Ja uiteraard. Stuk liever 3 euro voor een normaal glas dan 2,60 voor een lullig klein glaasje. Voor je het weet krijgen we een borrelglas bier.quote:Op woensdag 16 maart 2016 15:28 schreef KingRadler het volgende:
[..]
wil jij dan 3 Euro betalen voor een bekertje
dat is waar, prijzen van festivals worden steeds duurderquote:Op woensdag 16 maart 2016 15:55 schreef TAV74 het volgende:
[..]
Ja uiteraard. Stuk liever 3 euro voor een normaal glas dan 2,60 voor een lullig klein glaasje. Voor je het weet krijgen we een borrelglas bier.
dat kost ook weer geld, zal wel niet in het budget passenquote:Op woensdag 16 maart 2016 20:48 schreef richolio het volgende:
Ja leuk
Ik vind trouwens wel dat Pukkelpop wat leuker omgaat met contact naar hun publiek toe dmv Social Media. Lowlands zou ook wel een snapchat aan kunnen maken! Is best leuk
Dat kost geen geld. Iedereen daar kan leuke fotootjes maken op Snapchat/nieuws bekend maken. Nu is er alleen toch niets boeiends te zien denk ikquote:Op donderdag 17 maart 2016 08:17 schreef KingRadler het volgende:
[..]
dat kost ook weer geld, zal wel niet in het budget passen
Nou dat is niet zo moeilijk. Muse > Al het anderequote:Op vrijdag 18 maart 2016 12:58 schreef Mr-Brightside het volgende:
LCD Soundsystem zaterdag op Pukkelpop. Headliner indeling voor Lowlands lijkt me nu dus wel duidelijk:
Vrijdag Disclosure
Zaterdag Muse
Zondag LCD Soundsystem
Dit wordt dus Sigur Ros of Muse waarschijnlijk, heeeeeele lastige
Dat is wel een hele grote verandering ja. De naam van een tent.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 13:11 schreef MaJo het volgende:
Heet de grolsch nu serieus de Heineken? 2 jaar niet geweest en alles verandert
welk bier krijg je dan in die tentquote:Op vrijdag 18 maart 2016 13:17 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Dat is wel een hele grote verandering ja. De naam van een tent.![]()
Verdampte en gecondenseerde van het tentdakquote:Op vrijdag 18 maart 2016 14:58 schreef KingRadler het volgende:
[..]
welk bier krijg je dan in die tent
gatver, dan ga ik wel ergens anders bier halen op het terreinquote:Op vrijdag 18 maart 2016 15:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Verdampte en gecondenseerde van het tentdak
Een verbetering dus.quote:Op vrijdag 18 maart 2016 15:02 schreef n00biedoobiedoo het volgende:
[..]
Verdampte en gecondenseerde van het tentdak
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |