Er was in september al besloten dat de vluchtelingen verdeeld zouden worden over heel Europa, Nederland werd ontzien omdat we zo dichtbevolkt zijn. Wij hoefden en maar 7000 op te nemen.....in 2015 zijn er 58.000 zomaar de grens over gelopen......Het is nu wel genoeg toch!?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 19:27 schreef SebbeSwensje het volgende:
[..]
Dan staan genoeg mensen (terecht) weer op dat dat een ongelofelijk inhumane manier van werken is. Wat is humaan in dezen? Je land laten overspoelen met mensen waar je niets mee kan en wat risico's (noem het maar gerust problemen) meebrengt voor de gevestigde samenleving? Hou je alles tegen onder het mom van "wij hoeven niet de hele wereld op te vangen c.q helpen?
Ik ben oprecht benieuwd naar wat dan de gulden middenweg is. Hoe ga je toch goed om met je medemens terwijl je ook je mandaat in ogenschouw houdt.
metershoge hekken weg met dat tuigquote:Op zaterdag 5 maart 2016 13:48 schreef ietjefietje het volgende:
[..]
Er was in september al besloten dat de vluchtelingen verdeeld zouden worden over heel Europa, Nederland werd ontzien omdat we zo dichtbevolkt zijn. Wij hoefden en maar 7000 op te nemen.....in 2015 zijn er 58.000 zomaar de grens over gelopen......Het is nu wel genoeg toch!?
Idd want daarna zitten ze in een klein kut tentje voor de macedonisch grens in de regen.....quote:Op vrijdag 4 maart 2016 07:43 schreef whatdafuck het volgende:
Leuk voor hem. Echt top voor hem. En leuk voor de fluchtlingen, echt top voor ze.
Wat heeft dit ermee te maken?quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:31 schreef LelijKnap het volgende:
Vaders die hun kind de zee in slepen ook oppakken.
Dat kindje dat op het strand neer was gelegd om een foto te maken.quote:
Hans, Hans...stop met de overacting.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:35 schreef Peachbird het volgende:
Wat een voorbeeld, hoe kunnen we toch nee zeggen tegen de islam en al die arme mensen uit eritrea afghanistan jemen saudi arabie turkije irak de emiraten en ga zo maar door, je mag ze NIET laten verdrinken!! We MOETEN ZE OPVANGEN!! HET ZIJN TOCH MENSEN, DENK AAN DE KINDEREN. DIE MENSEN ZIJN ALLEMAAL UIT SYRIË GEVLUCHT VOOR ASSAD... ON GE LO VELIJK DAT NEDERLAND DIE MENSEN NIET HELPT!!!!!!!!
Nee, het is echt zo.. al die eritreeers en afghanen die syrie zijn ontvlucht voor assad mogen we niet laten verdrinken, die moeten we naar nederland laten overvliegen.quote:
Als het ff kan wel ja, het zijn mensen net als jij en ik. Die laat ik liever niet verdrinken.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:40 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Nee, het is echt zo.. al die eritreeers en afghanen die syrie zijn ontvlucht voor assad mogen we niet laten verdrinken, die moeten we naar nederland laten overvliegen.
We moeten ze allemaal naar nederland halen dan kunnen ze nooit meer verdrinken!quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:43 schreef Abed het volgende:
[..]
Als het ff kan wel ja, het zijn mensen net als jij en ik. Die laat ik liever niet verdrinken.
Niet allemaal, evenredig over Europa verdelen.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:46 schreef Peachbird het volgende:
laat ik liever niet verdrinken.
We moeten ze allemaal naar nederland halen dan kunnen ze nooit meer
Alle europese landen moeten snel volraken aan eritreeers jemenieten irakezen en afghanen, anders verdrinken ze! We moeten ze ook permanent in europa houden want in hun eigen land hebben ze geen uitkering en dat is onmenselijk.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:48 schreef Abed het volgende:
[..]
Niet allemaal, evenredig over Europa verdelen.
Niemand stelt dat ze allemaal naar Nederland dienen te komen.
Het gaat niet over Wilders hoor dit topic.quote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:39 schreef harrievankempen het volgende:
Deze prutser helpt Europa alleen maar meer om zeep ja.
Onverantwoordelijk om je kinderen in gevaar te brengen en ze te gebruiken als chantage middel om Europa binnen te komen.quote:
Je praat weer eens onzinquote:Op zaterdag 5 maart 2016 14:49 schreef Peachbird het volgende:
[..]
Alle europese landen moeten snel volraken aan eritreeers jemenieten irakezen en afghanen, anders verdrinken ze! We moeten ze ook permanent in europa houden want in hun eigen land hebben ze geen uitkering en dat is onmenselijk.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |