Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:41 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik weet ook wat causaliteit is. Bvb Als iemand ziek wordt door een rotte appel te eten, dan is de appel daar de oorzaak (causa) van. Die appel plus hetgeen hij voor de rest heeft gegeten is eraan gecorreleerd.
Ik zeg dus niet dat islam de oorzaak is ervan.. Maar wel dat mensen uit die specifieke landen een dreiging vormen door hun hoge criminaliteitscijfers. Of islam daar de oorzaak van is of niet, het zal me om het even zijn. Maar waar het mij om gaat is dat ze daadwerkelijk crimineler zijn, en daardoor niet geschikt om in dit land toegelaten te worden.
Het is wel zeer waarschijnlijk, echter blijven er altijd covarianten waardoor het lastig wordt causaliteit aan te tonen.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:54 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.
Precies hetzelfde als daarnet.
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:01 schreef Spanky78 het volgende:
Het is wel zeer waarschijnlijk, echter blijven er altijd covarianten waardoor het lastig wordt causaliteit aan te tonen.
Kwestie van toch eens wat anders aanpakken...
Nee, dat vind ik niet logisch. Maargoed, ik ga verder de discussie niet aan. herhaling van zetten, is hier al duizend keer gevoerd.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:07 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?
Ben nu toch wel benieuwd wat je in Godsnaam denkt dan.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:10 schreef Spanky78 het volgende:
Nee, dat vind ik niet logisch. Maargoed, ik ga verder de discussie niet aan. herhaling van zetten, is hier al duizend keer gevoerd.
Dat wij geplunderd zouden hebben is ook een extreem-linkse mythe die pas na 1990 in het onderwijs geslopen is. In Suriname en Indonesië hebben we ook heel veel opgebouwd. Denk aan de scholing van de inheemse bevolking, aanleggen van infrastructuur, vaccineren.quote:Op donderdag 25 februari 2016 19:41 schreef truthortruth het volgende:
Op zich heeft die een punt dat 'we' de wereld geplunderd hebben. Maar we hebben 'ons' nu teruggetrokken, en proberen 'ons' te beteren. Echter we hebben nog steeds veel resources nodig, dus het is een beetje raar dat de macht nog hier ligt. Juist de derde wereld zou hun macht nu moeten kunnen uitoefenen. Maar wat zie je, ze maken er onderling nu zelf een teringzooi van egoistisch op zoek naar snelle winst. Dus nu een beetje wijzen naar de wit man, is een beetje dom.
Neehee.... ik zeg niet dat het land de oorzaak is. Waarom maak jij dat eruit op? Ik maak wel uit aan de hand van de statistieken dat immigranten uit die regio 3x crimineler zijn. Dat is alles wat ik zeg en dat zijn niet ontkenbare FEITEN.quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:54 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Maar nu zeg je dat de oorzaak van hun crimineel gedrag het land van herkomst en de cultuur is.
Precies hetzelfde als daarnet.
Al deden ze in hun eigen land clowns pijpen op een eenwieler. Boeit mij dat? Het gaat mij om het gedrag wat ze hier vertonen. Een vriend van mij kan bij zich thuis de grootste schat zijn maar als hij zich bij mij thuis misdraagt wijs ik hem de deur ipv te zeggen "kom maar hier mijn zooi ruïneren".quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:07 schreef hoink581 het volgende:
[..]
Zou het niet wat logischer zijn dat de criminelen hier al crimineel waren in de eigen omgeving? En dat dat verder vrij weinig met een cultuur van plunderen te maken heeft?
Klassieke opleidingen met latijn zijn gewoon minder populair.quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:56 schreef GhpH het volgende:
Trieste tijden waarin Allahu Akhbar bekender is dan Deus Vult
Ik heb gewoon zin in kruistochten.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 01:16 schreef Stephen_Dedalus het volgende:
[..]
Klassieke opleidingen met latijn zijn gewoon minder populair.
Zolang ze maar niet naast me wonen.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 01:18 schreef GhpH het volgende:
[..]
Ik heb gewoon zin in kruistochten.
Christenen, joden en atheïsten... wat zeggen we ervan?
De gemiddelde negeren Is nog te lui om ze ogen open te houden laat staan een baan zoeken.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:25 schreef Gerard_Geit het volgende:
[..]
Want landen die door negers worden bestuurd zijn in de regel erg succesvol
De dienstregeling van de NS zal wel weer voor vertraging zorgen danquote:Op vrijdag 26 februari 2016 19:51 schreef Proximo het volgende:
Dit soort figuren mogen in een hypothetische WO3 genocide van mij op de 1e trein nach osten
TS is link?quote:Op donderdag 25 februari 2016 23:17 schreef LXIV het volgende:
Het is natuurlijk geen 'anti' racist. Het is gewoon een racist, want voor hem is tot welk ras een mens behoort en welk ras er in Europa woont heel belangrijk.
Een verwarring die je bij Links vaker ziet: Een racist is iemand die opkomt voor het blanke ras, dus een anti-racist is iemand die opkomt voor het zwarte ras.
https://www.google.nl/sea(...)bm=isch&q=Paramariboquote:Op donderdag 25 februari 2016 23:27 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat wij geplunderd zouden hebben is ook een extreem-linkse mythe die pas na 1990 in het onderwijs geslopen is. In Suriname en Indonesië hebben we ook heel veel opgebouwd. Denk aan de scholing van de inheemse bevolking, aanleggen van infrastructuur, vaccineren.
Kijk eens op foto's van Suriname van voor de onafhankelijkheid, hoe netjes en schoon het eruit zag en vergelijk het met de foto's hoe het er nu uitziet. Djakarta idem.
Wij hebben daar vooral gewoon gehandeld met lokale opperhoofden en alleen maar opgetreden tegen excessen als heksenverbrandingen, stenigingen et cetera. Verder maakte het ons maar weinig ut wat de bevolking deed.
Helaas wel iddquote:Op donderdag 25 februari 2016 23:56 schreef GhpH het volgende:
Trieste tijden waarin Allahu Akhbar bekender is dan Deus Vult
quote:Op vrijdag 26 februari 2016 20:28 schreef KreKkeR het volgende:
[..]
Ah ja, het is zwart OF wit , maar dan ook echt PUUR zwart of PUUR wit
En dus?quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:41 schreef Abed het volgende:
De witman denkt inderdaad nog dat ze in de gouden eeuw leven.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |