Slim. Dan is hij vast in goede doenquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:07 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
[..]
Ik spreek hem na zijn beurt
Kon toen geen gegadigde vinden. Daarom die lijstquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:08 schreef Yvie_lu het volgende:
Gewoon gelijk 1 januari toch? Ben je er daarna de rest van het jaar vanaf
Ik hoop dat je er iets aan hebtquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:09 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Kon toen geen gegadigde vinden. Daarom die lijst
De 29e, dan ben je er voor vier jaar vanaf.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:08 schreef Yvie_lu het volgende:
Gewoon gelijk 1 januari toch? Ben je er daarna de rest van het jaar vanaf
Ik ga wel rondgeilen in KPDquote:
Ik was toen niet zo slim om die regeling te kunnen treffen helaas.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:11 schreef Harmankardon het volgende:
[..]
De 29e, dan ben je er voor vier jaar vanaf.
1 keer per week is al weinigquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:12 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik zou gek worden als ik maar één beurt per jaar kreeg
Elke keer als ik zo'n opmerking zie weet ik dat het een leugen is. Iedereen kan dat zonder craycray te worden.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:12 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
Ik zou gek worden als ik maar één beurt per jaar kreeg
Rustig, ik ben die rol aan het invullenquote:
Echt hequote:
Ik word al helemaal leip als mijn stopweek langer duurt dan ik van plan wasquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:14 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Elke keer als ik zo'n opmerking zie weet ik dat het een leugen is. Iedereen kan dat zonder craycray te worden.
Of ben ik knettergek aan het worden en merk ik het niet?
quote:
Dat is dan in een ideale situatie. Maar als dat niet voor handen is, dan pas je jezelf daar toch gewoon aan aan?quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:15 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Echt he
[..]
Ik word al helemaal leip als mijn stopweek langer duurt dan ik van plan wasNee, ik word echt gek na een lange tijd zonder seks, I know for sure
Inderdaad, dan vind ik me zo snel mogelijk een nieuwe scharrel.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:18 schreef Yvie_lu het volgende:
[..]
Dat is dan in een ideale situatie. Maar als dat niet voor handen is, dan pas je jezelf daar toch gewoon aan aan?
Dat zeggen alleen mensen die seks hebbenquote:
Ik heb ook seks en ik vind seks niet overrated.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:23 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Dat zeggen alleen mensen die seks hebben
die vond ik awesome. Muse mehquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:00 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
Muse moet ik ook nog eens live zien, net als Foo Fighters, dat lijkt me goddomme vet
Ik was ook niet helemaal serieusquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:24 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ik heb ook seks en ik vind seks niet overrated.
Laat me even generaliseren jaquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:24 schreef TheGirlNextDoor het volgende:
[..]
Ik heb ook seks en ik vind seks niet overrated.
quote:
quote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:26 schreef VoornaamAchternaam het volgende:
[..]
Laat me even generaliseren ja![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |