Ongetwijfeld. Maar ik had niet gedacht dat de Russen nog zo simpel dachten.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:41 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Het gaat ook niet zozeer om die God an sich. Maar met het feit dat het geloof in die God beschimpt wordt, denk ik. Want als je zegt God bestaat niet, dan zeg je in feite dat die gelovige dus wel heel gek bezig is. En dan is die gelovige dus in zijn wiek geschoten, want hij weet zeker dat-ie met iets heel ernstigs bezig is.
Eerlijk gezegd geloof ik niet eens dat Poetin gelovig is. Dit is vast politiek.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:48 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Aanhangers van wereldreligies zoeken hun goden doorgaans niet zelf uit.
Ja, jij had de Russen redelijk hoog zitten, bleek hierboven al, ik heb daar zo mijn twijfels bij.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. Maar ik had niet gedacht dat de Russen nog zo simpel dachten.
Hey boy wat een verassing jij weerquote:Op donderdag 3 maart 2016 00:28 schreef PSVCL het volgende:
Wat een milde reacties en ook maar 5 paginas,wow, dit zal vast niet in een Islamistisch land gebeurd zijn.
mensen die 25 posts per pagina hebbenquote:Op donderdag 3 maart 2016 00:28 schreef PSVCL het volgende:
Wat een milde reacties en ook maar 5 paginas,wow, dit zal vast niet in een Islamistisch land gebeurd zijn.
Aangezien het soennisme zich niet binnen een instituut bevindt doorgaans kan ik daar niet zo over oordelen in deze zin. Wel worden ze binnen framework geplaatst met andere islamitische moskeeën. De staat voert hier invloed op uit.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:26 schreef Igen het volgende:
[..]
Iets geloven is niet hetzelfde als de staat uitdagen.
In China heb je zelfs moskeeën. Mét luidkeelse gebedsoproep. In niet-islamitische steden. Kan blijkbaar allemaal gewoon. Zolang het maar geen bedreiging voor de staat wordt.
En dat lijkt me ook de principieel juiste houding. Er moet een scheiding tussen kerk en staat zijn en die scheiding moet inhouden dat religie zich vrij moet kunnen bewegen, maar uitsluitend binnen de kaders die de staat stelt; in die zin moet de overheid terughoudend zijn maar wel boven de religie staan.
Die Amerikaanse propagandamachine is net zo erg als RT van de Russen.quote:Op woensdag 2 maart 2016 15:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Meer bij NBC.
Nee, strafrechtelijke vervolging wegens uitgesproken atheïsme is niet iets wat alleen in islamitische landen voorkomt. Evenmin is het iets wat in christelijke kringen uitsluitend tot het verre verleden behoort.
Dit gebeurt er dus als macht religieuze trekjes krijgt. En daarom zou ieder beschaafd land er heel verstandig aan doen om de afstand tussen overheid en religie zo groot als mogelijk te houden.
Wat betreft de genoemde 5 jaar: hier.
En Zwitsers? Geloof je die wel?quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:08 schreef Eiwitshake het volgende:
[..]
Die Amerikaanse propagandamachine is net zo erg als RT van de Russen.
Ik trap daar niet zomaar in.
Ik geloof geen enkele nieuwsmedia. Één van de dingen die ik heb geleerd toen ik Journalistiek studeerde is dat je nog kritischer moet kijken naar het nieuws dan hoe ik dat al deed.quote:
Hm. Dus jij leest de krant en mompelt constant: 'Nietes...Allemaal niet waar...'? Of lees je helemaal geen kranten meer?quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:24 schreef Eiwitshake het volgende:
[..]
Ik geloof geen enkele nieuwsmedia.
Geen van beiden.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:58 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Hm. Dus jij leest de krant en mompelt constant: 'Nietes...Allemaal niet waar...'? Of lees je helemaal geen kranten meer?
Oké. Maar in dit geval is het dus niet waar?quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:00 schreef Eiwitshake het volgende:
[..]
Geen van beiden.
Ik kijk kritisch en ik denk iets is waar.
Het enige wat vaak feitelijk waar is is economisch nieuws.
propaganda bron en als het zo is dan is het zo ...nederland staat toe dat kindbruiden overkomen maar liefst een stuk of dertigquote:Op woensdag 2 maart 2016 15:06 schreef Jigzoz het volgende:
[..]
Meer bij NBC.
Nee, strafrechtelijke vervolging wegens uitgesproken atheïsme is niet iets wat alleen in islamitische landen voorkomt. Evenmin is het iets wat in christelijke kringen uitsluitend tot het verre verleden behoort en heeft een pedo partij. En plaatst mensen op basis van geloof , geslachtsuiting apart![]()
Dit gebeurt er dus als macht religieuze trekjes krijgt. En daarom zou ieder beschaafd land er heel verstandig aan doen om de afstand tussen overheid en religie zo groot als mogelijk te houden.
Wat betreft de genoemde 5 jaar: hier.
Hier heb je er nog een paar.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:05 schreef martino2701 het volgende:
[..]
propaganda bron en als het zo is dan is het zo ...nederland staat toe dat kindbruiden overkomen maar liefst een stuk of dertig
Dat is zo sinds Putin. In de Sowjet Unie was religie eerder de vijand, een concurrerende ideologie. Maar de dictatuur van Putin eist en krijgt steun van de kerk.quote:Op woensdag 2 maart 2016 18:49 schreef Disana het volgende:
[..]
Ongetwijfeld. Maar ik had niet gedacht dat de Russen nog zo simpel dachten.
Rusland is fantastisch!quote:Op donderdag 3 maart 2016 03:09 schreef ToT het volgende:
En te bedenken dat sommigen hier echt ongelooflijk pro-Rusland zijn.
Nee, die ligt niet altijd in het midden. Als een gebouw in brand gestoken is, en RT zegt dat het door kortsluiting kwam, is het gebouw niet half in brand gestoken.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:24 schreef Eiwitshake het volgende:
[..]
Ik geloof geen enkele nieuwsmedia. Één van de dingen die ik heb geleerd toen ik Journalistiek studeerde is dat je nog kritischer moet kijken naar het nieuws dan hoe ik dat al deed.
Het beste is om het nieuws van verschillende kanten te bekijken maar nooit voor ultieme waarheid aan te nemen. Die ligt altijd ergens in het midden.
Economische leugens zijn meestal de grootste leugens. Economie is geen wetenschap.quote:Op donderdag 3 maart 2016 13:00 schreef Eiwitshake het volgende:
[..]
Geen van beiden.
Ik kijk kritisch en ik denk iets is waar.
Het enige wat vaak feitelijk waar is is economisch nieuws.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |