quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:21 schreef ccs het volgende:
Goed idee. Dan zal er nooit meer racisme, oorlog en armoede zijn.
Dat komt door de vroegere blanke overheersing. Ze zijn nog steeds herstellende daarvan.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:25 schreef Gerard_Geit het volgende:
[..]
Want landen die door negers worden bestuurd zijn in de regel erg succesvol
Jatochquote:Op donderdag 25 februari 2016 17:35 schreef ccs het volgende:
[..]
Dat komt door de vroegere blanke overheersing. Ze zijn nog steeds herstellende daarvan.
TS is de huisracist.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:33 schreef bamibij het volgende:
Iemand roept iets. Snel wordt boos en maak een topic. Door mensen zoals jij gaat de wereld kapot TS
Iedere blanke man zou keihard tot zijn dood moeten werken en 50% van zijn loon af moeten staan zodat negroïde families niet meer hoeven te werken en zich kunnen richten op het voortplanten.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
Matig sarcasme is matig.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:44 schreef ccs het volgende:
[..]
Iedere blanke man zou keihard tot zijn dood moeten werken en 50% van zijn loon af moeten staan zodat negroïde families niet meer hoeven te werken en zich kunnen richten op het voortplanten.
We gaan blanke families vertellen dat trouwen en kinderen krijgen belachelijk is. Zodat er geen nieuwe racisten meer geboren worden. Het leven zal prachtig zijn in Europa!
Doe eens niet zo racistischquote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
Alsof Afrikanen geen middel tegen kanker kunnen ontwikkelen, of op de maan kunnen landen?quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:55 schreef Grems het volgende:
Ik kan er niet zo mee zitten, Europa is oud, zwak en gefeminiseerd geworden en dan komt er een moment dat je overgenomen wordt.
Daarnaast gun ik het onze Afrikaanse, Arabische en Pakistaanse medemens van harte, een wereld zonder blanken. Waar de vooruitgang of zelfs de instandhouding van de huidige ontwikkelingen dan vandaan moet komen is hun probleem.
Ziet er erg Afrikaans uit inderdaad.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:56 schreef ccs het volgende:
[..]
Alsof Afrikanen geen middel tegen kanker kunnen ontwikkelen, of op de maan kunnen landen?
De eerste harttransplantatie ooit was nota bene in Zuid-Afrika!
Nou, ik zal eens wat zwarte wetenschappers zoeken die baanbrekend onderzoek hebben gedaan.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:00 schreef Grems het volgende:
[..]
Ziet er erg Afrikaans uit inderdaad.
Doe dat. Niet teveel tegelijk posten anders gaat de server roken.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:04 schreef ccs het volgende:
[..]
Nou, ik zal eens wat zwarte wetenschappers zoeken die baanbrekend onderzoek hebben gedaan.
Smerige racist.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
Omdat je langzaam net zo paranoïde wordt als de meerderheid van de Amerikaanse bevolking door het constant bevestigen en verder bevorderen van je vrij enge en angstig wereldbeeld door jezelf alleen bloot te stellen aan informatiebronnen die precies hetgeen vertellen wat jij wil horen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:26 schreef GhpH het volgende:
En mensen vragen zich af waarom ik steeds meer sentiment krijg voor the second amendment....
blanken ook, nederlanders ookquote:Op donderdag 25 februari 2016 18:13 schreef Vermon het volgende:
[..]
Smerige racist.
"Moslims verkrachten nog steeds dieren en kinderen."
Weet je. Ik heb een tijd lang die roze bril van jou daadwerkelijk op proberen te zetten. Maar helaas liegen feiten niet. Ik ben niet naar nieuwssites gegaan zoals ww.sdkuriren.se of de elsevier voor ons dan. Ik ben gewoon naar de statistische feiten gaan kijken en daar kon niet omheen gedraaid worden.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:14 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Omdat je langzaam net zo paranoïde wordt als de meerderheid van de Amerikaanse bevolking door het constant bevestigen en verder bevorderen van je vrij enge en angstig wereldbeeld door jezelf alleen bloot te stellen aan informatiebronnen die precies hetgeen vertellen wat jij wil horen.
Het is allemaal niet zo moeilijk.
quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:07 schreef Grems het volgende:
[..]
Doe dat. Niet teveel tegelijk posten anders gaat de server roken.
Bedankt Hans.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:14 schreef Mark031 het volgende:
Imperialisme was ook gericht op het onderwerpen van landen en volkeren. Alhoewel er slechts een beperkt aantal West-Europese landen waren die echt extreem waren, zoals Spanje, Portugal, Frankrijk en Engeland.
Die zijn deels wel verantwoordelijk voor alle shit die je nu ziet. De rest van Europa kan je niet verantwoordelijk houden daarvoor.
Ten eerste zegt de uitspraak "roze bril" meer over jouw wereldvisie dan de mijne. Ik ontken, noch kijk weg van de problematiek die een influx van immigranten (of dat nu vluchtelingen zijn of arbeidsmigranten) onherroepelijk met zich meebrengt. Daarbij ben ik mij ook zeer zeker van bewust dat er mensen zijn die hier misbruik van maken. Van evt. terroristen tot mensensmokkelaars.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:29 schreef GhpH het volgende:
Weet je. Ik heb een tijd lang die roze bril van jou daadwerkelijk op proberen te zetten. Maar helaas liegen feiten niet. Ik ben niet naar nieuwssites gegaan zoals ww.sdkuriren.se of de elsevier voor ons dan. Ik ben gewoon naar de statistische feiten gaan kijken en daar kon niet omheen gedraaid worden.
Je blijft elke keer maar raaskallen over prioriteiten stellen en eigenbelang verdedigen. Ik heb je echter hier nog nooit een zinnige uitspraak over zien doen. Wat zijn die prioriteiten en welk eigen belang moet in godsnaam verdedigt worden? Het is een stuk naïever om te denken dat je iedereen buiten kan houden en dat zo het probleem zich wel zal oplossen.quote:Ik wil best geloven dat er voornamelijk goede mensen in een groep zitten en het niet een meerderheid is die het verziekt. Maar alsnog breng je een groot gevaar binnen en dat kan je als land je bevolking niet aandoen. Nogmaals, we dienen prioriteiten te stellen en we kunnen niet tegelijkertijd iedereen gaan helpen. Je intenties zijn goed, maar je blinde vlek naar gevaar is te opvallend.
Gewoon even voor het gemak Nederlands-Indië vergeten.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:14 schreef Mark031 het volgende:
Imperialisme was ook gericht op het onderwerpen van landen en volkeren. Alhoewel er slechts een beperkt aantal West-Europese landen waren die echt extreem waren, zoals Spanje, Portugal, Frankrijk en Engeland.
Die zijn deels wel verantwoordelijk voor alle shit die je nu ziet. De rest van Europa kan je niet verantwoordelijk houden daarvoor.
Wie denk je dat al die corrupte regeringen over eind houdt? De Afrikaanse samenleving zelf? Bedrijven zoals Shell vindt het maar wat handig dat ze kunnen doen en laten wat ze willen als ze zo'n pop een schijntje aan briefgeld toe kunnen stoppen. En tegenwoordig doen de nieuwe Chinese kapitalisten net zo lekker mee.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:41 schreef truthortruth het volgende:
Op zich heeft die een punt dat 'we' de wereld geplunderd hebben. Maar we hebben 'ons' nu teruggetrokken, en proberen 'ons' te beteren. Echter we hebben nog steeds veel resources nodig, dus het is een beetje raar dat de macht nog hier ligt. Juist de derde wereld zou hun macht nu moeten kunnen uitoefenen. Maar wat zie je, ze maken er onderling nu zelf een teringzooi van egoistisch op zoek naar snelle winst. Dus nu een beetje wijzen naar de wit man, is een beetje dom.
Ik leg de causaliteit zeker goed. Ik heb niet gezegd dat islam je crimineel MAAKT maar wel dat mensen van die landen gemiddeld 3x zo crimineel zijn als de nederlander. Ik ben niet degene die de statistiek fout interpreteert. Jij wil gewoon geen statistische feiten onder ogen zien en probeert ze weg te moffelen alsof het niets is.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:57 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Ten eerste zegt de uitspraak "roze bril" meer over jouw wereldvisie dan de mijne. Ik ontken, noch kijk weg van de problematiek die een influx van immigranten (of dat nu vluchtelingen zijn of arbeidsmigranten) onherroepelijk met zich meebrengt. Daarbij ben ik mij ook zeer zeker van bewust dat er mensen zijn die hier misbruik van maken. Van evt. terroristen tot mensensmokkelaars.
Echter, omdat ik jouw visie van hel en verdoemenis weiger aan te nemen omdat het:
1. een absurd denkbeeld is dat zelfs in een grove overdrijving van de werkelijkheid er nog niets van waarheid in terug te vinden is.
2. het überhaupt een contra-productieve houding is als je juist geen vijandig klimaat wil creëren waarin de door zoveel achterlijke NWS-klantjes bijna op gehoopt wordt.
Ten tweede heb je niet je leesgedrag aangepast wat tot een gematigder wereldbeeld zou moeten leiden, maar ben je bij objectievere bronnen te raden gegaan om juist je eigen gelijk wederom aan te tonen. Want de statistiek liegt er niet om! Cijfers liegen inderdaad niet. Tenzij je natuurlijk correlatie voor causaliteit gaat aanzien wat tot zeer mooie uitspraken leidt zoals: "Ja, de Islam maakt je crimineel!"
[..]
Je blijft elke keer maar raaskallen over prioriteiten stellen en eigenbelang verdedigen. Ik heb je echter hier nog nooit een zinnige uitspraak over zien doen. Wat zijn die prioriteiten en welk eigen belang moet in godsnaam verdedigt worden? Het is een stuk naïever om te denken dat je iedereen buiten kan houden en dat zo het probleem zich wel zal oplossen.
Ook is het precieze "grote" gevaar me niet duidelijk. Maar misschien zie ik wel een wereldwijd complot over het hoofd dat 3 jaar geleden onder de gehele Islamitische wereldbevolking is opgezet tegen de blanke Westerling.
quote:Op donderdag 25 februari 2016 21:47 schreef GhpH het volgende:
In hun eigen landen zijn ze niet tevreden maar in hun gastland trachten ze het weer als hun eigen land te maken
Dat klopt gedeeltelijk. Echter dan moeten ze gaan zeuren over die corrupte regering en de corrupte mensen die deze regeringen in stand houden. In Europa proberen bedrijven ook constant dat soort machtspelletjes uit, maar ze krijgen maar gedeeltelijk voet aan de grond.quote:Op donderdag 25 februari 2016 20:20 schreef hoink581 het volgende:
Wie denk je dat al die corrupte regeringen over eind houdt? De Afrikaanse samenleving zelf? Bedrijven zoals Shell vindt het maar wat handig dat ze kunnen doen en laten wat ze willen als ze zo'n pop een schijntje aan briefgeld toe kunnen stoppen. En tegenwoordig doen de nieuwe Chinese kapitalisten net zo lekker mee.
Zonder de witman, wat zou jouw wereld dan mooi zijn eh?quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
Het zal mijn tijd wel duren maar ik heb toch meelij met de toekomstige generaties dat er dan geen lekkere blonde chicks meer zullen zijn.quote:Op donderdag 25 februari 2016 21:59 schreef Fatoeman het volgende:
Maak je niet zo druk, over een aantal jaar zijn alle rassen toch gemengd
Mwah, val zelf toch op negerinnen, dus ik help er aardig aan meequote:Op donderdag 25 februari 2016 22:11 schreef the-eye het volgende:
[..]
Het zal mijn tijd wel duren maar ik heb toch meelij met de toekomstige generaties dat er dan geen lekkere blonde chicks meer zullen zijn.
De grap is eerder dat jij beweert causaliteit uit te leggen, terwijl je uit deze comment laat blijken dat je de term niet eens lijkt te begrijpen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 21:47 schreef GhpH het volgende:
Ik leg de causaliteit zeker goed. Ik heb niet gezegd dat islam je crimineel MAAKT maar wel dat mensen van die landen gemiddeld 3x zo crimineel zijn als de nederlander. Ik ben niet degene die de statistiek fout interpreteert. Jij wil gewoon geen statistische feiten onder ogen zien en probeert ze weg te moffelen alsof het niets is.
Nee meneer ziet totaal geen gevaar in het binnenhalen van een groep mensen die drie maal crimineler zijn.![]()
Jij maakt hier en daar gewoon wat kinderen?quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:12 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Mwah, val zelf toch op negerinnen, dus ik help er aardig aan mee
Dat niet zo zeer, maar ga er maar van uit dat ik toch wel een paar zwarte kindjes ga produceren (bij hopelijk een vrouw)quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:16 schreef the-eye het volgende:
[..]
Jij maakt hier en daar gewoon wat kinderen?
Je bedoelt bij (neem ik aan) één vrouwquote:Op donderdag 25 februari 2016 22:17 schreef Fatoeman het volgende:
[..]
Dat niet zo zeer, maar ga er maar van uit dat ik toch wel een paar zwarte kindjes ga produceren (bij hopelijk een vrouw)
Jaquote:Op donderdag 25 februari 2016 22:18 schreef the-eye het volgende:
[..]
Je bedoelt bij (neem ik aan) één vrouw
Oftewel je ontkent en geeft op. Prima.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:13 schreef hoink581 het volgende:
[..]
De grap is eerder dat jij beweert causaliteit uit te leggen, terwijl je uit deze comment laat blijken dat je de term niet eens lijkt te begrijpen.
Dit is nog steeds correlatie en geen causaliteit. Je neemt iets waar in de gegevens maar doet geen uitspraak over een causaal verband.Laat staan dat je het uitlegt.
Na een jaar dit nog steeds niet weten en met statistiek blijven gooien.
Op de rest ga ik niet in. Ik wil het hebben over de realiteit, niet over de waanbeelden van brandende molens op de Kinderdijk en IS vlaggen wappert in Maastricht.
Leg causaliteit nog eens uit man, ik kom niet uit mijn SPSS.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:22 schreef GhpH het volgende:
Oftewel je ontkent en geeft op. Prima.
Afrocentristen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 18:04 schreef ccs het volgende:
[..]
Nou, ik zal eens wat zwarte wetenschappers zoeken die baanbrekend onderzoek hebben gedaan.
Ik weet ook wat causaliteit is. Bvb Als iemand ziek wordt door een rotte appel te eten, dan is de appel daar de oorzaak (causa) van. Die appel plus hetgeen hij voor de rest heeft gegeten is eraan gecorreleerd.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:28 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Leg causaliteit nog eens uit man, ik kom niet uit mijn SPSS.
Een heel wereldbeeld ondersteunen met statistiek terwijl je de basis niet kent.
Ik wil reageren op feiten GhpH. Heb onderhand mijn onderbuikje vol van dat schizo-gemekker van je dat in een cirkeltje draait.
Als je dat niet kan dan ben je gewoon uitgepraat en zou ik maar verkassen naar BNW.
Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:41 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik weet ook wat causaliteit is. Bvb Als iemand ziek wordt door een rotte appel te eten, dan is de appel daar de oorzaak (causa) van. Die appel plus hetgeen hij voor de rest heeft gegeten is eraan gecorreleerd.
Ik zeg dus niet dat islam de oorzaak is ervan.. Maar wel dat mensen uit die specifieke landen een dreiging vormen door hun hoge criminaliteitscijfers. Of islam daar de oorzaak van is of niet, het zal me om het even zijn. Maar waar het mij om gaat is dat ze daadwerkelijk crimineler zijn, en daardoor niet geschikt om in dit land toegelaten te worden.
Het is wel zeer waarschijnlijk, echter blijven er altijd covarianten waardoor het lastig wordt causaliteit aan te tonen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:54 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.
Precies hetzelfde als daarnet.
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:01 schreef Spanky78 het volgende:
Het is wel zeer waarschijnlijk, echter blijven er altijd covarianten waardoor het lastig wordt causaliteit aan te tonen.
Kwestie van toch eens wat anders aanpakken...
Nee, dat vind ik niet logisch. Maargoed, ik ga verder de discussie niet aan. herhaling van zetten, is hier al duizend keer gevoerd.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:07 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?
Ben nu toch wel benieuwd wat je in Godsnaam denkt dan.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:10 schreef Spanky78 het volgende:
Nee, dat vind ik niet logisch. Maargoed, ik ga verder de discussie niet aan. herhaling van zetten, is hier al duizend keer gevoerd.
Dat wij geplunderd zouden hebben is ook een extreem-linkse mythe die pas na 1990 in het onderwijs geslopen is. In Suriname en Indonesië hebben we ook heel veel opgebouwd. Denk aan de scholing van de inheemse bevolking, aanleggen van infrastructuur, vaccineren.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:41 schreef truthortruth het volgende:
Op zich heeft die een punt dat 'we' de wereld geplunderd hebben. Maar we hebben 'ons' nu teruggetrokken, en proberen 'ons' te beteren. Echter we hebben nog steeds veel resources nodig, dus het is een beetje raar dat de macht nog hier ligt. Juist de derde wereld zou hun macht nu moeten kunnen uitoefenen. Maar wat zie je, ze maken er onderling nu zelf een teringzooi van egoistisch op zoek naar snelle winst. Dus nu een beetje wijzen naar de wit man, is een beetje dom.
Neehee.... ik zeg niet dat het land de oorzaak is. Waarom maak jij dat eruit op? Ik maak wel uit aan de hand van de statistieken dat immigranten uit die regio 3x crimineler zijn. Dat is alles wat ik zeg en dat zijn niet ontkenbare FEITEN.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:54 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.
Precies hetzelfde als daarnet.
Al deden ze in hun eigen land clowns pijpen op een eenwieler. Boeit mij dat? Het gaat mij om het gedrag wat ze hier vertonen. Een vriend van mij kan bij zich thuis de grootste schat zijn maar als hij zich bij mij thuis misdraagt wijs ik hem de deur ipv te zeggen "kom maar hier mijn zooi ruïneren".quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:07 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?
Klassieke opleidingen met latijn zijn gewoon minder populair.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:56 schreef GhpH het volgende:
Trieste tijden waarin Allahu Akhbar bekender is dan Deus Vult
Ik heb gewoon zin in kruistochten.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 01:16 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Klassieke opleidingen met latijn zijn gewoon minder populair.
Zolang ze maar niet naast me wonen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 01:18 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik heb gewoon zin in kruistochten.
Christenen, joden en atheïsten... wat zeggen we ervan?
De gemiddelde negeren Is nog te lui om ze ogen open te houden laat staan een baan zoeken.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:25 schreef Gerard_Geit het volgende:
[..]
Want landen die door negers worden bestuurd zijn in de regel erg succesvol
De dienstregeling van de NS zal wel weer voor vertraging zorgen danquote:Op vrijdag 26 februari 2016 19:51 schreef Proximo het volgende:
Dit soort figuren mogen in een hypothetische WO3 genocide van mij op de 1e trein nach osten
TS is link?quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:17 schreef LXIV het volgende:
Het is natuurlijk geen 'anti' racist. Het is gewoon een racist, want voor hem is tot welk ras een mens behoort en welk ras er in Europa woont heel belangrijk.
Een verwarring die je bij Links vaker ziet: Een racist is iemand die opkomt voor het blanke ras, dus een anti-racist is iemand die opkomt voor het zwarte ras.
https://www.google.nl/sea(...)bm=isch&q=Paramariboquote:Op donderdag 25 februari 2016 23:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat wij geplunderd zouden hebben is ook een extreem-linkse mythe die pas na 1990 in het onderwijs geslopen is. In Suriname en Indonesië hebben we ook heel veel opgebouwd. Denk aan de scholing van de inheemse bevolking, aanleggen van infrastructuur, vaccineren.
Kijk eens op foto's van Suriname van voor de onafhankelijkheid, hoe netjes en schoon het eruit zag en vergelijk het met de foto's hoe het er nu uitziet. Djakarta idem.
Wij hebben daar vooral gewoon gehandeld met lokale opperhoofden en alleen maar opgetreden tegen excessen als heksenverbrandingen, stenigingen et cetera. Verder maakte het ons maar weinig ut wat de bevolking deed.
Helaas wel iddquote:Op donderdag 25 februari 2016 23:56 schreef GhpH het volgende:
Trieste tijden waarin Allahu Akhbar bekender is dan Deus Vult
quote:Op vrijdag 26 februari 2016 20:28 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ah ja, het is zwart OF wit , maar dan ook echt PUUR zwart of PUUR wit
En dus?quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |