er staan genoeg linkjes hier waar je het kan zien.....maar ik waarschuw je wel dat het nogal chokerent kan zijn.quote:
Mag hier niet geplaatst worden, maar ik doe het toch:quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:21 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Mag hier niet geplaatst worden, maar ik doe het toch:Klopt niet. Was niet blank.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
SPOILER: NSFWOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 34% gewijzigd door Specularium op 09-03-2016 15:46:13 ]DolphinScreensaver.exe
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:29 schreef lDDQD het volgende:
Dat mocht dus niet.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Laat staan op 4 mei...naast kransenvoetbal hebben ze dan ook daadwerkelijk een bal om mee te scorenquote:Op woensdag 9 maart 2016 15:33 schreef hottentot het volgende:
Wel een goede dag gekozen, op Zaterdagnacht zou maar zo iemand dat ding stomdronken drie straten verderop kunnen voetballen
quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:29 schreef lDDQD het volgende:
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Radical islam is the snake in the grass.
Moderate islam is the grass that hides the snake.
Nooit een hoofd gezien?quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.
i see what you did there!quote:Op woensdag 9 maart 2016 15:40 schreef Hathor het volgende:
[..]
Argh...toch op geklikt met mijn stomme kop.
Jawel, maar dan zitten er meestal schouders onder.quote:
Mooi foebele met z'n allen.quote:Op woensdag 9 maart 2016 16:00 schreef vincenzo78 het volgende:
Nu nog hopen op een paar kopschoppers
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |