abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 9 maart 2016 @ 17:00:54 #251
125420 Starlie
a dirty mind is a joy forever
pi_160545179
Aan deze gate lijkt nooit een einde te komen :D
pi_160545380
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 13:30 schreef bloodymary1 het volgende:
Christie voelt zich gewoon heel erg bedrogen en in de zeik genomen. Ze is kwaad, zo niet woedend, heel verdrietig en uit op wraak.
Mijn ding zou het ook niet zijn, maar ik denk dat heel veel vrouwen hetzelfde zouden doen. Als ik tenminste om me heen kijk wat vrouwen soms uithalen in echtscheidingssituaties e.d....
Klopt, alleen komen die duizenden rancuneuze vrouwen niet in de media. Ik denk dat je als (ex)partner van een BN-er nog wat sterker in je schoenen moet staan dan de gemiddelde persoon. Je moet toch dealen met de media-aandacht, miljoenen meningen en na een breuk je zelfbeheersing behouden. Is in ieder geval voor jezelf het beste. Als ik als nobody wraakacties uithaal, zal het niet nog jaren later op Internet te vinden zijn. ..
  woensdag 9 maart 2016 @ 17:16:18 #253
432335 ootjekatootje
ootjekatootje
pi_160545571
Enorm hoogtepunt in de gate!

Wat een droeftoeters bij elkaar en morgen weer een reactie van Syl en Saab natuurlijk.
Zielige kinderen...

Leeft Dorte nog? Als nog die ooit een boek gaat schrijven...
pi_160545983
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 17:16 schreef ootjekatootje het volgende:


Leeft Dorte nog? Als nog die ooit een boek gaat schrijven...
Of een blog..


XOX0 Klatsch Mädchen
Op vrijdag 19 februari 2016 22:42 schreef Nizno het volgende:
je bent zelf een Pino 2.0!
pi_160546095
quote:
1s.gif Op woensdag 9 maart 2016 17:33 schreef roos85 het volgende:

[..]

Of een blog..

XOX0 Klatsch Mädchen
_O- Hoe verzin je het!
pi_160546375
quote:
1s.gif Op woensdag 9 maart 2016 17:08 schreef letmehearyouscream het volgende:

[..]

Klopt, alleen komen die duizenden rancuneuze vrouwen niet in de media. Ik denk dat je als (ex)partner van een BN-er nog wat sterker in je schoenen moet staan dan de gemiddelde persoon. Je moet toch dealen met de media-aandacht, miljoenen meningen en na een breuk je zelfbeheersing behouden. Is in ieder geval voor jezelf het beste. Als ik als nobody wraakacties uithaal, zal het niet nog jaren later op Internet te vinden zijn. ..
Tenzij je wraakporno op sites zet.
pi_160550961
quote:
Nieuw liefdesgeluk voor Sylvie Meis?
10 min geleden

FOTO - Sylvie Meis liet onlangs weten blij te zijn voor haar ex Rafael van der Vaart dat hij weer gelukkig is in de liefde. De presentatrice zou namelijk zelf ook weer vlinders in haar buik hebben.

Het lingeriemodel werd hand in hand met een nog onbekende man op de gevoelige plaat vastgelegd op het vliegveld van Dubai, terwijl ze innig afscheid nam van haar nieuwe vlam. Volgens het Duitse Bild vloog de kleine diva speciaal op en neer naar het emiraat om hem weer even in de armen te sluiten.

Opvallend is dat hij bijzonder veel weg heeft van de man met wie Sylvie Meis in januari al zoenend werd gespot op het strand van Miami. Toen verbleef zij samen met haar styliste Serena Goldenbaum in de Amerikaanse badplaats, waar ze in een restaurant haar donkerharige vriend zou hebben ontmoet. „Ze hing aan zijn lippen”, meldden ooggetuigen destijds.

Of deze relatie dan eindelijk het ’ze leven nog lang en gelukkig’ zal opleveren voor Sylvie zal moeten blijken. Haar vorige relatie, met Maurice Mobetie, liep in augustus op de klippen.
  woensdag 9 maart 2016 @ 21:29:27 #258
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_160552559
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 20:45 schreef bloempje-moi het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Is denk dezelfde man van 4 januari brasserie Seapice, Miami, Florida,
pi_160555913
quote:
0s.gif Op woensdag 9 maart 2016 21:29 schreef Tuinfluitert het volgende:

[..]

Is denk dezelfde man van 4 januari brasserie Seapice, Miami, Florida,
[ afbeelding ]
Ik denk wel zeker te weten dat je gelijk hebt. ^O^
Nu snel een liefdesbaby!
  Vis een optie? woensdag 9 maart 2016 @ 23:21:24 #260
70532 loveli
N
pi_160556734
Ik hoop van harte dat in deze gate zich de komende paar maanden even niemand voortplant.
crap in = crap out
  woensdag 9 maart 2016 @ 23:35:26 #261
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_160557163

Het knaagde soms aan Christie dat Rafaël naar de buitenwereld toe niets losliet over hun relatie. Christie: "ik wilde natuurlijk wel dat stukje erkenning. Het voelt niet fijn om verloochend te worden. Rafaël zei dat ik geduld moest hebben. Er waren nog wat zaken op te lossen met Sylvie en Sabia. Dan was het niet handig als wij ons geluk van de daken zouden schreeuwen. Al die maanden dat ik met Rafaël was, heb ik daar begrip voor kunnen opbrengen, al verloor ik mezelf een beetje. Ik brak met mijn management, want dat leek Rafaël en diens advocaat beter. Rafaël's advocaat zei dat hij mijn management wel ging doen. Ik heb mezelf volledig weggecijferd voor Rafaël. Ik kreeg aanbiedingen uit Nederland, Duitsland en ook Spanje. Van lintjes doorknippen, modellen, hostessopdrachten tot interviews. Maar ik ging nergens op in. Ik wilde voorkomen dat anderen zouden denken dat ik op Rafaël's bekende naam wilde meeliften. En ik wilde al helemaal niet bekend staan als de vrouw van....
Tja ik heb veel werk on hold gezet, uit liefde voor hem. Toen er rond kerst geruchten gingen dat het uit zou zijn tussen ons, wilde ik dat Rafaël het voor me op zou nemen. Hij had op zijn minst kunnen zeggen dat het verhaal niet klopte. Maar Rafaël zei altijd: Niet reageren is het beste.


Bron: tekst Story van 8 maart.

[ Bericht 8% gewijzigd door Tuinfluitert op 10-03-2016 10:53:09 ]
  woensdag 9 maart 2016 @ 23:39:52 #262
2177 Gaoxing
(bijna) altijd gelukkig
pi_160557284
Die foto van Rafael eronder :o >:)
  donderdag 10 maart 2016 @ 00:15:15 #263
384473 Tuinfluitert
Ene FoK!ker is de andere niet.
pi_160558007
Ex-vriendin Christie Bokma:
''Rafaël vertelde dat hij gek werd van Sabia's ziekelijke jaloezie. Dat Sabia hem claimde en dat hij zich gevangen had gevoeld in hun relatie. Soms wilde hij alleen met zijn zoontje naar voetbal, maar Sabia wilde overal mee naartoe. En als hij niet thuis was, wilde ze continu weten waar Rafaël was en met wie. Als zijn training erop zat, belde ze hem meteen. Rafaël vertelde mij dat hij wel kon begrijpen waarom Sabia zo jaloers was. Hij had haar immers zelf verteld wat hij tijdens zijn huwelijk had uitgespookt. Toch benauwde het hem steeds meer dat Sabia hem voortdurend controleerde. Rafaël voelde zich allang niet meer gelukkig in de relatie. Rafaël zei dat Sabia twee gezichten heeft. Ze kan heel lief zijn, maar ook duivels. Soms spraken ze dagen niet met elkaar. Hij ergerde zich aan haar winkelgedrag, ze kocht stapels kleding en tassen van merken als Hermès en Chanel. Daarnaast was ze fan van botoxbehandelingen en heeft ze volgens Rafaël haar borsten vijf keer laten vergroten. Alles op zijn kosten. Of Sabia kocht meubelen van 30.000 euro, zonder overleg. Op een gegeven moment werd Rafaël door de bank gebeld. Er was in korte tijd ontzettend veel geld uitgegeven. Hij waarschuwde Sabia: stoppen nou.''

Bron: Story 15 maart.

[ Bericht 0% gewijzigd door Tuinfluitert op 10-03-2016 00:51:18 ]
pi_160558988
Heel gek, maar ik geloof dit best wel. :P
pi_160559794
Wauw, een bank die je belt als ze zien dat je je rekening gebruikt, doet die van mij nou nooit.
Maar nee, ik geloof hier maar weinig van, juist omdat het allemaal precies is wat er al tijden in de bladen heeft gestaan, er zit niet 1 nieuw iets bij, gewoon volledig volgens de artikelen.

En wel leuk dat ze niet bekend wilde staan als de vrouw van, nee de ex scharrel van is natuurlijk veel beter om de geschiedenis in te gaan.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_160559795
5x borsten laten vergroten op zijn kosten, binnen die relatief korte periode? Dat ze nep zijn geloof ik, maar 5x?
pi_160559822
Dat soort dingen ook dus. En dingen als 'fan van botox' , nou dat zullen echt de bedragen zijn die er in hakten op de rekening van Raf. Meubelen gekocht zonder overleg, doen zo veel vrouwen, denk alleen dat de bedragen wat anders zullen zijn dan bij de meesten onder ons omdat de inkomsten daar ook anders waren.
Zelfs als het allemaal waar is, dan klinkt het natuurlijk best leuk om als vent tegen je nieuwe vriendin te zeggen dat die vervelende ex zomaar een nieuwe bank kocht zonder dat even te overleggen, weet ik veel, misschien was het wel een verrassing van haar om de woonkamer beetje aan te pakken omdat hij had geklaagd over de baby roze bank die hij van Sylvie moest slikken.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
pi_160559867
is die diaree van christie nou nog niet voorbij?

als je haar moet geloven had raf het dus alleen maar over sabia in die paar maanden dat ze met elkaar omgingen
pi_160560056
quote:
0s.gif Op donderdag 10 maart 2016 07:05 schreef JaneDoe het volgende:
is die diaree van christie nou nog niet voorbij?

als je haar moet geloven had raf het dus alleen maar over sabia in die paar maanden dat ze met elkaar omgingen
Ik denk dat deze ontboezemingen uit hetzelfde diepteinterview komen als die van vorige week maar dat Story het lekker uitbuit.
Ik geloof ergens wel dat ze twee gezichten heeft. Maar 5 x haar tieten laten vergroten? Is volgens mij best een ingrijpende operatie met lange hersteltijd dus dat lijkt me medisch niet eens verantwoord en bovendien hoop je toch dat een plastisch chirurg dit niet zomaar doet. Of het is bij 5 verschillende maar dan nog:') Botox is wel te zien bij haar maar hangt geen overdreven prijskaartje aan.
Nog steeds denk ik dat Sab niet zwanger was, maar aan de andere kant is het wel makkelijk scoren. Het is een verhaal waarmee iedereen al maanden aan de haal gaat dus dan kun je daar als rancuneuze ex lekker op inspelen door te zeggen wat velen al denken.

Geloof ook wel dat Raf zo slap is om inderdaad slecht te praten over Sabia terwijl hij zelf ook niet zo lekker fris bezig lijkt te zijn. Dat doen wel meer mensen over hun ex tegen een nieuwe scharrelatie.

Gok: Sabia gaat hierop reageren in Closer en Sylvie staat erboven maar maakt er nog wel een subtiele opmerking over.
  donderdag 10 maart 2016 @ 07:56:39 #270
131591 Leandra
Is onmogelijk
pi_160560088
Als Sabia niet zwanger was, wat moest Rafael dan nog met haar op te lossen hebben waardoor hun relatie nog niet door hem erkend zou kunnen worden?
En met Sylvie dingen moeten oplossen is helemaal van de zotte, hij kon na hun relatie wel al 2 jaar een openlijke relatie met de BFF van z'n ex-vrouw hebben, maar de volgende verkering moest oa vanwege Sylvie stilhouden worden?
Wullie bin KOEL © Soneal
Why be difficult when, with a bit of effort, you could be impossible?
pi_160560185
quote:
1s.gif Op donderdag 10 maart 2016 07:50 schreef letmehearyouscream het volgende:

Ik geloof ergens wel dat ze twee gezichten heeft. Maar 5 x haar tieten laten vergroten? Is volgens mij best een ingrijpende operatie met lange hersteltijd

Nou dat laatste idd.
En ze had toch al die mega ballen, alsof ze daar nou werkelijk 5 keer 'even' heeft aan laten sleutelen.

quote:
1s.gif Op donderdag 10 maart 2016 07:50 schreef letmehearyouscream het volgende:

Gok: Sabia gaat hierop reageren in Closer en Sylvie staat erboven maar maakt er nog wel een subtiele opmerking over.
En dit.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.
  Trouwste user 2022 donderdag 10 maart 2016 @ 08:24:07 #272
7889 tong80
Spleenheup
pi_160560232
Genieten dit :D

:P
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_160560353
Vind meisje Christie vooral heel sneu overkomen. Was nauwelijks een volwaardige relatie te noemen gezien de duur en ze doet zich nu voor alsof ze de bedrogen echtgenote is die er al jaren zat.
Beetje zielig wel eigenlijk als je een paar maandjes met iemand een flirt hebt en het blijkbaar nergens anders over hebt dan zijn ex-en, triest hoor, snap dat je er dan uit gegooid wordt.
Perfect paranoia is perfect awareness. Yes, I am a misfit.
  donderdag 10 maart 2016 @ 08:43:00 #274
185670 Poezewoes
Feyenoord mijn cluppie!!!
pi_160560391
Drie vrouwen steken RAFAEL dolk in de rug!


Een ex die opnieuw miljoenen claimt, haar opvolgster die zelfs een zwangerschap zou hebben verzonnen om hem maar terug te winnen en een bedrogen vriendinnetje dat uit wraak nu al hun liefdesgeheimen op straat gooit…
RAFAEL VAN DER VAART mag dan inmiddels nieuw liefdesgeluk hebben gevonden bij handbalster ESTAVANA POLMAN (23), het heeft er veel van weg dat zelfs ALBERT MOL nog een betere kijk had op vrouwen dan hij de laatste jaren!
De eerste openlijk homoseksuele BN’er op de Nederlandse televisie trouwde aanvankelijk weliswaar (met een vrouw!), maar scheidde zonder problemen. En dat terwijl meervoudig international Van der Vaart in de liefde de ene foute keuze na de andere maakte en maar bleef vallen voor vrouwen met dubbele agenda’s. Zij brachten hem telkens weer in de problemen en staken Rafael, wanneer ze eenmaal zijn ex geworden zijn, een dolk in de rug.

Keurig
Deze stoet aan fatal attractions wordt aangevoerd door zijn bekendste ex, SYLVIE MEIS . Van alle types op zijn pad is zij zonder twijfel de meest keurige. Maar ook de duurste. De scheiding in 2013 kostte Rafael van der Vaart reeds ettelijke miljoenen, de helft van het fortuin dat hij op dat moment bij elkaar gevoetbald had. En nog lijkt het niet genoeg. Volgens Duitse media zijn advocaten en accountants bezig te onderzoeken of Rafael bij de afwikkeling van het huwelijk wel een deugdelijke opgave van zijn privévermogen heeft verstrekt, of dat hij toen een deel van zijn geld voor Sylvie verborgen heeft weten te houden. La Meis zou in het tumultueus, met een enorme ruzie begonnen 2013, een bedrag van vijf tot zeven miljoen hebben kunnen bijschrijven op haar toch al goed gevulde bankrekening.
Door haar vele reclame- en televisieklussen in Duitsland was zij, meeliftend op Raf’s bekendheid en populariteit, zelf al een onafhankelijke vrouw geworden die goed de kost verdiende.
De eenmalige - maar forse - toelage die haar na de scheiding toekwam, maakte Sylvie helemaal een vrouw in bonus die zich haar dure penthouse in Hamburg en ettelijke luxe vakanties per jaar dan ook gemakkelijk kon blijven permitteren.
Het is duidelijk dat Rafael een hoge prijs betaalde voor haar handtekening onder het scheidingsconvenant. Daar staat tegenover dat zij hem ook zijn grootste geluk tot de dag van vandaag bezorgde, met de geboorte van hun zoon DAMIÁN – zijn oogappel.
Na een tijdje mooi weer te hebben gespeeld voor de buitenwereld, waarin Rafael en Sylvie elkaar meerdere malen zouden hebben bedrogen, kwam het einde van hun huwelijk voor de buitenwereld als donderslag bij heldere hemel. En dat gold enkele weken later helemaal voor het nieuws dat Rafael troost had gevonden in de armen van SABIA ENGIZEK , zelf net gescheiden van voetballer KHALID BOULAHROUZ .

Affaire
Met haar beleefde hij, ruim twee jaar lang, een affaire die zich enkel nog in boekvorm laat navertellen. Tegen het einde leek zij Rafael, toch nog, een tweede kind te zullen schenken. De - toen nog - HSV-speler kon zijn geluk niet op, want dat hij nog een keer vader zou worden, dat had er tijdens zijn huwelijk met Sylvie niet meer naar uitgezien.
Perioden van groot geluk veranderden echter in een poel van ellende. Eerst door de miskraam die Sabia in december 2013 kreeg, later doordat Rafael doorkreeg dat hij met haar een vrouw met twee gezichten in huis gehaald had. Daar waren beide ouders RAMON en LOLITA VAN DER VAART eerder achter dan hij.
Zij stoorden zich gigantisch aan het enorme uitgavenpatroon van Sabia, die in haar pogingen Sylvie te evenaren, de creditcard liet wapperen tot er rook uit kwam. Dramatisch dieptepunt van alles, de breuk in de zomer van 2015 die de gemoederen nog tot in het volgende jaar zou bezighouden.
PRIVÉ onthulde dat aan die breuk een enorme ruzie vooraf ging, een ruzie die maakte dat Raf’s ouders voor eens en voor altijd helemaal klaar waren met hun tijdelijke schoondochter. Die had namelijk bedacht dat Raf in moest gaan op een aanbieding van een club in Qatar om daar te komen spelen. Sabia weet genoeg van dat soort streng islamitische landen om te weten dat je daar niet ongestraft kunt gaan samenwonen. Het waren dan ook vooral de secundaire arbeidsvoorwaarden die haar persoonlijk enorm aanspraken...
Rafael zou, als hij daar tekende, niet om een huwelijk met haar heen kunnen. Een enorme ruzie, die het einde van de relatie inluidde, ontstond toen Rafael niet haar advies opvolgde maar dat van zijn vader. Hij koos voor Betis Sevilla, de tweede club van de stad.
Toen het eenmaal zover was en Rafael naar Spanje afreisde, deed hij dat nadrukkelijk zónder haar. Sabia ontbrak zelfs bij de presentatie van haar belangrijkste nieuwe speler.

Ongelooflijk
Maar hij was nog niet van haar af. Sabia claimde opnieuw zwanger te zijn. Een ongelooflijk verhaal, maar door haar medisch verleden tegelijk ook zo precair dat eerst niemand er openlijk aan durfde te twijfelen, al overwon moeder Lolita van der Vaart gaandeweg die schroom.
Terwijl Sabia tot half december bleef volhouden wel degelijk in verwachting te zijn en de ene dag met een dikkere buik in het openbaar verscheen dan de andere, hechtte ook Rafael weinig geloof aan het bestaan van die zwangerschap. En hoewel Rafael er zelf altijd het zwijgen toe bleef doen, wordt nu toch bekend hoe hij die onzekere maanden over zijn al dan niet nieuwe vaderschap heeft beleefd.
Dat komt door de volgende vrouw die in zijn leven kwam, kort nadat hij in Sevilla zijn draai gevonden had. CHRISTIE BOKMA (23), een modelletje, verkeerde in de veronderstelling middenin een liefdesrelatie met Raf te zitten toen op deze pagina ineens foto’s opdoken van haar voetballer, samen met handbalster Estavana Polman!

HOEDT U VOOR DE TOORN VAN EEN BEDROGEN VROUW!
Rafael wordt nu al twee weken achter elkaar bestookt door aantijgingen en verwijten van Christie in een weekblad, die daar uit de doeken doet hoe hij tijdens zijn huwelijk al vreemd ging met Sabia – wat hij Christie zelf zou hebben verteld – en zijn twijfels aan Sabia’s zwangerschap, die hij met haar deelde. Twijfels die alleen maar toenamen toen Sabia van de enige echo die van de baby zou bestaan de datum en andere details afgeknipt leek te hebben en hij bovendien de contouren leek te herkennen van het dochtertje dat zij in 2013 verloren.
Met al haar ontboezemingen is Christie, na Sylvie en Sabia, de derde vrouw op rij die over de rug van Rafael een eigen carrière lijkt na te jagen. Het moet gezegd dat Sylvie daarin is geslaagd.
Maar het moet na al deze ervaringen ook een hele gewaarwording voor Rafael van der Vaart zijn, dat Estavana Polman in haar sport en daarbuiten ‘eigenhandig’ successen behaalt.
Hoedt u voor de toorn van een bedrogen vrouw...

Telegraaf
Tenzij je naam Google is, hou op met te doen alsof je alles weet!
pi_160560437
omg, nu doet zelfs albert mol zn intrede in deze gate
:')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')