Zonnetje?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:02 schreef Bienelientjee het volgende:
Het weer is ook zo wisselvallig. Ene dag regen en wind, andere dag regen en koud, nu weer een zonnetje. Lente mag van mij komen!!
Ok, nice! Waar? Zomaar of een reden voorquote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:35 schreef Bienelientjee het volgende:
[..]
Ik woon sinds afgelopen zondag in Engeland
Yupquote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:33 schreef Blik het volgende:
Gaat nu in Utrecht echt volle bak los qua sneeuw. Al de hele ochtend is het aan het sneeuwen, maar nu blijft het ook langzaamaan liggen
Opklaringen komen nu in Zeeland aan.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 14:01 schreef dick_laurent het volgende:
Stelt hier nauwelijks wat voor..... een wit paplaagje. Het is meer dat het al ruim twee uur behoorlijk hard sneeuwt....
Vraag me af wanneer het hier eindelijk droog wordt
Ah, nou hopen dat ze snel hierheen komenquote:Op vrijdag 4 maart 2016 14:03 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Opklaringen komen nu in Zeeland aan.
[ afbeelding ]
Ben na 3 jaar samen gaan wonen met mijn Engelse vriendquote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:37 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Ok, nice! Waar? Zomaar of een reden voor
Overigens komt die zon hier later op de dag. Dit gebied met neerslag had jij gister.
Scheelt niet veel inderdaadquote:Op vrijdag 4 maart 2016 14:04 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Ah, nou hopen dat ze snel hierheen komen
Nederland ook echt weer de koudste plek van heel NW Europa...zucht
Plaatje van 15:00u, mooie ronde opening in het wolkendek idd:quote:Op vrijdag 4 maart 2016 14:03 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Opklaringen komen nu in Zeeland aan.
[ afbeelding ]
?quote:Op vrijdag 4 maart 2016 15:36 schreef MaLo het volgende:
Hier blijft het ook maar natte-sneeuwen, bah.
Ben in Twenterand momenteelquote:Op vrijdag 4 maart 2016 15:44 schreef pfaf het volgende:
[..]
?
Enschede al uren dikke vlokken en t blijft best liggen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |