In de bron staat een interview, het integreren en meedoen is geheel vrijblijvend voor de Syrische gezinnen, mochten Syriėrs niet integreren, dan blijven ze gewoon in hun huizen wonen.quote:Honderd asielzoekersgezinnen krijgen huis in Rotterdam
In Rotterdam worden nog dit jaar honderd Syrische gezinnen opgevangen in speciaal daarvoor aangekochte woningen. Het is een initiatief van de Rotterdamse stichting De Verre Bergen.
Aan de opvang is een programma gekoppeld waarin taal, scholing, werk en sociale integratie centraal staan.
De Verre Bergen wil onderzoeken of de Syrische statushouders via het project beter in de samenleving integreren dan vluchtelingen in het normale opvangcircuit. Het werkt daarvoor samen met de Rotterdamse Erasmus Universiteit.
Uitbreiding project
Mocht het project een succes zijn, dan worden op termijn nog eens huizen gekocht voor honderd extra gezinnen. Voor deze twee fases heeft de stichting in totaal 20 miljoen euro gereserveerd.
De Verre Bergen verwacht via de huuropbrengsten het project te kunnen terugverdienen.
De huizen zijn gekocht van particulieren. Het gaat om woningen die verspreid zijn over de hele stad en minstens zes maanden te koop stonden.
Rotterdamwet
De zogenoemde Rotterdamwet-wijken zijn expres vermeden voor het project. Via deze wet kan de gemeente mensen zonder vast inkomen verbieden te gaan wonen in achterstandswijken. http://www.rijnmond.nl/ni(...)n-Rotterdam?r=nieuws
Omdat een verhuurder 6300euro subsidie per gevestigde statushouder krijgt.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 21:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In de bron staat een interview, het integreren en meedoen is geheel vrijblijvend voor de Syrische gezinnen, mochten Syriėrs niet integreren, dan blijven ze gewoon in hun huizen wonen.
Ik snap niet waarom asielzoekers zo vaak een uitzonderingspositie krijgen op een woning. Laat ze werken voor hun geld en op dezelfde manier aan een woning komen als eenieder.
De VVD zorgt goed voor haar pandjesbazen, vraag maar aan Hennie van der Most.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 21:56 schreef Physsic het volgende:
[..]
Omdat een verhuurder 6300euro subsidie per gevestigde statushouder krijgt.
Voor een normale burger krijgen ze niks.
quote:Op vrijdag 26 februari 2016 22:09 schreef LXIV het volgende:
Voor de verkoopcijfers van de huizenmarkt en de huizenprijzen is dit natuurlijk wel gunstig.
De Verre Bergen heeft 20 miljoen gereserveerd voor uiteindelijk 200 gezinnen. Dat is 100.000 euro per gezin. Het zullen dus kleine huizen zijn, flatwoningen etc. Dan kan de stichting nog een subsidie van 6.250 per statushouder krijgen. Vervolgens mogen de statushouders van hun uitkering/salaris de huur betalen, waar ze ook huursubsidie voor krijgen en zullen de huizenprijzen (naar alle waarschijnlijkheid) verder stijgen.quote:De Verre Bergen verwacht via de huuropbrengsten het project te kunnen terugverdienen.
Het gaat over Buut'nlanders. Als die iets krijgen is dat per definitie een probleem.quote:
Mooi? Ik dacht dat asiel iets tijdelijks was. Dit zorgt er voor dat ze blijven. Helemaal geen mooi nieuws. Die stichting moet zich inzetten voor Nederlanders die moeilijk aan een huis kunnen komen.quote:
De halve islamitische wereld importeren om wat probleempjes op korte termijn problemen op te lossen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:16 schreef hertogjan_lekkerman het volgende:
goed nieuws! twee vliegen 1 klap. Mensen zijn nu huis kwijt en die lui hebben tenminste fatsoenlijk onderdak. Zo gaan we in dit land met elkaar om (vind ik )
Ok, the truth has spoken. Period end einde.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:19 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
De halve islamitische wereld importeren om wat probleempjes op korte termijn problemen op te lossen.
Hele sectoren staan de likkebaarden bij de tsunami van achterlijkheid die Europa binnenwandelt: Bouwbedrijven, onderwijzers, welzijnswerkers.
Misdadig, want onder de streep kost dit Nederland heel veel geld en het kost ons uiteindelijk ons land.
Integreren moet ook niet, want ze moeten juist zo snel mogelijk weer terug om hun eigen land op te bouwen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 21:52 schreef luxerobots het volgende:
[..]
In de bron staat een interview, het integreren en meedoen is geheel vrijblijvend voor de Syrische gezinnen, mochten Syriėrs niet integreren, dan blijven ze gewoon in hun huizen wonen.
Dat. Het uitschot wat nu binnen gehaald wordt gaat nooit meer weg.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:23 schreef JanKorteachternaam het volgende:
Of worden we weer eens voor de gek gehouden?
Ze moeten onderdak hebben toch , je kan ze moeilijk op straat dumpen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:13 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Mooi? Ik dacht dat asiel iets tijdelijks was. Dit zorgt er voor dat ze blijven. Helemaal geen mooi nieuws. Die stichting moet zich inzetten voor Nederlanders die moeilijk aan een huis kunnen komen.
Maak je maar geen illusie: die gaan nooit meer werken en wij kunnen er de rest van hun leven aan blijven betalen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 21:52 schreef luxerobots het volgende:
Laat ze werken voor hun geld en op dezelfde manier aan een woning komen als eenieder.
Dit is geen onderdak verlenen, dit is mensen blijvend opnemen in de samenleving.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:35 schreef PSVCL het volgende:
[..]
Ze moeten onderdak hebben toch , je kan ze moeilijk op straat dumpen.
Ben het gedeeltelijk met jou eens , maar je moet het ook van de andere kant bekijken .quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:52 schreef JanKorteachternaam het volgende:
[..]
Dit is geen onderdak verlenen, dit is mensen blijvend opnemen in de samenleving.
Natuurlijk moet je ze niet op straat dumpen, maar opvang moet sober en uit alles moet blijken dat het slechts tijdelijk is. Dus gewoon een slaapzaal; bed, bad en brood. Geen luxe, geen integratie. Met een maximale prikkel om terug te gaan naar het thuisland.
Als Nederlanders toch zo nodig de Gutmensch willen uithangen, vang dan 55+-ers op. Die krijgen geen kinderen meer en zijn relatief gemakkelijk weer weg te krijgen of zitten de rest van hun leven uit. Geen blijvende gevolgen voor Nederland. Gezinnen kosten heel veel geld, hebben vaak grote aantallen kinderen en er komt een oneindig aantal generaties achteraan die geld blijven kosten. Juist gezinnen moet je in de regio opvangen.
Massa's mensen willen een huis. Gemiddelde wachttijd voor een sociale huurwoning in NL is 8 jaar.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:43 schreef opreis het volgende:
Waar toveren ze iedere keer toch die miljoenen vandaan voor dit soort dingen. En hoe wordt ik vluchteling? Ik wil graag ook mijn eigen huis voor niks
[pvvmodus]quote:Op vrijdag 26 februari 2016 23:43 schreef opreis het volgende:
Waar toveren ze iedere keer toch die miljoenen vandaan voor dit soort dingen. En hoe wordt ik vluchteling? Ik wil graag ook mijn eigen huis voor niks
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |