wat heb je gedaan dnquote:Op donderdag 10 maart 2016 09:46 schreef Stimorol- het volgende:
[..]
Nee man, sws krijg ik zo toch ban.
snoer zeker?quote:Op donderdag 10 maart 2016 09:41 schreef Montelly het volgende:
[..]
Als je eenmal haar foto ziet kan je stimo en haar trollings niet meer serieus nemen.
ik ben geen groentje qua drugs hoorquote:Op donderdag 10 maart 2016 09:49 schreef Ethanolic het volgende:
als seto mee gaat ga ik ook wel
zou wel eens een spleetoog aan de drugs wille zien xddd
wat stel je voorquote:Op donderdag 10 maart 2016 10:16 schreef fathank het volgende:
Alleen maar pillen bikken is ook maar saai beter een cocktail
Laten we mekaar geen mietje noemenquote:
Hehehe Misschien moet je ook even wat pre workout snuiven voor die dip momentjes.quote:Op donderdag 10 maart 2016 10:21 schreef fathank het volgende:
Pep en bier om op te warmen
G+X
Keta en lachgas voor de after
Pep werkt vele malen beter voor een fractie van de prijs.quote:Op donderdag 10 maart 2016 10:36 schreef JaqenHghar het volgende:
[..]
Hehehe Misschien moet je ook even wat pre workout snuiven voor die dip momentjes.
Hart van goud. Lieve man.quote:Op donderdag 10 maart 2016 10:42 schreef seto het volgende:
ik had henk laatst dm gestuurd dat ik knetterstoned was van de haze en toen had hij me grappige youtube filmpjes gestuurd
Uiteraard. Je moet wel een beetje op elkaar letten. Voor je t weet ligt er weer eentje te rupsen over de dansvloer.quote:Op donderdag 10 maart 2016 10:41 schreef Ethanolic het volgende:
Henk doet altijd stoer maar als ik zeg dat ik aan de drugs ga DMt hij altijd of ik wel rustig aan doe. Grote bek, klein hartje, onze Henk
motor rijden is wat anders dan je hersenen naar de tyfus helpenquote:Op donderdag 10 maart 2016 11:07 schreef seto het volgende:
een hele wijze man hier had ooit gezegd dat als je niet constant bijna dood gaat je niet leeft
nee hoor want dat doe je uiteraard zonder helm zodat je nog dichterbij de dood bentquote:Op donderdag 10 maart 2016 11:07 schreef Beach het volgende:
[..]
motor rijden is wat anders dan je hersenen naar de tyfus helpen
Mag ik vragen als hij die informatie van google hebtquote:Op donderdag 10 maart 2016 11:07 schreef Beach het volgende:
[..]
motor rijden is wat anders dan je hersenen naar de tyfus helpen
denk dat het beter is dat jij voorlopig van de drugs afblijftquote:Op donderdag 10 maart 2016 12:18 schreef Onnoman het volgende:
Er bestaat maar 1 echt wezen in het heelal die het leven heeft ontwikkeld op de aarde.
Hij heeft zichzelf belichaamd over alle levende wezens op aarde.
Elk levende wezen op aarde is uniek met unieke kenmerken, al het goede en slechte van de mens zit verspreid over alle levende wezens op aarde.
Ondertussen denken wij dat we een individueel bewustzijn hebben maar eigenlijk zijn wij met zijn alleen 1 persoon. We zitten allemaal met draadjes gelinkd aan 1 opperwezen die zeg maar de draadjes over ons lot in handen heeft.
Hij heeft deze constructie bedacht om de eenzaamheid van zijn enkelbestaan op te vullen.
Sommigen kunnen zich ook beter verstoppen onder een doekje haha snap jequote:Op donderdag 10 maart 2016 11:10 schreef Ethanolic het volgende:
Ja dan leef je
Jezelf verstoppen onder een doekje
Sexy wijze man heb ik vernomen.quote:Op donderdag 10 maart 2016 11:07 schreef seto het volgende:
een hele wijze man hier had ooit gezegd dat als je niet constant bijna dood gaat je niet leeft
as salaam aleikumquote:Op donderdag 10 maart 2016 12:41 schreef Faeroer het volgende:
Farsi is echt lekkere taaltje. Krijg stijve penor van
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |