Waarom? Dat is een rare aanname.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:45 schreef GGMM het volgende:
[..]
Als je Twente voor spek en bonen laat spelen hebben de clubs die nog tegen Twente moeten daar voordeel van.
Tuurlijk niet, denk je dat de spelers van Twente nog motivatie hebben als ze allemaal een nieuwe club moeten zoeken en voor spek en bonen mee moeten doen? Daar zou ik als sportman niet op zitten wachten.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Waarom? Dat is een rare aanname.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Waarom? Dat is een rare aanname.
VBL / Welk effect heeft de FC Twente-soap op de titelstrijd?quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, denk je dat de spelers van Twente nog motivatie hebben als ze allemaal een nieuwe club moeten zoeken en voor spek en bonen mee moeten doen? Daar zou ik als sportman niet op zitten wachten.
quote:Op donderdag 3 maart 2016 14:05 schreef Grrrrrrrr het volgende:
Zoals al eerder gezegd: PSV heeft op het moment ook bij het uit de competitie nemen van Twente nog steeds alles in eigen hand. Als je alle wedstrijden vanaf nu wint heeft Ajax niet genoeg aan die 2 punten voordeel.
Alleen zie ik PSV niet alles winnen vanaf nu, maar dat hadden jullie ook vast wel begrepen.
Daarom moet je die beslissing gewoon na het seizoen maken. Zodat er nul invloed is op het competitieverloop.quote:Op donderdag 3 maart 2016 12:49 schreef GGMM het volgende:
[..]
Tuurlijk niet, denk je dat de spelers van Twente nog motivatie hebben als ze allemaal een nieuwe club moeten zoeken en voor spek en bonen mee moeten doen? Daar zou ik als sportman niet op zitten wachten.
Dat zou ideaal zijn, maar als Twente failliet wordt verklaard dan wordt dat gedaan door iemand die niks met het competitieverloop te maken heeft..quote:Op donderdag 3 maart 2016 15:55 schreef TweeGrolsch het volgende:
[..]
Daarom moet je die beslissing gewoon na het seizoen maken. Zodat er nul invloed is op het competitieverloop.
quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:42 schreef Gutanoth het volgende:
Tering, heel het internet staat vandaag vol met het bericht dat die shirts met Tesla erop echt zijn
PSV ontkent het ookquote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:47 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Ja dat ja, lijkt me sterk dat dat echt is
twitter:omroepbrabant twitterde op vrijdag 04-03-2016 om 13:34:15Tesla nieuwe hoofdsponsor PSV volgens internet, Eindhovense club noemt het onzin https://t.co/84HW66Pzkz https://t.co/C0vQAm0HbZ reageer retweet
Nee zeker niet! als het echt zou zijn, was ik zeer tevredenquote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:48 schreef Houtenbeen het volgende:
[..]
PSV ontkent het ook
Maar het zijn geen lelijke shirts
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Wat kneuzig weer. Met een Google search vind je zo wie ze voor de lol gemaakt heeft. Ik heb ze hier ook al eens gepost.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:42 schreef Gutanoth het volgende:
Tering, heel het internet staat vandaag vol met het bericht dat die shirts met Tesla erop echt zijn
Wel jammer want het zijn mega dikke shirts.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:56 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
Wat kneuzig weer. Met een Google search vind je zo wie ze voor de lol gemaakt heeft. Ik heb ze hier ook al eens gepost.
Dat zeker!quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wel jammer want het zijn mega dikke shirts.
Echt iets voor Davy dus.quote:Op vrijdag 4 maart 2016 13:58 schreef nickhguitar het volgende:
[..]
Wel jammer want het zijn mega dikke shirts.
quote:Waterreus: 'Ik ben ervan overtuigd dat PSV mij gaat vragen als voorzitter'
Ronald Waterreus verwacht in de toekomst aan de slag te gaan als voorzitter van PSV. De 45-jarige oud-doelman zegt overtuigd te zijn van het feit dat hij ooit gevraagd zal worden door de regerend kampioen van Nederland. Waterreus was tussen 1994 en 2004 als speler actief voor de club.
“Ik ben ervan overtuigd dat ze mij gaan vragen”, zegt de oud-international in gesprek met 1Limburg. “Maar de komende twee, drie jaar gaat dat nog niet gebeuren. Ik zit nu in de fase van mijn leven dat ik geen werkweek van tachtig uur wil maken.” Waterreus werd ooit door oud-PSV-voorzitter Harry van Raaij genoemd als toekomstige kandidaat voor die functie.
Waterreus laat in gesprek met de regionale omroep weten dat hij inmiddels bezig is om naast zijn praktijkkennis ook zijn theoretische kader te verbreden. Hij is sinds kort bezig met de opleiding Sportmanagement aan de Maastricht School of Management.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |