Hoe filmt die vent dat? Tweepersoons ligfiets?quote:Op woensdag 24 februari 2016 20:55 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Sommige Quest piloten gebruiken een remparachute in de Ardennen:
Klopt, rug aan rug tandem ligfiets. Iedere rijder heeft z'n eigen aangedreven wiel. De stoker kijkt dus steeds achteruit.quote:Op woensdag 24 februari 2016 21:11 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Hoe filmt die vent dat? Tweepersoons ligfiets?
Whaha dat er dan een dikke SUV of een landbouwvoertuig om de hoek komt en die parachute blijft haken.quote:Op donderdag 25 februari 2016 00:38 schreef MCH het volgende:
Lekker gevaarlijk ook, die parachute danst gewoon over de volledige breedte van de weg.
Dit zijn wel piloten he, die hebben daar een ingewikkelde jarenlange opleiding voor gevolgd. Dus ze kunnen de risico's en gevolgen veel beter inschatten dan jij als simpele rechtop zit wielrenner.quote:Op donderdag 25 februari 2016 00:38 schreef MCH het volgende:
Lekker gevaarlijk ook, die parachute danst gewoon over de volledige breedte van de weg.
Wacht, moet je dan halverwege de rit omdraaien en dan gaat de ander trappen?quote:Op woensdag 24 februari 2016 22:47 schreef ultra_ivo het volgende:
[..]
Klopt, rug aan rug tandem ligfiets. Iedere rijder heeft z'n eigen aangedreven wiel. De stoker kijkt dus steeds achteruit.
Beetje fappen in die banaan, ja toch, niemand die het ziet.quote:Op donderdag 25 februari 2016 09:09 schreef Tommeke het volgende:
Nee, ze trappen allebei. Heb dat met de Elfstedentocht ook wel eens gezien. Gruwelijk irritant volk, je ziet ze amper.
Knie kapot?quote:Op donderdag 25 februari 2016 09:31 schreef Leonos het volgende:
Ik mag niet meer hardlopen en voetballen, dus ik kom hier weer een beetje rondhangen
Zo belastend is op een forum hangen nou ook weer niet.quote:
Tja, geen idee of je er lekker op zit. Die kerel is 1,86 maar het is een redelijke spacertorenquote:Op donderdag 25 februari 2016 16:55 schreef Leonos het volgende:
V&A / [TK] Giant TCR0 Shimano Ultegra
Is deze wat voor mij jongens?
Wat een zielig verhaal. Arm hontje.quote:Op donderdag 25 februari 2016 17:45 schreef MarcoD het volgende:
Ik wil hem heel graag hebben, maar mijn hondje is onlangs een poot verloren waardoor hij een hele dure ingreep moest ondergaan. Nu heb ik dus geen geld meer.
Kunnen we niet iets regelen?
Roest en pekel ook op de pedalen.quote:250 km ermee gefietst. Stuurlint is gebruikt als wc papier en al die krassen komen omdat ik'm elke week van m'n flat heb gegooid.
gr gr
Nice, leuk spul!quote:Op donderdag 25 februari 2016 22:26 schreef ddx het volgende:
Gisteren even lopen spelen met de camera die ik pas gekocht heb.
Best leuk om zo achteraf terug te zien, maar om sensordata in beeld te krijgen zit je computer wel ff uurtje flink te blazen.
Mooi hoorquote:Op donderdag 25 februari 2016 22:26 schreef ddx het volgende:
Gisteren even lopen spelen met de camera die ik pas gekocht heb.
Best leuk om zo achteraf terug te zien, maar om sensordata in beeld te krijgen zit je computer wel ff uurtje flink te blazen.
Ik weet niet hoe je denkt dat mijn huis eruit ziet maar tis geen hondenhok hahaquote:Op vrijdag 26 februari 2016 11:09 schreef Flipmoehoe het volgende:
veel plezier morgen, buiten is toch 100x lekkerder fietsen dan binnen in zo'n stinkhok op een Tacx
(zegt iemand die ook wel zo'n ding wil hebben voor als het 's avonds echt te kut weer is om een rondje te maken)
Gewoon even iedereen laten zien wat je kan tijdens de Primavera-meet.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 11:07 schreef Swaxie het volgende:
Na een tijdje een beetje binnen op de tacx te hebben lopen kutten ga ik morgen toch maar weer eens naar buiten. Heb hier tegen het einde van het afgelopen seizoen hier een keer gezegd dat ik een fiets gekocht had en sindsdien een beetje meegekeken hiero.
Ik hoop niet dat jullie denken dat ik nu op jullie wijze praat heb lopen fappen in een hoekie want das niet zo.
Wou alleen even melden dat ik nog leef![]()
Niet dat dat jullie verder wat boeit ofzo. Maarja boeiend!
Dat topic heb ik gisteren inderdaad ook gezien, maar als ik die praat hier op het forum voorbij hoor komen, wil ik eerst een weten wat ik zelf kan.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 11:42 schreef RealBizkit666 het volgende:
[..]
Gewoon even iedereen laten zien wat je kan tijdens de Primavera-meet.
De snelle jongens gaan niet volle bak hoor voor 90% van de rit. Ik kon vorige keer prima meekomen met relatief weinig training. Je moet uiteraard wel een redelijke basisconditie hebben en af een toe wat langer op de fiets gezeten hebben.quote:Op vrijdag 26 februari 2016 11:50 schreef Swaxie het volgende:
[..]
Dat topic heb ik gisteren inderdaad ook gezien, maar als ik die praat hier op het forum voorbij hoor komen, wil ik eerst een weten wat ik zelf kan.
Heb me met een vriend opgegeven voor de AGR 100km. En ben benieuwd hoever we daar mee komen hoor
Ik denk dat hij wat vroeg komt voor mij hahaquote:Op vrijdag 26 februari 2016 11:54 schreef Fretwork het volgende:
[..]
De snelle jongens gaan niet volle bak hoor voor 90% van de rit. Ik kon vorige keer prima meekomen met relatief weinig training. Je moet uiteraard wel een redelijke basisconditie hebben en af een toe wat langer op de fiets gezeten hebben.
Denk het niet, gewoon paralels even opstarten oid of naar een vriend met Windowsquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:23 schreef ratatat het volgende:
Weet iemand of ze bij de locale club je transponder kunnen activeren? Want dat kan je niet zelf doen als je geen windows hebt.
Applequote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:23 schreef ratatat het volgende:
Weet iemand of ze bij de locale club je transponder kunnen activeren? Want dat kan je niet zelf doen als je geen windows hebt.
https://en.m.wikipedia.org/wiki/Usage_share_of_operating_systemsquote:Op vrijdag 26 februari 2016 13:38 schreef ratatat het volgende:
[..]
Er vanuit gaan dat iemand die geen windows draait apple heeft
Kut van je pols man, en waren het goede wielen?quote:Op vrijdag 26 februari 2016 16:11 schreef Tommeke het volgende:
Gvd, gister omver gereden door een conjo die niet op zat te letten. Achterwiel naar de klote en een dikke pols
Ik zat achter een valpartij in ongeveer het laatste wiel, en er was zoveel ruimte om te remmen dat ik dat redelijk rustig aan deed zodat er niemand achter op me zou klappen. Helaas was dat niet rustig genoeg want degene in het laatste wiel lette niet op en reed me omver toen ik bijna stilstond, wat een homo
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |