Ik zeg niet dat ik het zou doen. Sterker nog ik zal je zeggen dat ik het niet zou doen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:24 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Zo is het.
Maar vraag me wel af waarom het toegestaan zou moeten zijn om openlijk vermoorde personen te fotograferen of te filmen als omstander.
Vraag me toch af hoe die gast die het hoofd in 'bewaring' had, zal slapen...quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:21 schreef NoXia het volgende:
[..]
Dat denk ik ook. Het hoofd gisteren in de vriezer of ijskast gegooid om hem vervolgens vandaag te dumpen. Het bloed is ook al gestold zo te zien.
Hoop verschrikkelijk slecht en dat dat ook zo zal blijven de rest van zijn leven.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:26 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Vraag me toch af hoe die gast die het hoofd in 'bewaring' had, zal slapen...
Toch hebben de ISIS onthoofdingen meer airtime gekregen de afgelopen tijd in ons mooie land.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:24 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Alles is mogelijk, maar als je het pad der logica bewandelt, is het logischer dat deze boys zich hebben laten inspireren door Mexicaanse kartels waarbij deze praktijken schering en inslag zijn. De heren die zich bezighouden met grootschalige drugshandel (waar het in de kern toch allemaal om draait) kijken eerder naar hun Midden en/of Zuid-Amerikaanse 'broeders' dan die koppensnellers van ISIS.
Voor mensen die niet verder kijken dan hun neus is de enige overeenkomst tussen deze heren en ISIS is dat sommige ISIS leden dezelfde afkomst hebben dus "als een arabier/berber daar een kop afhakt zullen de arabieren/berbers dat hier ook wel doen"
Lange nacht. Dus ik denk vooral lang. Beetje uitslapen. Beetje chillen thuis nu de lounge dicht isquote:Op woensdag 9 maart 2016 14:26 schreef vincenzo78 het volgende:
[..]
Vraag me toch af hoe die gast die het hoofd in 'bewaring' had, zal slapen...
Ik zeg nergens dat er een verbod is, ik vraag (nu al twee keer of zo) waarom het toegestaan zou moeten zijn om vermoorde mensen te fotograferen of te filmen. Meer niet. En vervolgens op internet te zetten en alles eromheen. Het verbaast mij altijd dat mensen dat normaal vinden.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:26 schreef Godtje het volgende:
[..]
Ik zeg niet dat ik het zou doen. Sterker nog ik zal je zeggen dat ik het niet zou doen.
Maar iets mogen in de openbare ruimte is een vrij groot goed.
Je mag alles op de foto zetten in deze ruimte.
Wat mag je wel en niet volgens je verbod? Vermoorde mensen niet? Een verkracht meisje? Of jongen om er vanaf te zijn? Iemand die in elkaar is geslagen?
Een vechtpartij? Iemand met een lelijke grote neus?
quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:21 schreef Godtje het volgende:
[..]
Privacy? Moet je maar niet je hoofd op straat laten slingeren.
daar ben ik het helemaal mee eens.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:27 schreef Yasmin23 het volgende:
[..]
Hoop verschrikkelijk slecht en dat dat ook zo zal blijven de rest van zijn leven.
En ik zie niet in waarom dat niet zou moeten mogen? Mijn smaak is het niet, maar het is gewoon nieuws.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:28 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat er een verbod is, ik vraag (nu al twee keer of zo) waarom het toegestaan zou moeten zijn om vermoorde mensen te fotograferen of te filmen. Meer niet. En vervolgens op internet te zetten en alles eromheen. Het verbaast mij altijd dat mensen dat normaal vinden.
Men zegt vaak tegen mij: als jouw hoofd niet vast zat, vergat je die ook nog. Zou dus echt wat voor mij kunnen zijn zoiets.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:21 schreef Godtje het volgende:
Privacy? Moet je maar niet je hoofd op straat laten slingeren.
ja echt he.... dat snap ik zelf ook niet. het heeft toch te maken met een stukje eerbiedigheid. helaas vinden somige mensen dat alles gewoon maar moet kunnen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 14:28 schreef Wimperkruller het volgende:
[..]
Ik zeg nergens dat er een verbod is, ik vraag (nu al twee keer of zo) waarom het toegestaan zou moeten zijn om vermoorde mensen te fotograferen of te filmen. Meer niet. En vervolgens op internet te zetten en alles eromheen. Het verbaast mij altijd dat mensen dat normaal vinden.
er staan genoeg linkjes hier waar je het kan zien.....maar ik waarschuw je wel dat het nogal chokerent kan zijn.quote:
Mag hier niet geplaatst worden, maar ik doe het toch:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:21 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Mag hier niet geplaatst worden, maar ik doe het toch:Klopt niet. Was niet blank.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: NSFWOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 34% gewijzigd door Specularium op 09-03-2016 15:46:13 ]DolphinScreensaver.exe
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:29 schreef lDDQD het volgende:
Dat mocht dus niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Laat staan op 4 mei...naast kransenvoetbal hebben ze dan ook daadwerkelijk een bal om mee te scorenquote:Op woensdag 9 maart 2016 15:33 schreef hottentot het volgende:
Wel een goede dag gekozen, op Zaterdagnacht zou maar zo iemand dat ding stomdronken drie straten verderop kunnen voetballen
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:29 schreef lDDQD het volgende:
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
Nooit een hoofd gezien?quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.
i see what you did there!quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.
Jawel, maar dan zitten er meestal schouders onder.quote:
Mooi foebele met z'n allen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 16:00 schreef vincenzo78 het volgende:
Nu nog hopen op een paar kopschoppers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |