch bewijs hiervan geleverd.
Anno 2016 geen fotografisch bewijs van hun wilde claim. wake up !
Ball-eath 'aanhangers' bestaan niet.quote:Op maandag 21 maart 2016 13:26 schreef francorex het volgende:
Ball-earth-aanhangers daarentegen hebben veel grotere problemen.
Zij geloven dat ze leven op een bal. NASA zegt dat ze leven op een bal. Maar NASA en haar triljoenen dollars hebben nog nooit fotografisch bewijs hiervan geleverd.
Die is hier al meerdere malen gepost, dus waarom nog een keer? Het is wel duidelijk dat de "platte aarde adepten" die berekening niet willen kennen.quote:Op maandag 21 maart 2016 13:42 schreef BarryOSeven het volgende:
Zou iemand een voorbeeld berekening kunnen doen hier die bewijst dat de aarde rond is?
Die heb ik nooit voorbij zien komen. Wel methodes waar iemand tussen neus en lippen door even vermeldt hoe het ongeveer zou moeten.quote:Op maandag 21 maart 2016 13:45 schreef Chewie het volgende:
[..]
Die is hier al meerdere malen gepost, dus waarom nog een keer? Het is wel duidelijk dat de "platte aarde adepten" die berekening niet willen kennen.
Dat is dus die berekening die je prima zelf uit kunt voeren, die berekening maakte Erastothenes namelijk ook en die berekening gaat niet uit van een bolvormige aarde maar uit die berekening blijkt dat de aarde bolvormig is.quote:Op maandag 21 maart 2016 13:48 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Die heb ik nooit voorbij zien komen. Wel methodes waar iemand tussen neus en lippen door even vermeldt hoe het ongeveer zou moeten.
Wie daar in slaagt bewijs enkel dat hij sferische wiskunde onder de knie heeft...https://nl.wikipedia.org/wiki/Sfeer_(wiskunde)quote:Op maandag 21 maart 2016 13:42 schreef BarryOSeven het volgende:
Zou iemand een voorbeeld berekening kunnen doen hier die bewijst dat de aarde rond is?
Is die berekening niet ook toe te passen op het platte aarde model? Heliocentrisch gaat uit van een puntlichtbron, platte aarde niet. Dan krijg je toch gelijke resultaten?quote:Op maandag 21 maart 2016 14:02 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dat is dus die berekening die je prima zelf uit kunt voeren, die berekening maakte Erastothenes namelijk ook en die berekening gaat niet uit van een bolvormige aarde maar uit die berekening blijkt dat de aarde bolvormig is.
En weer geen enkele onderbouwing, alleen maar melige plaatjes die er nu niet voor zorgen dat mensen de "platte aarde adepten" serieus zullen gaan nemen.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:05 schreef francorex het volgende:
[..]
Wie daar in slaagt bewijs enkel dat hij sferische wiskunde onder de knie heeft...https://nl.wikipedia.org/wiki/Sfeer_(wiskunde)
Zou iemand hier fotografisch bewijs willen plaatsen " Earth from space"
Aarde vanuit de ruimte?
Stap 1:download image van NASA website
[ afbeelding ]
Stap 2: flip image
stap 3: kijk rechts bovenaan
[ afbeelding ]
Stap 4 observeer en kijk goed. Is dat het woord "SEX" copy-pasted in de wolken.
[ afbeelding ]
Voordat een ball-Earther met uitleg komt dat dit random toeval is of nee misschien een pareidolia ...
Zonet deze foto genomen.![]()
[ afbeelding ]
REALLY?!?!quote:Op maandag 21 maart 2016 14:05 schreef francorex het volgende:
[..]
Wie daar in slaagt bewijs enkel dat hij sferische wiskunde onder de knie heeft...https://nl.wikipedia.org/wiki/Sfeer_(wiskunde)
Zou iemand hier fotografisch bewijs willen plaatsen " Earth from space"
Aarde vanuit de ruimte?
Stap 1:download image van NASA website
[ afbeelding ]
Stap 2: flip image
stap 3: kijk rechts bovenaan
[ afbeelding ]
Stap 4 observeer en kijk goed. Is dat het woord "SEX" copy-pasted in de wolken.
[ afbeelding ]
en hoe krijg je dan precies gelijke resultaten? Als de aarde stationair en plat is en de zon kleiner en dichterbij dan is het al onmogelijk om nacht te krijgen op een platte aarde of de zon heeft wel een heel bijzondere lichtval en snelheid.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:06 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Is die berekening niet ook toe te passen op het platte aarde model? Heliocentrisch gaat uit van een puntlichtbron, platte aarde niet. Dan krijg je toch gelijke resultaten?
Lukt bestquote:Op maandag 21 maart 2016 14:08 schreef Chewie het volgende:
[..]
en hoe krijg je dan precies gelijke resultaten? Als de aarde stationair en plat is en de zon kleiner en dichterbij dan is het al onmogelijk om nacht te krijgen op een platte aarde of de zon heeft wel een heel bijzondere lichtval en snelheid.
Je kan wel klagen over het gebrek aan argumenten maar zie jezelf nooit met een sterk verhaal komenquote:Op maandag 21 maart 2016 14:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
En weer geen enkele onderbouwing, alleen maar melige plaatjes die er nu niet voor zorgen dat normale mensen de "platte aarde adepten" serieus zullen gaan nemen.
Deze aarde heeft wel een heel bijzondere zwaartekracht, al het water zou zich op deze aarde rond de evenaar moeten concentreren.quote:
Als je uitgaat van zwaartekracht. Dat was ook nog een issue in het platte aarde model geloof ik.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:14 schreef Chewie het volgende:
[..]
Deze aarde heeft wel een heel bijzondere zwaartekracht, al het water zou zich op deze aarde rond de evenaar moeten concentreren.
En de zon en maan moeten haast wel bewegen als een polyp op de kermis om aan de andere kant het donker te krijgen en om de seizoenen te regelen.
Toon jij mij een foto. Bewijs fotografisch de vorm van onze Aarde.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:07 schreef Chewie het volgende:
[..]
En weer geen enkele onderbouwing, alleen maar melige plaatjes die er nu niet voor zorgen dat mensen de "platte aarde adepten" serieus zullen gaan nemen.
Dan zou water toch ten alle tijde moeten blijven liggen waar het ligt en aangezien we of op een bolle aarde met zwaartekracht of een platte aarde (eventueel zonder zwaartekracht) leven en we gewoon elke dag kunnen zien dat water naar het laagste punt gaat moet er op die platte aarde iets zijn wat het water op zijn plek houd zodat we van noord tot zuidpool water houden en dit niet allemaal richt het laagste punt de evenaar stroomt.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:15 schreef BarryOSeven het volgende:
[..]
Als je uitgaat van zwaartekracht. Dat was ook nog een issue in het platte aarde model geloof ik.
In dat geval blijft de optie dat licht afbuigt nog openquote:Op maandag 21 maart 2016 14:18 schreef Chewie het volgende:
[..]
Dan zou water toch ten alle tijde moeten blijven liggen waar het ligt en aangezien we of op een bolle aarde met zwaartekracht of een platte aarde (eventueel zonder zwaartekracht) leven en we gewoon elke dag kunnen zien dat water naar het laagste punt gaat moet er op die platte aarde iets zijn wat het water op zijn plek houd zodat we van noord tot zuidpool water houden en dit niet allemaal richt het laagste punt de evenaar stroomt.
Zoals ik al zei, zijn deze foto's allang geplaatst maar verwerp je die automatisch en zonder onderbouwing.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:16 schreef francorex het volgende:
60 jaar ruimte-exploratie en geen foto van onze Aarde.
Omdat dit uit elke berekening een waarneming blijkt. De zon is duidelijk het middelpunt van ons zonnestelsel, alle planeten enz draaien om onze zon heen.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:20 schreef BarryOSeven het volgende:
Waarom zou nog een ander model niet mogelijk kunnen zijn? Waarom nemen we het heliocentrische model als absolute ontornbare waarheid?
Om god af te doen als onzin heb je niet eens een heliocentrisch model nodigquote:Zou het model van Tycho Brahe niet veel beter uitkomen? Verschil tussen dat model en Copernicus is dat we dan toch nog belangrijk zijn en god wel erg waarschijnlijk wordt.
Dit laatste model past ook nog eens veel beter dan het heliocentrische model.
Interessante materie.quote:Voorts vind ik het voorval Galileo, Kepler en Copernicus behoorlijk dubieus. Kepler wordt er van verdracht Galileo vergiftigd te hebben om samen met Copernicus de heliocentrische religie te starten. Terwijl Tycho Brahe, met zijn geocentrisch fundament, een veel beter model had.
Sorry hoor maar dit is volslagen onzin. Als ik waarneem zie ik een platte aarde, daar gaat het al op plat. Verder vind ik: "Het is duidelijk dat de zon het middenpunt is" nou niet echt een goed argument. De conclusies die daar op gestoeld zijn (planeten) zijn dus niet meer geldig.quote:Op maandag 21 maart 2016 14:29 schreef Chewie het volgende:
[..]
Omdat dit uit elke berekening een waarneming blijkt. De zon is duidelijk het middelpunt van ons zonnestelsel, alle planeten enz draaien om onze zon heen.
De sterrenhemel zou er niet hetzelfde uitzien als onze planeet het middelpunt zou zijn.
[..]
Om god af te doen als onzin heb je niet eens een heliocentrisch model nodig
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |