abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  zondag 6 maart 2016 @ 20:11:00 #1
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160472137


Handige Feyenoord websites:
Officiele Feyenoord-website
Officiele FSV-website
Lunatic News
De Feijenoorder
FR12
Feyenoord Netwerk
FR Fans
FR Fanatic
Feyenoord Training
Plattegrond van de Kuip

Hier vind je de OP.



Poll: Gio moet het veld ruimen.
Ja
Nee
Tussenstand:

Ook een poll maken? Klik hier

Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
  zondag 6 maart 2016 @ 20:12:10 #2
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160472176
Bestuur zal wel iig weer staan te juichen....
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_160472308
Y2 waren denk ik +- 10 mensen het vak opgelopen voor de wedstrijd. De rest bleef beneden staan.
  zondag 6 maart 2016 @ 20:21:19 #4
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_160472402
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 19:48 schreef Tchock het volgende:

[..]

Dan Van Beek er uit. Maar voor wie?
Ik vind Botteghin geen slechte verdediger, maar als je hem laat staan moet je bijna wel countervoetbal gaan spelen met Van der Heijden er naast. Dat is zo'n beetje de slechtst mogelijke optie en het voetbal wordt zo mogelijk nog minder om aan te zien.

Eigenlijk zou je Van Beek en Kongolo weer moeten herenigen in het centrum met Woudenberg ernaast, maar die zit nog bij NEC. Nelom erin is ook geen optie. Ik zou Verdonk wel eens op linksback willen zien, maar ze zullen wel vinden dat ie er nog niet klaar voor is en dat moeten we dan maar geloven.
  zondag 6 maart 2016 @ 20:25:34 #5
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160472510
Eeuh opeens fc Rijnmond d'r uit.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_160472629
quote:
Twee vrije dagen voor Feyenoord-selectie na 'topweek' zondag 6 maart 2016 19:58 3.478 keer bekeken 64 reacties Pro Shots
Feyenoord begint woensdagochtend aan de voorbereiding op het duel met Vitesse. De (uitloop)training van maandag vervalt. De spelers van de Rotterdammers krijgen daardoor twee vrije dagen na de drie winstpartijen in de 'week van de waarheid'.
''Juist in deze cruciale week stonden de jongens er. Ik ben trots op het team'', sprak coach Giovanni van Bronckhorst tijdens de persconferentie na afloop van de wedstrijd tegen Cambuur Leeuwarden (3-1). ''Vooraf hebben we met elkaar afgesproken er een topweek van te maken. Dat is gelukt. Een groot compliment voor de spelers.''
Dat het tegen de nummer zeventien van de Eredivisie allesbehalve eenvoudig ging, had Van Bronckhorst ook gezien. ''We speelden met minder energie dan afgelopen donderdag, het moest echt uit onze tenen komen. We stonden niet zo compact als tegen FC Utrecht en AZ. Op die manier maakten we het onszelf lastig, terwijl Cambuur steeds sterker werd.''
Feyenoord wint van AZ, Utrecht en Cambuur!!!!!!!! Stunt! Feest!
Topsportklimaat
  zondag 6 maart 2016 @ 20:48:13 #7
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160473237
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 19:53 schreef H.FR het volgende:
Dat gefluit richting de actie was trouwens ook triest..
Ik ga niet fluiten maar ik kan met het gefluit leven deze keer. Protesteren doe je niet door op een semi-agressieve manier vakken leeg te houden terwijl er amper draagvlak voor de actie is. Ga lekker verder met ludieke acties organiseren of die stomme bordjes omhoog te houden, ga niet voor anderen bepalen of zij wel of niet een vak op mogen. Ik ben gewoon X opgegaan, ik laat niet 150 andere lui bepalen of ik wel of geen voetbal kijk.

Over vakken leeghouden gesproken, die actie bij NAC uit jaren terug toen je na de verbouwing amper door het glas kon kijken, dat was een statement, dit niet.

Wat is 'wanbeleid'? Ja, het gaat sportief niet best maar volgens mij schrijven we al jaren zwarte cijfers. Van Bronckhorst, dat is het wanbeleid, maar daar hoor je Lunaticnews niet over.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  zondag 6 maart 2016 @ 20:49:27 #8
198417 Lastpost
Rotterdammert!
pi_160473279
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:17 schreef XSbig het volgende:
Y2 waren denk ik +- 10 mensen het vak opgelopen voor de wedstrijd. De rest bleef beneden staan.
Klopt ja. Kwam aanlopen en er staat een meut jongeren voor de trap, gewoon het vak opgegaan en er zat nog niemand. :')
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 20:50:34 #9
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160473318
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:48 schreef Keyos het volgende:

[..]

Ik ga niet fluiten maar ik kan met het gefluit leven deze keer. Protesteren doe je niet door op een semi-agressieve manier vakken leeg te houden terwijl er amper draagvlak voor de actie is. Ga lekker verder met ludieke acties organiseren of die stomme bordjes omhoog te houden, ga niet voor anderen bepalen of zij wel of niet een vak op mogen. Ik ben gewoon X opgegaan, ik laat niet 150 andere lui bepalen of ik wel of geen voetbal kijk.

Over vakken leeghouden gesproken, die actie bij NAC uit jaren terug, dat was een statement, dit niet.

Wat is 'wanbeleid'? Ja, het gaat sportief niet best maar volgens mij schrijven we al jaren zwarte cijfers. Van Bronckhorst, dat is het wanbeleid, maar daar hoor je Lunaticnews niet over.
1. Ontbreken van topsportklimaat zoals trainingsfaciliteiten;

2. Respectloze omgang met vrijwilligers van de sfeergroepen;

3. Betutteling van supporters zaken en het op Noord-Koreaanse wijze censureren van de achterban;

4. Onnodig geven van stadionverboden. Extra aanvullende regels en extra zware straffen (bovenop de KNVB regels) erop na houden die supporters alleen maar negatief raken;

5. Onverantwoordelijk financieel beleid (15 milj in 1 jaar in de selectie en niet terugkopen aandelen of investeren in trainingscomplex);

6. Veiligheid; 6 boetes van de UEFA omtrent incompetente organisatie. Need i say more?

7. Liegen in elke vorm van communicatie. Tegen iedereen. Geen openheid van zaken durven geven uit zelfbescherming;

8. Totaal gebrek aan commerciële vaardigheden en verstand omtrent benadering van de achterban;

9. Te weinig kwaliteit om IT projecten goed te begeleiden (zie totaal geflopt nieuwe ticketing systeem met alle kansloze foutjes die erin;

10. Stadiontraject. Enige club ter wereld die hun eigen stadion zwart maakt en tegen alle begrip in ook nog eens per se een nieuw stadion willen en daarvoor ook nog eens het enige argument hebben: ‘anders doen we niet meer mee en winnen we nooit meer wat’;

11. Leren niet van fouten. Maken continu dezelfde fouten. Herhaling van zetten. De eeuwige cyclus van ellende;

12. Asociale omgang met spelers, oud-spelers, bedrijfsleven en achterban;

13. Structureel mensen aannemen zonder clubgevoel met tot gevolg diverse problemen op diverse fronten;

14. Gemeente Rotterdam heeft geen enkele vertrouwen in de huidige directie op gebied van zowel veiligheid en het huisvestingsvraagstuk;

15. Totaal gebrek aan zelfreflectie en zelfreinigend vermogen;

16. Wegjagen van supporters door middel van excessieve en overbodige maatregelen die ook nog eens geen enkel effect sorteren (extreme fouillering van bijv. kinderen en baby’s die hun flesjes in moeten leveren);

17. Misselijkmakende toonzetting in de communicatie. Achterban wordt als kleine kinderen benadert én behandeld;

18. Te pas en te onpas zwart maken, beschuldigen en beledigen van eigen supporters én het stadion;

19. Compleet verziekte relatie met de supporters(verenigingen). Al bijna 900 dagen worden getekende documenten niet nagekomen;

20. Tradities worden VERMOORD, zie eerste training als voorbeeld;

Kameraden, bedankt!

Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 20:51:02 #10
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160473336
Dat noemt Vak Z Rotterdam, initiatiefnemers van het protest met de bordjes, wanbeleid.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zondag 6 maart 2016 @ 20:54:40 #11
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160473452
Veiligheid; 6 boetes van de UEFA omtrent incompetente organisatie. Need i say more?

Die boetes worden eigenlijk altijd gegeven omdat er mensen op de trappen staan. Zelfs PSV krijgt die boete elke wedstrijd. Maar incompetente organisatie bekt natuurlijk wel lekker.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 6 maart 2016 @ 20:55:31 #12
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160473480
quote:
14s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:51 schreef onlogisch het volgende:
Dat noemt Vak Z Rotterdam, initiatiefnemers van het protest met de bordjes, wanbeleid.
Tuurlijk zitten er een paar punten in die waar zijn. Maar kijk naar die boete van de UEFA, die krijgen we omdat bij ons standaard de trappen vol staan. Elke Feyenoord supporter weet dat Feyenoord te bang is die trappen leeg te vegen, dat is meer de schuld van de supporter dan van Feyenoord.

Die 'échte fans' groepen van Feyenoord misdragen zich vaak structureel en denken dat ze voor alle supporters spreken en dat is gewoon niet zo. Hoe kun je jezelf Feyenoord supporter noemen als je een trap gaat blokkeren voor een andere supporter? Dan mag je van mij een stadionverbod krijgen.

Die actie met die dozen vond ik ontzettend goed en ludiek, ging met een misselijkmakend gevoel over de politie naar huis die avond, maar als die groep doorslaat met acties als vandaag ben ik snel genoeg weg uit het stadion.

Zodra groeperingen zich gaan uitspreken als 'Voor Alle Fans' krijg je 410 praktijken, dat is de dag dat Feyenoord bezoeken voor mij passé is.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 20:57:17 #13
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160473543
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:55 schreef Keyos het volgende:

[..]

Tuurlijk zitten er een paar punten in die waar zijn. Maar kijk naar die boete van de UEFA, die krijgen we omdat bij ons standaard de trappen vol staan. Elke Feyenoord supporter weet dat Feyenoord te bang is die trappen leeg te vegen, dat is meer de schuld van de supporter dan van Feyenoord.

Die 'échte fans' groepen van Feyenoord misdragen zich vaak structureel en denken dat ze voor alle supporters spreken en dat is gewoon niet zo. Hoe kun je jezelf Feyenoord supporter noemen als je een trap gaat blokkeren voor een andere supporter? Dan mag je van mij een stadionverbod krijgen.
Het geschiedt dan ook op vrijwillige basis. Althans, zo ervoer ik het vandaag op W. Die gastjes hadden me dan natuurlijk niet echt moeten proberen me tegen te houden, maar het werd gewoon gevraagd.

Je kon gewoon je kon @ W iig gewoon je vak op.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 20:58:01 #14
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160473562
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:55 schreef Keyos het volgende:

Zodra groeperingen zich gaan uitspreken als 'Voor Alle Fans' krijg je 410 praktijken, dat is de dag dat Feyenoord bezoeken voor mij passé is.
Dat is natuurlijk zo. Kijk een meerderheid mag een minderheid al geen dwang op leggen, laat staan dat het andersom wel zou mogen :D
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zondag 6 maart 2016 @ 21:03:34 #15
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160473756
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:58 schreef onlogisch het volgende:

[..]

Dat is natuurlijk zo. Kijk een meerderheid mag een minderheid al geen dwang op leggen, laat staan dat het andersom wel zou mogen :D
Zolang het vrijwillig is vind ik het ook helemaal prima, ik ga dan ook niet fluiten als ze het vak op komen, dat doe ik niet naar de eigen spelers of supporters. Ik vrees alleen wel dat dit gedoe gaat doorslaan naar ergere 'negatieve' acties voor veel supporters. Een vak leeghalen is iets wat bij andere clubs gebeurt en daar ook moet blijven, lachen dat we allemaal deden toen 410 op intimiderende wijze het vak dichtgooide, moet je het niet zelf gaan doen.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  zondag 6 maart 2016 @ 21:10:28 #16
391874 Pascalus
-geroyeerd-
pi_160474014
quote:
9s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:04 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Het wordt tijd voor een fantopic.
VBL / Eric Botteghin Fantopic #1
Ik ben inmiddels overleden.
  zondag 6 maart 2016 @ 21:11:16 #17
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160474044
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:03 schreef Keyos het volgende:

[..]

Zolang het vrijwillig is vind ik het ook helemaal prima, ik ga dan ook niet fluiten als ze het vak op komen, dat doe ik niet naar de eigen spelers of supporters. Ik vrees alleen wel dat dit gedoe gaat doorslaan naar ergere 'negatieve' acties voor veel supporters. Een vak leeghalen is iets wat bij andere clubs gebeurt en daar ook moet blijven, lachen dat we allemaal deden toen 410 op intimiderende wijze het vak dichtgooide, moet je het niet zelf gaan doen.
Is toch wel eens vaker gedaan. Ook voordat 410 het zogenaamd uitgevonden had :')
VBL SC influencer
Left, right, behind
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 21:13:40 #18
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160474138
Het meest treurige van de dag was nog wel het uitfluiten van de supporters die een vreedzaam protest hielden. Ik stel voor dat al die fluiters de volgende keer maar het WE SHALL NOT BE MOVED inzetten.

[ Bericht 1% gewijzigd door Ajacied422 op 06-03-2016 21:20:59 ]
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_160474170
Waarom lees ik alleen dat de 1 0 zo oneerlijk en onrechtmatig was en niet dat Elia ruim daarvoor een tik op zijn enkela kreeg toen hij de bal vrij voor het inschieten had?

En hoe komt VI erbij om Toornstra te nomineren voor speler vd week :X

[ Bericht 33% gewijzigd door H.FR op 06-03-2016 21:19:38 ]
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  Forum Admin zondag 6 maart 2016 @ 21:16:49 #20
35723 crew  GGMM
pi_160474247
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:14 schreef H.FR het volgende:
Waarom lees ik alleen dat de 1 0 zo oneerlijk en onrechtmatig was en niet dat Elia ruim daarvoor een tik op zijn enkela kreeg toen hij de bal vrij voor het inschieten had?
Omdat het één daadwerkelijk is gebeurd en het andere enkel in jouw hoofd.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 21:16:54 #21
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160474252
Oh ja, is de samenvatting al ergens te zien?
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_160474295
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:55 schreef Keyos het volgende:

[..]

Tuurlijk zitten er een paar punten in die waar zijn. Maar kijk naar die boete van de UEFA, die krijgen we omdat bij ons standaard de trappen vol staan. Elke Feyenoord supporter weet dat Feyenoord te bang is die trappen leeg te vegen
Er staan gewoon teveel zwakke punten in.
Als je wilt dat een statement overeind blijft dan moet je met louter sterke punten komen (en die zijn er ook genoeg).
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
pi_160474361
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:16 schreef GGMM het volgende:

[..]

Omdat het één daadwerkelijk is gebeurd en het andere enkel in jouw hoofd.
Nice one
Never argue with idiots. First they will lower you to their level then beat you with experience.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 21:20:12 #24
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160474381
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:18 schreef eight het volgende:

[..]

Er staan gewoon teveel zwakke punten in.
Als je wilt dat een statement overeind blijft dan moet je met louter sterke punten komen (en die zijn er ook genoeg).
Precies. De intenties van die jongens is niet verkeerd. Ze zetten het alleen verkeerd op papier. Daar komt bij dat ze wel wat marketing les kunnen gebruiken om een breder draagvlak te creëren.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  zondag 6 maart 2016 @ 21:20:19 #25
391874 Pascalus
-geroyeerd-
pi_160474385
Ik ben inmiddels overleden.
  Moderator zondag 6 maart 2016 @ 21:20:57 #26
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160474417
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:16 schreef GGMM het volgende:

[..]

Omdat het één daadwerkelijk is gebeurd en het andere enkel in jouw hoofd.
Precies ja, vandaar dat hij een blessurebehandeling nodig had.

In de samenvatting trouwens ook vrij duidelijk te zien dat hij op zn enkel stapt. Rood en een penalty is dat.

[ Bericht 9% gewijzigd door H.FR op 06-03-2016 21:28:23 ]
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  zondag 6 maart 2016 @ 21:32:13 #28
438851 Oldground
El Poderoso
pi_160474853
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:48 schreef Keyos het volgende:

[..]

Ik ga niet fluiten maar ik kan met het gefluit leven deze keer. Protesteren doe je niet door op een semi-agressieve manier vakken leeg te houden terwijl er amper draagvlak voor de actie is. Ga lekker verder met ludieke acties organiseren of die stomme bordjes omhoog te houden, ga niet voor anderen bepalen of zij wel of niet een vak op mogen. Ik ben gewoon X opgegaan, ik laat niet 150 andere lui bepalen of ik wel of geen voetbal kijk.

Over vakken leeghouden gesproken, die actie bij NAC uit jaren terug toen je na de verbouwing amper door het glas kon kijken, dat was een statement, dit niet.

Wat is 'wanbeleid'? Ja, het gaat sportief niet best maar volgens mij schrijven we al jaren zwarte cijfers. Van Bronckhorst, dat is het wanbeleid, maar daar hoor je Lunaticnews niet over.
Ik ben ook niet zeker niet voor het blokkeren van de toegang naar vakken voor anderen. Meedoen aan protestacties moet uiteraard iedereen zelf kunnen uitmaken. Met dat gefluit naar de mensen die wel protesteren kan ik echter ook zeker niet leven en vond ik echt misselijkmakend. Zum kotzen.

Het 'wanbeleid' dat aangevoerd wordt, komt in mijn beleving voort uit de jarenlange sportieve malaise, aangesterkt door de steeds grotere kloof tussen supporters en club.

Die zwarte cijfers zijn, ondanks dat we voorheen op omvallen stonden, toch een soort basisvereiste en vrij irrelevant voor supporters. Uiteindelijk zijn het de sportieve prestaties waar het om draait. (Dat goede financiën indirect 'kunnen' zorgen voor die prestaties klopt, maar mag geen meetlat zijn)
Van alles is weer waardeloos.
  zondag 6 maart 2016 @ 22:04:40 #29
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160476071
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:32 schreef Oldground het volgende:

[..]

Ik ben ook niet zeker niet voor het blokkeren van de toegang naar vakken voor anderen. Meedoen aan protestacties moet uiteraard iedereen zelf kunnen uitmaken. Met dat gefluit naar de mensen die wel protesteren kan ik echter ook zeker niet leven en vond ik echt misselijkmakend. Zum kotzen.

Het 'wanbeleid' dat aangevoerd wordt, komt in mijn beleving voort uit de jarenlange sportieve malaise, aangesterkt door de steeds grotere kloof tussen supporters en club.

Die zwarte cijfers zijn, ondanks dat we voorheen op omvallen stonden, toch een soort basisvereiste en vrij irrelevant voor supporters. Uiteindelijk zijn het de sportieve prestaties waar het om draait. (Dat goede financiën indirect 'kunnen' zorgen voor die prestaties klopt, maar mag geen meetlat zijn)
Ik ben ook niet blij met de sportieve successen maar dat ligt niet bij department Gudde maar voornamelijk bij Van Geel en Gio. Ze hadden van Bronckhorst nooit voor deze groep moeten gooien, zoals het nu gaat is het volstrekt destructief voor onze eigen jeugdopleiding.

Ik ben niet voor Feyenoord om week in week uit te kijken naar een Kuyt die geen toegevoegde waarde is, te kijken naar een Veijnovic die geen bal raakt. Ik wil dat de jeugd weer een kans krijgt, dat jeugd het gevoel krijgen dat ze dicht tegen die eerste groep aan zitten. Jammer genoeg krijgt de jeugd onder Gio geen kans en daar is hij (op dit moment) hoofdverantwoordelijke voor.

Waar is Achahbar die elke wedstrijd wel een goal maakt?!!!
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  zondag 6 maart 2016 @ 22:06:27 #30
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160476133
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:04 schreef Keyos het volgende:

[..]

Ik ben niet voor Feyenoord om week in week uit te kijken naar een Kuyt die geen toegevoegde waarde is
_O-
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 6 maart 2016 @ 22:09:42 #31
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160476226
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:06 schreef Caland het volgende:

[..]

_O-
Kan je lachen, maar zorgt er wel voor dat je Achahbar en Schuurman zo langzamerhand kunt dumpen. Leuke vent hoor die Kuyt, maar elke keer dat systeem aanpassen om hem een plek te geven word ik moe van. Desnoods gooi je Fernandes op rechts maar die krijgt, zolang Kuyt speelt, geen kans terwijl je het moeilijk nog slechter kunt doen op rechts.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
  zondag 6 maart 2016 @ 22:10:29 #32
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160476243
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:09 schreef Keyos het volgende:

[..]

Kan je lachen, maar zorgt er wel voor dat je Achahbar en Schuurman zo langzamerhand kunt dumpen. Leuke vent hoor die Kuyt, maar elke keer dat systeem aanpassen om hem een plek te geven word ik moe van.
Laten we onze topscorer er maar uit halen dan inderdaad.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 6 maart 2016 @ 22:16:28 #33
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160476389
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:10 schreef Caland het volgende:

[..]

Laten we onze topscorer er maar uit halen dan inderdaad.
Dit _O- zit het echt met verbazing te lezen. Wees blij dat we onze jeugdspelers niet meer gelijk in het eerste moeten dumpen omdat er geen finacieele middelen zijn. Waar je je eerder kwaad om moet maken is dat er geen jong Feyenoord in de JL mee doet. Dat zou nou een goede springplank zijn voor de jeugd en dan had je misschien een Janssen wel kunnen behouden voor de club.
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
  zondag 6 maart 2016 @ 22:17:55 #34
263417 Keyos
Like a Boss
pi_160476424
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:10 schreef Caland het volgende:

[..]

Laten we onze topscorer er maar uit halen dan inderdaad.
Als Kuyt dan zo nodig moet spelen maak dan wel een systeem waar dat in werkt. Als je met Kuyt op 10 gaat spelen en Kramer in de spits MOETEN er ballen van de zijkant komen, die komen er amper tot niet met Elia en Toornstra aan de zijkant en backs die - middels de nieuwe tactiek - minder vaak eroverheen gaan. Nu is het van alles half, en dat werkt duidelijk niet. Had je nou een Schaken gehad die elke (goede) wedstrijd 10-15 ballen in die 16 pompt is het prima.

Als je zoveel moeite hebt tegen de slechtste ploeg in de eredivisie in eigen huis is er echt iets mis. Van elke ander team hadden we vandaag verloren.
The Only Thing We Learn From History Is That We Learn Nothing From History - Hagel.
pi_160476542
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:17 schreef Keyos het volgende:

[..]

Als Kuyt dan zo nodig moet spelen maak dan wel een systeem waar dat in werkt. Als je met Kuyt op 10 gaat spelen en Kramer in de spits MOETEN er ballen van de zijkant komen, die komen er amper tot niet met Elia en Toornstra aan de zijkant en backs die - middels de nieuwe tactiek - minder vaak eroverheen gaan. Nu is het van alles half, en dat werkt duidelijk niet. Had je nou een Schaken gehad die elke (goede) wedstrijd 10-15 ballen in die 16 pompt is het prima.

Als je zoveel moeite hebt tegen de slechtste ploeg in de eredivisie in eigen huis is er echt iets mis. Van elke ander team hadden we vandaag verloren.
Als spelers gewoon goed druk zetten, zoals de 1e helft tegen AZ, dan kan het allemaal prima.

Maar als types als Kea en karsdorp een beetje lopen sjokken en zich niet aanbieden, dan wordt het lastig.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_160476573
Je moet in je handjes knijpen en hopen dat Kuyt volgend seizoen nog bij dit teringzooitje wilt voetballen. :')
  zondag 6 maart 2016 @ 22:24:25 #37
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160476602
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:23 schreef Vasion het volgende:
Je moet in je handjes knijpen en hopen dat Kuyt volgend seizoen nog bij dit teringzooitje wilt voetballen. :')
Als Kuyt slim is stopt hij lekker na de gewonnen bekerfinale.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_160476742
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:24 schreef Caland het volgende:

[..]

Als Kuyt slim is stopt hij lekker na de gewonnen bekerfinale.
Je hebt gelijk. Met ons team valt verder in ieder geval geen eer te behalen. Troosteloze bende.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_160477511
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:24 schreef Caland het volgende:

[..]

Als Kuyt slim is stopt hij lekker na de gewonnen bekerfinale.
Slim is door te zeggen dat hij pas aan het einde v/h seizoen wilt nadenken over zijn contract.

Media is er tot dusverre best rustig over. Over Vilhena en destijds Koeman werd zowat elke week de vraag gesteld of ze zouden bijtekenen.
  zondag 6 maart 2016 @ 23:06:17 #40
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160477937
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:17 schreef Keyos het volgende:

[..]
Had je nou een Schaken gehad die elke (goede) wedstrijd 10-15 ballen in die 16 pompt is het prima.
Jammer dat hij ze allemaal blind gaf en er dus 9-14 ballen niet aankwamen.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  zondag 6 maart 2016 @ 23:36:59 #41
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_160478689
quote:
1s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:24 schreef Caland het volgende:

[..]

Als Kuyt slim is stopt hij lekker na de gewonnen bekerfinale.
Misschien wil ie nog een jaartje in Europa spelen met Feyenoord, kunnen toch 6 leuke wedstrijdjes zijn. Als er dan weer fatsoenlijk voetbal gespeeld wordt tenminste.
pi_160478741
Wil er nu serieus iemand Schaken terug? Dan wil ik De Teen terug... Die was even goed. :{
BFF met GGMM
  zondag 6 maart 2016 @ 23:43:06 #43
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160478816
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 23:39 schreef DonRaja het volgende:
Wil er nu serieus iemand Schaken terug? Dan wil ik De Teen terug... Die was even goed. :{
Ik was eindelijk dat verhaal met die teen vergeten. Bedankt don. _O-
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_160478846
quote:
10s.gif Op zondag 6 maart 2016 23:43 schreef MPC60 het volgende:

[..]

Ik was eindelijk dat verhaal met die teen vergeten. Bedankt don. _O-
De man met de meest bazige bijnaam. :Y
BFF met GGMM
pi_160479539
Het lek is boven :)
blablablabla
  Forum Admin maandag 7 maart 2016 @ 00:26:09 #46
35723 crew  GGMM
pi_160479593


Wel een enorm stoer indrukwekkend doek, zo met die middelvinger.

Denk dat dat wel veel indruk heeft gemaakt bij het bestuur.
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
  maandag 7 maart 2016 @ 00:27:46 #47
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160479613
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 00:26 schreef GGMM het volgende:
[ afbeelding ]

Denk dat dat wel veel indruk heeft gemaakt bij het bestuur.
Die keken lekker met z'n alle de andere kant op toen de vakken weer vol waren. :')
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_160479629
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 00:27 schreef MPC60 het volgende:

[..]

Die keken lekker met z'n alle de andere kant op toen de vakken weer vol waren. :')
Terecht
  maandag 7 maart 2016 @ 00:29:28 #49
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160479646
quote:
6s.gif Op maandag 7 maart 2016 00:28 schreef Bolasie het volgende:

[..]

Terecht
Die heb ik al een tijdje niet zien posten, whats up met terecht?
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
  maandag 7 maart 2016 @ 01:18:51 #50
434029 KillemWieft
Zie signature
pi_160480293


_O-
Proud member of the IDGAF+FU2 community
pi_160482111
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 01:18 schreef KillemWieft het volgende:
[ afbeelding ]

_O-
Geniaal gifje wel :P
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 08:43:22 #52
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160482662
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 06:53 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Geniaal gifje wel :P
Dit gifje + die actie van Bottegod waren wel weer tekenend voor de hele wedstrijd. Droefenis ten top.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_160482735
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 20:50 schreef onlogisch het volgende:

[..]

1. Ontbreken van topsportklimaat zoals trainingsfaciliteiten;

2. Respectloze omgang met vrijwilligers van de sfeergroepen;

3. Betutteling van supporters zaken en het op Noord-Koreaanse wijze censureren van de achterban;

4. Onnodig geven van stadionverboden. Extra aanvullende regels en extra zware straffen (bovenop de KNVB regels) erop na houden die supporters alleen maar negatief raken;

5. Onverantwoordelijk financieel beleid (15 milj in 1 jaar in de selectie en niet terugkopen aandelen of investeren in trainingscomplex);

6. Veiligheid; 6 boetes van de UEFA omtrent incompetente organisatie. Need i say more?

7. Liegen in elke vorm van communicatie. Tegen iedereen. Geen openheid van zaken durven geven uit zelfbescherming;

8. Totaal gebrek aan commerciële vaardigheden en verstand omtrent benadering van de achterban;

9. Te weinig kwaliteit om IT projecten goed te begeleiden (zie totaal geflopt nieuwe ticketing systeem met alle kansloze foutjes die erin;

10. Stadiontraject. Enige club ter wereld die hun eigen stadion zwart maakt en tegen alle begrip in ook nog eens per se een nieuw stadion willen en daarvoor ook nog eens het enige argument hebben: ‘anders doen we niet meer mee en winnen we nooit meer wat’;

11. Leren niet van fouten. Maken continu dezelfde fouten. Herhaling van zetten. De eeuwige cyclus van ellende;

12. Asociale omgang met spelers, oud-spelers, bedrijfsleven en achterban;

13. Structureel mensen aannemen zonder clubgevoel met tot gevolg diverse problemen op diverse fronten;

14. Gemeente Rotterdam heeft geen enkele vertrouwen in de huidige directie op gebied van zowel veiligheid en het huisvestingsvraagstuk;

15. Totaal gebrek aan zelfreflectie en zelfreinigend vermogen;

16. Wegjagen van supporters door middel van excessieve en overbodige maatregelen die ook nog eens geen enkel effect sorteren (extreme fouillering van bijv. kinderen en baby’s die hun flesjes in moeten leveren);

17. Misselijkmakende toonzetting in de communicatie. Achterban wordt als kleine kinderen benadert én behandeld;

18. Te pas en te onpas zwart maken, beschuldigen en beledigen van eigen supporters én het stadion;

19. Compleet verziekte relatie met de supporters(verenigingen). Al bijna 900 dagen worden getekende documenten niet nagekomen;

20. Tradities worden VERMOORD, zie eerste training als voorbeeld;

Kameraden, bedankt!

[ afbeelding ]
Deze post _O_
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
pi_160482807
quote:
0s.gif Op zondag 6 maart 2016 22:04 schreef Keyos het volgende:

[..]

Ik ben niet voor Feyenoord om week in week uit te kijken naar een Kuyt die geen toegevoegde waarde is
_O-

Zonder Dirk stonden we in het rechter rijtje lul :')
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
pi_160482814
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:01 schreef De_Pel het volgende:

[..]

_O-

Zonder Dirk stonden we in het rechter rijtje lul :')
Dit dus. Ik snap niet dat mensen dat niet zien :').
pi_160482819
Keyos is een infiltrant overigens. Probeert hier de mening te bespelen van dit forum. Ik denk dat het Gudde zelf is.
pi_160482842
quote:
15s.gif Op zondag 6 maart 2016 21:13 schreef onlogisch het volgende:
Het meest treurige van de dag was nog wel het uitfluiten van de supporters die een vreedzaam protest hielden. Ik stel voor dat al die fluiters de volgende keer maar het WE SHALL NOT BE MOVED inzetten.
Misschien omdat het toch wel erg 410-erig over kwam, protest naar het bestuur iets is wat niet wenselijk wordt geacht tijdens de wedstrijden? Dat de complete sfeer overkoepeld door dit soort uitingen? Mensen niet achter deze actiegroep geschaard wilden worden als een "dit is namens alle supporters"? Het was in ieder geval wel duidelijk dat er een behoorlijke tweedeling was op de tribunes.

Wat mij betreft wordt het bestuur er te zwart neergezet, ik ize wel een hoop goede dingen die zij hebben gedaan, die teveel worden weggemoffeld met de '10 jaar verder niets opgeschoten'. Van diepe schulden, op Twente-scenarios afkoersend, is er een geheel nieuwe weg ingeslagen, zijn de belastende schulden weggewerkt (op wat dividend en privileges na), worden jaarlijks zwarte cijfers gepresenteerd, en als je naar het aankoopbeleid kijkt is dat over de jaren heen gewoon goed te noemen. Ongeacht je twijfels over de aankopen van dit seizoen, kun je de prestaties uit het recente verleden wat mij betreft niet zomaar van tafel vegen.

Er zijn binnen de afgelopen 10 jaar natuurlijk ook de nodige incidenten geweest (waardoor het uit-supportersverbod tot stand kwam en de bestorming van het maasgebouw bijvoorbeeld), waartoe je ook zou kunnen zeggen dat de actiegroepen nou ook niet de beste naam hebben. Het feit dat Feyenoord daartoe een eigen/ strenger regime hanteert tegen overtreders van de regels is wat mij betreft dan ook niet zo vreemd. Ook het (al dan niet terecht) van tafel vegen van het HNS heeft natuurlijk niet geholpen de band met het bestuur te verbeteren.

Ik ben het ermee eens dat ze ook een hoop dingen fout doen, en snap daartoe de onvrede ook wel. Zeker de communicatie en behandeling van de achterban is ronduit belachelijk te noemen. Er is in het maasgebouw inderdaad een bepaalde bloed-onder-de-nagels-vandaan-halende arrogantie waartoe de 'klanten' meer als last worden gezien dan als doel of medestander. Maar als je kritisch naar het "vak Z-lijstje" kijkt, zou je toch moeten opvallen dat punt 2,3,4,(7),8,(9),(12),16,17,18,19,20 allemaal (tussen haakjes gedeeltelijk) gebaseerd zijn op onvrede van behandeling van/communicatie naar de achterban. Das wel erg vaak en veel hetzelfde punt met verschillende woorden. Dit is maar rakelings gerelateerd aan het daadwerkelijk gevoerde technisch beleid.

Je zou bijvoorbeeld ook het aanstellen van Gio ook een van de punten kunnen maken (wat overigens indruist tegen punt 13) wat ik wel een terecht pijnpunt zou vinden, maar dan zou ook Gio in het schotveld komen, en dat moet dan weer voorkomen worden. Het laten bijsluiten van Advocaat lijkt me overigens weer een teken van goed technisch beleid, het tot dusverre succesvol lijkende bijsturen van problematische situatie. Op basis van punt 13 zou je je ook af kunnen vragen wie er dan in godsnaam WEL de leiding zou moeten gaan voeren. Zo een Eenhoorn of Gerbrands zouden dan ook ineens niet voldoen, terwijl me dat toch vrij capabele bestuurders lijken.

Hetgeen wat mij betreft overigens het meest trieste was, is dat de protestgroepen de doelpunten voor en tegen gebruikten als 'dit wordt zeker uitgezonden, laten we nu maar een "Gudde rot op" inzetten'. Totaal niet met de wedstrijd bezig. Dan kun je net zo goed in je blote bast met je rug naar het veld gaan staan.
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
pi_160482863
quote:
13s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:04 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

Misschien omdat het toch wel erg 410-erig over kwam
Want?
pi_160482890
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:06 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Want?
Meer interesse in je eigen feestje/protest dan jezelf op de wedstrijd te focussen? Ik zie graag de wedstrijd centraal staan bij een stadionbezoek :)
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
pi_160482898
Ze vinden zichzelf vooral heel belangrijk. Kan er wel om lachen, maar ergens is het wel een beetje triest.
pi_160482907
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:07 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

Meer interesse in je eigen feestje/protest dan jezelf op de wedstrijd te focussen? Ik zie graag de wedstrijd centraal staan bij een stadionbezoek :)
Jij ja. En dat geeft jou het recht een '410' actie te noemen? Nogmaals; waarom?

Het was geen feestje, het was een protest. Maar ik geef het door dat ze de volgende keer op dinsdagavond hun protestje moeten doen, heel effectief.
pi_160482929
Overigens was het vrij zinloos, dat vakken leeghouden en heb ik er ook wel een mening over, maar ik ga anderen daar niet op veroordelen, en al helemaal niet vergelijken met iets uit Amsterdam. Helemaal niet om de meest belachelijke redenen.
pi_160482937
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:09 schreef Scrummie het volgende:

[..]

Jij ja. En dat geeft jou het recht een '410' actie te noemen? Nogmaals; waarom?
Omdat het zielig over komt.

quote:
Het was geen feestje, het was een protest. Maar ik geef het door dat ze de volgende keer op dinsdagavond hun protestje moeten doen, heel effectief.
Waarom? Als zij zichzelf zo neer willen zetten moeten ze het vooral volgende keer weer doen. Maar dan kun je ook verwachten dat er weer reacties zijn als dit. Want het is lachwekkend.
  maandag 7 maart 2016 @ 09:14:15 #64
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160482987
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:08 schreef Typisch het volgende:
Ze vinden zichzelf vooral heel belangrijk. Kan er wel om lachen, maar ergens is het wel een beetje triest.
Ze voeren zo nu en dan best goede punten aan, alleen slaan ze de plank volledig mis als het gaat om de manier waarop.

Ze zitten constant te zeiken dat 'het bestuur' ervoor zorgt dat er verdeeldheid komt binnen het legioen (iets wat er wat mij betreft altijd is geweest) maar doen daar zelf net zo hard aan mee.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_160483060
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:10 schreef Typisch het volgende:

[..]

Omdat het zielig over komt.

[..]

Waarom? Als zij zichzelf zo neer willen zetten moeten ze het vooral volgende keer weer doen. Maar dan kun je ook verwachten dat er weer reacties zijn als dit. Want het is lachwekkend.
Ga er dan om lachen in plaats van dat gefluit.
  maandag 7 maart 2016 @ 09:26:06 #66
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_160483146
quote:
13s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:04 schreef ace_eleven het volgende:

[..]
-knip-
Goede post ^O^
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 09:26:46 #67
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160483161
quote:
13s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:04 schreef ace_eleven het volgende:

[..]
-goede post-
Grotendeels met je eens hoor. Het Vak Z lijstje vind ik ook niet sterk. Er zijn degelijkere argumenten aan te dragen. Maar je 410-opmerking deel ik niet echt met je.

Deze supporters zijn het bestuur meer dan zat. Een normale protestmars buiten het stadion zit er niet meer in want dat wordt al de kiem in gesmoord door de ME. Je wordt er een beetje moedeloos van. Wat je ook probeert, op de één of andere manier wordt het je zwijgen wel opgelegd. Wanneer zij dan middels ludieke doeken iets aan de kaak willen stellen en ook dat mislukt, wenden zij zich tot een boycot van de eerste 12 minuten.

Ik kan er wel begrip voor opbrengen. Wel eens met Caland dat het treurig geregeld is. Ik zei gisteren ook tegen die Vak_W boys dat ze voor lul stonden.

Regel het goed, of die het niet. Nu sla je de plank compleet mis.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 09:26:52 #68
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_160483163
Ben het een beetje met Keyos eens. Hoe belangrijk Kuyt kennelijk ook is, al dat balverlies van em is geen gezicht. Dat dat dan onze belangrijkste speler is zegt ook genoeg over de rest.
pi_160483430
quote:
13s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:04 schreef ace_eleven het volgende:

[..]

protest naar het bestuur iets is wat niet wenselijk wordt geacht tijdens de wedstrijden? Dat de complete sfeer overkoepeld door dit soort uitingen?

[..]

Hetgeen wat mij betreft overigens het meest trieste was, is dat de protestgroepen de doelpunten voor en tegen gebruikten als 'dit wordt zeker uitgezonden, laten we nu maar een "Gudde rot op" inzetten'. Totaal niet met de wedstrijd bezig.
Klapvee. Het is eigenlijk heel simpel; wil je de slag/wedstrijd winnen, of de oorlog/het kampioenschap. Met dit bestuur gaat dat laatste simpelweg nooit gebeuren, want zesjescultuur.

Hun aanpak is misschien niet geweldig, maar ze doen tenminste iets. Alsnog beter dan de gelatenheid die onder de rest van het legioen heerst.
Bestuur tegen de muur. Met de groeten van Ron Vlaar :W
  maandag 7 maart 2016 @ 10:17:51 #70
163768 Happel
Je Suis Roi
pi_160483881
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:42 schreef De_Pel het volgende:
Hun aanpak is misschien niet geweldig, maar ze doen tenminste iets. Alsnog beter dan de gelatenheid die onder de rest van het legioen heerst.
Dat is geen gelatenheid. Het is meer dat ze er geen fuck om geven wat het bestuur doet. Zolang er maar voetbal gekeken kan worden, want dat is waar ze, het gros, voor komen.
Elite
Feyenoordsupporters gaan naar de hemel, als er in de hel geen plaats meer is
Tegen TTIP
pi_160484183
Als een stel kleine kinderen een paar minuten buiten blijven wachten vind ik niks. Beter doe je het goed zoals de harde kern van Lazio en boycot je alle thuiswedstrijden. Feyenoord is in principe de grootste club van Nederland. Ongekend hoe weinig er gepresteerd wordt. En dan mag er na het neerzetten van een nieuw negatief clubrecord en 9 wedstrijden zonder overwinning geeneens protest gevoerd worden van die machtswellustelingen. Gewoon lekker wegblijven met z'n allen. Al lost dat waarschijnlijk ook niks op. Ik überhaupt zie geen oplossing eigenlijk. Gudde heeft een plaat voor zijn kop en kan het belang van Feyenoord kennelijk niet boven zijn eigen belang plaatsen.
Op vrijdag 14 april 2023 07:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
"Orkun Kokcu is een dynamischere verbeterde versie van Andrea Pirlo".
  maandag 7 maart 2016 @ 10:40:06 #72
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160484286
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:34 schreef Lokale_Notabele het volgende:
Als een stel kleine kinderen een paar minuten buiten blijven wachten vind ik niks. Beter doe je het goed zoals de harde kern van Lazio en boycot je alle thuiswedstrijden. Feyenoord is in principe de grootste club van Nederland. Ongekend hoe weinig er gepresteerd wordt. En dan mag er na het neerzetten van een nieuw negatief clubrecord en 9 wedstrijden zonder overwinning geeneens protest gevoerd worden van die machtswellustelingen. Gewoon lekker wegblijven met z'n allen. Al lost dat waarschijnlijk ook niks op. Ik überhaupt zie geen oplossing eigenlijk. Gudde heeft een plaat voor zijn kop en kan het belang van Feyenoord kennelijk niet boven zijn eigen belang plaatsen.
De vraag is meer of het vervangen van Gudde voor een verandering gaat zorgen. Ik vind het ook geen waardige algemeen directeur, dat hoort een wat sterkere persoonlijkheid te zijn als je het mij vraagt. Maar uiteindelijk is Gudde gewoon een marionet van oa de VvF. Wil je echt een koerswijziging aangaan dan zal je dus de RvC op meerdere plekken moeten vervangen en de VvF moeten uitkopen. Iets dat simpelweg niet gaat gebeuren.
VBL SC influencer
Left, right, behind
  maandag 7 maart 2016 @ 10:42:18 #73
434029 KillemWieft
Zie signature
pi_160484329
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 06:53 schreef Jorwol het volgende:

[..]

Geniaal gifje wel :P
Thanks! Ik heb die hele fucking tweede helft terug moeten kijken om 'm te maken. ;( Kon me niet meer herinneren wanneer deze typerende actie plaatsvond.
Proud member of the IDGAF+FU2 community
  maandag 7 maart 2016 @ 10:47:28 #74
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_160484433
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 10:42 schreef KillemWieft het volgende:

[..]

Thanks! Ik heb die hele fucking tweede helft terug moeten kijken om 'm te maken. ;( Kon me niet meer herinneren wanneer deze typerende actie plaatsvond.
_O-

Dedication _O_
pi_160484583
Vind het wel typerend voor het gebrek aan realiteitsbesef bij veel van onze spelertjes dat ze op hun piemeltjes getrapt zijn als een speler van de tegenstander het waagt om te zeggen dat Ajax beter voetbal speelt, om een paar dagen later wederom pure stront te laten zien in De Kuip. En als ze dan weer een keer winnen, doorgaans met de nodige mazzel en met slecht voetbal, hebben ze weer 'mondjes gesnoerd' Kut mentaliteit
pi_160484704
quote:
14s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:26 schreef onlogisch het volgende:
Maar je 410-opmerking deel ik niet echt met je.
Ja, ok, beetje gechargeerd neergezet. Mijn voornaamste punt is dat de onvrede over het protest niet zo uit de lucht viel als je deed voorkomen.

Verder wel eens dat het censuurbeleid erg frustrerend (spandoeken verbieden) / onwettig (zoals de demonstratie indammen, massa-arrestaties) is en snap ik inderdaad wel dat dit als een van de weinige manieren wordt gezien om toch zichtbaar protest te kunnen aantekenen.

quote:
Wel eens met Caland dat het treurig geregeld is.
Ik ook :P
To discover new counterintuitive things, boil things down to their fundamental truths and reason up from there, as opposed to reasoning by analogy. - E.M.
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:02:12 #77
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_160484741
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 09:26 schreef Slobeend het volgende:
Ben het een beetje met Keyos eens. Hoe belangrijk Kuyt kennelijk ook is, al dat balverlies van em is geen gezicht. Dat dat dan onze belangrijkste speler is zegt ook genoeg over de rest.
"Kennelijk"? "Al dat balverlies?" Vreemd dit. Wat zit hier achter, doorgeschoten Achahbar verering? Het is triest om te moeten constateren, maar de 35-jarige Kuyt steekt met kop en schouders boven de rest uit.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_160484815
Het enige wat Feyenoord er nog als een topclub uit laat zien, zijn de fans. Volgens mij wordt vergeten dat als het meest fanatieke deel het zat is en ermee kapt zo fanatiek te zijn, dat we niks echt onderscheidends hebben van de retteketet AZs en de Vitesses van deze wereld.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:10:42 #79
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_160484898
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:02 schreef Gert het volgende:

[..]

"Kennelijk"? "Al dat balverlies?" Vreemd dit. Wat zit hier achter, doorgeschoten Achahbar verering? Het is triest om te moeten constateren, maar de 35-jarige Kuyt steekt met kop en schouders boven de rest uit.
Kuyt kan niet meer voetballen, dat zit er achter. Krijg er regelmatig oogaids van. Maar hij staat heel vaak op de juiste plek en kan goed penalties nemen. Dan ben je al de beste bij Feyenoord tegenwoordig.
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:14:43 #80
56843 crew  onlogisch
Forumbeest
pi_160484976
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:10 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Kuyt kan niet meer voetballen, dat zit er achter. Krijg er regelmatig oogaids van. Maar hij staat heel vaak op de juiste plek en kan goed penalties nemen. Dan ben je al de beste bij Feyenoord tegenwoordig.
Volgens mij is dat een onderdeel van goed kunnen voetballen.
Recordhouder aantal posts op één dag.
4045
onlogisch
pi_160485051
Schuift bij bekerwinst van Feyenoord de 'prijs' voor plek drie neem ik aan door naar p4 en dan play-offs voor p5t/m8?
pi_160485159
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Schuift bij bekerwinst van Feyenoord de 'prijs' voor plek drie neem ik aan door naar p4 en dan play-offs voor p5t/m8?
Als Feyenoord 3e wordt wel ja.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_160485165
quote:
10s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:24 schreef H.FR het volgende:

[..]

Als Feyenoord 3e wordt wel ja.
Ik ben er voor 100% van overtuigd dat Feyenoord derde wordt.
pi_160485201
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:24 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben er voor 100% van overtuigd dat Feyenoord derde wordt.
dan ben je de enige....
Ja , Eeeeuhhh Ja toch ?
pi_160485216
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:26 schreef Calciumdude het volgende:

[..]

dan ben je de enige....
Dat kan.

Ik voorzie geen problemen met het schema van Feyenoord.
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:30:13 #86
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_160485261
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:10 schreef Slobeend het volgende:

[..]

Kuyt kan niet meer voetballen, dat zit er achter. Krijg er regelmatig oogaids van. Maar hij staat heel vaak op de juiste plek en kan goed penalties nemen. Dan ben je al de beste bij Feyenoord tegenwoordig.
:D Ach, ieder z'n mening.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
pi_160485300
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dat kan.

Ik voorzie geen problemen met het schema van Feyenoord.
Vitesse, Twente en Heracles-uit. Altijd lastig.
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:32:39 #88
819 crew  Gert
spreekt voor zich
pi_160485302
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:18 schreef Ajacied422 het volgende:
Schuift bij bekerwinst van Feyenoord de 'prijs' voor plek drie neem ik aan door naar p4 en dan play-offs voor p5t/m8?
Ja.
Alleen wordt Feyenoord geen 3e. Vanaf volgende week zondagavond 6e.
"Those people who think they know everything, are a great annoyance to those of us who do."
  maandag 7 maart 2016 @ 11:33:40 #89
261324 MPC60
Roger Linn Groupie
pi_160485319
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dat kan.

Ik voorzie geen problemen met het schema van Feyenoord.
Vitesse uit, Twente uit, Heracles uit. Lach me maar uit maar ik zie die wedstrijden nog wel verloren worden. -O-
Op maandag 8 januari 2018 14:29 schreef BadderHaring het volgende:
Ajax is geen club. Dat is een bedrijf.
pi_160485327
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:32 schreef tompsv18 het volgende:

[..]

Vitesse, Twente en Heracles-uit. Altijd lastig.
Ik ben de laatste weken totaal niet onder de indruk van Vitesse.

Heracles begint ook met de week een lachwekkender niveau te bereiken. Twente is ook op de een of andere manier omhooggeluld maar als ik wekelijks kijk, zie ik alleen Ziyech stabiel blijven.

De thuiswedstrijden ben je gewoon verplicht om de volle score te halen in ieder geval.
  maandag 7 maart 2016 @ 11:36:00 #91
319243 Caland
FREEJANCEES
pi_160485356
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:27 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Dat kan.

Ik voorzie geen problemen met het schema van Feyenoord.
VBL SC influencer
Left, right, behind
pi_160485366
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:36 schreef Caland het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
pi_160485377
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:34 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben de laatste weken totaal niet onder de indruk van Vitesse.

Heracles begint ook met de week een lachwekkender niveau te bereiken. Twente is ook op de een of andere manier omhooggeluld maar als ik wekelijks kijk, zie ik alleen Ziyech stabiel blijven.

De thuiswedstrijden ben je gewoon verplicht om de volle score te halen in ieder geval.
I think you support Ajax.
Op vrijdag 14 april 2023 07:00 schreef Lokale_Notabele het volgende:
"Orkun Kokcu is een dynamischere verbeterde versie van Andrea Pirlo".
  Moderator maandag 7 maart 2016 @ 11:38:25 #94
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_160485396
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:30 schreef Gert het volgende:

[..]

:D Ach, ieder z'n mening.
Dankje. Over z'n cijfers kan ik helemaal niks zeggen. In die zin onmisbaar ja.
pi_160485398
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:34 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben de laatste weken totaal niet onder de indruk van Vitesse.
Wel van Feyenoord?
pi_160485618
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:24 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Ik ben er voor 100% van overtuigd dat Feyenoord derde wordt.
Dank voor je vertrouwen.
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
  Forum Admin maandag 7 maart 2016 @ 11:54:31 #97
35723 crew  GGMM
pi_160485706
Feyenoord zou best derde kunnen worden, opzich. Maar het zou me ook niet verbazen als ze geen derde worden.

Scherpe menging he?
Alweer zo'n prachtige post van mij.
Nicki Minaj en ik
Mijn vissen in actie.
pi_160485734
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:54 schreef GGMM het volgende:

Scherpe menging he?
Hier gaat iets mis.
pi_160485740
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:38 schreef tompsv18 het volgende:

[..]

Wel van Feyenoord?
Nee, maar vind jij Ajax indruk maken?
pi_160485744
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:56 schreef Ajacied422 het volgende:

[..]

Nee, maar vind jij Ajax indruk maken?
Ajax en PSV steken er ver bovenuit. Niet te vergelijken met Feyenoord.
pi_160485758
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 11:56 schreef tompsv18 het volgende:

[..]

Ajax en PSV steken er ver bovenuit. Niet te vergelijken met Feyenoord.
Dat begrijp ik, maar ik heb het idee dat Feyenoord weer het geluk van voor de winterstop te pakken heeft.
pi_160485764
Feyenoord hoort de resterende thuiswedstrijden natuurlijk te winnen, dat zou dan nog 12 punten opleveren (of dat gebeurd is een tweede natuurlijk).

Uit is het gewoon punten sprokkelen, waarbij ik vooral bij Willem II uit wel perspectief zie.

Maar als Feyenoord uit de resterende 8 wedstrijden 16 punten pakt mogen we heel blij zijn.

Dat zou betekenen dat we daarmee op 59 punten uitkomen (evenveel als vorig seizoen onder Rutten). Ik denk niet dat we daarmee 3e worden, maar 4e is best mogelijk. Niet dat we daar tevreden mee moeten zijn natuurlijk.
'De neiging rijke en machtige mensen te bewonderen, zelfs welhaast te aanbidden en mensen van arme of gewone komaf te verachten dan wel te negeren is de belangrijkste en meest universele oorzaak van de corruptie van ons morele besef' Adam Smith
pi_160485789
Laten we ook niet vergeten dat AZ niet heilig is. Die hebben veel meer wedstrijden die lastig kunnen worden. FC Utrecht zie ik ook niet derde worden omdat die gegarandeerd nog choken tegen kleine ploegen.
pi_160485842
Ik zie ons gewoon derde worden, puur omdat 'de rest' net zo wisselvallig is als wij.
  maandag 7 maart 2016 @ 12:07:02 #105
119165 satecl
Dorpsidioot.
pi_160485964
quote:
Feyenoord zoekt nieuwe hoofd jeugdopleiding

Damien Hertog, nu nog hoofd Feyenoord Academy, keert volgend seizoen terug op het veld als trainer van Feyenoord Onder 19. Hertog volgt daarmee Marcel Koning op, van wie al bekend was dat hij de club aan het einde van dit seizoen verlaat om aan de slag te gaan bij topklasser HBS uit Den Haag.

Hertog legt zijn huidige functie als hoofd van Feyenoords internationaal hoog aangeschreven jeugdopleiding eind dit seizoen op eigen verzoek neer. ‘Na drie jaar als trotse manager van de Academy te hebben gewerkt, merkte ik de afgelopen maanden steeds meer dat ik het dagelijks werken met een eigen groep jonge gasten echt begon te missen. Ik heb dat in alle openheid besproken met de clubleiding en ben dan ook blij dat ik dat straks weer mag doen door de Onder 19 onder mijn hoede te nemen’, aldus Hertog.
De terugkeer van Hertog op het veld maakt dat Feyenoord op zoek gaat naar een nieuw hoofd Feyenoord Academy. Technisch directeur Martin van Geel: ‘We weten al geruime tijd dat Damien met de groeiende wens rond liep om na drie jaar als manager weer dagelijks op het veld te staan. Dat betekent dat we weliswaar nog niet met mogelijke kandidaten hebben gesproken, maar wel al weten wie wij geschikt zouden achten voor deze zware en verantwoordelijke functie. Nu de kogel door de kerk is, kunnen we de komende weken met mogelijke opvolgers in gesprek.’ Damien Hertog

Damien Hertog is sinds het seizoen 2010-2011 werkzaam bij Feyenoord Academy, waar hij assisteerde bij diverse elftallen en vaste assistent was van Feyenoord Onder 19, dat onder leiding stond van Jean-Paul van Gastel. Vanaf het seizoen 2011-2012 was hij hoofdtrainer van Feyenoord Onder 19. In het seizoen 2012-2013 wist Hertog met dat team kampioen van Nederland te worden. Met ingang van de voetbaljaargang 2013-2014 werd hij hoofd Feyenoord Academy.
Dat zal wel Wim Jonk worden.
Dit is mijn uitspraak en daarmee zult u het moeten doen.
  maandag 7 maart 2016 @ 12:14:03 #106
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_160486077
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 12:01 schreef Scrummie het volgende:
Ik zie ons gewoon derde worden, puur omdat 'de rest' net zo wisselvallig is als wij.
Precies, ik ook. Al zijn er wel nog 2 speelrondes na de bekerfinale. Als die gewonnen wordt kan het best dat er nog een team overheen gaat omdat de competitie dan toch niets meer boeit.
pi_160486880
Hardop gelachen om het verhaaltje van Schelvis.
blablablabla
pi_160487332
quote:
0s.gif Op maandag 7 maart 2016 12:53 schreef Elan het volgende:
Hardop gelachen om het verhaaltje van Schelvis.
Wat had die te melden?
Het kan geen kwaad af en toe je mond te houden, zelfs al weet je waarover je het hebt
pi_160487462
quote:
1s.gif Op maandag 7 maart 2016 13:14 schreef H.FR het volgende:

[..]

Wat had die te melden?
Moet je ff FC Rijnmond terugkijken op Youtube.

Hij had het o.a. over de aankopen en verweet de club dat ze niet Ziyech gehaald hebben in de winterstop in plaats van De Taap, dat toonde volgens hem gebrek aan sportieve ambitie :') .
blablablabla
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')