die begint weer te stotteren.quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:27 schreef DeeBee het volgende:
Ik ben ook benieuwd naar de reactie van Erben Wennemars.
Marathonschaatsers hebben geen techniek.quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:11 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Hahaha, EPO gebruiken bij een technische sport als schaatsen. Dat heeft toch helemaal geen zin. Wat een dommerik.
http://www.nu.nl/schaatse(...)gebruik-van-epo.htmlquote:Schaatser Thom van Beek betrapt op gebruik van epo
Gepubliceerd: 30 maart 2016 20:05
Laatste update: 30 maart 2016 21:29
Thom van Beek is betrapt op het gebruik van doping. De 24-jarige schaatser is na een marathonwedstrijd positief getest op epo.
De KNSB meldt woensdagavond in een persbericht dat de B-staal inmiddels ook is geanalyseerd door de Dopingautoriteit en deze is net als de A-staal positief.
De schaatsbond neemt de zaak naar eigen zeggen "zeer serieus" en heeft Van Beek Van Beek voorlopig geschorst tot de tuchtcommissie een uitspraak heeft gedaan, aldus een woordvoerder.
Van Beek zegt in een reactie dat hij "oprecht verbijsterd" is dat hij in een dopingzaak terecht is gekomen. "Ik heb geen epo gebruikt, nu niet en ook in het verleden niet."
"Ik ben mij er overigens van bewust dat ik met deze uitspraak de schijn tegen mij heb. In het verleden zijn er sporters geweest die eerst hebben ontkend en waarbij later toch dopinggebruik is vastgesteld."
"Ik zal er dan ook alles aan doen wat in mijn macht ligt om de oorzaak te achterhalen en te bewijzen dat ik onschuldig ben. Onderzoeken met gerenommeerde wetenschappers op dopinggebied zijn inmiddels gestart."
Lotto-Jumbo
Van Beek bereikte vorige maand een akkoord om over te stappen naar Lotto-Jumbo. Hij zou zich gaan richten op het allroundschaatsen en dan met name de 5 kilometer. Enkele dagen later kreeg hij de schorsing opgelegd.
Afgelopen zondag werd bekend dat de transfer naar de ploeg van kopman Sven Kramer toch niet doorgaat.
Lotto-Jumbo gat toen als reden dat Van Beek zelf een 'medisch probleem' had gemeld en dat daarop in overleg was besloten voorlopig af te zien van een samenwerking.
Podium
De geboren Zuid-Hollander debuteerde in het seizoen 2010/2011 bij de NK afstanden en hij werd in 2014 vierde bij het na-olympische NK allround, maar richtte zich de laatste jaren namens Team Van Werven vooral op het marathonschaatsen.
Van Beek eindigde afgelopen winter als tweede bij het Nederlands kampioenschap masastart. Daarnaast stond hij viermaal op het podium bij de Marathon Cup.
De schaatser uit Stompwijk kwam als zesde over de streep bij het NK marathon.
quote:Op woensdag 30 maart 2016 22:22 schreef roos85 het volgende:
[..]
http://www.nu.nl/schaatse(...)gebruik-van-epo.html
twitter:
Daar had de KU Leuven natuurlijk wel van bewezen dat hij een nierdeficiëntie had ...quote:Op woensdag 30 maart 2016 23:58 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
Ik vind dat jullie wel een beetje cynisch aan het doen zijn hier. Rutger Beke is ook gewoon vrijgesproken. Dus.
Zal wel te maken hebben met het niveauverschil tussen Kulizjnikov en Van Beek, plus dat het de tweede keer is dat Kulizjnikov betrapt is op het gebruik van doping.quote:Op donderdag 31 maart 2016 08:50 schreef Szura het volgende:
Dat dit uitgerekend van een NOS'er moet komen. Maar inderdaad:
@hendriksmj
Hoe groot kan het verschil zijn: de Twitter-reacties uit de schaatswereld toen Kulizjnikov werd betrapt en nu met Thom van Beek.
quote:Op woensdag 30 maart 2016 20:30 schreef OProg het volgende:
In die verklaring van eerder deze week.
[..]![]()
Zijn gewoon ATP praktijken.quote:Op donderdag 31 maart 2016 00:14 schreef Evertjan het volgende:
Waarom altijd van die C-sporters die hier in Nederland betrapt worden. Waarom nooit een echte topper die we aan de schandpaal kunnen nagelen. Zou de NOC*NSF hun toppers de hand boven hun hoofd houden. Zie bijv de silent bans van Vos en Kramer
Is Söderling inmiddels al klaar met zijn silent ban?quote:
Thom van Beek is een nobuddy.quote:Op donderdag 31 maart 2016 08:50 schreef Szura het volgende:
Dat dit uitgerekend van een NOS'er moet komen. Maar inderdaad:
@hendriksmj
Hoe groot kan het verschil zijn: de Twitter-reacties uit de schaatswereld toen Kulizjnikov werd betrapt en nu met Thom van Beek.
quote:The Russian Cycling Federation has confirmed two further positive tests for banned substance meldonium, with track cyclists Anastasia Chulkova and Pavel Yakushevsky both failing anti-doping controls.
Chulkova, a former world champion in the points race, and Yakushevsky, both tested positive for what the federation described as “leftover traces” from use of the drug in September 2015, the last time the federation claims the athletes took it.
Meldonium was placed on the World Anti-Doping Agency list on January 1 of 2016, meaning it was lawful to use before then despite its performance enhancing properties.
Read more at http://www.cyclingweekly.(...)#Gj3Zr1R80S6A7opQ.99
Die waren al van vorig weekend dacht ikquote:Op donderdag 31 maart 2016 12:37 schreef franklop het volgende:
Russen, baanwielrennen, Meldonium.
[..]
O naja kwam vandaag op Twitter voorbijquote:Op donderdag 31 maart 2016 15:28 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Die waren al van vorig weekend dacht ik
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |