Wat jij zegt heeft geen relatie tot wat ik zei. Ik noemde de staten waarin Hillary won met 70% of meer, we hadden het immers over het winnen met 20 procentpunt. Tenzij ze bij Wikipedia hebben geprutst met het rekenen klopt het dat enkel in de 3 staten die ik noemde Hillary won met 70% of meer.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:15 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Sorry maar hier klopt weinig van. Arkansas was 66-30, Tennessee was 66-32, Texas was 65-32, Virginia was 64-35, Louisiana was 71-23.
Als je 60-30 wint win je toch met 30 procentpunt of ben ik nou gek?quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:45 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Wat jij zegt heeft geen relatie tot wat ik zei. Ik noemde de staten waarin Hillary won met 70% of meer, we hadden het immers over het winnen met 20 procentpunt. Tenzij ze bij Wikipedia hebben geprutst met het rekenen klopt het dat enkel in de 3 staten die ik noemde Hillary won met 70% of meer.
quote:Billionaires, tech CEOs and top members of the Republican establishment flew to a private island resort off the coast of Georgia this weekend for the American Enterprise Institute's annual World Forum, according to sources familiar with the secretive gathering.
The main topic at the closed-to-the-press confab? How to stop Republican front-runner Donald Trump.
Apple CEO Tim Cook, Google co-founder Larry Page, Napster creator and Facebook investor Sean Parker, and Tesla Motors and SpaceX honcho Elon Musk all attended. So did Senate Majority Leader Mitch McConnell (R-Ky.), political guru Karl Rove, House Speaker Paul Ryan, GOP Sens. Tom Cotton (Ark.), Cory Gardner (Colo.), Tim Scott (S.C.), Rob Portman (Ohio) and Ben Sasse (Neb.), who recently made news by saying he "cannot support Donald Trump."
Mississippi is de staat met procentueel het hoogste aantal zwarte kiezers toch? Dat zou zo maar eens 70% oid van het Democraat electoraat kunnen zijn lijkt me.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:52 schreef L3gend het volgende:
Delegate verdeling vanavond
Democraten, proportioneel allemaal, 15% threshold state-wide en districten
Michigan: 130 delegates
Mississippi: 36 delegates
Republikeinen, elke staat andere regels
Michigan: 59 delegates, proportioneel, 15% threshold
Mississippi: 40 delegates, 28 delegates state wide, 20% threshold, 12 delegates verdeeld in 4 districten, Winner takes Most, 2 voor de winnaar en 1 runner up, >50% WTA.
Idaho: 32 delegates, 20% threshold, >50% WTA
Hawaii: 19 delegates, proportioneel, geen threshold
Naast de werkelijke uitslag, is het kijken of Rubio de threshold haalt in de staten en of Sanders in een aantal districten <15% zit. Mississippi is waarschijnlijk de slechtste staat voor Sanders deze cyclus
Ja, is dan ook de slechtste staat voor Sanders. Wordt kijken of hij de threshold gaat halen in een aantal districtenquote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:53 schreef Gambetta het volgende:
[..]
Mississippi is de staat met procentueel het hoogste aantal zwarte kiezers toch? Dat zou zo maar eens 70% oid van het Democraat electoraat kunnen zijn lijkt me.
In Nederland halen we zelfs geen 10 euro op dit moment.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 18:13 schreef Monolith het volgende:
Een minimumloon van 12 dollar is geen 15 dollar, maar nog altijd een significante verhoging.
Matige grap.quote:
Sanders is een extreme uitzondering, niemand hield tot een jaar geleden dit voor mogelijk.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:00 schreef drexciya het volgende:
[..]
Klopt en dat haalt het hele argument onderuit dat je Wall Street en de andere belangen te vriend moet houden om je campagnegeld bij elkaar te krijgen.
Dat is omdat ze veel vriendjes heeft in de media doordat die elkaar al 30 jaar lang ontmoeten.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 19:17 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Media speelt wel een grote rol en die lijkt duidelijk voor Clinton
Dat kun je natuurlijk sowieso niet één op één vergelijken.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:56 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
In Nederland halen we zelfs geen 10 euro op dit moment.
Het verbaast me niets. Een paar weken geleden werd de vicebaas van de DNC (nu afgetreden) bedreigd omdat ze aangaf Sanders te steunen. Haar werd letterlijk verteld dat het negatieve consequenties voor haar carrière binnen de DP zou hebben als Hillary de nominatie zou winnen. Daar ben je mooi klaar mee. Hillary wordt blijkbaar omringd door agressieve mensen. Zie ook o.a. de dreigementen van die oud minister van BuZa onder Clinton die vrouwen dreigde dat ze naar de hel zouden gaan als ze niet op Hillary zouden stemmen en het opjutten van het volk tegen sanders door te doen alsof hij een vrouwenhater is omdat hij het lef had Hillary te onderbreken die hem op dat moment onderbrak en hem ondertussen een ernstig en foutief verwijt maakte. Bah, wat is die Hillary toch onsympathiek.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 20:37 schreef martijnde3de het volgende:
Wasserman Schultz wilde publiek dat voor Sanders klapte verwijderen uit de debatzaal.
http://thehill.com/blogs/(...)ly-kicked-out-of-dem
Dat begrijp ik maar met die 2 euro meer per uur heb je al meer per maand extra dan wat je zou missen aan huursubsidie en zorgtoeslag.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:09 schreef Monolith het volgende:
[..]
Dat kun je natuurlijk sowieso niet één op één vergelijken.
Dat valt allemaal reuze mee, inmiddels zal Sanders zo ongeveer op 70-80% van de inkomsten van Clinton zitten. Natuurlijk heeft Clinton dan nog wel een redelijke hoeveelheid Super PAC geld wat voor haar besteed kan worden, maar dat laat zich om meermaals besproken redenen ook niet één op één vergelijken.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:04 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Sanders is een extreme uitzondering, niemand hield tot een jaar geleden dit voor mogelijk.
En dan nog heeft heeft Hillary meer te besteden over heel de campagne.
De voornaamste reden dat Sanders het niet zal opgeven is omdat hij hiermee de toon wil zetten, hij wil laten zien dat het mogelijk is om Wall Street & co te verslaan zonder je te binden aan grote 'sponsors'. Dit heeft een insider gemeld aan een journalist die voor Sanders zijn team werkt op het moment dat Sanders er even doorheen zat nadat hij Massachusets niet had gewonnen.
Wat een flauwe anti-'socialisme' grap.quote:
Daarbij ga je nog voorbij aan het feit dat er verschillen zitten in prijspeil, dat de euro-dollar koers dat verschil beïnvloedt, dat er in Nederland nog flinke werkgeverslasten zijn voor allerhande voorzieningen en regelingen, enzovoort.quote:Op dinsdag 8 maart 2016 21:12 schreef Bram_van_Loon het volgende:
[..]
Dat begrijp ik maar met die 2 euro meer per uur heb je al meer per maand extra dan wat je zou missen aan huursubsidie en zorgtoeslag.
Dan nog is het natuurlijk niet 1 op 1 vergelijkbaar maar het zou best wat hoger mogen in Nederland in deze tijd.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |