Rusland doet anders precies hetzelfde, zij het op een kleinere schaal. In de Baltische staten, de Kaukasus en Centraal-Azië weten ze daar alles van.quote:Op maandag 14 maart 2016 15:34 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Ik heb geen liefde voor Rusland maar ik kijk goed om mij heen en er is 1 natie die zich konstant bemoeit met anderen en oorlog voert en dat is de US.
Ik zie op Fok vaak voorbij komen dat nee stemmen hetzelfde is als Poetin een toffe peer vinden. Mensen die tegen de Irak oorlog waren zijn die ook pro genocideplegende dictators?quote:Op maandag 14 maart 2016 16:01 schreef Papierversnipperaar het volgende:
[..]
Dat is geen argument om dictator Putin lief te vinden.
Wat betekent het respecteren van de uitslag van een raadgevend referendum dan?quote:Op maandag 14 maart 2016 15:49 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
De VVD heeft nog niet aangegeven wat te doen met de uitslag maar de PvdA heeft al aangegeven een Nee te zullen respecteren. Mocht het een Nee worden dan ben ik benieuwd hoe ze zich hier uit zullen wurmen.
Dat is een beetje onzin, er zijn genoeg redenen voor het een of het ander. Maar voor stemmen is wel tegen het zere been van Putin.quote:Op maandag 14 maart 2016 17:44 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik zie op Fok vaak voorbij komen dat nee stemmen hetzelfde is als Poetin een toffe peer vinden. Mensen die tegen de Irak oorlog waren zijn die ook pro genocideplegende dictators?
Ik hoop dat de PvdA daar mettertijd antwoord op geeft.quote:Op maandag 14 maart 2016 17:52 schreef Wespensteek het volgende:
[..]
Wat betekent het respecteren van de uitslag van een raadgevend referendum dan?
Absoluut. maar het is toch echt de USA die de laatste decennia lekker aan het uitlokken en oorlog voeren is.quote:
Werkelijk? DAT zou toch schandalig zijn...quote:Op maandag 14 maart 2016 19:16 schreef Teslynd het volgende:
Volgens een lezersreactie in een van de artikelen in de Trouw is het handelsverdrag al ondertekend langs andere weg en gaat het nu om de voorbereiding van toetreding tot de EU. Met o.a. financiële en militaire hulp.
Ik geloof dat niet, dat is nog net niet een oorlogsverklaring aan Rusland namelijk.quote:Op maandag 14 maart 2016 21:23 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Werkelijk? DAT zou toch schandalig zijn...
De Baltische stgaten? Geef eens een linkje.quote:Op maandag 14 maart 2016 16:11 schreef J.B. het volgende:
[..]
Rusland doet anders precies hetzelfde, zij het op een kleinere schaal. In de Baltische staten, de Kaukasus en Centraal-Azië weten ze daar alles van.
Blablabla laag opkomstpercentage, geen enorm verschil tussen voor en tegen ...quote:Op maandag 14 maart 2016 15:49 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
De VVD heeft nog niet aangegeven wat te doen met de uitslag maar de PvdA heeft al aangegeven een Nee te zullen respecteren. Mocht het een Nee worden dan ben ik benieuwd hoe ze zich hier uit zullen wurmen.
Het zou mij in ieder geval totaal niet verbazen.quote:Op maandag 14 maart 2016 22:25 schreef probeer het volgende:
[..]
Blablabla laag opkomstpercentage, geen enorm verschil tussen voor en tegen ...
Zoiets zal het wel worden.
Mij ook niet.quote:Op maandag 14 maart 2016 22:30 schreef Dutchguy het volgende:
[..]
Het zou mij in ieder geval totaal niet verbazen.
hoeveel stemmen had hij ook al weer? Hij vertegenwoordig alleen zichzelf. Wat nou democratisch proces. Ik ben hier klaar mee.quote:Op maandag 14 maart 2016 12:17 schreef Glazenmaker het volgende:
http://www.trouw.nl/tr/nl(...)voor-Nederland.dhtml
Je zou denken dat die dwazen zich even koest zouden houden tot na de verkiezingen, maar gelukkig tast de ivoren EU toren het beoordelingsvermogen aan.
Toen de VS zich bemoeide met Vietnam en Zuid-Amerika bezette de, uit Moskou geleide, Sovjetunie alledrie de Baltische staten.quote:Op maandag 14 maart 2016 21:27 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
De Baltische stgaten? Geef eens een linkje.
Oh ..... we praten over tientallen jaren terug.....ach ja....lekker actueel ja....quote:Op maandag 14 maart 2016 22:50 schreef J.B. het volgende:
[..]
Toen de VS zich bemoeide met Vietnam en Zuid-Amerika bezette de, uit Moskou geleide, Sovjetunie alledrie de Baltische staten.
Toch actueel genoeg om de nodige angst in te boezemen in die regio.quote:Op maandag 14 maart 2016 22:52 schreef DUTCHKO het volgende:
[..]
Oh ..... we praten over tientallen jaren terug.....ach ja....lekker actueel ja....
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |